Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για CD!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Patgatra

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2013
Μηνύματα
754
Κριτικές
21
Like
49
Πόντοι
16
άντε ρε Δον...άντε...σε αναμένα κάρβουνα είμαστε !!
 

don kihotis

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.078
Like
35
Πόντοι
16
λοιπον λυπαμαι αλλα θα σας απογοητευσω,,συνενοηση μαζι του-της...μιας και δεχτηκα τηλ απο εκεινη κατα τις 12
το ειχα δωσει μια μερα πριν ,,τηλ οπως εχω πει δεν δινει με τιποτα .παιρνει με αποκρυψη παντα..θα μπορουσε να βρεθουμαι κατα τις 1.30 με 2...η φωνη αντρικη καθαρα δεν την αλλαζει καθολου μαλλον δεν το μπορει...εκει τρωω μια ηττα...καπου κολλαω...ηταν και να σηκωθω και τα τις 6 και γαματα...αλλα λεω δεν γαμιεται ας παω...το βαζω κανει μπανιοκαι μου δινει διευθυνση και ονομα κουδουνιου....μενει ψηλα στο βυρωνα προς ν ελβετια..σε κατι στενα μεσα .η οδο γνωστη παντως στη περιοχη...μολις φτανω δεχομαι τηλεφωνημα και δεχομαι παραγγελια  να του-της παρω χαρτακια και τσιγαρα...εκει δεχομαι η δευτερη ηττα...λεω ρε πουστη δεν φτανει που θα σκασω 50 (τοσα ζηταει} αλλα να κανω και το delivery boy .....και με πιανουν τα διαολια μου και την κανω...δεν ξερω αλλα το ενστικτο μου δεν μου ελεγε να παω.....ισως εκανα καλα ισως και οχι....παντως μεχρι τωρα δεν το εχω μετανοιωσει... υστερα δεχτηκα 11 κλησεις με αποκρυψη....
 

Patgatra

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2013
Μηνύματα
754
Κριτικές
21
Like
49
Πόντοι
16
Ωραία νέα.....αντρική φουλ φωνή !!...παραγγελιές....όλα οκ...πως να μην ξενερώσεις..
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.977
Κριτικές
2
Like
343
Πόντοι
36
λοιπον λυπαμαι αλλα θα σας απογοητευσω,,συνενοηση μαζι του-της...μιας και δεχτηκα τηλ απο εκεινη κατα τις 12
το ειχα δωσει μια μερα πριν ,,τηλ οπως εχω πει δεν δινει με τιποτα .παιρνει με αποκρυψη παντα..θα μπορουσε να βρεθουμαι κατα τις 1.30 με 2...η φωνη αντρικη καθαρα δεν την αλλαζει καθολου μαλλον δεν το μπορει...εκει τρωω μια ηττα...καπου κολλαω...ηταν και να σηκωθω και τα τις 6 και γαματα...αλλα λεω δεν γαμιεται ας παω...το βαζω κανει μπανιοκαι μου δινει διευθυνση και ονομα κουδουνιου....μενει ψηλα στο βυρωνα προς ν ελβετια..σε κατι στενα μεσα .η οδο γνωστη παντως στη περιοχη...μολις φτανω δεχομαι τηλεφωνημα και δεχομαι παραγγελια  να του-της παρω χαρτακια και τσιγαρα...εκει δεχομαι η δευτερη ηττα...λεω ρε πουστη δεν φτανει που θα σκασω 50 (τοσα ζηταει} αλλα να κανω και το delivery boy .....και με πιανουν τα διαολια μου και την κανω...δεν ξερω αλλα το ενστικτο μου δεν μου ελεγε να παω.....ισως εκανα καλα ισως και οχι....παντως μεχρι τωρα δεν το εχω μετανοιωσει... υστερα δεχτηκα 11 κλησεις με αποκρυψη....
ταυτιση αποψεων γιγαντα σε ολα με εχεις αφησει με το στομα ανοιχτο φιλος :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
ακουσες κροςς με αντρικη φωνη στο τηλ φυγε μακρια στο λεει ο αλεφαντος με 10 υπογραφες :S
και το δεν δεινω τηλ ακομη χειροτερο
συγχαρητηρια, εκανες μεγαλη επιλογη ,μπραβο εισαι γιγαντας τελος... στο λεει ο αλεφαντος :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
εχουμε ακριβως το ιδιο ενστικο φυσικα εγω υπηρξα και παθων και για αυτο αρχισε να δουλευει το ενστικο σωστα :grin:
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.392
Κριτικές
5
Like
4.147
Πόντοι
606
λοιπον λυπαμαι αλλα θα σας απογοητευσω,,συνενοηση μαζι του-της...μιας και δεχτηκα τηλ απο εκεινη κατα τις 12
το ειχα δωσει μια μερα πριν ,,τηλ οπως εχω πει δεν δινει με τιποτα .παιρνει με αποκρυψη παντα..θα μπορουσε να βρεθουμαι κατα τις 1.30 με 2...η φωνη αντρικη καθαρα δεν την αλλαζει καθολου μαλλον δεν το μπορει...εκει τρωω μια ηττα...καπου κολλαω...ηταν και να σηκωθω και τα τις 6 και γαματα...αλλα λεω δεν γαμιεται ας παω...το βαζω κανει μπανιοκαι μου δινει διευθυνση και ονομα κουδουνιου....μενει ψηλα στο βυρωνα προς ν ελβετια..σε κατι στενα μεσα .η οδο γνωστη παντως στη περιοχη...μολις φτανω δεχομαι τηλεφωνημα και δεχομαι παραγγελια  να του-της παρω χαρτακια και τσιγαρα...εκει δεχομαι η δευτερη ηττα...λεω ρε πουστη δεν φτανει που θα σκασω 50 (τοσα ζηταει} αλλα να κανω και το delivery boy .....και με πιανουν τα διαολια μου και την κανω...δεν ξερω αλλα το ενστικτο μου δεν μου ελεγε να παω.....ισως εκανα καλα ισως και οχι....παντως μεχρι τωρα δεν το εχω μετανοιωσει... υστερα δεχτηκα 11 κλησεις με αποκρυψη....


καλα εκανες μουτρο μια αχαρα
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.727
Like
2.442
Πόντοι
456
don εισαι πεπειραμένος.. δεν επιτρέπονται τέτοια λάθη.. ΠΟΤΕ χωρίς νάχεις δει πρόσωπο και ΠΟΤΕ χωρίς να ξέρεις τηλε΄φωνο.. γίνονται πολλά... πολύ καλά έπραξες πάντως...
 

don kihotis

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.078
Like
35
Πόντοι
16
δεν ξερω ισως εκανα και χαζομαρα αλλα δεν μου πηγαινε...παντως δεν αποθαρυνω κανεναν .οποιος θελει να κανει την κινηση...ισως βγει κερδισμενος,,μπορει να αξιζει το μωρο...και να ειναι οπως στις φωτο παντως τηλ δεν δινει αλλα διευθυνση δνει οδο και αριθμο...
αναζητειται ηρωας εγω δεν....
το καλυτερο παντως και το tο σιγουρο ειναι να εχουν skype....cam κοινως...(συμβουλη)
 

IeronimosBoss

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2013
Μηνύματα
357
Like
46
Πόντοι
1
...μολις φτανω δεχομαι τηλεφωνημα και δεχομαι παραγγελια  να του-της παρω χαρτακια και τσιγαρα...εκει δεχομαι η δευτερη ηττα...λεω ρε πουστη δεν φτανει που θα σκασω 50 (τοσα ζηταει} αλλα να κανω και το delivery boy .....και με πιανουν τα διαολια μου και την κανω...
ε, αφού δε σου ζήτησε και κανα δυπιτο με γυρο και απόλα να μυριζει και λιγο τζατζικάκι...παλι καλα να λες!
 

don kihotis

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.078
Like
35
Πόντοι
16
εγω ξερω οτι μονο τα μπιφτεκια ψηνονται
 
Εγγρ.
11 Νοε 2009
Μηνύματα
83
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Ξέρει κάποιος να μου πει αν η Βύκη εξακολουθεί να εργάζεται στο Άγκυρας 1;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom