Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 356 άτομα (37 μέλη και 319 επισκέπτες)

KD

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.127
Κριτικές
3
Like
13
Πόντοι
16
Ξέρετε κανένα μπουρδελάκι που να μην δέχεται ξένους?
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.666
Κριτικές
41
Like
3.679
Πόντοι
4.587
Αγαπητέ Larson,

Τα ύποπτα σπυράκια τα έχει στους μηρούς εσωτερικά, πλησίον της γενετήσιας περιοχής.
Δεν ανέφερα πάνω στα "χειλάκια". . .  .. .
Δεύτερον, πέρυσι, τα είχε μόνο στην μία πλευρά, τώρα τα έχει και στις δύο.
Νομίζω πως ο καθένας ξέρει να ξεχωρίζει μια κρεατοελιά από μια ομάδα σπίλων σε ύποπτο σημείο.
Αν διάβαζες καλύτερα θα έβλεπες ότι ανέφερα ότι δεν είναι ευαισθησία από ξύρισμα, γιατί είναι σε περιοχή χωρίς πιθανή τριχοφυΐα (μηροί) & η δικαιολογία της για την ύπαρξή τους με ανησυχεί πολύ περισσότερο.

Σίγουρα σαν σέρβις, το μωράκι δεν παίζεται. Αλλά η ανασφάλεια με φοβίζει . . .  . . 
Τώρα να σου πω ότι κάτι σπιράκια στα κωλομάγουλα πρέπει να είχε αλλά μπορεί να ήταν και καυλόσπιρα, πολλές φορές οι γκόμενες έχουν στα κωλομάγουμα τέτοια. Δε φαίνεται πάντως για βρωμογκόμενα. Πιστεύω ότι αν είχε κονδυλώματα τόσο καιρό θα τα είχε κοιτάξει, δε διακινδυνεύουν και αυτές κάτι τέτοιο τόσο πολύ.
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
Τώρα να σου πω ότι κάτι σπιράκια στα κωλομάγουλα πρέπει να είχε αλλά μπορεί να ήταν και καυλόσπιρα, πολλές φορές οι γκόμενες έχουν στα κωλομάγουμα τέτοια. Δε φαίνεται πάντως για βρωμογκόμενα. Πιστεύω ότι αν είχε κονδυλώματα τόσο καιρό θα τα είχε κοιτάξει, δε διακινδυνεύουν και αυτές κάτι τέτοιο τόσο πολύ.

Μερικές έχουν άγνοια, αγαπητέ μου.
Εδώ να φανταστείς, κάποιοι από εδώ μέσα (φαντάσου έξω) πηδάνε ιερόδουλες στε μπουρδέλα ακάποτα ! ! !
Και εσύ μου λές ότι δεν διακινδυνεύουν ? ?  ?
Άστα - κλαύτα ! ! !
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Μερικές έχουν άγνοια, αγαπητέ μου.
Εδώ να φανταστείς, κάποιοι από εδώ μέσα (φαντάσου έξω) πηδάνε ιερόδουλες στε μπουρδέλα ακάποτα ! ! !
Και εσύ μου λές ότι δεν διακινδυνεύουν ? ?  ?
Άστα - κλαύτα ! ! !

Πρεπει να ειναι πολυ τελειωμενο το μπουρδελο για να σε αφησει να πηδηξεις ακαποτα τυπε.

Φετος το Σεπτεβριο παιζοταν σε ενα αυτο στην Περγαμου. Τελειωμενο το σπιτακι. ΟΛο κατι χοντρες εφερνε - φερνει.

 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.666
Κριτικές
41
Like
3.679
Πόντοι
4.587
Μερικές έχουν άγνοια, αγαπητέ μου.
Εδώ να φανταστείς, κάποιοι από εδώ μέσα (φαντάσου έξω) πηδάνε ιερόδουλες στε μπουρδέλα ακάποτα ! ! !
Και εσύ μου λές ότι δεν διακινδυνεύουν ? ?  ?
Άστα - κλαύτα ! ! !
Χωρίς να θέλω να δικαιολογήσω τις πόρνες εκεί, ποτέ δεν μου έχει τύχει να πάρω ακάποτη πουτάνα πράγμα που δεν το δέχονται και αυτές. Μια φορά μόνο πριν 3-4 χρόνια κάποια Σοφία κοντή ξανθιά στο Φυλής 54 αριστερά μου στήθηκε στα τέσσερα για ακάποτο γαμίσι και δε ξαναπάτησα εκεί. Τέλος πάντων, με προσοχή  πρέπει να γίνονται οι συνεδρίες.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Πρεπει να ειναι πολυ τελειωμενο το μπουρδελο για να σε αφησει να πηδηξεις ακαποτα τυπε.

Φετος το Σεπτεβριο παιζοταν σε ενα αυτο στην Περγαμου. Τελειωμενο το σπιτακι. ΟΛο κατι χοντρες εφερνε - φερνει.
στο περγαμου 1 λες τυπε
τωρα ειναι οκ το σπιτι αυτο
η κοπελα τοτε ειχε εμφανιστει πριν απο αυτο το σπιτι στο φωκαιας 22 στο υπογειο
εκανε και εκει ακαποτο
επισης την ειχα δει μια φορα και στο λιοσιων 79β οπου δεν ελεγε κατι για ακαποτα η τσατσα
μετα εξαφανιστηκε
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
Πρεπει να ειναι πολυ τελειωμενο το μπουρδελο για να σε αφησει να πηδηξεις ακαποτα τυπε.
Φετος το Σεπτεβριο παιζοταν σε ενα αυτο στην Περγαμου. Τελειωμενο το σπιτακι. ΟΛο κατι χοντρες εφερνε - φερνει.

Το ακάποτο δεν είναι θέμα μπουρδέλου αλλά κοπέλας.
Αυτή συνήθως επιλέγει το πρόγραμμα.
(Μην διαβάσω για ξύλο κτλ... το χρήμα συνήθως διαμορφώνει το πρόγραμμα)

Έτσι το μπουρδέλο πολύ δύσκολα θα το βγάλει στο πρόγραμμα.
Κάποτε το είχα ακούσει στο Φω22 (αυτή που λέει ο απόλυτος) και κάποτε στον λαβύρινθο.

Τώρα το τι γίνεται μέσα, ειδικά αν ο πελάτης βγάλει έξτρα χρήμα...
Οι ρουμάνες είναι συνήθως εξαιρετικά επιρρεπείς.

ΥΓ. Μην λέμε μόνο για τα σπιτάκια. Και στο Amnezia έχουν ακουστεί τέτοιες φάσεις.
Και κάποιος έγραφε αντίστοιχα στα μασατζίδικα.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
στο περγαμου 1 λες τυπε
τωρα ειναι οκ το σπιτι αυτο
η κοπελα τοτε ειχε εμφανιστει πριν απο αυτο το σπιτι στο φωκαιας 22 στο υπογειο
εκανε και εκει ακαποτο
επισης την ειχα δει μια φορα και στο λιοσιων 79β οπου δεν ελεγε κατι για ακαποτα η τσατσα
μετα εξαφανιστηκε

ΧΑΧΧΑ ελα ρε τυπε τα θεωρεις σόι μπουρδελακια αυτα? το κατω στο φωκαιας 22 ειναι απαραδεκτο.

Το πανω εχει εναν αντρα τσατσο αν θυμαμαι καλα... ΑΠο ηχομονωση σκιζει ... ουτε η μουσικη δεν ειναι ικανη να κρυψει τους ηχους απο το κρεβατι που τριζει απο το φυστικωμα μεσα αν εισαι καλτ τυπος ειναι ιδανικη περιπτωση... ΟΠως και το λιοσιων 79β πολυ καλτιλα ρε φιλε... Οσες φορες εχω παει η θα δω χοντρες ή μαστουρωμενες... ή βουκολοφατσες  :- το ξερω οτι θιγω τις επιλογες σου αλλα νταξει δεν λενε αυτα τα σπιτακια....  :-
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Το ακάποτο δεν είναι θέμα μπουρδέλου αλλά κοπέλας.
Αυτή συνήθως επιλέγει το πρόγραμμα.
(Μην διαβάσω για ξύλο κτλ... το χρήμα συνήθως διαμορφώνει το πρόγραμμα)

Έτσι το μπουρδέλο πολύ δύσκολα θα το βγάλει στο πρόγραμμα.
Κάποτε το είχα ακούσει στο Φω22 (αυτή που λέει ο απόλυτος) και κάποτε στον λαβύρινθο.

Τώρα το τι γίνεται μέσα, ειδικά αν ο πελάτης βγάλει έξτρα χρήμα...
Οι ρουμάνες είναι συνήθως εξαιρετικά επιρρεπείς.

ΥΓ. Μην λέμε μόνο για τα σπιτάκια. Και στο Amnezia έχουν ακουστεί τέτοιες φάσεις.
Και κάποιος έγραφε αντίστοιχα στα μασατζίδικα.

Σιγουρα θα ξερεις κατι παραπανω μιας και δεν ειμαι καθημερινος του αθληματος αλλα περιστασιακος οπως θα εχετε καταλαβει. ΕΝταξει τωρα δεν θα κατσω να ψαξω ποσοι εμπλεκομενοι υπαρχουν και αν υπαρχουν πχ νταβατζιδες , τσατσαδες και ποιοι διαμορφωνουν την πολιτικη και τα προγραμματα... εγω ξερω εναν γενικο νομο , αμα πας σε μαπα σπιτακι και κακομουσουρο υπαρχουν μεγαλες πιθανοτητες να φας καποια φολα... ειτε λογω τσατσας... (καποιοι ξεκαυλωνουν αμα χτυπησει η πορτα γιατι αγχωνονται... δεν ειναι ολοι οι χαρακτηρες ιδιοι) ειτε λογω πουτανας κτλπ.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
ΧΑΧΧΑ ελα ρε τυπε τα θεωρεις σόι μπουρδελακια αυτα? το κατω στο φωκαιας 22 ειναι απαραδεκτο.

Το πανω εχει εναν αντρα τσατσο αν θυμαμαι καλα... ΑΠο ηχομονωση σκιζει ... ουτε η μουσικη δεν ειναι ικανη να κρυψει τους ηχους απο το κρεβατι που τριζει απο το φυστικωμα μεσα αν εισαι καλτ τυπος ειναι ιδανικη περιπτωση... ΟΠως και το λιοσιων 79β πολυ καλτιλα ρε φιλε... Οσες φορες εχω παει η θα δω χοντρες ή μαστουρωμενες... ή βουκολοφατσες  :- το ξερω οτι θιγω τις επιλογες σου αλλα νταξει δεν λενε αυτα τα σπιτακια....  :-
τυπε το περγαμου φερνει κατι καλες που και που
εκεινη ηταν η εξαιρεση για αυτο το σπιτι
δεν το θεωρω καλτ σπιτι
το λιοσιων 79 ναι μαλιστα ειναι καλτ :2funny:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Σιγουρα θα ξερεις κατι παραπανω μιας και δεν ειμαι καθημερινος του αθληματος αλλα περιστασιακος οπως θα εχετε καταλαβει. ΕΝταξει τωρα δεν θα κατσω να ψαξω ποσοι εμπλεκομενοι υπαρχουν και αν υπαρχουν πχ νταβατζιδες , τσατσαδες και ποιοι διαμορφωνουν την πολιτικη και τα προγραμματα... εγω ξερω εναν γενικο νομο , αμα πας σε μαπα σπιτακι και κακομουσουρο υπαρχουν μεγαλες πιθανοτητες να φας καποια φολα... ειτε λογω τσατσας... (καποιοι ξεκαυλωνουν αμα χτυπησει η πορτα γιατι αγχωνονται... δεν ειναι ολοι οι χαρακτηρες ιδιοι) ειτε λογω πουτανας κτλπ.
τυπε ενταξει το ακαποτο απο παντου δεν ειναι και συνηθισμενο
τουλαχιστον να στο λεει η τσατσα στο σαλονι
μεσα ειναι αλλο θεμα αν το κανουν οι κοπελες για παραπανω λεφτα
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
τι παιζει ρε εσεις με την ευα?

αφηνει και αυτη πακιστανους?  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
τυπε ενταξει το ακαποτο απο παντου δεν ειναι και συνηθισμενο
τουλαχιστον να στο λεει η τσατσα στο σαλονι
μεσα ειναι αλλο θεμα αν το κανουν οι κοπελες για παραπανω λεφτα

τυπε δεν ξερω εγω απο αυτα... ουτε αφιλτρη πιπα δεν εχω δωσει
αυτα ειναι για τους παλαβους. Και παλι σορρυ αν θιγω καποιους  :grin:

ΑΥτα ειναι για τους ζογκλερ  :2funny: :2funny: :2funny: ακομη νεος ειμαι την θελω την ζωη μου!
προτιμω να τον κοψω και να τον πεταξω στα σκυλια παρα να φυγει αφιλτρος


@σταμ γαμησετα τυπε ανησυχητικη η κατασταση ελπιζω να μην παιζουν τα ιδια
και απο Αγαθ.54 και ΦΥλης 200 θα περασω να δω και θα ενημερωσω.
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Την πολυ καβλημέρα μουυυυυυυυυ. Τί λεει τυπε μπολντε ανιχνευσες τπτ καλο τελευταια στα αγαπημενα σου σπιτακια;
Τυποι μου αν εχετε καποια καλη προταση για απογευματινο κουλοθρι ή τελος παντων για ξηγημενο κοριτσι θα ημουν ευγνωμων και θα δοκιμασω.
 

opeth

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
77
Like
17
Πόντοι
1.096
τυπε το περγαμου φερνει κατι καλες που και που
εκεινη ηταν η εξαιρεση για αυτο το σπιτι
δεν το θεωρω καλτ σπιτι
το λιοσιων 79 ναι μαλιστα ειναι καλτ :2funny:

Τύπε, πριν από κανά 2μηνο περίπου, είχα πάει στο 79 το ισόγειο στην απογευματινή βάρδια όπου είδα την τσατσά κοιμόμενη στην καρέκλα.  :2funny: :2funny:
Τις μίληγα να ξυπνήσει αλλά αυτή τίποτα. Τελικά τα κατάφερα και πετάχτηκε πάνω και δεν ήξερε που βρίσκεται. Τελικά καταφέρα να την επαναφέρω....    :2funny: 
 

drizzt

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2005
Μηνύματα
709
Κριτικές
8
Like
758
Πόντοι
306
Να ρωτήσω ρε συναγωνιστές ? καμια με μεγαλους σιλικονατους βυζους έχετε εντοπισει στη φυλης ????
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Την πολυ καβλημέρα μουυυυυυυυυ. Τί λεει τυπε μπολντε ανιχνευσες τπτ καλο τελευταια στα αγαπημενα σου σπιτακια;
Τυποι μου αν εχετε καποια καλη προταση για απογευματινο κουλοθρι ή τελος παντων για ξηγημενο κοριτσι θα ημουν ευγνωμων και θα δοκιμασω.

Καλημερα αλανι.

Αγαθ 54 τυπε αγαθ 54  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

και ΚΝιδου18 αν κατεβεις απο ΛΙοσιων  :grin: μην με ρωτησει κανεις προγραμμα και αναλυτικες πληροφοριες εχω να κατεβω κανα μηνα... απλα οποιος θελει ας περασει και θα με θυμηθει  :grin:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom