Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για φωτιές

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα px75
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 341K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.389
Κριτικές
1
Like
35.465
Πόντοι
6.256
45 φορείς για την προληψη των πυρκαγιων
Και 17 φορείς για πυροσβεση.

Η ελλαδα που δεν αλλαξε καθολου απ τον ιουλη του 19
 
  • Like
Αντιδράσεις: ave.

DayStalker

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2020
Μηνύματα
3.537
Like
7.198
Πόντοι
2.306
Φιλε χαλαρωσε,
Ερχεται η συγκυβερνηση νδ συριζα και ετσι δε θα χουμε διλληματα

Aνυπομονω να δω κυβερνηση dream team με Αλ6, happy traveller , Πολάκη , Αδωνι , Βορίδη , Ραγκουση , Παππά , Κυρανακη , Μπογδανο , κυρα Τασια , Καρανικα , Πλευρη....Αραγε να υπαρχει λιγος χώρος και για τη Ζωίτσα ; :confused:
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.388
Like
20.990
Πόντοι
5.956
Φιλε χαλαρωσε,
Ερχεται η συγκυβερνηση νδ συριζα και ετσι δε θα χουμε διλληματα
ωραία θα έχουμε όλο το θίασο..τον Αλέξη με τα καλά αγγλικά, τον Κυριάκο "ο μείνε σπίτι", τον Άδωνι με τα γιλέκα, τον Καρανίκα με τους μπάφους ..τρίο στούτζες..
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.389
Κριτικές
1
Like
35.465
Πόντοι
6.256
Aνυπομονω να δω κυβερνηση dream team με Αλ6, happy traveller , Πολάκη , Αδωνι , Βορίδη , Ραγκουση , Παππά , Κυρανακη , Μπογδανο , κυρα Τασια , Καρανικα , Πλευρη....Αραγε να υπαρχει λιγος χώρος και για τη Ζωίτσα ; :confused:
Μια χαρα, ιδιοι θιασοι ειναι , δε θυμασαι πασοκ νδ με το σαμαρα?
Μια χαρα μας εσωσαν
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.432
Κριτικές
514
Like
69.988
Πόντοι
41.129

Πυρκαγιές: Τα θηριώδη Ilyushin και δύο ελικόπτερα αποστέλλει η Ρωσία στην Ελλάδα​

https://www.kathimerini.gr/politics...yo-elikoptera-apostellei-i-rosia-stin-ellada/
Οι Ρωσοι θα γραψουν τον επιλογο στην Ευβοια οπωσ τον εγραψαν και στο β' παγκοσμιο οταν κατατροπωσαν τους Ναζιστες :respect: :hi:
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.432
Κριτικές
514
Like
69.988
Πόντοι
41.129
χόρτασαν φροιλάιν μουνόζουμο
Εγω παλι δεν εχω γευτει ακομα φροιλαιν μουνοζουμο και το θελω πολυ !!
Ελπιζω να δουμε καμμια γερμανιδα στο δεκαρικο αντε στο εικοσαρικο !!!
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.388
Like
20.990
Πόντοι
5.956
η αδερφή του η Ντόρα χαίρεται τώρα...όλοι βρίζουν τον Κυριάκο... μπορεί να έρχεται η ώρα της να αναλάβει την πρωθυπουργία...
 

DayStalker

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2020
Μηνύματα
3.537
Like
7.198
Πόντοι
2.306
Εγω παλι δεν εχω γευτει ακομα φροιλαιν μουνοζουμο και το θελω πολυ !!
Ελπιζω να δουμε καμμια γερμανιδα στο δεκαρικο αντε στο εικοσαρικο !!!

Κι εγω το ιδιο. Εχω γαμησει σχεδον ολες τις φυλες εκτος απο τις καργιολες τις γερμανιδες. Ειναι τοσο ψυχρες και απομακρες που λογικα μονο μεθυσμενες τις πηδας. (που δε συμφερει καθολου τη σημερον ημερα)
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.301
Like
22.933
Πόντοι
5.506
Υπάρχει και η άποψη ότι είναι εξίσου συνενοχή. Για παράδειγμα αυτοί που την υποστηρίζουν ( την άποψη) λένε ότι τα νομοσχέδια που άνοιξαν το χρηματιστήριο στο ευρύ κοινό, κάτι που είχε ως αποτέλεσμα μετά από μερικά χρόνια το γνωστό κραχ που κόστισε τις περιουσίες πολλών Ελλήνων, ψηφίστηκαν επί πρωθυπουργίας του Μητσοτάκη του πρεσβυτέρου. Ομοίως κάθε κόμμα συμπληρώνει το άλλο και αναλαμβάνει την υλοποίηση ενός μικρού μέρους του ευρύτερου σχεδιασμου , που ως στοχο έχει την ιδιωτικοποίηση και το ξεπούλημα ΟΛΩΝ των κρατικών δομών (ΔΕΚΟ) και γαιών..κάτι που βλέπουμε ότι υλοποιείται πλέον...
Το ευρυ κοινο πρεπει καποια στιγμη να ωριμασει. Κανεις αλλος δεν του φταιει, ΚΑΝΕΙΣ.
 

DayStalker

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2020
Μηνύματα
3.537
Like
7.198
Πόντοι
2.306
η αδερφή του η Ντόρα χαίρεται τώρα...όλοι βρίζουν τον Κυριάκο... μπορεί να έρχεται η ώρα της να αναλάβει την πρωθυπουργία...

Κι εναν κώνο να βαλεις για πρωθυπουργο αντι για τον Κούλη , χρησιμοτερος θα ναι.
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.489
Κριτικές
2
Like
19.311
Πόντοι
3.656
Εγω παλι δεν εχω γευτει ακομα φροιλαιν μουνοζουμο και το θελω πολυ !!
Ελπιζω να δουμε καμμια γερμανιδα στο δεκαρικο αντε στο εικοσαρικο !!σε

σε φροιλάιν 20 συν 10 τιπσς για golden shower...
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.388
Like
20.990
Πόντοι
5.956
Το ευρυ κοινο πρεπει καποια στιγμη να ωριμασει. Κανεις αλλος δεν του φταιει, ΚΑΝΕΙΣ.
πώς θα ωριμάσει; από την καλή παιδεία που δεν του δίνουν; από την προπαγάνδα των πρωινάδικων και των τσιφτετελιών από μοντέλες στις 9 το πρωί; που οι νοικοκυρές αντί να φροντίζουν το σπίτι και τα παιδιά τους κάθονταν και άκουγαν τις ανοησίες των τηλεπερσονών; που οι παντρεμένοι - ες άρχισαν να ψάχνονται να κερατώσουν από τα πολλά σήριαλ που έβλεπαν που ολα είχαν σχέση με γκομενιλικια και τα οποια στελεχώνονταν απο ηθοποιούς πρώτης γραμμής; όταν τρέφεις τον κόσμο με σάπιο κρέας, θα βγάλει καρκίνο..
 
  • Like
Αντιδράσεις: geoMan

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.301
Like
22.933
Πόντοι
5.506
πώς θα ωριμάσει; από την καλή παιδεία που δεν του δίνουν; από την προπαγάνδα των πρωινάδικων και των τσιφτετελιών από μοντέλες στις 9 το πρωί; που οι νοικοκυρές αντί να φροντίζουν το σπίτι και τα παιδιά τους κάθονταν και άκουγαν τις ανοησίες των τηλεπερσονών; που οι παντρεμένοι - ες άρχισαν να ψάχνονται να κερατώσουν από τα πολλά σήριαλ που έβλεπαν που ολα είχαν σχέση με γκομενιλικια και τα οποια στελεχώνονταν απο ηθοποιούς πρώτης γραμμής; όταν τρέφεις τον κόσμο με σάπιο κρέας, θα βγάλει καρκίνο..
Ε τοτε καλα να παθουμε. Αν αυτη ειναι η ισχυρη πλειοψηφια δε δικαιουμαστε κατι περισσοτερο σε ολα τα επιπεδα.
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
25.060
Like
11.290
Πόντοι
2.606
Τύπε τελικά είσαι σύντροφος σοσιαλιστής δημοκράτης ή κουλικό ακροδεξιό σκουπίδι ; Μ' εχεις μπερδεψει μ'αυτα που γραφεις.
Έχει κονομησει γερά ο χοντρος μέσα στη κρίση και μιλάει το λιγδωμενο του αντερακι ,όχι ο πασοκικος του εγκέφαλος...έτσι είναι ανέκαθεν η φάση...καμία παρεξήγηση...
 

glaskos

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Δεκ 2011
Μηνύματα
15.129
Like
7.968
Πόντοι
1.206
η αδερφή του η Ντόρα χαίρεται τώρα...όλοι βρίζουν τον Κυριάκο... μπορεί να έρχεται η ώρα της να αναλάβει την πρωθυπουργία...
χτυπα ξυλο τυπε κουνησου απο την θεση σου

αυτη ειναι τρις χειροτερη και απο οσους πρωθυπουργους δεξιους εχουν περασει απο το μεγαρο μαξιμου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom