Νέα

Ιαπωνία: όποιος πάει γαμάει;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lampis12
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 255
  • Εμφανίσεις 75K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

paris2000

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2007
Μηνύματα
463
Like
1
Πόντοι
1
Εδώ και 5-6 μέρες με επηρεάσατε και αποφάσισα να κάνω μια μικρή έρευνα. Μιλάω μέσω skype με Κινεζάκια και Ιαπωνεζάκια. Τα Κινεζάκια είναι πολύ χαριτωμένα βγάζουν θετική ενέργεια. Οι Ιαπωνέζες δεν ξέρω τι γαμήσι κάνουν αλλά είναι σίγουρο πως είναι πολύ ξινομούνες. Είναι χειρότερες και από τις δικές μας.
 

Λιάρης5695236

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
15.243
Like
197
Πόντοι
166
Αυτές δε τρώνε πούτσα στη χώρα τους και όταν έρχονται για σπουδές ευρώπη κοιτάνε να φάνε τόση που να χορτάσουν για καμιά 10ετία...
 

Judge Dred89

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2014
Μηνύματα
4.910
Like
5
Πόντοι
16
Αυτές δε τρώνε πούτσα στη χώρα τους και όταν έρχονται για σπουδές ευρώπη κοιτάνε να φάνε τόση που να χορτάσουν για καμιά 10ετία...
σε ποιο πανεπηστημιο ρε μαν?να ακονησω το εργαλειο μου ναουμ... :rockon: :rockon: :rockon:
 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.347
Κριτικές
10
Like
1.765
Πόντοι
5.975
Εδώ και 5-6 μέρες με επηρεάσατε και αποφάσισα να κάνω μια μικρή έρευνα. Μιλάω μέσω skype με Κινεζάκια και Ιαπωνεζάκια. Τα Κινεζάκια είναι πολύ χαριτωμένα βγάζουν θετική ενέργεια. Οι Ιαπωνέζες δεν ξέρω τι γαμήσι κάνουν αλλά είναι σίγουρο πως είναι πολύ ξινομούνες. Είναι χειρότερες και από τις δικές μας.
Εγώ θεωρώ ακόμα πιο ξινές τις βρωμο ρωσίδες...
 

Λιάρης5695236

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
15.243
Like
197
Πόντοι
166
σε ποιο πανεπηστημιο ρε μαν?να ακονησω το εργαλειο μου ναουμ... :rockon: :rockon: :rockon:
Σιγά μην έρχονται Ελλάδα για σπουδές αυτές. Στην Αγγλία έχω πετύχει τέτοιες.Και όντως λέγανε ότι επειδή στο σπίτι τους είναι πολύ σφιχτά όταν έρχονται ευρώπη κοιτάνε να κάνουν πράγματα και να πάρουν εμπειρίες γιατό όταν γυρίσουν εκεί δε θα μπορούν να τα κάνουν.
 

Judge Dred89

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2014
Μηνύματα
4.910
Like
5
Πόντοι
16
Σιγά μην έρχονται Ελλάδα για σπουδές αυτές. Στην Αγγλία έχω πετύχει τέτοιες.Και όντως λέγανε ότι επειδή στο σπίτι τους είναι πολύ σφιχτά όταν έρχονται ευρώπη κοιτάνε να κάνουν πράγματα και να πάρουν εμπειρίες γιατό όταν γυρίσουν εκεί δε θα μπορούν να τα κάνουν.
σαν τις ελληνιδες στην ιταλια ενα πραγμα?? ;)
 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.347
Κριτικές
10
Like
1.765
Πόντοι
5.975
Γιατί έχουν απαγορεύσει την έξοδο από τη χώρα? Ψάξε για γιαπονέζικο στριγκάκι  :grin:
Όπα παίδες, ηρεμήστε!!! Πολλές αλλαξοκωλιές γίνονται τις τελευταίες μέρες εδώ μέσα!
 

petercanali

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2010
Μηνύματα
148
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
11

Μόνο θρεντ για ταϊβανέzες δεν έχω δει ακόμα εδώ μέσα. Εγώ μια φορά το καβλί μου δεν το βάzω μέσα σε κορεάτισσες, γιαπωνέzες και τα λοιπά εκεί πέρα. Μπορεί να το ψάχνω μετά. Άμα βρείτε καμία τέτοια σε κανά κωλόμπαρο ή μπουρδέλο ή μασατzήδικο, σφυρίξτε.           
 

petercanali

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2010
Μηνύματα
148
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
11
Εδώ και 5-6 μέρες με επηρεάσατε και αποφάσισα να κάνω μια μικρή έρευνα. Μιλάω μέσω skype με Κινεzάκια και Ιαπωνεzάκια. Τα Κινεζάκια είναι πολύ χαριτωμένα βγάζουν θετική ενέργεια. Οι Ιαπωνέζες δεν ξέρω τι γαμήσι κάνουν αλλά είναι σίγουρο πως είναι πολύ ξινομούνες. Είναι χειρότερες και από τις δικές μας.



Από αγνή περιέργεια, πώς έκανες επαφή με γιαπωνεzo-κινεzακια ?
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
υπάρχουν σοβαρες ανατομικές διαφορές που καθιστούν αδύνατη τη συνεύρεση τύπου inter-racial έλληνας με γιαπωνέzα. Οι έλληνες γενικά έχουν μεγάλύτερα καβλιά απ'ότι αυτοί εκεί, γαμάνε περισσότερο από τους Ασιάτες οι οποίοι είναι ξενέρωτοι και κάνουν σεξ μόνο για αναπαραγωγή λες και είναι σε zωολογικό κήπο. Επίσης, αυτοί εκεί δεν χύνουν τόσο όσο εμείς εδώ. Είναι τύχαιο ότι εδώ δεν υπάρχει γιαπωνέzα ή κορεάτισσα σε μπουρδέλο? Είναι πολύ 'μικρές' αυτές για να χωρέσουν τέτοια μεγέθη και με τέτοια διάμετρο. Μόνο ρωσιδάρες, και λατινο-αμερικάνες που έχουν μεγαλύτερη περιφέρεια κάνουν για μας εδώ.   
Καλά. Εδώ γαμιούνται με μαύρους με τους Έλληνες θα είχαν θέμα.
Κινέζες, Κορεάτισσες, Γιαπωνέζες, Βιετναμέζες, Φιλιπιννίζες μια χαρά μπορούν να πάρουν το Ελληνικό καβλί. Μπορεί ΚΑΠΟΙΕΣ απ αυτές στην αρχή να δυσκολευτούν αλλά μετά μια χαρά  :fuck1:.
 

ΚΑΒΛΑΡΧΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
4.813
Κριτικές
7
Like
57
Πόντοι
16
Καλά. Εδώ γαμιούνται με μαύρους με τους Έλληνες θα είχαν θέμα.
Κινέζες, Κορεάτισσες, Γιαπωνέζες, Βιετναμέζες, Φιλιπιννίζες μια χαρά μπορούν να πάρουν το Ελληνικό καβλί. Μπορεί ΚΑΠΟΙΕΣ απ αυτές στην αρχή να δυσκολευτούν αλλά μετά μια χαρά  :fuck1:.

Ασπαζομαι  την  εμπειρια σου..............και σε ζηλευω...............

Ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι............... :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom