Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για φωτιές

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα px75
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 341K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.907
Κριτικές
16
Like
14.794
Πόντοι
6.515
αν ηταν αγρυπνοι εγω και εσυ σιγουρα δεν θα το ξεραμε αυτος ομως που ηταν και εκοβε πευκα αλλα και ολοι οι αλλοι που ειναι μαζι του και τους γιουχαρουν σιγουρα θα το ξεραν,το βιντεο το κανει για καταγγελια ρe τυπε και για να τους ξεμπροστιασει οχι για like, πρεπeι να ριξαν τρελλο φιδιασμα την ωρα που χαλαγε ο τόπος και τους τσακωσαν,καλα οι πυροσβεστες ειναι σεσημασμενοι στη κοινη συνειδηση και απο το Ματι και ο κοσμος τους τα εχει φυλαγμενα ως μεγαλα κοπροσκυλα δυ
Τυπε φυσικά δεν μπορω να ξέρω πόσο έχουν δουλέψει μέσα στην κόλαση
Εγώ βλέπω μια συμπεριφορά καφρικη

Και στην τελική, όλοι αυτοί που βρίζουν θα ψηφίσουν παλι Κουλη που έκαψε τη μιση ευβοια η Αλέξη με 100 καμμενους
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.194
Κριτικές
13
Like
4.591
Πόντοι
4.765
Να ξέρετε το ότι δεν έχει καεί όλη η Ελλάδα οφείλεται στους εθελοντες που οι περισσοτεροι πανε για εθελοντες για να πάρουν μόρια να γινουν μόνιμοι ή εποχικοί πυροσβέστες.
:tooth: :tooth: :tooth: :tooth:
τα ειπες ολα σε οσους αναρωτιουνται γιατι δεν φτιαχνει το δημοσιο,δυστυχως μεγαλο μερος το βριζει ως αχρηστο και επικινδυνο αλλα με την πρωτη ευκαιρια ψαχνεται να τρυπωσει σε αυτό για να κανει τα ιδια
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Τυπε φυσικά δεν μπορω να ξέρω πόσο έχουν δουλέψει μέσα στην κόλαση
Εγώ βλέπω μια συμπεριφορά καφρικη
τυπε καφρικη θα ηταν να τους καψουν ζωντανους,θα γινει κι αυτο,αν τελικα δεν διοριστουν οπως λέει ο τυπος πάνω:tooth::tooth:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Πως το ξερει αυτός, εγώ η εσυ αν ειναι 5 μέρες άγρυπνοι μες τους καπνους και κάθησαν να ξαποστασουν λίγο
Έχεις εσυ δουλεψει στη φωτιά 5 μερόνυχτα? Εγώ όχι
Κι άμα είναι τόση η αγανάκτηση, σου, καίγεται το σπίτι κάθεσαι να βρίσεις και να φτιάξεις βιντεάκια για like?
Ασε ρε τυπε...
To ξαναειπα νομιζω. Εσυ εχεις αρχισει να κάνεις στροφή
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
οι πυροσβεστες ειναι σεσημασμενοι στη κοινη συνειδηση και απο το Ματι και ο κοσμος τους τα εχει φυλαγμενα ως μεγαλα κοπροσκυλα δυ
Ναι βεβαια, ο κοσμος ειναι εξαιρετικα ποιοτικος και εχει μεγαλη βαρυτητα η συνειδηση του για το κατα ποσο ειναι επαρκεις οι ΔΥ

Ανατριχιασαμε με την "κοινη συνειδηση" του γιγαντα ελληνικου λαου, χεσε μας ρε φιλε.

Καθεται ο αλλος στον καναπέ και κρινει ποσο αποδοτικος ειναι ο πυροσβεστης μεσα στη φωτια, δεν ειμαστε καλα μού φαινεται
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.194
Κριτικές
13
Like
4.591
Πόντοι
4.765
Ναι βεβαια, ο κοσμος ειναι εξαιρετικα ποιοτικος και εχει μεγαλη βαρυτητα η συνειδηση του για το κατα ποσο ειναι επαρκεις οι ΔΥ

Ανατριχιασαμε με την "κοινη συνειδηση" του γιγαντα ελληνικου λαου, χεσε μας ρε φιλε.

Καθεται ο αλλος στον καναπέ και κρινει ποσο αποδοτικος ειναι ο πυροσβεστης μεσα στη φωτια, δεν ειμαστε καλα μού φαινεται
καλα ρε τυπε και σε ποδηλατο να καθοταν για εσας τους δυ δεν εχει το δικαιωμα να σας κρινει,δυστυχως ομως αυτος ο κοσμος ειναι που σας πληρωνει
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
καλα ρε τυπε και σε ποδηλατο να καθοταν για εσας τους δυ δεν εχει το δικαιωμα να σας κρινει,δυστυχως ομως αυτος ο κοσμος ειναι που σας πληρωνει
Εγω ΔΥ? Απο πού κι ως πού?
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.106
Κριτικές
123
Like
51.082
Πόντοι
27.261
Ρε μαλάκα, μήπως φταίνε τα ψυχοφάρμακα που σας δίνουν εκεί στο Μαρκομιχελάκειο για τη διάρροια σου;
Για ψάχτο λίγο.
τα ιδρυματα και τα φαρμακα τα ξερεις καλα βλεπω μωρη γαλαζια σαλμονελα.
να σου πω ρε αρχιμαλακα, μηπως αφησα καμια καποτα στον κωλο σου αυτην τη βδομαδα?
για ψαξε λιγο, γιατι μου λειπει μια.
 

diogenis_c

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.871
Like
2.269
Πόντοι
456
Όπως και να το κάνουμε οι 1000 βαθμοί απέχουν πολύ από τους 200 - 300 βαθμούς που ανάφερε ο κ. Πτέραρχος. Σε φυσικό περιβάλλον δασικής πυρκαγιάς πόσο εύκολο είναι να έχουμε τέτοιες θερμοκρασίες;;;
Μπερδεύτηκε με την ηλεκτρόλυση. Το ίδιο το έγγραφο αναφέρει 2500 βαθμούς τουλάχιστο.
 

diogenis_c

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.871
Like
2.269
Πόντοι
456
παιχτη επειδη γνωριζω λιγα πραγματα παραπανω σχετικα με το αντικειμενο νερο-ατμος-διασπαση, απλα να ξερεις οτι δεν ειναι μονο θεμα θερμοκρασιας αλλα και πιεσης.
μια ματια στους πινακες νερου ατμου που υπαρχουν παντου θα σε κανει να το κατανοησεις καλυτερα.
Μάλλον μπερδεμένα τα λες κι εσύ. Δεν υπάρχουν "παντού" τέτοιοι πίνακες. Αν υπάρχει έστω και ένας κάπου θα ήθελα σχετικό link.

Πίνακας "νερο-ατμος-διασπαση" σε σχέση με την πίεση.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.106
Κριτικές
123
Like
51.082
Πόντοι
27.261
Εσύ δεν τα ξέρεις απλώς ρε Δελαπατρίδη, ο καλύτερος πελάτης τους είσαι.
την καποτα τη βρηκες τελικα, γιατι ειδα οτι την εβγαλες απο την παραθεση.
κρατα τη να με θυμασαι :rose:
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.106
Κριτικές
123
Like
51.082
Πόντοι
27.261

7spirit

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
790
Like
1.408
Πόντοι
206

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.080
Πόντοι
3.556
Βέβαια όταν τις είχε εξαγγείλει τον βρίζατε ότι "βολεύει τους δεξιούς στο Δημόσιο"
Ποιος το έλεγε αυτό; Προσωπικά δεν θα έλεγα ποτέ κάτι τέτοιο για μια τόσο χρήσιμη δουλειά.
 

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.080
Πόντοι
3.556
Δε λέω για σένα προσωπικά, αλλά για την όλη ατμόσφαιρα στα social media
Κακο όμως αυτό, δείχνει ότι τον ενδιαφέρει η άποψη των "αλλοθρησκων ", και που;; στα social media .
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.106
Κριτικές
123
Like
51.082
Πόντοι
27.261
μονο μια σοβαρη ερωτηση του κανανε και εκανε τον αλεκο το κουλοχαπατο.

Ο κ. Τσίπρας σας κατηγόρησε ότι όχι μόνο κρατήσατε, αλλά αναβαθμίσατε πρόσωπα τα οποία εκείνος εξεδίωξε μετά το Μάτι. Πώς απαντάτε σε αυτή την κριτική;

- Κ. Μητσοτάκης:
«Δεν ξέρω σε ποιους αναφέρεστε»
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom