Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 382 άτομα (54 μέλη και 328 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Συνάδελφε Πύραυλε τη συμπάθειά μου. Ευτυχώς που λόγω έγκαιρης αντίδρασης απέτυχε η επίθεση.
Νομίζω ότι όλα τα περιστατικά πρέπει να καταγγέλονται στην αστυνομία και να δίνονται, όσο γίνεται, ακριβείς περιγραφές.
Εύχομαι ασφαλείς και αποδοτικές βόλτες.
 

Επισκέπτης
H ζωή όμως έχει και τα καλά της.
Καλό Πάσχα κύριοι. :)
 

Συνημμένα

  • arnaki.jpg
    arnaki.jpg
    202,7 KB · Εμφανίσεις: 46

greenside

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
319
Κριτικές
73
Like
34
Πόντοι
3.000
στην προχτεσινη μου βολτα παντος στην Φ. καθως περιμενα λιγο εξω απο ενα σπιτι πριν ξεκινησω την βολτα. εβελεπα κοσμο στον δρομο που περιμενε χωρις να κανει τιποτα. Μετα απο 1-2 λεπτα με πλησιασε καποιος μου βγαζει αστυνομικη ταυτοτητα και ζητησε την δικη μου. Με ρωτησε τι περιμενω...ε του λεω τι να περιμενω εδω....
του ειπα οτι ειναι καλο που ερχονται και ριχνουν καμια ματια σε αυτους τους δρομου μιας και η κατασταση τωρα τελευταια εχει ξεφυγει....
 

Επισκέπτης
Καλώς ή κακώς τα πληρώνω ;
Κακώς τα πληρώνεις.Δεν αξίζει.

Συνάδελφε Πύραυλε τη συμπάθειά μου.
Με τσάϊ και συμπάθεια δεν γίνεται τίποτα.
Ράβδος!... :knuppel: Ράβδος!... :knuppel: Ράβδος!... :knuppel:

Λόγω της κρισιμότητας του θέματος:
Κύριοι,
πριν από μια ώρα, μόλις είχα συνουσιασθεί μετά της δεσποινίδος Έλενας στον επί της οδού Κνίδου Οίκο, ήμουν μόνος μέσα στο αυτοκίνητο επί της οδού Μάγερ στη διασταύρωση με τη Μάρνη, με το τζάμι συνοδηγού μισοκατεβασμένο, περίμενα στο κόκκινο φανάρι, μπροστά μου ήταν άλλο ένα αυτοκίνητο και πίσω μου κανένα.
Δέχθηκα επίθεση από τρεις νεαρούς κακοποιούς, ο ένας από τους οποίους προσπάθησε να ανοίξει την πόρτα του οδηγού, ο δεύτερος την πόρτα του συνοδηγού κι ο τρίτος επόπτευε.
Τους αντελήφθηκα έγκαιρα, κίνησα απότομα το όχημα και λάκισαν στο σκοτάδι.
Αδύνατοι, κοντοκουρεμένοι, ο ένας με καπέλο τζόκεϋ.
Σκούρα τα πράγματα.
Μαγαζάτορες της οδού Κωλοκυνθούς και πέριξ κατήγγειλαν προ πολλού σε τηλεοπτικό σταθμό οτι αλλοδαποί επιτίθενται σε οδηγούς αυτοκινήτων μέρα-μεσημέρι στην Κωλοκυνθούς και στις γύρω οδούς.
Τους κτυπούν, τους ληστεύουν και στο τέλος τους ρίχνουν νερό στο κεφάλι να συνέλθουν για να πάρουν το αμάξι και να φύγουν έτσι ώστε να καταφθάσουν με τα αμάξια τους τα επόμενα θύματά τους.
Να τους αδειάσουν την γωνιά με άλλα λόγια για να έρθουν τα επόμενα αυτοκίνητα.
Οπωσδήποτε την νύχτα και οι τέσσερεις πόρτες πρέπει να ασφαλίζονται.Τα τζάμια κλειστά.Το παράθυρο του οδηγού λίγο ανοιχτό κατά προαίρεση (ζέστη,κ.τ.λ) αλλά πάντα σε επιφυλακή με πλήρη αντίληψη του περίγυρου και η ράβδος πρόχειρη για άμεση χρήση.
Αν είμαστε αναγκασμένοι να σταματήσουμε στα φανάρια πίσω από άλλο αμάξι, αφήνουμε κενό ενδιάμεσο χώρο ικανό για μανούβρες και διαφυγή.


Πέμπτη απόγευμα:
Φυλής 200-Ντόρα  η γνωστή του οίκου.Χαριτωμένη ξανθιά με λίγο πλαδαρό κώλο.
Θετικές αναφορές.Σταθερά τον μέσο όρο.

Φυλής 134υπ-Ναταλί από Φυλής 134 ισόγειο.Ξανθιά με υποσχόμενη κωλάρα.

Φυλής 71 άνω-Ελίζα.Η βαμένη ξανθιά Ελίζα με το ελαφρώς πλατύ πρόσωπο και με ελεύθερο στοματικό από Φυλής 54 άνω, Φώκαιας 17 άνω και  Αγαθουπόλεως 54.
Κακή αναφορά από θεσμικό συναγωνιστή.Λόγω χρόνου.
Μαζί της μία παλιομαλάκω αγενής τσατσά από Φυλής 59 και Αγαθουπόλεως 54.


Φυλής 86 κάτω-Σελένα η γνωστή ξεπέτα με τις μέτριες υπηρεσίες και μία καινούργια λεπτοκαμωμένη.Βαμμένη ξανθιά, λεπτό "χαριτωμένο" πρόσωπο, μικρό βυζί και πεταχτό κωλαράκι.

[size=14pt]Φυλής 84 κάτω-ΜΑΚΡΥΑ!!! [/size]

Φυλής 65 άνω-Δύο κοπέλες.
Μία αδύνατη καστανή με μακρόστενο  προσωπάκι και πρωκτικό.Από Μ.Προδρόμου 16 υπόγειο.
Και μία καινοφανής μαυρομαλλούσα ομοιάζουσα την Μιχαέλα-Φυλής 86 άνω.

Φυλής 54 άνω-Λάουρα.Καστανή, μελανόχρωμη, χαριτωμένη κοπέλα με εφηβικό πρόσωπο και ακανόνιστες αναλογίες μέσης-κώλου.Κανονικού πάχους.Ελεύθερο στοματικό.

Διδύμου 8 άνω-Κλειστό
Διδύμου 8 κάτω-Ροξάνα από Περγάμου 27 ισόγειο.Βαμμένη ξανθιά μεσήλικη κανονικού πάχους.Ανακοινώθηκαν τα βασικά.Το σαγόνι της είναι "αριστούργημα" μπροστά στην σιαγόνα της Φωτεινής-Γιάτσεκ Γκμοχ από Καλύμνου 36.
Το μπέρδεμα σιαγόνων έλαβε χώρα μεταξύ Ροξάνας και Φωτεινής.

Διδύμου 16-Ντιάνα.Συμπαθής ξανθιά μεσήλικη κανονικού σχεδόν πάχους με ελεύθερο στοματικό.Τι αναφορές έχουμε για την Ντιάνα;

Διδύμου 18 άνω-Αλιόνα η γνωστή.

Διδυμου 27 κάτω-Καστανή, ευτραφή, πλαδαρή, αδιάφορη.
 

ass-sniper

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2008
Μηνύματα
342
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Συνάδελφοι παρακαλώ για πληροφορίες σχετικά το που βρίσκονται και σε ποιές βάρδιες, οι παρακάτω κορασίδες:
1.Άννα, ρωσίδα με πράσινα μάτια,ξανθιά που τα έβαψε μελαχρινά και ήταν στο σπιτάκι με τη μπλε πόρτα στη Φυλής
2.Ρωξάννα, μελαχρινή στη Φυλής, ήταν στο σπιτάκι με την πορτοκαλί πόρτα συνήθως
3.Αλίσια, η Ισπανίδα
Ευχαριστώ
 

spiderdom

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
1.087
Κριτικές
24
Like
240
Πόντοι
5.175
Μια νηστισημη και ευλαβικη βολτα με τον παλιο φιλο gangstaxz υστερα απο τα 12 ευαγγελια...

Αργα τη νυχτα μεγ πεμπτη προς μεγ παρασκευη στο σκοτεινο μεταξι...

Ιασ 37 κατω...ΔΗΜΗΤΡΑ...η προστυχοφατσα.
Ιασ 37 πανω...Φαρκελι εν αναγκη παρε μαζι σου τον τζακ νορις γιατι η ισπανιδα βικυ ηρθε σε αυτον τον οικο για να ξεπληρωσει τις αμαρτιες των ανανδρων που σου επιτεθηκαν.Αδυνατη κοπελα με πλουσιο μαλι(εχτενσιον ισσιο)...μεχρι το κολο...ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΚΟΤΑΤΟ...εδειχνε μεγαλη διαθεση στο σαλονι,κανονικο προγραμμα.
Ιασ 31...μαυρη γαζελα...βγηκε εντρομη απο το δωματιο και απο πισω της ενας χυστης με τη τσουτσουνα εξω να τη κυνηγαει στο σαλονι...αργοτερα προκληθηκε και φωτια στο σπιτι αυτο για αγνωστη αιτια....
Ιασ 46 κατω...Δυο κοπελες...Μαρια απο φυλης 109,84...(ρωσσιδα)..και η Ματιλντα αλβανιδα οχι ασχημο διδυμο με αρκετη διαθεση και πολλα τσαλιμακια στο σαλονι...κανονικο προγραμμα.εκτος απο την ματιλντα που εδινε και κωλο.
Ιασ 43...η θρυλικη τσα με βιντεο στο you tube παρουσιασε μια ξανθια ευσωμη αθιγγανη με φουλ προγραμμα.
Ιασ 30 κατω...10 ευρο για τη μιλφ που τη συνανταμε σταθερα σε αυτο το σπιτι.
Ιασ 30 πανω...ενα πολυ γλυκο πιπινι με καστανο μαλλι μεχρι τους ομους και υπεροχα ματια,αδυνατη με μικρο στηθος,μετριου αναστηματος.
Ιασ 19 κατω...μαυρομαλλα αδυνατη με μοντελε σωμα,και μικρο στηθος.
Ιασ 19 πανω...δυο κοπελες αδιαφορες με κανονικο προγραμμα.
Ιασ 20 γ...αδυνατη αθιγγανη,αδιαφορη.
Ιασ 1α,γ,β...κλειστα λογο πασχα.
Κολωνου 11 υπογειο...Αδριαννα απο κολωνου 32ανω...
Κολωνου 11 ισογειο...μιλφ ελληνιδα,αδιαφορη.
Κολωνου 11 πανω...πανεμορφο πετιτ τσιγγανακι....
Κων 166...απογευματινη βαρδια ΕΥΑ η ουκρανεζα...και βραδυνη η αννα η πολωνεζα με το πρωκτικο.

Λιγο πριν ειχαμε επισκεφτει τη φυλης,διδυμου,φωκαιας κλπ....

Διδυμου 20..μιλφ ξανθια ρωσσιδα.
Φωκαιας 25 κατω..η μαλακο μονικα και μαζι της μια συμπαθητικη ξανθια με μεγαλο στηθος και πλαδαρο σωμα.
Φωκαιας 19 το διδυμο απο φυλης 92...με την ξανθια που κανει τα χορευτικα στο σαλονι και με τη μελαχροινη φιλη της.
Φωκαιας 22 πανω...Μπιανκα αδυνατο ντροπαλο πιπινι.
Φυλης 65 κατω...Δυο μουναροι η μια με κοντο μαλλι σχετικα ψιλη και η αλλη με ξανθο μακρυ μαλλι...!!
Φυλης 65 πανω..ο συμπαθητικος κυριουλης παρουσιασε τις δυο κοπελες που ειδε και ο φιλος τζοκερ..τη μια την ψιλη με το πιασμενο μαλλι τη λενε ΕΥΑ..την αλλη την αδυνατη που αργοπορουσε στο δωματιο δε θυμαμαι το ονομα της...
Φυλης 134 πανω...Αδιαφορες κοπελες..!!
Φυλης 84 κατω...ΖΩΗ ελληνιδα και καλα ...αδιαφορη εντελως για τα γουστα μου.
Φυλης 86 κατω...η ξανθια που ειδε και ο τζοκερ με ξυνη φατσα σαυρας...
Φυλης 59 κατω...εφευγε η Σαμπρινα και στη θεση της η Σορενα απο το 86.
Φυλης 59 πανω..ΣΑΚΙΡΑ...ανεβα στο τραπεζι μου κουκλα μου γλυκεια θελω παντα διπλα μου γυναικα λαικια...ΟΠΑ ΣΠΑΣΤΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!
Φυλης 74...δεξια..ευτραφης ξανθια ρωσσιδα με ελευθερο....
Φυλης 74 αριστερα..αδιαφορη βαλκανια.
Φυλης 66 εκει που δουλευε το κατερινακι...την παρουσιαζουν ως ρωσσιδα...αδυνατη,κοντουλα με μακρυ μαλλι,γαλανα ματακια.πολυ ντροπαλη....!!!
 

dimk93

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2009
Μηνύματα
3.565
Like
112
Πόντοι
16

brad-pitt

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.216
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
16
Διδύμου 16-Ντιάνα.Συμπαθής ξανθιά μεσήλικη κανονικού σχεδόν πάχους με ελεύθερο στοματικό.Τι αναφορές έχουμε για την Ντιάνα;
πολυ καλη, καθαρη με ωραιο σωμα,ψηλη γυρω στο 1,75 με μποτες και φουστιτσα μινι εμφανιζεται.φουλ προγραμμα χωρις πρωκτικο, 20ε. τα αξιζει!δεκτικη και ομιλητικη.  :) τα σεβη μου μεγιστε
th_smiley_bow.gif

Διδύμου 16-Ντιάνα.Συμπαθής ξανθιά μεσήλικη κανονικού σχεδόν πάχους με ελεύθερο στοματικό.Τι αναφορές έχουμε για την Ντιάνα;
Εδινε κ κωλαρακι??
Μηπως απο Ελλης 3??
μετα το μεσο της σελιδας..
οχι δεν ειναι http://www.bourdela.com/oikoi-anoxhs/athina/ellhs-3/#jr_review_17564]αυτη[/url]
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
Διδύμου 16-Ντιάνα.Συμπαθής ξανθιά μεσήλικη κανονικού σχεδόν πάχους με ελεύθερο στοματικό.Τι αναφορές έχουμε για την Ντιάνα;

Δες εδω:



Η Συγκεκριμενη δουλευει ΚΑΙ στα Καλυμνου 48.
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985

Φοραει συνηθως τις ψηλες τιγρε μποτες της!
Αν δεν φορουσε μποτες θα την ειχα παρει αλλες τοσες φορες!
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
Μεταφερω ερωτηση συναγωνιστη:

Θα ηθελα να ρωτησω για την ελενα που παλαιωτερα δουλευε στο 134
και αργοτερα κατα διαστηματα στο 200.

Ειναι μελαχρινη εχει τατουαζ στην μεση στο μπρατσο
και στον αστραγαλο και ειναι απο την βουλγαρια.


Γνωριζουμε κατι???  :)
 

brad-pitt

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.216
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
16
SPEED δεν πρεπει να λεει αυτη τη ντιανα της κολωνου... αυτη ειναι γυρω στα 45+ ενω η αλλη της διδυμου ειναι 30+ και της κολωνου δεν κανει ελευθερο στοματικο...
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
SPEED δεν πρεπει να λεει αυτη τη ντιανα της κολωνου... αυτη ειναι γυρω στα 45+ ενω η αλλη της διδυμου ειναι 30+ και της κολωνου δεν κανει ελευθερο στοματικο...

Αυτη ειναι.

Αν δεις την 1η. κριτικη μου γραφω περιπου στα 35.
Και οντως δεν κανει ακαποτα ουτε κωλους.
 
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
231
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
speed δεν βλεπω να απανταει κανενας για την ελενα παντος ευχαριστω για την εξυπηρετηση θα προσπαθησουμε ξανα καποια αλλη φορα. προσπαθησα να σε ευχαριστισω με μηνυμα ομως δεν ξερω αν το πηρες
 

Επισκέπτης
speed δεν βλεπω να απανταει κανενας για την ελενα παντος ευχαριστω για την εξυπηρετηση θα προσπαθησουμε ξανα καποια αλλη φορα. προσπαθησα να σε ευχαριστισω με μηνυμα ομως δεν ξερω αν το πηρες
Κνίδου 18, 17:00 - 00:00.
Απόψε, αύριο και Κυριακή του Πάσχα δεν εργάζεται.
 
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
231
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
θα περασω απο εκει που μου γραφεις αλλα νομιζω πως αυτη που λες ειναι ρουμανα και δουλευε στο 200 πριν απο την βουλγαρα που λεω εγω
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom