Νέα

Η οικονομική κρίση επηρεάζει και τις ιερόδουλες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα DmtrsxXx
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 110
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Γνωστή εκδιδόμενη μού είχε πει πριν κάποιο καιρό ότι,  ναι, η κρίση την έχει επηρεάσει αρκετά: αντί να βγάζει 6000 Ευρώ το μήνα όπως έβγαζε μέχρι πριν 2 χρόνια, τώρα βγάζει 4800 Ευρώ το μήνα.

Ξαναρώτα την σε 3 μήνες. :grin:
 
OP
OP
DmtrsxXx

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.399
Κριτικές
508
Like
68.663
Πόντοι
41.129
Παρόλο που το αρχικό κείμενο αφορά την Ιταλία για την οποία δεν έχω στοιχεία, απαντώ με ένα παράδειγμα από την Ελλάδα. Γνωστή εκδιδόμενη μού είχε πει πριν κάποιο καιρό ότι,  ναι, η κρίση την έχει επηρεάσει αρκετά: αντί να βγάζει 6000 Ευρώ το μήνα όπως έβγαζε μέχρι πριν 2 χρόνια, τώρα βγάζει 4800 Ευρώ το μήνα.

πω πω τι λες ρτωρα απο τα 6.000 χιλαρικα στα 4.800 ?? και τι κανει πως τα βγαζει περα ?
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
41
Πόντοι
16
Και 70 φίλτατε για μία εκτόνωση είναι πάρα πολλά πλέον κατά την ταπεινή άποψή μου......


 H "προσφορά" μου αφορούσε 2 ωρες σε ξενοδοχείο με απεριόριστο αριθμό εκτονώσεων...


Το χρονικό διάστημα μετράει.... Η ΝΑΝΤΙΑ ΡΟΣΑΚΙ που είναι και επαγγελματίας η γυναίκα παίρνει 70 ευρώ για μία ώρα κι όσες εκτονώσεις προλάβεις. Και 100 ευρώ για δίωρο. Κι είναι και μιλφάρα και είναι και μουνάρα με ποδάρες και βυζάρες... αρχοντογυναίκα.

Η Νayomi παίρνει 100 ευρά την ώρα και δεν κοιτάει ρολόι η κοπέλα. Αστερούμπα! Με την κορμάρα της, τις ματάρες της κι ένα μουνάκι... όνειρο!

Δεν πρέπει το άγνωστο.... το ερασιτεχνάκι να πάρει λιγότερα από την επαγγελματία;

Γιατί να το ρισκάρω με την άγνωστη, όταν έχω τον "πύραυλο" διαθέσιμο;


Για συνέρεθετε ορισμένες!!! :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

LION-974

Μέγας
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.520
Κριτικές
11
Like
3.367
Πόντοι
4.615
θα μπορουσε να σου πει καποιος οτι τοσα τις λοιπουν τοσα ζηταει,ομως οταν πλεον ξεπεφτεις δεν σε νοιαζει πια η τιμη ή καλυτερα αν ειναι να το <κανεις> τουλαχιστον μαζεψε οσα περισσοτερα μπορεις,ετσι σκεφτονται και κατ'εμα καλα κανουν

προσωπικα δεν θα πηγαινα στην κοπελιτσα του e-mail οχι γιατι τα 150 ειναι πολλα (που μπορει να ειναι και πολλα μπορει και λιγα) αλλα γιατι αυτο θα ηταν 2 φορες ατιμια 1η γιατι η κοπελιτσα θα μαθαινε στον <ευκολο> πλουτισμο και 2η γιατι αυτη ανωνυμα θα κραταγε το προσωπο της καθαρο εν αντιθεση με τις κοπελες που εχουν επιλεξη να κανουν αυτην την δουλεια και δεν κρυβονται πισω απο e-mail αλλα βγαζουν το προσωπο τους φορα-παρτιδα  
Φίλτατε Κώστα, βγάζουν όσα περισσότερα μπορούν εφόσον υπάρχουν διαθέσιμοι να πληρώσουν. Εάν δεν υπάρχουν, είτε δε θα κάνουν τη ''δουλεια'' είτε θα αναπροσαρμόσουν τα όσα ζητάνε.  Από εκεί και πέρα, δε συμφωνώ με την αιτιολογία του να μην πας με αυτή την κοπέλα όπως τη θέτεις: για εμένα τα 150 είναι κοροϊδία, τελεία και παύλα για εμένα. Σε κάθε περίπτωση σέβομαι την προσέγγισή σου απόλυτα, απλά το βλέπω αλλιώς.
 

LION-974

Μέγας
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.520
Κριτικές
11
Like
3.367
Πόντοι
4.615
πω πω τι λες ρτωρα απο τα 6.000 χιλαρικα στα 4.800 ?? και τι κανει πως τα βγαζει περα ?
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Χωρίς πλάκα τώρα, αυτός είναι ο λόγος που ακόμη δεν ξέρουν κάποιες τι ζητάνε: μπορεί να υπάρχει μία μείωση, πλην όμως δεν είναι σε τέτοιο σημείο ώστε να μη βγάζουν μία. Όταν η άλλη από 6 χιλιάρικα βγάζει παρά κάτι 5, μέσες άκρες το ίδιο της είναι. Εάν αντί για 6 έβγαζε 1 χιλιάρικο με το ζόρι, θα το συζήταγε αλλιώς το πράγμα.....

 

kostas8000

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.222
Like
181
Πόντοι
16
Φίλτατε Κώστα, βγάζουν όσα περισσότερα μπορούν εφόσον υπάρχουν διαθέσιμοι να πληρώσουν. Εάν δεν υπάρχουν, είτε δε θα κάνουν τη ''δουλεια'' είτε θα αναπροσαρμόσουν τα όσα ζητάνε.  Από εκεί και πέρα, δε συμφωνώ με την αιτιολογία του να μην πας με αυτή την κοπέλα όπως τη θέτεις: για εμένα τα 150 είναι κοροϊδία, τελεία και παύλα για εμένα. Σε κάθε περίπτωση σέβομαι την προσέγγισή σου απόλυτα, απλά το βλέπω αλλιώς.

φιλε λιονταρι νομιζω πως το ιδιο λεμε  :)
 

LION-974

Μέγας
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.520
Κριτικές
11
Like
3.367
Πόντοι
4.615

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
όση μείωση και να υπάρχει 40 ευρώ την ημέρα (δηλαδή δύο πελάτες - ή τέσσερις αν κραταει τα μισα) επι τις εργάσιμες μέρες της κάνουν ενα κανονικό μίσθο. Σε αυτό προσθέστε τα πολύ περισσότερα ραντεβού που εχει μια κοπέλα ακόμα και σε περίοδο κρίσης αλλα και οτι μπορεί να δουλευει διπλοβάρδια ή το σ/κ. 
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
41
Πόντοι
16
όση μείωση και να υπάρχει 40 ευρώ την ημέρα (δηλαδή δύο πελάτες - ή τέσσερις αν κραταει τα μισα) επι τις εργάσιμες μέρες της κάνουν ενα κανονικό μίσθο. Σε αυτό προσθέστε τα πολύ περισσότερα ραντεβού που εχει μια κοπέλα ακόμα και σε περίοδο κρίσης αλλα και οτι μπορεί να δουλευει διπλοβάρδια ή το σ/κ. 

  Τα κορίτσια αυτά κάνουν μια πολύ δύσκολη δουλειά. Παρόλα αυτά, ανοίγοντας και μόνο τα πόδια, βγάζουν τρελό μεροκάματο.
Οι περισσότερες ξεκινούν με την λογική να κάνουν μια γερή μπάζα μέσα σε κάποια χρόνια, προκειμένου κάποια στιγμή να σταματήσουν. Γι αυτό υπερεκτιμούν και το μουνί τους.
Οι εφήμερες απολαύσεις όμως καθώς και γλυκειά ζωή που φέρνει το πολύ χρήμα, τις οδηγεί να μην κάνουν σωστές επιλογές στη διαχείριση τόσων μεγάλων ποσών.
Παράδειγμα η Νανά στην Καλύμνου σήμερα. Από κάπου έμαθα πως το 1999 είχε χάσει έναν σκασμό λεφτά στο χρηματιστήριο.... Που πας ρε Καραμήτρο;
 
OP
OP
DmtrsxXx

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.399
Κριτικές
508
Like
68.663
Πόντοι
41.129
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
41
Πόντοι
16


  Είναι δύσκολη με την εξής έννοια.... Άντε να χεις έναν κοιλαρά από πάνω σου να ξεφυσάει και να ιδρώνει προσπαθωντας να γαμήσει.....
  Άντε να ακούς κάθε μέρα.... " Αυτή η πουτάνα του 3ου...!!!"

Και ψυχολογικά οι πουτάνες δενε ίναι πολύ καλά με την απόρριψη της κοινωνίας....

  Από την άλλη εσύ δεν κάνεις και τίποτα.... τα πόδια ανοίγεις....

  Είδες τι ωραία το θέτω.....;  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


 

tomcat00

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.976
Κριτικές
1
Like
27
Πόντοι
16
 Πω πω χάσμα τιμής....


Χτες έδινα για τις ίδιες "υπηρεσίες" 70 ευρώ....  Αυτή ζητάει 150...

 Όταν φτάσει στα 70 ας μου στείλει π.μ.


Κερνάω και καφέ στο ΡΙΤΣ στη Γλυφάδα.   :-* :-* :-* :-*

Adam Smith στα καλυτερα του  :2funny:
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
41
Πόντοι
16
Adam Smith στα καλυτερα του  :2funny:


  Αν το καλοσκεφτεί κάποια είναι πολύ καλά τα χρήματα... για δύο ωρίτσες ευχαρίστησης...

Περιποιούμαι εξαιρετικά τα όμορφα καθαρά καλοξυρισμένα μουνάκια. Στο γλείψιμο θεωρούμαι μαέστρος  :2funny:

Τη μία ώρα από τις δύο... θα τη φάμε να τη γλείφω ολόκληρη... είμαι πεντακάθαρο μοσχοβολιστό παλικάρι... δεν πίνω και  δεν καπνίζω ώστε να βρωμάει το στόμα μου, έχω πάντα δροσερή αναπνοή, το πουλάκι μου είναι ξυρισμένο, μοσχοβολάει και έχει γεύση βανίλια  :2funny: :2funny:

  Είμαι αυτό που λένε γλυκοτσούτσουνος    :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


  Καμμία με 70 ευρά;  Κλαψ, λυγμ, σνιφ....


Καλά το λεγε ο ΓΑΠ.... λεφτά υπάρχουν ακόμη....
 

tomcat00

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.976
Κριτικές
1
Like
27
Πόντοι
16
  Καμμία με 70 ευρά;  Κλαψ, λυγμ, σνιφ....


Καλά το λεγε ο ΓΑΠ.... λεφτά υπάρχουν ακόμη....

ρε μπρο, ειμαστε πολυ χαμηλα στο βαλιου τσειν..10 φορες εχει αλλαξει η...τιμη μεχρι να φτασει το μωρο Ελλαδα  :2funny:

χρειαζεται περισσοτερο....απστριμ κονσολιντεισον  :2funny:
 

Επισκέπτης
Πήρα σήμερα γραφείο CG που δεν είχα ξαναπάρει
(καμιά 50αριά κινητά έχει)

ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΟΙ ΤΙΜΕΣ ΞΕΚΙΝΑΝΕ ΑΠΟ 100€
ΤΟ ΒΑΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ , ΠΙΠΑ ΜΕ ΛΑΣΤΙΧΟ+ΑΠΛΟ ΓΑΜΗΣΙ ...........
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Πήρα σήμερα γραφείο CG που δεν είχα ξαναπάρει
(καμιά 50αριά κινητά έχει)

ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΟΙ ΤΙΜΕΣ ΞΕΚΙΝΑΝΕ ΑΠΟ 100€
ΤΟ ΒΑΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ , ΠΙΠΑ ΜΕ ΛΑΣΤΙΧΟ+ΑΠΛΟ ΓΑΜΗΣΙ ...........
παρτε εναν ευπατριδη οικογενειαρχη .ου να μου χαθεις ξεφτιλα,φορας και παντελονια.
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
41
Πόντοι
16
ρε μπρο, ειμαστε πολυ χαμηλα στο βαλιου τσειν..10 φορες εχει αλλαξει η...τιμη μεχρι να φτασει το μωρο Ελλαδα  :2funny:

χρειαζεται περισσοτερο....απστριμ κονσολιντεισον  :2funny:

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

samsung

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2006
Μηνύματα
2.080
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
16
γραφείο CG
ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΟΙ ΤΙΜΕΣ ΞΕΚΙΝΑΝΕ ΑΠΟ 100€
ΤΟ ΒΑΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ , ΠΙΠΑ ΜΕ ΛΑΣΤΙΧΟ+ΑΠΛΟ ΓΑΜΗΣΙ
Μη συγκρίνεις ανόμοια πράματα.
Από τα 100 η κοπέλα παιρνει τα 20.
Τπάρχει γραφείο (με τηλεφωνήτριες, λαδώματα, δικηγόρους κλπ), οδηγός με αμάξι που στη φέρνει, το αφεντικό θα βγάλει, τα πολλά πάνε εκεί. Αν κάνει 10 ραντεβού την ημέρα (12ωρο στο αμάξι) καθαρίζει ένα 200ρι. Συν τα "έξτρα" της (αν κάνει: Κόλους, ακάποτα, κλπ).

Δεν έχει σχέση αυτό το σκηνικό με τη φοιτήτρια που παίρνει καμιά πίπα σε στενό κύκλο. Άλλο το που κινδυνεύει να καταλήξει.

Παρ' ότι η "πελατεία" είναι ίδιο κοινό, η αγορά έχει διαφοροποιήσεις.
Είναι σα να αγοράζεις κάστανα από τον καστανά του πανηγυριού, ή μαρόν γλασέ από του Ζώναρς. Το ίδιο πουλιώνται? Κάστανα είναι και τα δυο.
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.666
Κριτικές
41
Like
3.679
Πόντοι
4.587
ανεξάρτητητη'' σήμερα η οποία είχε αγγελία:
Ειμαι 25 ομορφο προσωπο και λεπτο κορμακι. Για 1 ωρα και 1 εκτονωση με την ησυχια μας ειναι 150. Προσφερω ελευθερο στοματικο, φιλια, μου αρεσει να με γλυφουν σεξ οπως θες και τελειωνεις αν σου αρεσει στο σωμα μου. Δεν κανω πρωκτικο και τελειωμα στο στομα.
Μη μπερδεύετε τα πράγματα. Η αγγελία είναι από τραβελάκι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom