Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 237 άτομα (18 μέλη και 219 επισκέπτες)

nikbel2000

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2011
Μηνύματα
440
Κριτικές
2
Like
106
Πόντοι
1
Τουλαχιστον το μπισκοτακι την Μιραντα την πηρε πουθενα το ματι σου να τα ξελαβει αυτη τοτε ?
 

nikbel2000

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2011
Μηνύματα
440
Κριτικές
2
Like
106
Πόντοι
1
Δυστηχως αληθευη,οσοι προλαβαν καιδοκιμασαν κωλο,ακομα καλυτερα!!
Προεδρε  ενα μεγαλο κενο αυτη την στιγμη μενει ανοικτο στην περιορισμενη τα τελευταια χρονια (  λογω αποστασης ) Μπουρδελοκαριερα μου
 

nikbel2000

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2011
Μηνύματα
440
Κριτικές
2
Like
106
Πόντοι
1
Υπομονη κανα 6μηνο,θα επιστρεψη πιθανως,ετσι ειπε!!

Ευχαριστω πολλη Προεδρε ....Να ζυγιζεις πολλα και καλα μουνια στη πουτσα σου ........Την καληνυχτα μου .....και ευχομαι καποια στιγμη αν ανεβω για μερικες μερες στην Αθηνα να παμε τσαρκα  με την καλη παρεα σας ........Θα περασουμε ωραια .ειμαι σιγουρος ........
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
Ευχαριστω πολλη Προεδρε ....Να ζυγιζεις πολλα και καλα μουνια στη πουτσα σου ........Την καληνυχτα μου .....και ευχομαι καποια στιγμη αν ανεβω για μερικες μερες στην Αθηνα να παμε τσαρκα  με την καλη παρεα σας ........Θα περασουμε ωραια .ειμαι σιγουρος ........
Καληνυχτα φιλε,οποτε θες πιατσα ειμαστε!!
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
απογευματινη αττικη,λιοσιων

ρεμουνδου 20 κλειστο
          21 αριστερο,μονικα νομιζω,ξανθια καυλιαρα
          21 δεξι,μαρια το μινιον αλβανιδακι

αλκαμενους 113,μαρια
          117,ναταλια ξανθια ρωσιδα μιλφ απο αλκιβιαδου.οχι αυτη με τα μαγουλα...η αλλη σκυλα με το πλατινε μαλλι

κνιδου,κατι συμπαθητικο ειχε αλλα δε θυμαμαι

τροφωνιου 11 αριστερο,γιαννα αλβανιδα
            δεξι,μελινα το γνωστο τζιλφ
          13 αριστερο,ειρηνη, το μελαχρινο τζιλφ,ιδιοκτητρια του σπιτιου
            δεξι,σοφια ρωσιδα

λιοσιων 91,αννα το κοντο γυφτακι

παιωνιου ,μια νταρντανα τεραστια,bbw,ωραια ομως,με κανονια,αλλα ενα πουλακι μου πε οτι μεσα δεν ειναι καλη...

βεργας 6 αριστερο,χριστινα η αδυνατη μιλφ με το ξανθο καρε
        δεξι,ριτα η καυλιαρα(Στο σαλονι)

εξηκιου δεξι,η μελαχρινη μιλφ με το δυνατο σωμα,λιγο προβατινα
        μεσαιο,η ξανθια ομορφουλα με το τατου στο μπρατσο

στο αριστερο δεν πηγαμε,αφου παντα ειναι η χοντρη...

λιοσιων 73 αριστερο,αργησα να καταλαβω ποια ειναι!παρουσιαστηκε ενα μιλφ,που μιλαγε αψογα ελληνικα,με μακρυ μαυρο μαλλι...γενικα πολυ ενδιαφερουσα μανταμ...κατι μου θυμιζε,κατι μου θυμιζε...ο συναγωνιστης που ημουν μαζι ειχε μπει στο δωματιο και την περιμενε ,οταν ενω τον ψιλοχαιδευα και σκεφτομουν να μπω κι εγω ,καταλαβα ποια ειναι!ειναι η νατασσα/ναταλι απο περδικα κτλ μεταξι,επισης ειχε περασει ως στελλα απο αλκιβιαδου...
μιλαμε αλλος ανθρωπος χωρις την ξανθια περουκα που φοραγε!ωραια γυναικα...ειχε κατσει και λιγο στον καναπε και μιλαγαμε και την κοιταζα και ειχα εντυπωσιαστει...
οταν την ειχα παρει δεν ειχα περασει καλα,αλλα ειχα φτιαχτει τοσο που ημουν ετοιμος να ξαναμπω...

στο λιοσιων 76 το κατω,ενα συμπαθητικο...στο πανω η αννα η νταρντανα που ειναι σαν τη ζηνα με 40 κιλα παραπανω κι αλλη μια χοντρη

χωματιανου δεξι,συλβαννα βραζιλιανα

ελλης,ιζαβελλα

μεταξουργειο μετα τις 12.00

καλλεργη ,ενα συμπαθητικο μουνακι για 10 ευρω,με ακα...την πηρε συναγωνιστης και εμεινε ευχαριστημενος...

κολωνου 32 μεσαιο,μια χοντρη προβατινα
          δεξι,η ταυλανδεζα κι αλλη μια "ουτε κρυο ουτε ζεστη",μαυρομαλλα

κολωνου 30 αριστερο,η αννα με το ωραιο σωματακι και φατσα ρεγγας
          δεξι,η αννα η ψηλη νομιζω αν κι εγω δε μπηκα

λεωνιδου 28 δεξι,βικτωρια

κολωνου 53,κατερινα μιλφοτζιλφ

ιασωνος 20 δεξι,μια τελοσπαντων...

ιασωνος 19 πανω,ενα καλο ξανθο μουνακι,σουζη νομιζω ,στα 10,γυμνασμενο ωραιο σωμα

σ ενα απ τα κεραμεικου βρηκα τη ντιανα που ειχα παρει στο λεωνιδου 28 κι εχω κριτικη...εχει βαψει το μαλλι ενα αποτυχημενο καροτι ας πουμε :jerking:
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
η βαλερια απο διδυμου 20(επειδη κι εγω αυτη ηθελα),μου πε η τσα2 οτι θα ναι αυριο πρωινη αγκυρας...
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
η βαλερια απο διδυμου 20(επειδη κι εγω αυτη ηθελα),μου πε η τσα2 οτι θα ναι αυριο πρωινη αγκυρας...

ΕΙΝΑΙ αυτη που παντα ηθελες τυπε
αλλα κατι γινοταν παντα και ποτε δεν ειχες γαμησει?  :2funny: :2funny: :2funny:
 

jnr32

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.002
Κριτικές
4
Like
9
Πόντοι
16
τι ειναι το καραμουζιασμα?  :think:
 

pan_alchemist

Νέο Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2012
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα, Παιδες! Μηπως γνωριζετε που δουλευει πλεον η Ευα απο το Ιασωνος 1Β????? Την ψαχνω εδω και 2 βδομαδες και δεν μπορω με τιποτα να την βρω!!!!! Ευχαριστω πολυ!!!!!!!
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.462
Κριτικές
1.272
Like
226.692
Πόντοι
46.232
βολτούλα σήμερα σε σπίτια που δεν πάω συχνά , αρκετό κρύο(7 βαθμούς),άρα ότι πρέπει για ποδαρόδρομο χωρίς να ιδρώσεις.....η βόλτα έγινε απο τις 12.50 μέχρι τις 15.00

Αλκαμένους 113 Βαλέρια(Μινέλα) ξανθιά χαμογελαστή με μαλάκα 2,5 βυζιά πεσμένα(μοιάζει λίγο στην φάτσα με την Χίλαρι Σουάνγκ)ακα τελειωτικό(τιμήθηκε θα ακολουθήσει κριτική)περίμεναν πέντε άτομα για να περάσουν......
Περγάμου 27β Τατιάνα μελαχρινή χοντρή με μεγάλα βυζιά , με ακα
Αλκαμένους 117 Έλενα ξανθό μιλφ με κανονικό σώμα ωραία βυζιά , ακα τελειωτικό.
Ρεμούνδου 21  Αννα λεπτή ψηλή  ξανθιά κοντά μαλλιά  κοπέλα με μικρό στήθος ,ακα τελειωτικό.
Ρεμούνδου 20 Αλεξάνδρα μελαχρινή παχουλούλα ωραίο στήθος , απλό πρόγραμμα.
Περγάμου 1 πάνω Μικαέλα ξανθιά μιλφ κανονικό σώμα άκωλη μεγάλο στήθος ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 200 Ντόρα μιλφ ξανθό χοντροκώλα , απλό και αυταρχικό.   
Κνίδου 18 Τζούλια ξανθιά θεόχοντρη με τεράστια βυζιά που φτάνουν κάτω απο τον αφαλό της , απλό και αυταρχικό.
Λιοσίων 91 δυο κοπέλες , μελαχρινή κοντή μικρό στήθος και ξανθοτσιγγανοειδές  ακόμα ποιο κοντό και ποιο γεματούτσικο , με κώλο και οι δυο και παρτούζα.
Λιοσίων 76 πάνω δύο κοπέλες ,Νάταλι μελαχρινή άβυζι χαμηλοκώλα , απλό πρόγραμμα και η χοντρή που είναι συνήθως με κώλο.
Λιοσίων 76 κάτω ξανθό μίλφ , κοντό με ωραίο κώλο , με ακα.
Χωματιανού 11β Σιλβάνα η βραζιλιανά γεματούλα με τα μυτερά βυζιά και την κωλάρα , απλό 20 ευρώ(ανακοινώνεται)πηγαίνοντας να φύγω μου είπε προσφορά για σένα 15 , της λέω ναι αλλά με άκα και τελείωμα στο στήθος..δέχτηκε(τιμήθηκε θα ακολουθήσει κριτική)
Χωματιανού 11α ξανθιά ψηλή λεπτή μικρό στήθος , απλό στα 20 και εδώ όταν έκανα να φύγω μου είπε η τσα τσα άντε 15 για σένα....
Αλκιβιάδου 16γ Κατερίνα μιλφ καστανόξανθο με πεσμένα βυζιά με μεγάλες ρόγες και Αννίτα παχουλούλα χαμογελαστή , και οι δύο ακα και παρτούζα.
Αλκιβιάδου 16β Αλίνα ξανθιά κοντή με πίρσινγκ στην μύτη και Λούσι μελαχρινή λεπτή ψηλή μικρό στήθος και οι  δυο με ακα.
Αλκιβιάδου 16α Κατερίνα μελαχρινή "φάλαινα" άβυζι με φούλ και Ιζαμπέλα μελαχρινή ίσια μακριά μαλλιά ,πολύ ανοιχτή απο την μέση και κάτω , πεσμένα βυζιά , με κώλο.     
 

Akis30

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2006
Μηνύματα
749
Κριτικές
66
Like
8
Πόντοι
5.835
Στη Φυλής ήταν όλα ανοιχτά. Δε γράφω ενημέρωση μια και υπάρχουν αρκετοί που θα το κάνουν. Σημειώνω ότι επέστρεψε η Γιάννα στο Φωκαίας 27. Όσοι πιστοί ... καταθέσατε :rolleyes:
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Στη Φυλής ήταν όλα ανοιχτά. Δε γράφω ενημέρωση μια και υπάρχουν αρκετοί που θα το κάνουν. Σημειώνω ότι επέστρεψε η Γιάννα στο Φωκαίας 27. Όσοι πιστοί ... καταθέσατε :rolleyes:
Αυτή που γλύφει κωλοτρυπίδες....???
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom