Νέα

Η οικονομική κρίση επηρεάζει και τις ιερόδουλες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα DmtrsxXx
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 110
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

the big cock

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2011
Μηνύματα
59
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
το οτι ακομα καποιες ζητανε τοσα λεφτα και συνεχιζουν και παιρνουν τοσα οφειλεται στους πεινασμενους που τα σκανε.ναι αλλα αυτη η πεινα οφειλεται σε αυτες τις ελλεεινηδες οι οποιες δεν παρεχουν το μουνακι τους.και γιαυτο αλλωστε υπαρχει τοση πορνεια σε αυτη την χωρα.και αυτη η κριση καλυτερους θα μας κανει γιατι πλεον θα σκεφτομαστε με το πανω κεφαλι.
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
το οτι ακομα καποιες ζητανε τοσα λεφτα και συνεχιζουν και παιρνουν τοσα οφειλεται στους πεινασμενους που τα σκανε.ναι αλλα αυτη η πεινα οφειλεται σε αυτες τις ελλεεινηδες οι οποιες δεν παρεχουν το μουνακι τους.και γιαυτο αλλωστε υπαρχει τοση πορνεια σε αυτη την χωρα.και αυτη η κριση καλυτερους θα μας κανει γιατι πλεον θα σκεφτομαστε με το πανω κεφαλι.

Μακάρι να επαληθευθείς.

Βέβαια, η σεξουαλική πενία είναι πάντα κακός σύμβουλος για κάθε άνδρα. Αλλά και με τους χορτασμένους.... το ίδιο συμβαίνει νομίζω.

Τις προάλλες, φίλος (από αυτούς τους χορτάτους) μου έλεγε ότι συνάντησε μία freelancer με αντίτιμο 150 ευρώ, μόνο και μόνο γιατί ήταν περίεργος..........

Άρα, βρίσκουν και τα κάνουν! :o
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
43
Like
8.642
Πόντοι
1.936
Η οικονομική κρίση χτυπάει και τον χώρο της πορνείας από ό,τι φαίνεται καθώς οι ιερόδουλες είτε δεν βρίσκουν εύκολα πελάτες είτε αναγκάζονται να μειώσουν τις τιμές για τις υπηρεσίες τους.

Όπως αναφέρει η εφημερίδα Corriere della Sera όμως, οι ιερόδουλες πλήττονται κυρίως από το αυξανόμενο ποσοστό φοιτητριών που για να πληρώσουν τα δίδακτρα όπως ισχυρίζονται αναγκάζονται να γίνουν πόρνες.

Το φαινόμενο κατήγγειλε η Κάρλα Κόρσο, πρόεδρος της επιτροπής για τα δικαιώματα των ιερόδουλων, η οποία δήλωσε ότι πλέον οι επαγγελματίες του έρωτα αναγκάζονται να μειώσουν τη τιμή σε πενήντα ευρώ για κάθε ερωτική επαφή, αν και υπάρχουν γυναίκες που δέχονται να προσφέρουν τις υπηρεσίες τους ακόμα και για πέντε ευρώ.

Σύμφωνα λοιπόν με την επιτροπή, ο ανταγωνισμός είναι τεράστιος καθώς δεκάδες είναι οι νέες νοικοκυρές κι οι φοιτήτριες που εκμεταλλευόμενες τις ιστοσελίδες για online σεξ κερδίζουν ολοένα περισσότερους πελάτες οι οποίοι προτιμούν είτε να πληρώνουν για να ικανοποιούνται μέσω διαδικτύου είτε να επισκέπτονται τις γυναίκες στα διαμερίσματά τους αποφεύγοντας με αυτό τον τρόπο να πηγαίνουν στους οίκους ανοχής.

Το δημοσίευμα αναφέρει πάντως πως στην Ιταλία το σεξ επί πληρωμή έχει συνολικά οκτώ εκατομμύρια πελάτες, απασχολεί 80.000 ανθρώπους και αποδίδει τουλάχιστον 5 δισ. ευρώ το χρόνο, παρά την κρίση και τις φοιτήτριες που ζηλεύουν τη καριέρα των επαγγελματιών.





          ()


...κάτι μας είπε τώρα......!!!Εδώ μαθήτριες λυκείου ακόμα και τον πέρνοθνε επί χρήμασι...
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
Παντα θα υπαρχουν μαλακες !!!  ;)
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
43
Like
8.642
Πόντοι
1.936
Μακάρι να επαληθευθείς.

Βέβαια, η σεξουαλική πενία είναι πάντα κακός σύμβουλος για κάθε άνδρα. Αλλά και με τους χορτασμένους.... το ίδιο συμβαίνει νομίζω.

Τις προάλλες, φίλος (από αυτούς τους χορτάτους) μου έλεγε ότι συνάντησε μία freelancer με αντίτιμο 150 ευρώ, μόνο και μόνο γιατί ήταν περίεργος..........

Άρα, βρίσκουν και τα κάνουν! :o

Σωστός!!Η αλήθεια είναι ότι πολύ από εμάς είμαστε σεξουαλικά πλεονέκτες!Τι και αν γαμάμε κάθε μέρα....???Όταν μας παρουσιαστεί η ευκαιρία θα ενδώσουμε όπως και να έχει!!!Είτε βίζιτα,είτε μπουρδέλο,είτε κωλόμπαο...ότνα βρούμε διθέσιμο κάτι θα το χώσουμε!!!
 

assosi

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2005
Μηνύματα
155
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
1
Μπήκα πριν 2 - 3 ημέρες σε γνωστό  studio  και η τσα2 μου λεει " ελα σε μια ώρα γιατι η κοπέλα ειναι απασχολημένη για μια ώρα "
Μπά ... ( λέω εγω ) και πόσο παει αυτό ??
200 € μου λεει .. 
Τι οικονομική κριση και μαλακιες ...............
Η ανάγκη και καυλα πληρώνονται καλα !!!
200 € για μια ώρα ? ...... Εντάξει  , άμα σου περισευουνε ....
Με 200 € σε μερικα ελαιοτριβια περνεις 2 τεμάχια για 2 ώρες και κάνουνε και  ακροβατικα 
Μήπως , λέω εγω μήπως ..  Φταίμε και εμείς για την κατάσταση ? ? ?
Μήπως πρεπει να ακολουθήσουμε μια άλλη τακτική για να αλλάξει το οικονομικό τοπίο ?
200 € περνάει ένας ωρομίσθιος για δουλεια 15 ημερών . Μην τρελαθούμε τώρα .
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.666
Κριτικές
41
Like
3.679
Πόντοι
4.587
Δεν κανω πρωκτικοΤραβελάκι και δεν δίνει ροζέτα?  Και τι δίνει?  Μασχάλη?
“Όχι γκρόβερ”  είναι παραπλανητικό στη  διαφήμιση της (του). Μόλις την (τον) αντικρίσεις θα χαρείς ιδιαιτέρως για την επιλογή που έκανες  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

asdor

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Απρ 2008
Μηνύματα
2.853
Κριτικές
27
Like
375
Πόντοι
2.287
Δεν της επηρεαζει γιατι δεν ριχνουν τις τιμες. Αλλο θεμα αν ολο και περισσοτερες ειναι διαθεσιμες..
 

LION-974

Μέγας
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.520
Κριτικές
11
Like
3.367
Πόντοι
4.615
Δεν της επηρεαζει γιατι δεν ριχνουν τις τιμες. Αλλο θεμα αν ολο και περισσοτερες ειναι διαθεσιμες..
Θα κουρασθώ να γράφω τα ίδια, συμφωνώντας με το φίλτατο παραπάνω: οι τιμές δεν πρόκειται να πέσουν, στο προσεχές μέλλον τουλάχιστον. Εάν αντί να βγάλουν λ.χ. 5 χιλιάρικα το μήνα, τώρα βγάζουν λ.χ. 4, οι τιμές ΔΕΝ ΠΕΦΤΟΥΝ. Θα πέσουν μόνον όταν και εάν τα 5 γίνουν 2 και κάτω. Και εκεί η πτώση θα είναι μικρή πιστεύω, όχι κάτι το ουσιαστικό, λ.χ. κανένα 20άρι στις τωρινές τιμές ανά γραφείο. Και όλο το μυστικό ευρίσκεται νομίζω στο γεγονός ότι υπάρχει μεγάλος δυνητικός πληθυσμός πελατών, έτσι ώστε το ''μεροκάματο'' να βγαίνει, και επομένως να μην υπάρχει ανάγκη να ρίξουν τις τιμές.
 

LION-974

Μέγας
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.520
Κριτικές
11
Like
3.367
Πόντοι
4.615
Και για να ''κλείσω'' από την πλευρά μου αυτό το θέμα, θα πω μόνο το εξής απλό της νοοτροπίας μας (κατά την άποψή μου) ως καταναλωτών που δείχνει και σε μεγάλο βαθμό το λόγο για τον οποίο δεν πέφτουν, και κυρίως δεν πρόκειται ποτέ να πέσουν οι τιμές: όλο το συγκεκριμένο θέμα έχει περί τα 70 ποστ, έχουν συμμετάσχει καμιά 20αριά μέλη, χωρίς να έχει ''συγκινήσει'' μία μεγάλη μάζα μελών να πούν την άποψή τους, την εκτίμησή τους για το μέλλον, να παραπονεθούν ίσως, να πουν ότι συμφωνούν βρε αδερφέ με τις τιμές και ότι όλα είναι μια χαρά εάν διαφωνούν με όσους υποστηρίζουν τα αντίθετα. Εάν εγώ αναρτήσω τώρα ένα θέμα με τίτλο ''Θέλω να πηδήξω τη μαϊμού μου'', είναι πλέον από βέβαιο ότι μέχρι το πρωί θα υπάρχουν 500 απαντήσεις από 200 τουλάχιστον φίλους οι οποίοι θα πουν ο,τιδήποτε μπορεί να φανταστεί ανθρώπινος νους. Δε μέμφομαι την όποια συμμετοχή σε άλλα θέματα, δικαίωμα του καθενός είναι να συμμετέχει όπου νομίζει, και να κάνουμε και την πλάκα και το χαβαλέ μας, κανένα πρόβλημα. Απλά, το γεγονός ότι εδώ ελάχιστοι μπήκαν να πουν μία άποψη, δύο τινά μπορεί να σημαίνει:
α) Το 99% των μελών του σάιτ φυσάνε το χρήμα και δεν καταλαβαίνουν μία από οικονομική κρίση, επομένως μπήκαμε μόνο οι μπατίρηδες.
β) Ότι η πλειοψηφία ημών έχει αποδεχθεί ''μοιρολατρικά'' το γεγονός των τιμών.
Θα μπορούσε κάποιος να πει: και τι μπορούμε να κάνουμε; Νομίζω ότι υπάρχει δύναμη στον ''καταναλωτή'', και η συμπεριφορά του είναι αυτή η οποία καθορίζει τις τιμές. Αλλά αυτό είναι άλλη ιστορία.
 

KRITIKOS1985

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιουν 2011
Μηνύματα
9.189
Κριτικές
55
Like
371
Πόντοι
1.640
Και για να ''κλείσω'' από την πλευρά μου αυτό το θέμα, θα πω μόνο το εξής απλό της νοοτροπίας μας (κατά την άποψή μου) ως καταναλωτών που δείχνει και σε μεγάλο βαθμό το λόγο για τον οποίο δεν πέφτουν, και κυρίως δεν πρόκειται ποτέ να πέσουν οι τιμές: όλο το συγκεκριμένο θέμα έχει περί τα 70 ποστ, έχουν συμμετάσχει καμιά 20αριά μέλη, χωρίς να έχει ''συγκινήσει'' μία μεγάλη μάζα μελών να πούν την άποψή τους, την εκτίμησή τους για το μέλλον, να παραπονεθούν ίσως, να πουν ότι συμφωνούν βρε αδερφέ με τις τιμές και ότι όλα είναι μια χαρά εάν διαφωνούν με όσους υποστηρίζουν τα αντίθετα. Εάν εγώ αναρτήσω τώρα ένα θέμα με τίτλο ''Θέλω να πηδήξω τη μαϊμού μου'', είναι πλέον από βέβαιο ότι μέχρι το πρωί θα υπάρχουν 500 απαντήσεις από 200 τουλάχιστον φίλους οι οποίοι θα πουν ο,τιδήποτε μπορεί να φανταστεί ανθρώπινος νους. Δε μέμφομαι την όποια συμμετοχή σε άλλα θέματα, δικαίωμα του καθενός είναι να συμμετέχει όπου νομίζει, και να κάνουμε και την πλάκα και το χαβαλέ μας, κανένα πρόβλημα. Απλά, το γεγονός ότι εδώ ελάχιστοι μπήκαν να πουν μία άποψη, δύο τινά μπορεί να σημαίνει:
α) Το 99% των μελών του σάιτ φυσάνε το χρήμα και δεν καταλαβαίνουν μία από οικονομική κρίση, επομένως μπήκαμε μόνο οι μπατίρηδες.
β) Ότι η πλειοψηφία ημών έχει αποδεχθεί ''μοιρολατρικά'' το γεγονός των τιμών.
Θα μπορούσε κάποιος να πει: και τι μπορούμε να κάνουμε; Νομίζω ότι υπάρχει δύναμη στον ''καταναλωτή'', και η συμπεριφορά του είναι αυτή η οποία καθορίζει τις τιμές. Αλλά αυτό είναι άλλη ιστορία.
Συμφωνώ στ περισσότερα που λες κ έχω να σχολιάσω τα εξής...

1)Οι περισσότεροι πιστεύω ότι όντως το ψιλοφυσάνε,μιας κ οι περισσότερες κριτικές είναι για cg και ct...Ίσως οι περισσότεροι μπουρδελιάρηδες βαριούνται να γράφουν αναφορές,αλλά κ μόνο η ύπαρξη τόσων κριτικών για τα συγκεκριμένα βαλάντια (ασχέτως του ποσοστού τους σε σχέση με τις άλλες),αποδεικνύει ότι υπάρχουν πολλοί που θέλουν κ κυρίως μπορούν να διαθέσουν τόσα πολλά χρήματα στον αγοραίο έρωτα...

2)Κανείς δεν έχει αποδεχθεί πιστεύω μοιρολατρικά τις τιμές,απλώς κανείς δεν μπαίνει στην διαδικασία να συμμετάσχει σε κάτι αρκετά μαζικό,το οποίο ίσως ταρακουνήσει την κατάσταση...Απλά τα πράγματα...

εΔω μας κλέβουν τη ζωή οι πολιτικοί,κ όλοι κάθονται αραχτοί...
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
Και για να ''κλείσω'' από την πλευρά μου αυτό το θέμα, θα πω μόνο το εξής απλό της νοοτροπίας μας (κατά την άποψή μου) ως καταναλωτών που δείχνει και σε μεγάλο βαθμό το λόγο για τον οποίο δεν πέφτουν, και κυρίως δεν πρόκειται ποτέ να πέσουν οι τιμές: όλο το συγκεκριμένο θέμα έχει περί τα 70 ποστ, έχουν συμμετάσχει καμιά 20αριά μέλη, χωρίς να έχει ''συγκινήσει'' μία μεγάλη μάζα μελών να πούν την άποψή τους, την εκτίμησή τους για το μέλλον, να παραπονεθούν ίσως, να πουν ότι συμφωνούν βρε αδερφέ με τις τιμές και ότι όλα είναι μια χαρά εάν διαφωνούν με όσους υποστηρίζουν τα αντίθετα. Εάν εγώ αναρτήσω τώρα ένα θέμα με τίτλο ''Θέλω να πηδήξω τη μαϊμού μου'', είναι πλέον από βέβαιο ότι μέχρι το πρωί θα υπάρχουν 500 απαντήσεις από 200 τουλάχιστον φίλους οι οποίοι θα πουν ο,τιδήποτε μπορεί να φανταστεί ανθρώπινος νους. Δε μέμφομαι την όποια συμμετοχή σε άλλα θέματα, δικαίωμα του καθενός είναι να συμμετέχει όπου νομίζει, και να κάνουμε και την πλάκα και το χαβαλέ μας, κανένα πρόβλημα. Απλά, το γεγονός ότι εδώ ελάχιστοι μπήκαν να πουν μία άποψη, δύο τινά μπορεί να σημαίνει:
α) Το 99% των μελών του σάιτ φυσάνε το χρήμα και δεν καταλαβαίνουν μία από οικονομική κρίση, επομένως μπήκαμε μόνο οι μπατίρηδες.
β) Ότι η πλειοψηφία ημών έχει αποδεχθεί ''μοιρολατρικά'' το γεγονός των τιμών.
Θα μπορούσε κάποιος να πει: και τι μπορούμε να κάνουμε; Νομίζω ότι υπάρχει δύναμη στον ''καταναλωτή'', και η συμπεριφορά του είναι αυτή η οποία καθορίζει τις τιμές. Αλλά αυτό είναι άλλη ιστορία.

Για το τελευταιο δλδ γιατι δε συμμετεχει ο κοσμος, ειναι μεν σωστο αλλα ο τιτλος του θεματος ειναι παραπλανητικος. Δλδ δεν αναφερεται στο θεμα τιμες κλπ αλλα στο αν κονομανε η οχι οι πουτανες. Οποτε σου λεει ο αλλος " ασε μας μωρε με τις πουτανες θα ασχολουμαι τωρα".
 

oxi_agapes_mono_sex

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2012
Μηνύματα
2.107
Like
9
Πόντοι
16
μαγκες μια χαρα ειναι οι τιμες

με 150 και 200 ευρω γαμαμε δυνατα κομματια

μην παραπονιομαστε
 

Warkas

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2007
Μηνύματα
551
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
6
Σίγουρα τις έχει επηρεάσει. Πιο λίγοι πελάτες μπαίνουν καθημερινά στα studio. Με έναν πρόχειρο υπολογισμό που έκανα, αν μπουν 5 πελάτες σε μια βάρδια με το απλό πρόγραμμα των 50€, τότε έχουμε 5x50=250€. Αν από αυτά η κοπέλα κρατά τα 100€, είναι ευχαριστημένη πιστεύω. Τρία μεροκάματα σε μια μέρα από πέντε πελάτες χωρίς πολύ κούραση.
 

Warkas

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2007
Μηνύματα
551
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
6
Πάντως αν βγάζουν κατά μέσο όρο 60-100 ευρώ την ημέρα, είναι ευχαριστημένες. Οπότε δεν έχουν λόγο να ρίξουν τις τιμές ακόμα. Όσο κρατήσουν.
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
Πάντως αν βγάζουν κατά μέσο όρο 60-100 ευρώ την ημέρα, είναι ευχαριστημένες. Οπότε δεν έχουν λόγο να ρίξουν τις τιμές ακόμα. Όσο κρατήσουν.
προχειρα-προχειρα ,60Χ30=1800 οχι κ ασχημα εαν η αλλη ειναι ανεξαρτητη... ;)
(εδω αλλοι την βγαζουν με 580 ευρα κ κατω,μη τρελαθουμε....)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom