Νέα

Ιατροδικαστής: Εδειραν με γκλοπ έως θανάτου τον ισοβίτη στο Μαλανδρίνο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Γιώργος Ξύδης
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 31K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Η συντεταγμένη πολιτεία δια του νομικού της συστήματος σε εξαιρετικές περιπτώσεις, ασφαλώς και δικαιούται λέω εγώ.
Αλλιώς αν ο άλλος είναι ισοβίτης και δραπετεύσει θα προτιμήσει να φάει 30 παρά να τον πιάσουν.
Και ουσιαστικά για κανέναν δεν θα πληρώσει, αφού ήδη ισοβίτης ήταν...  
gianevan μερικοι δεν καταλαβαινουν
εγω αυτο που τους ρωτησα πριν δεν το απανταει κανεις
μονο θεωρια και φιλοσοφια
το εγκλημα το πολεμας με πραξεις , οχι με λογια
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Ε καλά τώρα, αν το θύμα προέρχεται απ'τους άλλους, είναι πάντα πιο εύκολο..

ναι το έχουμε παρατηρήσει... καταδίκη της πράξης των δεσμοφυλάκων αλλά τσιμουδιά για την πράξη του φονιά... λες και ο νεκρός δεσμοφύλακας δεν υπήρχε...
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.795
Κριτικές
25
Like
1.914
Πόντοι
2.537
O Αλβανος πηγε απο ηλεκτροσοκ ή απο υπερβολικη δοση ξυλου

1) Ξερω οτι κανεις δεν θα πληρωσει και λυπαμαι.

2) Οσοι γραψατε/ειπατε "καλα να παθει", ψοφο σε σας και τα παιδακια σας (το εχω ξαναγραψει και  θα το ξαναγραφω, σε αναλογες περιπτωσεις)
Α, και σκατα σε ο,τι ταφους σας βρισκονται, btw...

Αυτα τα ολιγα
 

NICK TRIVE

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Μαρ 2014
Μηνύματα
35.478
Κριτικές
53
Like
9.295
Πόντοι
25.786
Ο προοδευτικός στα δύσκολα φαίνεται. Αν είσαι από αυτούς που λένε 'σέβομαι την ελληνική δικαιοσύνη και είμαι κατά της αυτοδικίας και της θανατικής ποινής αλλά αν πχ μου σκοτώσουν το παιδί θα τους σφάξω όλους' τότε τι να το κάνω;
Την δικαιοσύνη τη σέβομαι. αλλά αν μου πειράξει κάποιος το παιδί, ΤΟΝ ΕΣΦΑΞΑ.
 

Ζμπούτσαμ

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
1.772
Like
3
Πόντοι
16
Η συντεταγμένη πολιτεία δια του νομικού της συστήματος σε εξαιρετικές περιπτώσεις, ασφαλώς και δικαιούται λέω εγώ.

Και δε μου λες? Πέρα από την αμφισβητούμενη ισχύ του συγκεκριμένου, από πότε ένας δύο ή τρεις σωφρονιστικοί υπάλληλοι εκφράζουν τη συντεταγμένη πολιτεία και μάλιστα κρίνοντας πως η συγκεκριμένη περίπτωση είναι "εξαιρετική"??
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.908
Like
12.946
Πόντοι
2.606
ναι το έχουμε παρατηρήσει... καταδίκη της πράξης των δεσμοφυλάκων αλλά τσιμουδιά για την πράξη του φονιά... λες και ο νεκρός δεσμοφύλακας δεν υπήρχε...

ετσι επιλεκτικη μνημη...
 

artemismatsas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2013
Μηνύματα
5.867
Κριτικές
1
Like
120
Πόντοι
66
O Αλβανος πηγε απο ηλεκτροσοκ ή απο υπερβολικη δοση ξυλου

1) Ξερω οτι κανεις δεν θα πληρωσει και λυπαμαι.

2) Οσοι γραψατε/ειπατε "καλα να παθει", ψοφο σε σας και τα παιδακια σας (το εχω ξαναγραψει και  θα το ξαναγραφω, σε αναλογες περιπτωσεις)
Α, και σκατα σε ο,τι ταφους σας βρισκονται, btw...

Αυτα τα ολιγα

δεν λες συχνα μαλακιες γιατι μιλας σπανιως... αει πηδηξου τωρα
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.399
Κριτικές
508
Like
68.664
Πόντοι
41.129
Την δικαιοσύνη τη σέβομαι. αλλά αν μου πειράξει κάποιος το παιδί, ΤΟΝ ΕΣΦΑΞΑ.

προσεξε γιατι θα σε πουν ασυνειδητο και αμορφωτο
η σωστη απαντηση είναι θα περιμενω να γινει το δικαστηριο...
 
OP
OP
Γιώργος Ξύδης

Γιώργος Ξύδης

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2011
Μηνύματα
12.339
Κριτικές
9
Like
4.689
Πόντοι
1.830
Πωπω δύο ώρες έλειψα και έφτασε 30 σελίδες το τόπικ! Άντε τώρα να διαβάζω τι έχει γραφτεί..
 

teengenerate

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2014
Μηνύματα
698
Like
0
Πόντοι
6
Και δε μου λες? Πέρα από την αμφισβητούμενη ισχύ του συγκεκριμένου, από πότε ένας δύο ή τρεις σωφρονιστικοί υπάλληλοι εκφράζουν τη συντεταγμένη πολιτεία και μάλιστα κρίνοντας πως η συγκεκριμένη περίπτωση είναι "εξαιρετική"??
Γιατί είναι όργανα της συντεταγμένης πολιτείας,που θα 'λεγε και ο Βορίδης.

Δεν κατάλαβα,αμφισβητείς την κρίση τους δηλαδή?Δεν τους έχεις εμπιστοσύνη?-Θα ξανάλεγε ο Βορίδης.
 

Ζμπούτσαμ

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
1.772
Like
3
Πόντοι
16
ναι το έχουμε παρατηρήσει... καταδίκη της πράξης των δεσμοφυλάκων αλλά τσιμουδιά για την πράξη του φονιά... λες και ο νεκρός δεσμοφύλακας δεν υπήρχε...

Το θέμα του νήματος δεν είναι η πράξη του φονιά κρατούμενου,αλλά ή πράξη των φονιάδων σωφρονιστικών υπαλλήλων.
Συντονίσου..
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.942
Like
11.172
Πόντοι
2.606
Φανταζομαι τα μουτρα τους σημερα το πρωι ,που μαθανε οτι πεθανε.....  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: θα χανε παει το βραδυ για νανακια ευχαριστημενοι "τον γαμησαμε στο ξυλο τον μπουστη" και ετσ' και τελικα τους γαμησε ο αλβανος μια και καλη....
 

madrilenos

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.488
Like
0
Πόντοι
16
μαδριλενε ,στο συγκεκριμενο ζητημα ,οποιος πιστευει οτι με τετοια τακτικη θα εχει αποτελεσμα,ουτε τον νεκρο σεβεται ουτε τα παιδια του...απλα οπλιζει το χερι των επομενων φονιαδων...  ;)
κάποια χέρια είναι μονίμως οπλισμένα.
δυστυχώς το γεγονός, ότι είμαστε ο αποπατος της Ευρώπης, είχε τραγικές συνέπειες για κάποιες οικογένειες, ΣΥΜΠΑΤΡΙΩΤΏΝ μας.
Ολα τα άλλα , θα είναι θέμα πολιτικής εκμετάλλευσης και ατερμονων συζητησεων.
Ισως για τετοιες περιπτωσεις, που δεν υπάρχει η περίπτωση άδικης καταδίκης, η θανατή ποινή να λειτουργεί αποτρεπτικά.
Αλλιως σωφρονισμός, στάσεις, αποδρασεις και δολοφονίες ( εσχάτως και εντός φυλακών)
 

artemismatsas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2013
Μηνύματα
5.867
Κριτικές
1
Like
120
Πόντοι
66
Φανταζομαι τα μουτρα τους σημερα το πρωι ,που μαθανε οτι πεθανε.....  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: θα χανε παει το βραδυ για νανακια ευχαριστημενοι "τον γαμησαμε στο ξυλο τον μπουστη" και ετσ' και τελικα τους γαμησε ο αλβανος μια και καλη....


τους εκλασε και .. θα τους κλασει!! για μενα ηξεραν τι εκαναν ... οπως ηξερε και ο αλβανος τι θα παθει καποιος οταν του καρφωνε το μαχαιρι στο σβερκο...
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
ετσι επιλεκτικη μνημη...

και η επιλογή είναι ως εξής... ο δεσμοφύλακας ήταν μπάτσος άρα καλά έκανε και τον καθάρισε ο φονιάς... ο φονιάς ήταν μετανάστης και κρατούμενος άρα τον λυπόμαστε ότι και αν έχει κάνει...

δεν τα ποστ του teengenerate (supermouse)
 

NICK TRIVE

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Μαρ 2014
Μηνύματα
35.478
Κριτικές
53
Like
9.295
Πόντοι
25.786
προσεξε γιατι θα σε πουν ασυνειδητο και αμορφωτο
η σωστη απαντηση είναι θα περιμενω να γινει το δικαστηριο...
Αν με προλάβει το δικαστήριο δεν μπορώ παρά να περιμένω. Το θέμα είναι να προλάβω το δικαστήριο εγώ......
 

madrilenos

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.488
Like
0
Πόντοι
16
ναι το έχουμε παρατηρήσει... καταδίκη της πράξης των δεσμοφυλάκων αλλά τσιμουδιά για την πράξη του φονιά... λες και ο νεκρός δεσμοφύλακας δεν υπήρχε...
Λάθος είσαι.
φυλακη, τη δευτερη φορά με τη ληστεία, μπήκε για ανθρωποκτονία απο πρόθεση!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom