Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 221 άτομα (23 μέλη και 198 επισκέπτες)

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Αυτό ο πόρνος συνέχεια με απογοητεύει απόλυτε :tickedoff: :headbang:.Αν και κατέχει τον μέγιστο τίτλο δεν τον τιμάει στην πιάτσα :rockon: :rockon:.Άντε ψήσου για την παρτούζα που σου έγραψα :2funny: :2funny:
οχι και παρτουζα ρε τυπε
τι με περασες?για ανωμαλο? :grin:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Εσύ ψάξε καλύτερα στα κλαμπ να βρεις καμια ελλεινίδα μπάζο σαν την δικιά μου την υπολογίνα που την υποστηρίζεις  :jerking: :jerking:.Οι πιρφόροι εκεί συχνάζουν :2funny: :2funny:

Τυπε το παιζω οτι τις υποστηριζω για ξεκαρφωμα  :grin:
μολις φανε το μανικι ουτε θα τις ξερω!!! Ακολουθω τακτικη Μ.Θ
Θα τους ταξω γάμους , αρραβώνες , εκδρομες και συγράμματα  θα τις γαμήσω και μετα θα εξαφανιστω :grin:
 

Επισκέπτης
Καλα κανεισ boldemork διοτι οι περισοτερεσ κοροιδευουν χωρισ να προσφερουν τησ υπηρεσιεσ που ανακοινονονται στο σαλονι...και ορισμενεσ αλλεσ ειναι οκ καλεσ στην δουλεια τουσ και κανουν ακομα περισοτερα στο δωματιο αλλα πουλανε ερωτεσ χωρισ αντικρισμα παλυ με σκοπο την πελατεια...κακο αυτο αλλα τουλαχιστον προσφερουν καλεσ υπηρεσιεσ...
 

Steven_1

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.659
Κριτικές
3
Like
19
Πόντοι
16
Καλα κανεισ boldemork διοτι οι περισοτερεσ κοροιδευουν χωρισ να προσφερουν τησ υπηρεσιεσ που ανακοινονονται στο σαλονι...και ορισμενεσ αλλεσ ειναι οκ καλεσ στην δουλεια τουσ και κανουν ακομα περισοτερα στο δωματιο αλλα πουλανε ερωτεσ χωρισ αντικρισμα παλυ με σκοπο την πελατεια...κακο αυτο αλλα τουλαχιστον προσφερουν καλεσ υπηρεσιεσ...

Την πατησες ε ?
 

Επισκέπτης
οχι σε οικονομικο επιπεδο..ξερεισ φιλε οσο ασχημο ειναι να μην τηρουν αυτα που λενε στο σαλονι εξησου ασχημο ειναι να πεζουν και με τα συναισ8ηματα σου.... ;)βεβεα σαν καλοσ μπουρδελιαρησ και χρονια στο κουρμπετη εχω τησ αμυνεσ μου.. ;)αλλα αν8ρωποσ ειμαι και εγω...
 

Steven_1

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.659
Κριτικές
3
Like
19
Πόντοι
16
οχι σε οικονομικο επιπεδο..ξερεισ φιλε οσο ασχημο ειναι να μην τηρουν αυτα που λενε στο σαλονι εξησου ασχημο ειναι να πεζουν και με τα συναισ8ηματα σου.... ;)βεβεα σαν καλοσ μπουρδελιαρησ και χρονια στο κουρμπετη εχω τησ αμυνεσ μου.. ;)αλλα αν8ρωποσ ειμαι και εγω...

Σε κοβω κατω των 20 ή ανω των 50  :grin:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
οχι σε οικονομικο επιπεδο..ξερεισ φιλε οσο ασχημο ειναι να μην τηρουν αυτα που λενε στο σαλονι εξησου ασχημο ειναι να πεζουν και με τα συναισ8ηματα σου.... ;)βεβεα σαν καλοσ μπουρδελιαρησ και χρονια στο κουρμπετη εχω τησ αμυνεσ μου.. ;)αλλα αν8ρωποσ ειμαι και εγω...
τυπε τζανη τι αμυνες εχεις?
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
Απογευματινη ενημερωση

Ιωνιας Μαρινα, γυρω στα 40 ξανθια, μετριο υψος, ψιλοσυμπαθητικη- ψιλοπουτανε, καλο σωμα για την ηλικια της.


Περγαμου 27 κατω Ευα, ξανθια χοντρη γυρω στα 45. Στο πανω Ναταλι, ξανθια μεγαλη 40-45

Αλκαμενους και Περγαμου γωνια Μαρια κοντη γυρω στα 35 ξανθια. ( φουλ με 20)

Αλκαμενους 113 Βαλερια.

Ρεμουνδου 20 πανω καινουρια μελαχροινη γυρω στα 25 μετριο υψος και νορμαλ σωμα.

Κατω κοντη μελαχροινη με κοντα μαλλια-ψιλοχαζοφερνε.


Απεναντι Ρεμουνδου 21 ξανθια με μεγαλα βυζια που κρεμοταν, οχι μεγαλη ( 25-30) και ζαρτιερικο.
 

Επισκέπτης
λογικη η απαντηση σου....32 ειμαι....οσο αναφορα τησ αμυνεσ...ενοο οτι εχω κανει παρα μα παρα πολλα :knockinb: και δεν μασαο πλεον απο ερωτεσ και δι8εν αγαπεσ που μου πουλανε γενικα.... ;)
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
λογικη η απαντηση σου....32 ειμαι....οσο αναφορα τησ αμυνεσ...ενοο οτι εχω κανει παρα μα παρα πολλα :knockinb: και δεν μασαο πλεον απο ερωτεσ και δι8εν αγαπεσ που μου πουλανε γενικα.... ;)
σωστα ξηγιεσαι τυπε τζανη
δικε μου για πες μας καμια φαση που πηγε να σου πουλησει αγαπες η πουτανα
ρουμανα ηταν μηπως?
 

Επισκέπτης
οχι φιλε μου ηταν ρωσιδα.εχεισ καμια εμπειρια με ρουμανα γιαυτο πηγε το μυαλο σου σε ρουμανα δικε μου;; ;)
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
οχι φιλε μου ηταν ρωσιδα.εχεισ καμια εμπειρια με ρουμανα γιαυτο πηγε το μυαλο σου σε ρουμανα δικε μου;; ;)
τυπε ολοι εχουν ιστοριες με ρουμανες
ειναι αγαπησιαρες οπως ειναι γνωστο :grin:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Tζανη feel free to open your heart στο απολυτο αρσενικο

ειναι δικο μας παιδι... He is our friend. :grin:
 

menteris

Νέο Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2008
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
γνωριζει κανεις για καμιά με τεραστια  βυζια??
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Tζανη feel free to open your heart στο απολυτο αρσενικο

ειναι δικο μας παιδι... He is our friend. :grin:
τυπε τον τζανη τον κοβω λιγο διστακτικο
αλλα ειναι λογικο γιατι δεν μας ξερει
πιστευω οτι θαχει να μας πει πολλες ιστοριες :rockon:
 

Επισκέπτης
φιλε boltemork η εμπειρια που ειχα με ρωσιδα ηταν.. ;)οκ και οι ρουμανεσ πολυ καλεσ δεν λεο αλλα η εμπειρια μου ηταν με ρωσιδα :grin:δεν εχω λογο να πω ψεματα για τησ κοπελασ που ειχα την εμπειρια ,,ενοειτε φιλε boltemork οτι σασ 8εορο ολουσ φιλουσ  μου και συναγωνιστεσ εδω ειμαστε 1 για ολουσ και ολοι για εναν. ;)
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom