Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για CD!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (1 μέλη και 3 επισκέπτες)

kaboul

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.298
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
16
συμφωνα με πληροφοριες σημερα στις 12μιση το βραδυ , φιλος μου 8α σκασει στο adult theater με κροσακι . οποιος γουσταρει ερχεται !
 

sanexxx69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
24
Like
594
Πόντοι
326

kaboul

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.298
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
16


Καλησπερα συναγωνιστες ενημερωνω για την συναντηση που ειχα με την lila crossaki  που βρισκεται εδω μεσα ως μελος
το ραντεβου εγινε σε χωρο που ειχα κατα τυχη απο εναν φιλο μου ,ηρθε ντυμενη με ενα μαυρο μινι φορεμα,καλτσες μεχρι τα μπουτια συνδεμενες με κορμακι ψηλοτακουνα ξανθια περουκα μακρια ,οι γοβες και το ντυσιμο ηταν σαν την φωτο που εχει βαλει στον καναπε ...ψηλη ειναι και δεν ειχε εντονο ψαξιμο αυτο ηταν καλο για να μην γεμισεις και τιποτα σημαδια σε κανενα μπλουζακι....στα του αγωνα τωρα...
πιπα παρα πολυ καλη,βαθεια και υγρη νιωθεις οτι σε δροσιζουν τον περνει οσο βαθεια γινεται δεν βιαζεται και δεν κλεβει χρησιμοποιωντας χερι για να σε τελειωσει πιο γρηγορα ,γειφει αρχιδια και γενικα το κατεχει παρα παρα πολυ σε τετοιο σημειο που ηθελα να τελειωσω με πιπα..χα χα
στεισιμο στα 4 και πηδημα μετα,αντεχει το σφυροκοπημα δεν λεει οχι σε χαστουκακια ετσι για την καυλα δεν ειμα δα και φαν του σπορ και τελειωμα στο στομα μου που τα πηρε ολα μεσα μεχρι να τοω στραγηξει ειχαν περασει 40 λεπτα και της λεω μπορουμε ενα ακομα στα γρηγορα μου λεει οκ..ξανα τα ιδια και μην πω και καλυτερα απλα την δευτερη φορα τελειωσα στο προφυλαχτικο στην κωλαρα της...
συνολον συναντησης 1 ωρα και 10 λεπτα,κοστος στα 50 ευρω αν και ειχα ριξει την τιμη πολυ λιγο αλλα τα εδωσα γιατι δεν ηταν επαγγελματιας ψυχρη και ηταν πολυ απλη ,της προτυνα παρτουζα με τον φιλο και μου ειπε οτι δεν εχει θεμα....εφω δεν εκλαψα ουτε ενα ευρω απο την συναντηση παντως και θα την ξαναπαρω συντομα,ελπιζω να βοηθησα...
 

Whatever_13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2014
Μηνύματα
1.526
Κριτικές
4
Like
2.342
Πόντοι
456
Λίγο γεματούλα φαίνεται...ισχύει?Από πρόσωπο τι λέει?
 

kaboul

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.298
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
16
λοιπον μαγκες κυριακη βραδυ ενδεχεται να παω με διαφορετικο φιλαρακι στο adult με αλλη καυλιαρα κρος! 8α ακολου8ησει εκ νεου μηνυμα την κυριακη! να ειστε συντονισμενοι!
 

Επισκέπτης
λοιπον μαγκες κυριακη βραδυ ενδεχεται να παω με διαφορετικο φιλαρακι στο adult με αλλη καυλιαρα κρος! 8α ακολου8ησει εκ νεου μηνυμα την κυριακη! να ειστε συντονισμενοι!
Ιακυνθε συγχαρητήρια ενημερώνεις τον κόσμο εμπεριστατωμένα και με λεπτομέρειες!!!
 

kaboul

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.298
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
16
Ιακυνθε συγχαρητήρια ενημερώνεις τον κόσμο εμπεριστατωμένα και με λεπτομέρειες!!!
χεχε σε ευχαριστω μωρο μου!ανυπομονω να τα πουμε και απο κοντα!ποτε ερχεσαι?
 

don kihotis

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.078
Like
35
Πόντοι
16
[quote author=Ιακυνθος ton g=topic=61865.msg6293940#msg6293940 date=1432728744]

Καλησπερα συναγωνιστες ενημερωνω για την συναντηση που ειχα με την lila crossaki  που βρισκεται εδω μεσα ως μελος
το ραντεβου εγινε σε χωρο που ειχα κατα τυχη απο εναν φιλο μου ,ηρθε ντυμενη με ενα μαυρο μινι φορεμα,καλτσες μεχρι τα μπουτια συνδεμενες με κορμακι ψηλοτακουνα ξανθια περουκα μακρια ,οι γοβες και το ντυσιμο ηταν σαν την φωτο που εχει βαλει στον καναπε ...ψηλη ειναι και δεν ειχε εντονο ψαξιμο αυτο ηταν καλο για να μην γεμισεις και τιποτα σημαδια σε κανενα μπλουζακι....στα του αγωνα τωρα...
πιπα παρα πολυ καλη,βαθεια και υγρη νιωθεις οτι σε δροσιζουν τον περνει οσο βαθεια γινεται δεν βιαζεται και δεν κλεβει χρησιμοποιωντας χερι για να σε τελειωσει πιο γρηγορα ,γειφει αρχιδια και γενικα το κατεχει παρα παρα πολυ σε τετοιο σημειο που ηθελα να τελειωσω με πιπα..χα χα
στεισιμο στα 4 και πηδημα μετα,αντεχει το σφυροκοπημα δεν λεει οχι σε χαστουκακια ετσι για την καυλα δεν ειμα δα και φαν του σπορ και τελειωμα στο στομα μου που τα πηρε ολα μεσα μεχρι να τοω στραγηξει ειχαν περασει 40 λεπτα και της λεω μπορουμε ενα ακομα στα γρηγορα μου λεει οκ..ξανα τα ιδια και μην πω και καλυτερα απλα την δευτερη φορα τελειωσα στο προφυλαχτικο στην κωλαρα της...
συνολον συναντησης 1 ωρα και 10 λεπτα,κοστος στα 50 ευρω αν και ειχα ριξει την τιμη πολυ λιγο αλλα τα εδωσα γιατι δεν ηταν επαγγελματιας ψυχρη και ηταν πολυ απλη ,της προτυνα παρτουζα με τον φιλο και μου ειπε οτι δεν εχει θεμα....εφω δεν εκλαψα ουτε ενα ευρω απο την συναντηση παντως και θα την ξαναπαρω συντομα,ελπιζω να βοηθησα...
[/quote]lila crossaki???
 

sanexxx69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
24
Like
594
Πόντοι
326
με κανεις να γυριζω 10 σελιδες πισω και παλι να μη τα βρισκω... πια ειναι η λιζα κροσακι ;

 

kaboul

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.298
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
16
10 και 30 σημερα στο adult κοπιαστέ να γαμησετε το τραβελακι που Θα φέρουμε ! Τα λέμε εκεί !
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom