Νέα

Η επιστολή μιας πρώην ιερόδουλης προς τους πελάτες της ....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα paraxenos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 357
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.374
Κριτικές
49
Like
22.785
Πόντοι
24.596
Το βρηκα καπου και σκεφτηκα να το αναδημοσιευσω εδω. Θα ηθελα τη γνωμη σας..κατα ποσο συμφωνειτε ή διαφωνειτε μαζι της...

Αν θεωρείς ότι εγώ ένιωσα έλξη προς εσένα, τότε κάνεις τρομερό λάθος. Δεν είχα ποτέ καμία επιθυμία να πάω στη δουλειά, ούτε μια φορά. Το μόνο πράγμα στο μυαλό μου, ήταν να βγάλω λεφτά και γρήγορα.

Μην μπερδέψεις το γεγονός, ότι επειδή είναι εύκολα λεφτά, ήταν πάντα εύκολα για μένα. Γρήγορα ναι. Γιατί γρήγορα έμαθα ότι τα “κόλπα” που σου έκανα για να “ολοκληρώνεις” γρήγορα, τα έκανα μόνο και μόνο για να τελειώσουμε και να φύγεις από πάνω μου όσο πιο γρήγορα γίνεται.

Κι όχι, δε με ερέθισες ποτέ κατά τη διάρκεια της πράξης. Ήμουν μια τέλεια ηθοποιός. Για χρόνια, είχα την ευκαιρία να εξασκούμαι στο να μη σκέφτομαι τίποτα. Οι σκέψεις μου, όσο ήμασταν μαζί, ήταν αλλού. Κάπου, όπου δεν μπορούσες να μου κλέβεις τον αυτοσεβασμό…

Αν πιστεύεις ότι μου κάνεις χάρη που με πληρώνεις για 30 λεπτά ή μια ώρα, τότε κάνεις λάθος. Θα προτιμούσα να γινόταν όλο αυτό, πολύ πιο γρήγορα. Όταν θέλεις να μου το παίξεις σωτήρας, ρωτώντας με τι γυρεύει ένα τόσο όμορφο κορίτσι σε ένα τέτοιο μέρος, χάνεις το φωτοστέφανο σου όταν μου ζητάς να ξαπλώσω και βάζεις όλη σου τη δύναμη πάνω στο σώμα μου.

Αν νομίζεις πως χάρη στον ανδρισμό σου, μπορείς να με φέρεις στη κορύφωση, να ξέρεις ότι προσποιούμαι. Θα μπορούσα να κερδίσω χρυσό μετάλλιο στην προσποίηση. Προσποιούμαι τόσο καλά, που ο ρεσεψιονίστ, πέφτει από την καρέκλα του από τα γέλια. Τι περίμενες; Είσαι ο νούμερο πέντε, ή ο έκτος ή όγδοος εκείνη την ημέρα.

Νομίζεις ότι ερεθίζομαι, σωματικά ή πνευματικά, με το να κάνω σeξ με άντρες που δεν επιλέγω εγώ η ίδια; Ούτε καν. Τα γεννητικά μου όργανα έχουν “καεί” από τα προφυλακτικά και τα λιπαντικά. Και κουράστηκα. Κουράστηκα τόσο, που συχνά πρέπει να είμαι προσεκτική όταν κλείνω τα μάτια για να μην αποκοιμηθώ, ενώ συνεχίζω και “συμμετέχω” στην ερωτική πράξη.

Αν νομίζεις ότι με πληρώνεις για να ακούω τις ψιλοκουβέντες σου, τότε ξανασκέψου το. Δεν έχω κανένα ενδιαφέρον για τις δικαιολογίες σου. Δεν με ενδιαφέρει αν με τη γυναίκα σου δεν κάνετε σeξ. Όταν πιστεύεις ότι σε συμπονώ και σε κατανοώ, τότε σίγουρα είναι ψέμα. Δε νιώθω παρά περιφρόνηση για σένα.

Όταν υμνείς εμένα και το σώμα μου, ή τις σεξοuαλικές μου ικανότητες, απλά είναι σαν να κάνεις εμετό πάνω μου. Δε βλέπεις τον άνθρωπο πίσω από τη μάσκα… Στην πραγματικότητα, δε λες ποτέ εκείνες τις σκέψεις που θέλω να ακούσω. Αντίθετα, λες αυτά που εσύ έχεις ανάγκη να ακούσεις.

Λες, προκειμένου να διατηρήσεις την αυταπάτη, και σταματάς να σκέφτεσαι πώς κατέληξα εδώ, όταν ήμουν μόλις 20 ετών. Βασικά, δεν σε ενδιαφέρει καθόλου. Γιατί έχεις μόνο ένα στόχο- να δείξεις τη δύναμή σου, πληρώνοντας με για να χρησιμοποιήσεις το σώμα μου για ευχαρίστηση.

Και όχι, δεν πηγαίνω σπίτι όταν εσύ τελειώνεις. Εγώ, συνεχίζω να εργάζομαι, λέγοντας στον επόμενο πελάτη ακριβώς την ίδια ιστορία που θέλει να ακούσει. Είστε τόσο απορροφημένοι από τη λαγνεία σας…

Όταν αγοράζεις το σεξ, αυτό λέει πολλά για σένα, για την ανθρωπιά σου, για τη σεξουαλικότητά σου. Για μένα, είναι αδυναμία. Η πορνεία υπάρχει γιατί είσαι μισογύνης και γιατί ενδιαφέρεσαι για τις σεξουαλικές σου ανάγκες. Σε λυπάμαι, ειλικρινά, επειδή νομίζεις ότι το σεξ είναι να εκσπερματώνεις μέσα στον κόλπο μιας ξένης.

Είχα πολλές εμπειρίες ως ιερόδουλη. Με ώθησε ώστε να γράψω αυτό το γράμμα σε σένα. Εσύ, φυσικά, περνιέσαι για ένας από τους καλούς πελάτες. Αλλά δεν υπάρχουν καλοί πελάτες…

Με φιλικούς χαιρετισμούς,
Tanja Rahm
οποια δε γουσταρει να παει να καθαρισει σπιτια και σκαλες,να μοιρασει φυλλαδια,12ωρο πωλητρια.απλο.
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
599
Πόντοι
246
τυπισσα η αγαπη αργησε μια μερα
ερχεται σκουπα
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
μπορεις να μου απαντησεις ?

τι ηλικια εχεις ?

εισαι ευχαριστημενος που πηδας ενα δεκαλεπτο ?

ποσα λεφτα βγαζεις το μηνα ?
27ειμαι .εσυ είσαι ευχαριστημένος  να πηδάς μια ώρα η δύο.?αμα πας με την Χριστίνα  βιωνεις τα 10λεπτα σαν μια αιωνιότητα  ηδονης.οποτε παλι στα ιδια καταλήγουμε νομιζω.
 

Επισκέπτης
27ειμαι .εσυ είσαι ευχαριστημένος  να πηδάς μια ώρα η δύο.?αμα πας με την Χριστίνα  βιωνεις τα 10λεπτα σαν μια αιωνιότητα  ηδονης.οποτε παλι στα ιδια καταλήγουμε νομιζω.
οκ εισαι 27 ετων και εισαι ευχαριστημενος με δεκαλεπτο αδειασμα στο χυσοκουβα παρεα με τα πακια

εμενα δεν μου φτανουν δεκα λεπτα

το τι βιωνω εγω δεν το ξερεις

φανταζομαι οτι και το επαγγελματικο σου στατους ειναι αναλογο με το στατους του αγοραιου σεξ
 

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66

Πώς είναι τα πράγματα εκεί στην Αγγλία;



Αλήθεια, τί έκανε κλικ μέσα σου και αναδημοσίευσες το άρθρο;

Ταυτίζεσαι με κάποιο τρόπο με την ιστορία της Δανέζας;
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
οκ εισαι 27 ετων και εισαι ευχαριστημενος με δεκαλεπτο αδειασμα στο χυσοκουβα παρεα με τα πακια

εμενα δεν μου φτανουν δεκα λεπτα

το τι βιωνω εγω δεν το ξερεις

φανταζομαι οτι και το επαγγελματικο σου στατους ειναι αναλογο με το στατους του αγοραιου σεξ
φτωχαδακι είμαι τυπε
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.795
Κριτικές
25
Like
1.914
Πόντοι
2.537

Διαβασα την "Επιστολη" και απλα απορησα: ΠΟΙΟΙ ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΟΥΝ ΤΕΤΟΙΕΣ ΠΙΠΕΣ???

Υπαρχει ανθρωπος που 'χει παει 2-3 φορες σε μπουρδελα, και θεωρει οτι δεν εκτιθεται με το ν' ανεβαζει τη σαπουνοπερα της καθεμιας, ως "γνησια επιστολη", αληθινης πουτανας?

Προσωπικα, μού κανει για Λενα Μαντα.
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.434
Κριτικές
3
Like
3.382
Πόντοι
786
σαν την χριστινα  δεν εχει ομως.κολωνου 53Μεταξουργείο
Σίγουρα;
Μήπως καμήλα αλλά την δίνεις γκανιάν να τρολάρεις τα καψούρια της; :rockon:

URL]]
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186
Tanja Rahm was prostituted for three years in different Danish brothels. She managed to extricate herself from prostitution when she was 23 years old. Suffering of anxiety and depression, she managed to educate as a therapist, sexologist and as a lecturer. Her 2010 book “A-Z Love and Sexuality” was published in Denmark. In 2014 she got a degree in social education at University Sjaelland.

She teaches students about sexuality and speaks loudly against prostitution. She is a political activist and has spoken politically at hearings in Denmark against prostitution. As a writer, she has written lots of articles about and negative efforts of prostitution.

Tanja wasn’t physically forced into prostitution. She didn’t have a pimp and used to say that her choice was made by her, and her alone. After a long journey with intense therapy, she discovered that her route into prostitution had been psychologically coerced because of a dysfunctional childhood, a youth littered with sexual assaults, and a resulting low self-esteem and a lack of confidence in her surroundings. She now says: “prostitution is never a free choice”.

Μην πηγαινετε στους ψυχολογους θα σας τρελανουν!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom