Νέα

Η κοπέλα δουλεύει με μάσκα, αλλά χωρίς καπότα από κάτω, εξτρά!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Sapakias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 38
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.836
Like
1.289
Πόντοι
216
΄Έκανα μια καταδρομική χθες το βράδυ μετά από μήνες σε κάτι παρακμιακά. Σε κάποια φάση μπαίνω μέσα σε ένα σκοτεινό μπουρδέλο. Ήταν και ένας άλλος που καθόταν στο βάθος στην πολυθρόνα μάλλον Πακιστανός. Βγαίνει η χοντρή τσατσά και αρχίζει το ποίημα. Σε μένα μίλαγε γιατί ο άλλος δεν ξέρω αλλά φαινόταν ότι κάποιον περίμενε. ίσως κανέναν φίλο του. Βγαίνει ένα κοντόχοντρο πράγμα μάλλον γύφτισα.
Μου λέει. "Η κοπέλα δουλεύει με μάσκα αλλά για σένα έξτρα χωρίς καπότα από κάτω στο 20άρικο"
Τέτοιο καλτ σκηνικό δεν μου έχει συμβεί. Έφυγα με την μία και πήγα στούντιο Βουλιαγμένης.
Σας έχει τύχει παρόμοια φάση;
:zombie: :shit::zombie::shit:
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.632
Κριτικές
62
Like
45.369
Πόντοι
9.297
΄Έκανα μια καταδρομική χθες το βράδυ μετά από μήνες σε κάτι παρακμιακά. Σε κάποια φάση μπαίνω μέσα σε ένα σκοτεινό μπουρδέλο. Ήταν και ένας άλλος που καθόταν στο βάθος στην πολυθρόνα μάλλον Πακιστανός. Βγαίνει η χοντρή τσατσά και αρχίζει το ποίημα. Σε μένα μίλαγε γιατί ο άλλος δεν ξέρω αλλά φαινόταν ότι κάποιον περίμενε. ίσως κανέναν φίλο του. Βγαίνει ένα κοντόχοντρο πράγμα μάλλον γύφτισα.
Μου λέει. "Η κοπέλα δουλεύει με μάσκα αλλά για σένα έξτρα χωρίς καπότα από κάτω στο 20άρικο"
Τέτοιο καλτ σκηνικό δεν μου έχει συμβεί. Έφυγα με την μία και πήγα στούντιο Βουλιαγμένης.
Σας έχει τύχει παρόμοια φάση;
:zombie: :shit::zombie::shit:
Eσυ έφυγες...πολλοί όμως θα έσπευδαν...και μετά....:priest:
 

desperado21

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Αυγ 2010
Μηνύματα
714
Κριτικές
31
Like
1.830
Πόντοι
1.590
Σίγουρα την μάσκα την φορούσε επειδή δεν είχε καθόλου δόντια , και ίσως να είχε και μούσι , και όχι λόγο πανδημίας .
Ξερεις ποσες ασχημες εχουν βγει ραντεβου χαρη στην υποχρεωτικη μασκα; :confused:
 

victoriatus

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2010
Μηνύματα
209
Κριτικές
3
Like
714
Πόντοι
81
Να μαντέψω, μετάξι το σπίτι αυτο?
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.698
Κριτικές
184
Like
43.886
Πόντοι
21.896
Ακαποτο τσιμπούκι ή κρεμπιεδακι εννοούσε η τσα2;
 
OP
OP
Sapakias

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.836
Like
1.289
Πόντοι
216

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.698
Κριτικές
184
Like
43.886
Πόντοι
21.896
Ακά τσιμπούκι με μάσκα δεν γίνεται ρε τύπε. Εκτός αν είναι καινούργιο αυτό. ΄Έχω μείνει πολύ πίσω

:confused: :confused:
cal-exotics-bj-69-open-mouth-face-mask-black-2__09671.1599864332.jpg
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.726
Κριτικές
34
Like
4.652
Πόντοι
7.195
΄Έκανα μια καταδρομική χθες το βράδυ μετά από μήνες σε κάτι παρακμιακά. Σε κάποια φάση μπαίνω μέσα σε ένα σκοτεινό μπουρδέλο. Ήταν και ένας άλλος που καθόταν στο βάθος στην πολυθρόνα μάλλον Πακιστανός. Βγαίνει η χοντρή τσατσά και αρχίζει το ποίημα. Σε μένα μίλαγε γιατί ο άλλος δεν ξέρω αλλά φαινόταν ότι κάποιον περίμενε. ίσως κανέναν φίλο του. Βγαίνει ένα κοντόχοντρο πράγμα μάλλον γύφτισα.
Μου λέει. "Η κοπέλα δουλεύει με μάσκα αλλά για σένα έξτρα χωρίς καπότα από κάτω στο 20άρικο"
Τέτοιο καλτ σκηνικό δεν μου έχει συμβεί. Έφυγα με την μία και πήγα στούντιο Βουλιαγμένης.
Σας έχει τύχει παρόμοια φάση;
:zombie: :shit::zombie::shit:
το μπουρδελάκι ήταν του δεκάρικου τύπε ;
 

Le Blanc

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Νοε 2018
Μηνύματα
1.942
Κριτικές
27
Like
4.296
Πόντοι
1.446
΄Έκανα μια καταδρομική χθες το βράδυ μετά από μήνες σε κάτι παρακμιακά. Σε κάποια φάση μπαίνω μέσα σε ένα σκοτεινό μπουρδέλο. Ήταν και ένας άλλος που καθόταν στο βάθος στην πολυθρόνα μάλλον Πακιστανός. Βγαίνει η χοντρή τσατσά και αρχίζει το ποίημα. Σε μένα μίλαγε γιατί ο άλλος δεν ξέρω αλλά φαινόταν ότι κάποιον περίμενε. ίσως κανέναν φίλο του. Βγαίνει ένα κοντόχοντρο πράγμα μάλλον γύφτισα.
Μου λέει. "Η κοπέλα δουλεύει με μάσκα αλλά για σένα έξτρα χωρίς καπότα από κάτω στο 20άρικο"
Τέτοιο καλτ σκηνικό δεν μου έχει συμβεί. Έφυγα με την μία και πήγα στούντιο Βουλιαγμένης.
Σας έχει τύχει παρόμοια φάση;
:zombie: :shit::zombie::shit:
Μαλακα στο εχω ξαναπει εισαι μαγνητης της καλτιλας,αλλα αυτο πραγματικα το τερματισε,τι φαντα και μαλακιες θα επρεπε μετα να κανεις μπανιο με κυροζινη :zombie::zombie::zombie::zombie::zombie::zombie::zombie::zombie::zombie:
 
OP
OP
Sapakias

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.836
Like
1.289
Πόντοι
216
Μαλακα στο εχω ξαναπει εισαι μαγνητης της καλτιλας,αλλα αυτο πραγματικα το τερματισε,τι φαντα και μαλακιες θα επρεπε μετα να κανεις μπανιο με κυροζινη :zombie::zombie::zombie::zombie::zombie::zombie::zombie::zombie::zombie:
Στράβωσε κιόλας η τσατσά που έφευγα και μου λέει. Ανωμαλίες εδώ δεν κάνουμε!
Μάλλον έπιναν μπάφους μέσα στο κουζινάκι
:shit: :shit:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom