Νέα

Ηλεκτρικό ρεύμα. Η ώρα να πληρώσουμε

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Termin
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 553
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.976
Like
14.475
Πόντοι
3.656
χρυση λιρα Ελισαβετιανη θα σου φερω:coffee:
μόνο 50ευρα και θα πάμε μαζί στο ατμ να τα τραβήξεις


και μετά θα σου δώσω τους χοχλιούς απλά αντί για σκουλίκι μέσα στο κέλυφος θα έχει βότσατο :coffee:
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.549
Like
51.812
Πόντοι
12.756
μόνο 50ευρα και θα πάμε μαζί στο ατμ να τα τραβήξεις


και μετά θα σου δώσω τους χοχλιούς απλά αντί για σκουλίκι μέσα στο κέλυφος θα έχει βότσατο :coffee:
θα φτιαξω πολυθρονα με το δερμα σου
καναπε απο δερμα Χαρτοπολεμου θα σας κανω σετακι:coffee:
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.549
Like
51.812
Πόντοι
12.756
στα κόφυ μπέρυ τέτοιες δουλειές δεν γίνονται

τι εχεις? 45ε/κγ έχουν για να ξέρεις να φέρεις τα σωστά :confused:
θα απαρεις και μπονους..θα σε πατησω με το σαξο και θα σε πληρωσει η ασφαλιστικη μου εξτρα λεφτα και απο κει:coffee:
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.976
Like
14.475
Πόντοι
3.656
θα απαρεις και μπονους..θα σε πατησω με το σαξο και θα σε πληρωσει η ασφαλιστικη μου εξτρα λεφτα και απο κει:coffee:
καλά δεν έχεις φάει αλβανικό χοχλιό γιαυτό δε μπορείς να εκτιμήσεις την αξία του
 

luckyseven!

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2024
Μηνύματα
58
Like
140
Πόντοι
0
και οσοι θελουν παιζουν προγραμμα αυτη την περιοδο με δωρεαν παγια κτλο οποιος θελει αλλαγη παροχου με λεει
 

diamantino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2018
Μηνύματα
1.201
Κριτικές
1
Like
2.556
Πόντοι
456
Όσοι δεν πήγαν να ψηφίσουν ΦΤΑΙΝΕ ΤΟ ΙΔΙΟ .
και οσοι πηγαν και τους εδωσαν 41% φαινε ...ειχα στην watt&wolt ena programm φιχιν to ελεγαν χωρις ρητρα με 8,5 σεντς τκ κιλοβατωρα και 0.38 ευρω μηνιαιο παγιο .και τωρα το μπλε της ΔΕΗ με 12,5 και 5 ευρω το μηνα παγιο και πρεπει να λεω παλι καλα που μου κοψε και το εβαλα μεσα Μαιου ,γιατι τωρα νατε γεια ..α και πηρα και 50 ευρω δωρο στο πρωτο λογαριασμο ,ετσι ειναι σαν να γλιτωσα για 10 μηνες τα 5 γαμξμενα ευρω παγιο ..Κουλη θελατε ,εμεις τι φταιμε ρε γαμωτο τον αυτισυτικο μου μεσα?
 

luckyseven!

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2024
Μηνύματα
58
Like
140
Πόντοι
0
και οσοι πηγαν και τους εδωσαν 41% φαινε ...ειχα στην watt&wolt ena programm φιχιν to ελεγαν χωρις ρητρα με 8,5 σεντς τκ κιλοβατωρα και 0.38 ευρω μηνιαιο παγιο .και τωρα το μπλε της ΔΕΗ με 12,5 και 5 ευρω το μηνα παγιο και πρεπει να λεω παλι καλα που μου κοψε και το εβαλα μεσα Μαιου ,γιατι τωρα νατε γεια ..α και πηρα και 50 ευρω δωρο στο πρωτο λογαριασμο ,ετσι ειναι σαν να γλιτωσα για 10 μηνες τα 5 γαμξμενα ευρω παγιο ..Κουλη θελατε ,εμεις τι φταιμε ρε γαμωτο τον αυτισυτικο μου μεσα?
Στις νεες συνδεσεις εχεις σιγουρα καποια παγια ΔΩΡΟ!!!
και μην πεφτεται στην παγιδα του ΜΠΛΕ τιμολογίου .... το κιτρινο ειναι το πιο συμφερον
 

luckyseven!

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2024
Μηνύματα
58
Like
140
Πόντοι
0
Κανονιστε μεχρι να βαλω πανελ να λεμε μετα αλλο χρωμα πριν λεγαμε πρασινο τωρα κιτρινο το ριχνω κιτρινο και οτι γινει
απο την πρωτη μερα που βγηκαν αυτα σε ολους τους πελατες προτειναμε το κιτρίνα , οσοι μας ακουσαν ειναι καλα .
Τωρα εαν του χρόνου τα ξανα αλλαξουν δεν φταιμε εμεις
 

luckyseven!

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2024
Μηνύματα
58
Like
140
Πόντοι
0
Τα αφεντικα που δουλευεις ειναι πονηρα και το ρευμα το εκαναν μια ζαρια .Ενταξει υπομονη μεχρι να βαλουμε πανελ
Η κυρια δουλεία μου ειναι οι Κτηματομεσιτικες υπηρεσιες, με τις εταιρίες ρευματος που δουλευω ειμαι απλα ο ενδιάμεσως για να εξυπηρετήσω τους πελατες μου σε αγορες ενοικιάσεις να μην τρέχουν να τα κάνουν αυτοι . και γιατι να παιρνουν το συμβολαιο τα call center που ειναι απροσωπα και οχι εμεις που τρέχουμε για το σπίτι / καταστημα τους και εχουν αμέση εξηπηρεσηση απο εμας και στα θεματα ενεργειας
 

resp

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.727
Like
6.505
Πόντοι
2.356
Ηταν που η πράσινη μετάβαση θα μας έσωζε από το πανάκριβο ρεύμα. Αλλά αυτή τελικά δε μπορεί να σώσει ούτε τον εαυτό της, από ότι φαινεται.
Που είναι ο μαλάκας Υπουργός που μας έλεγε για το στόχο να παράγεται το 70% του ρεύματος από τις ΑΠΕ;
Εδω σε λίγο θα τεθεί θέμα βιωσιμότητάς τους.

 

BIG_BIG_BEN

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
5.888
Like
9.549
Πόντοι
2.356
Ηταν που η πράσινη μετάβαση θα μας έσωζε από το πανάκριβο ρεύμα. Αλλά αυτή τελικά δε μπορεί να σώσει ούτε τον εαυτό της, από ότι φαινεται.
Που είναι ο μαλάκας Υπουργός που μας έλεγε για το στόχο να παράγεται το 70% του ρεύματος από τις ΑΠΕ;
Εδω σε λίγο θα τεθεί θέμα βιωσιμότητάς τους.


Για την πράσινη μετάβαση έχουμε ακούσει ήδη πολλές παπάρες.

Έρχεται σε χρυσό αμάξι, μοιράζει λεφτά, και τη σέρνουν πράσινα άλογα. :cheesy:
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.549
Like
51.812
Πόντοι
12.756
Ηταν που η πράσινη μετάβαση θα μας έσωζε από το πανάκριβο ρεύμα. Αλλά αυτή τελικά δε μπορεί να σώσει ούτε τον εαυτό της, από ότι φαινεται.
Που είναι ο μαλάκας Υπουργός που μας έλεγε για το στόχο να παράγεται το 70% του ρεύματος από τις ΑΠΕ;
Εδω σε λίγο θα τεθεί θέμα βιωσιμότητάς τους.

χωρις μπαταριες και αποθηκευση τσαμπα πανε οι απε γαμω το σπιτι ολων
 
Εγγρ.
30 Ιουν 2024
Μηνύματα
62
Like
276
Πόντοι
20
και οσοι θελουν παιζουν προγραμμα αυτη την περιοδο με δωρεαν παγια κτλο οποιος θελει αλλαγη παροχου με λεει
Παντού το ίδιο ακριβό είναι. Είτε με τον έναν παροχο είτε με τον άλλο. Με αυτό τον καύσωνα φοβάμαι να δω τον λογαριασμό της ΔΕΗ. Σκέφτομαι να αρχίσω να πουλάω λίγο εγώ βρακια και κάλτσες
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.549
Like
51.812
Πόντοι
12.756
τωρα που εβαλα ψηφιακο ρολοι περιμενω να λανσαριστουν τα δυναμικα τιμολογια
να δουμε τι παπαρια θα ειναι και αυτη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom