Νέα

Η πιο κουφή μαλακία που τραβήξατε

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kostas3d
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 142
  • Εμφανίσεις 38K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kostas3d

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2009
Μηνύματα
733
Like
5
Πόντοι
6
Διαβαζοντας ενα σχολια σχετικα με εναν τυπο που την επαιζε στο αεροπλανο θα ήθελα να ρωτησω το εξης.Ποια ειναι η πιο κουφη μαλακια που τραβηξατε?εμενα ηταν στα μπουζουκια που καβλωσα με κατι γκομενες  και πηγα τουαλετα και την τραβηξα υπο τους ηχους σκυλαδικων.Φυσικα δεν επλυνα χερια και αγκαλιαζα τις φιλες της παρεας
 

meredi

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.485
Κριτικές
3
Like
78
Πόντοι
16
e αφου πήγες και τουαλέτα σωστός!!!!!
Τον εχω παιξει φανταρος στο ΚΤΕΛ Κομοτηνη Αθήνα..νταλα καλοκαιρι Εφευγα με αδεια και ειχαμε παει μπανιο θυμαμαι πρωτα.
Στο πιο μπροστα μου και απέναντυ ενα 25αρι 26αρικο  αιωνια φοιτήτρια την έκοβα ΤΕΦΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ (λες να ταν η μαστροκωστα; :think: :think: ) με μινι, σταυροποδι, και τσοκαρο mule...Σώμα στο παραθυρο και ποδι προς το διαδρομο...

ΚΑΠΩΣ ΕΤΣΙ

http://[URL unfurl="true"]www.imagerous.com/images/82395419073020191525.jpg[/img[/URL]]

ψιλοκοιμοταν αυτή και ξαλαφρωσα εγώ!!!!!!!

Πήγα να χωθώ όταν σταματήσαμε κάπου Καβαλα αν θυμμαι αλλά μιλαγε όλη την ώρα κινητό με το γκομενο και μετα αγορασε γλυκά..

Στα παπαρια μου....
 
OP
OP
kostas3d

kostas3d

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2009
Μηνύματα
733
Like
5
Πόντοι
6
το πιο κορυφαιο το ειχα διαβασει μια φορα εδω στο μπουρδελα..ενας τυπας καβλωνε με την αγγλικου που του εκανε ιδιαιτερα και μια μερα της ειπε να σου φτιαξω πορτοκαλαδα?και αυτός την επεξε μεσα στην πορτοκαλαδα και αυτη του τα καταπιε
 
OP
OP
kostas3d

kostas3d

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2009
Μηνύματα
733
Like
5
Πόντοι
6
e αφου πήγες και τουαλέτα σωστός!!!!!
Τον εχω παιξει φανταρος στο ΚΤΕΛ Κομοτηνη Αθήνα..νταλα καλοκαιρι Εφευγα με αδεια και ειχαμε παει μπανιο θυμαμαι πρωτα.
Στο πιο μπροστα μου και απέναντυ ενα 25αρι 26αρικο  αιωνια φοιτήτρια την έκοβα ΤΕΦΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ (λες να ταν η μαστροκωστα; :think: :think: ) με μινι, σταυροποδι, και τσοκαρο mule...Σώμα στο παραθυρο και ποδι προς το διαδρομο...

ΚΑΠΩΣ ΕΤΣΙ

http://[URL unfurl="true"]www.imagerous.com/images/82395419073020191525.jpg[/img[/URL]]

ψιλοκοιμοταν αυτή και ξαλαφρωσα εγώ!!!!!!!
εγ
Πήγα να χωθώ όταν σταματήσαμε κάπου Καβαλα αν θυμμαι αλλά μιλαγε όλη την ώρα κινητό με το γκομενο και μετα αγορασε γλυκά..

Στα παπαρια μου....
[/quote]
εγω αν ειχα τετοια μπουτια διπλλα μου θα εκανα μηνυση για ψυχικη οδυνη
 

meredi

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.485
Κριτικές
3
Like
78
Πόντοι
16
Τυχον ιχνη DNA μου πιθανον να υπάρχουν ακόμα στη θεση!!!!!!   :2funny: :2funny:

εγω αν ειχα τετοια μπουτια διπλλα μου θα εκανα μηνυση για ψυχικη οδυνη

Αν δεν τον επαιζα κατι θα εκανα δε μπορεί..... :rockon: :rockon: :rockon:
 
OP
OP
kostas3d

kostas3d

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2009
Μηνύματα
733
Like
5
Πόντοι
6
τι γινεται δεν την παιζει κανςενας εδω μεσα?ολοι γαμανε?
 

piatsovios

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
34
Like
2
Πόντοι
1.396
οι μαλακια τησ μυγασ μαγκεσ αλλο πραγμα θυμαμαι την επαιζα καλοκαιρι κ 2 μιγουλεσ στρυφωγυριζαν μι στο γκαυλη μια στα αρχιδια το γαργαλιτο τησ μιασ στο γκαυλι και τησ αλλησ στα αρχιδια μου σε συνδυασμο με το ζζζζζζζζζ ηχω ηταν σουπερ κ η μαλακια πηρε χρυσω λεμε.
 
OP
OP
kostas3d

kostas3d

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2009
Μηνύματα
733
Like
5
Πόντοι
6
οι μαλακια τησ μυγασ μαγκεσ αλλο πραγμα θυμαμαι την επαιζα καλοκαιρι κ 2 μιγουλεσ στρυφωγυριζαν μι στο γκαυλη μια στα αρχιδια το γαργαλιτο τησ μιασ στο γκαυλι και τησ αλλησ στα αρχιδια μου σε συνδυασμο με το ζζζζζζζζζ ηχω ηταν σουπερ κ η μαλακια πηρε χρυσω λεμε.
μελι εχει η πουτσα σου  :2funny:
 

antpaklas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2005
Μηνύματα
24
Like
4
Πόντοι
0
Εγω μια μερα την επαιξα μεσα στην θαλασσα και φοραγα μασκα, ε μολις εχυσα νομιζα
οτι βρισκομουν στο διαστημα γιατι τα χυσια δεν πηγανε στον πατο αλλα επεπλεαν...
 

piatsovios

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
34
Like
2
Πόντοι
1.396
οι μαλακια τησ μυγασ μαγκεσ αλλο πραγμα θυμαμαι την επαιζα καλοκαιρι κ 2 μιγουλεσ στρυφωγυριζαν μι στο γκαυλη μια στα αρχιδια το γαργαλιτο τησ μιασ στο γκαυλι και τησ αλλησ στα αρχιδια μου σε συνδυασμο με το ζζζζζζζζζ ηχω ηταν σουπερ κ η μαλακια πηρε χρυσω λεμε.
 

alphonso

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
17.708
Κριτικές
3
Like
4.681
Πόντοι
606
στη σκοπια  :2funny:

με τον φοβο να περασει περιπολος  :uzi:
 
OP
OP
kostas3d

kostas3d

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2009
Μηνύματα
733
Like
5
Πόντοι
6
χαλαρα και κοινοτυπα ολα αυτα.Εχω φιλο οδοντιατρο ο οποιος την επαιξε μεσα στη βιβλιοθηκη της οδοντιατρικης στη θεσσανικη.Εκατσε μια μουναρα διπλα του και ξεκίνησε να  τριβει την πουτσα του διακριτικα στο τραπεζι μεχρι που εχυσε....
 

nicks32

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2009
Μηνύματα
37
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
Πιτσιρικάς όταν ξεκίνησα το άθλημα είχα ερωτευτεί το πουπουλένιο μαξιλαρι της γιαγιάς στο χωριο...κοιμομουνα με αυτό αγκαλιά και του είχα ανοίξει τρυπα και το γαμουσα συνέχεια
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom