Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 372 άτομα (48 μέλη και 324 επισκέπτες)

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
ΩΡΑ:22.00
ΠΕΡΙΟΧΗ:Φυλής

[glow=red,2,300]ΦΥΛΗΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΞ[/glow]

-Φυλής 40-
Κατερίνα..ξανθιά με καλές αναλογίες..φορούσε ένα περιέργο κραγιόν χρώματος μωβ που την έκανε να δείχνει σα goth-ου.Αν άκουσα καλά μεσ'το 20αρικο είχε και κωλαράκι.

-Φυλής 54Α πάνω-
Ξανθιά χαριτωμένη κορασίδα,με στήθος καλό, ύψους περίπου 1.80 πάνω σε τακούνια

-Φυλής 54Β κάτω-
Μου φαίνεται είχαμε την επιστροφή της Σοφίας αλλά ήταν κάπως...μαυρισμένη..! :idiot:Μπορεί να την είδα έτσι λόγω της αγαμίας μου!Δεν ξέρω..

-Φυλής 59Α πάνω-
Μελαχροινούλα αρκετά αδύνατη με συμπαθητικό πρόσωπο(απ'ότι λέει ο συνάδελφος psolaras Αλεξάνδρα την λένε)..25 όμως :birdman:

-Φυλής 59Β κάτω-
Ξανθό νταρντανοπούτανο!Δεν ήταν του γούστου μου.

-Φυλής 65Α πάνω-
Ρενάτα με νέο look. :thumbsup:

-Φυλής 65Β κάτω-
Χριστίνα με το ίδιο look.Πάντα χαμογελαστή όμως.. :thumbsup:

-Φυλής 66-
Μου φαίνεται την έλεγαν Έλενα..δεν θυμάμαι καλά.Γεματούλα με ψιλο ξενέρα φάτσα.Μόνο βυζί είχε και έκανε ισπανικό..

-Φυλής 67-
Πήγαν για ύπνο..

-Φυλής 71Α-
Αυτή η ψηλή(1.80+)πάνω σε τακούνια όμως.Η φάτσα της είναι ωραία αλλά σαν.. αγουροξυπνημένη.Λέτε να μας κοιμηθεί πάνω στο γαμήσι.Την έχουν συστήσει ως Σάρα και ως Σίντυ κατα καιρούς..

-Φυλής 71Β-
Πάντα γίνεται χαμός εκεί μέσα..έτσι και σήμερα γι'αυτό δεν μπήκα.

-Φυλής 80-
Μια αλλοδαπή,άβυζη, ξενέρωτη με μαύρο μαλλί

-Φυλής 84Α κάτω-
Πρέπει να ήταν η Άννα.Μια ξανθιά με γαλανά(αν θυμάμαι καλά) μάτια.Ήταν και την προηγούμενη φορά.Αρκετά καλή.

-Φυλής 84Β πάνω-
Το δίδυμο τσάτσου Μαρκαριάν-Σελίνα καλά κρατεί!Το πάνε για γάμο μάλλον!

-Φυλής 86Α πάνω-
Αυτή η κουνίστρο η καυλιάρα που θέλει πούτσο.Μαύρο μαλλί, γύρω στο 1.70 ,δουλεύει και στο διπλανό κάποιες φορές.

-Φυλής 86Β κάτω-
Συμπαθητική κοπελίτσα με ξανθό βαμμένο(?) μαλλί..

-Φυλής 109-
Μελαμψούλα με ξενέρωτη φάτσα..κινείται στην μετριότητα εμφανισιακά

-Φυλής 134Β κάτω-
Πολύ καλό σώμα... αλλά μια φάτσα ρε παιδί μου.. :headbang:..κάποιος την πάτησε με τ'αμάξι.

-Φυλής 134Β υπόγειο-
Αυτή με το μεγάλο tattoo  στην πλάτη.Άννα την λένε??Μου φαίνεται..

                     
                                -THE END-
 

Επισκέπτης
Sυγχαρητήρια gangstaXZ. Πάντως για το 40 που λες, παίζει συχνά κωλαράκι οπότε μάλλον σωστά άκουσες!
 

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
Sυγχαρητήρια gangstaXZ. Πάντως για το 40 που λες, παίζει συχνά κωλαράκι οπότε μάλλον σωστά άκουσες!
Έτσι φαίνεται.. και το σημερινό μου φάνηκε καλό..σε σχέση με κάτι χοντρές που έφερνε παλιότερα..
 

Επισκέπτης
Έτσι φαίνεται.. και το σημερινό μου φάνηκε καλό..σε σχέση με κάτι χοντρές που έφερνε παλιότερα..

Πριν αρκετό καιρό (μήνες μιλάμε τώρα) έπαιζε ένα καλούλι αδύνατο μελαχροινό. Αυτή είχε κάνει ροντέο πάνω στην πούτσα μου... με τον κώλο φυσικά! Ναι, ναι, την είχα βάλει να με καβαλήσει με πλάτη προς τα μένα και με ίππευσε κανονικά!
 

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
Λες να κάνω "απιστία" στη Σοφία και να πάω για κώλο??Θα'ναι η πρώτη φορά που παίρνω κουλουράκι!
 

Επισκέπτης
Ατακτες πόρνες κορασίδες
‘πο Σόφια,Πράγα, Βουκουρέστι
Φίλε συμποιητά μου είδες
Εύγε, που αψήφησες  τι ζέστη
Μα αν το θέμα είναι όλον
Τον αν  θα επιδοθείς εις κώλον
Με θάρρος όρμα, όπου δει,
Και νέαν θα γραψουμε ωδή !
 

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
Σαν πέσω θύμα του καυσώνος..
και είμαι εις την Ιασώνος,
θα πάω ευθύς φυλής και πέριξ..
το 'μαγικό ζωμό' ίνα  εριξ'
και σαν βρεθώ μεσ'τον πρωκτό
ποιήματα θα γράψω οκτώ..!
 

demis42

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2006
Μηνύματα
87
Like
0
Πόντοι
0
Κωλονου 32Α Μακριά καλητερα να τον παιξησ.
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.150
Κριτικές
150
Like
2.867
Πόντοι
6.925
άλλη στιγμή πάω ακόμα μια στην Κατερινα στα καινούργια της Φωκαίας .... αλλα ήταν και η τελευταία γιατί η κοπέλα βαριέται και ενώ ειναι καβλιάρικο δεν ανεβαίνει πια από πάνω καιγενικά σου δίνει τη αισθηση της ανίας!!

Ναι δυστυχώς πέφτει από την 1η της εμφάνιση συνεχώς (έχω πάει 5-6)
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.150
Κριτικές
150
Like
2.867
Πόντοι
6.925
Σήμερα το πρωί 11:00 μικρή κίνηση και μπαζοκαταστάσεις.
Φ59 κατω μία κοκκαλιάρα, πανω κλειστό. Φ65 κάτω η γλυκειά Αλεξάνδρα, Φ65 πάνω κορμάρα με 2-3 βυζί σκαρφαλωμένη έφτιαχνε το κλιματιστικό (ωραία σκηνη) αλλα συναγωνιστής απεφάνθη για μετριοτητα.
Μπαζάκια στα 64-66 και 71. Φωκαίας 17κ κλειστό 17π μία μελαχροινή που μου θυμιζει την Γωγω Μπρεμπου λίγο (φρυδουκλες).
Στο Αντελοσπιτο με ωραιο κορμακι και εξαιρετο βυζί μία Χριστινα, τσίμησα αλλα εκλαψα το 20αρικο. <1'  πιπα και στο ιεραποστολικό κραταγε με τα χερια της το στηθος μου κοντρα μην πεσω πανω της (δεν ημουν ιδρωμενος)και πριν στραγγιξω αρχισε να σπρωχνει κιολας. Μαυρο!
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.150
Κριτικές
150
Like
2.867
Πόντοι
6.925
Νομιζω ότι μεχρι Σεπτεμβριο θα  :jerking: :jerking: :jerking:
 

Επισκέπτης
Μικρά (λόγω ελλείψεως χρόνου) περιήγησις εις οικίσκους (λόγω ελλείψεως χρήματος)

Φωκαίας 17 κάτω (ο οικίσκος της Ντανιέλλας) υπηρεσία βελτιωμένη και νέα με ερυθράν κόμην και περιττά κιλά.

Φωκαίας 17 άνω μια Μαρία μετρίας εμφανίσεως. Δια τους αναζητούντες την κορασίδαν της διπλανής θύρας.

Φωκαίας 25 κάτω, εις τον οικίσκον με τον παχύν προδήλως ομοφυλόφιλον υπηρέτην, νέα εξαιρετικής εμφανίσεως με ανεπτυγμένους κοιλιακούς μύες. Εις τα υπ' όψιν.

Φυλής 59 κάτω η γνωστή εμφανίσιμος (πλην αιτούσα 25 ευρώ) και διεγερτική νέα δια την οποίαν έγινε αναφορά προ μιας εβδομάδος.

Αι δυο τελευταίαι θα απετέλουν προτάσεις εάν βεβαίως στο Φ71 κάτω δεν ευρίσκετο η απόλυτος κυρίαρχος του παιγνίου κατά την παρούσαν χρονικήν στιγμήν Άννα (η φέρουσα και το παρωνύμιον έγχελυς). Μόνον 6 αναμένοντες εις την υποδοχήν οπότε ελάβαμεν τας θέσεις μας και μετά ικανού χρόνου την ανταμοιβήν δια την υπομονήν μας: Η νέα, με έτι περισσότερον βαθύχροον επιδερμίδα όχι μόνον επροθυμοποιείτο να λάβη απάσας τας στάσεις, όχι μόνον προέβαινε εις πράξεις δίδουσας την εντύπωσιν συναντήσεως με ερωμένην ("GFE"), αλλά και έδωσεν μικράν γενετήσιον παράστασιν (sex show)!

Εν μέγα "εύγε" δια την Άννα και μια ακτίς ελπιδος δι ημάς τους παλαιοτέρους οι οποίοι ενθυμούνται την πολλάκις αθλίαν κατάστασιν των οικίσκων της Φυλής εις το παρελθόν.
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Προχθεσινή κατάθεση στην πολυδιαφημισμένη Άννα στο Αγιασμένο από το Μαράκι σπίτι της Φυλής 71! Πολύ καλή η κοπέλα στο δωμάτιο. Ρε παιδιά , λίγο ασχημούλα δεν είναι? Ή μάλλον όχι ασχημούλα, αλλά όχι και τόσο όμορφη! Γνώμη μου. Σούπερ στο δωμάτιο πάντως! Eνδείκνυται και για  foot fetishists!  ;) ;) Η πλάκα είναι ότι σε ρωτάει το όνομά σου και όταν τη γαμάς σου λέει "Έτσι σκίσε με Κώστα , Γιώργο, Θανάση κλπ.¨" 
 

ta

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
761
Κριτικές
9
Like
23
Πόντοι
6
H Σελίνα ή Σαλίνα όπως την λένε μερικοί τι παίζει στο δωμάτιο?
Εχει κανείς προσωπική εμπειρία?
Αν δεν κάνω λάθος είναι μια ξανθιά με κοτσίδες?στο φ84 πάνω...
ξέρει κανείς καταγωγη?
ευχαριστώ
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
H Σελίνα ή Σαλίνα όπως την λένε μερικοί τι παίζει στο δωμάτιο?
Εχει κανείς προσωπική εμπειρία?
Αν δεν κάνω λάθος είναι μια ξανθιά με κοτσίδες?στο φ84 πάνω...
ξέρει κανείς καταγωγη?
ευχαριστώ
Δηλωνει Τσεχα αλλα την ''εχω φαει''οτι ειναι τσιαγγανο-Ρουμανα-Καμια σχεση με Τσεχα,μη λεμε μαλακιες-Την εχω παρει στο παρελθον 3 φορες και μια προχθες λογω ελλειψεως ενδιαφεροντος στα σπιτακια της Φυλης-Εννοω Ρενατα,Χριστινακι σχιστοματικο,Αννα μια χαρα γαμησι κανουν αλλα για την αλλαγη της πιπας της Σελινας εκανα μια υποχωρηση-Τυπικο γαμησακι στο δωματιο με πολλα μπινελικια απο μια γκομενα που αντι για το''γεια''εχει ως πρωτη λεξη''καυλιαρη τι κανεις''-''σκισε με''κτλ,για ενα μικρο crash test ok ειναι
 

ta

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
761
Κριτικές
9
Like
23
Πόντοι
6
ευχαριστώ πολύ psolaras78 ;)
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom