Νέα

Η κιβωτός του Λίλα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 17K
  • Εμφανίσεις 735K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ο λιλας

  • Ειναι οκ ατομο

    Ψήφοι: 101 8,5%
  • Ειναι σκατοπουστρα

    Ψήφοι: 358 30,0%
  • Ενα πουτσο του τον εριχνα

    Ψήφοι: 71 6,0%
  • Την Γιωτα θελω να γαμησω

    Ψήφοι: 211 17,7%
  • Ο λιλας ειναι φιλος μας

    Ψήφοι: 151 12,7%
  • Να παρει πουλο απο το site

    Ψήφοι: 111 9,3%
  • Θελουμε και αλλα βιντεο/φωτο του

    Ψήφοι: 189 15,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    1.192

fideboras

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.071
Κριτικές
9
Like
196
Πόντοι
16
με τα τσόκαρα να παίζει στο φιλμ οι Γερμανοί ξανάρχονται και αυτός στο ρόλο του κουμουνιστή που πήρε τα βουνά και πιάστηκε αιχμάλωτος από τη βέρμαχτ
 

Επισκέπτης
Λιλακι η γιωτουλα τη κανει? βαλε κατι βρε καυλα να δουμε !!  η γιωτουλα με τα ιντερνετ δεν τα παει καλα τουλαχιστον βρε λιλακι μαθε την ...... :think: :think: :think:
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
ελα καυλα αφου εισαι μεσα τωρα,ανεβασε κατι να τον βροντηξω για παρτυ σου
 

Επισκέπτης
λιλα που εισαι ρε πουστη μου εισαι καλα? βαλε φωτο θελω να χυσω για παρτη τησ γιωτασ!
 

Επισκέπτης
ρε τυποι παρατηρησατε κατι?διαβαζα και ειδα οτι  ο λιλασ την εχει πει σε ολουσ ...σε εμενα ο παλιοπουστασ δεν γραφει τιποτα !μηπωσ ξερω κατι ρε λιλα και φοβασαι? :think: :think:
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
Ρε τύποι τελικά είναι παπατζής ή όχι ο Λίλας. Στην αρχή αυτού του θέματος έχει ειπωθεί πως οι photo δεν είναι δικές του με τον ίδιο να διαβεβαιώνει πως οι ρετσίνες ανήκουν στο δικό του σουφρέτο.

Μπορεί να βγει και να μας διαφωτίσει ο καυλέας πίτσι;  
γνωμη μου ειναι ειναι παπατζα , εφτιαξε κλωνο και μας δουλευει και καλα αλλα ειναι καλο παιδι και ανοιχτος ανθρωπος...
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
ευτυχως ειναι μορφωμενος και καταλαβε τη μαλακια που εκανε τοσο καιρο
 

dimitris..

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2011
Μηνύματα
102
Like
0
Πόντοι
1
λιλα που εισαι ρε πουστη μου εισαι καλα? βαλε φωτο θελω να χυσω για παρτη τησ γιωτασ!
Ρε τυπε τι ειπες τωρα?????φοτο με το λιλακι μασα και εσυ θα τον πεξεις με τι γιωτα??? απαραδεκτος!!!!
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
γνωμη μου ειναι ειναι παπατζα , εφτιαξε κλωνο και μας δουλευει και καλα αλλα ειναι καλο παιδι και ανοιχτος ανθρωπος...
οχι δεν ειναι παπατζα η κλωνος,τον εχω πετυχει πριν χρονια αμπελοκηπους στο υψος του γηροκομειου προς τα πανω,ειμαι 100% σιγουρος οτι ηταν αυτος
 

fideboras

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.071
Κριτικές
9
Like
196
Πόντοι
16
Αν δεν του τον έχεις βροντήξει ρε ράμπιτ τύπε μην είσαι και τόσο σίγουρος. Εγώ επιμένω θέλω εδώ στο thread τον μέγιστο καυλέα πιτσιλιστή να μας διαφωτήσει.
 

Επισκέπτης
λιλακι εκτοσ απο fun τησ γιωτασ δηλωνω και θαυμαστησ σου μωρο μου   :rockon: αντε εμφανισου λιγακι βρε καυλα  :pipa2:
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom