Νέα

Η επιστολή μιας πρώην ιερόδουλης προς τους πελάτες της ....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα paraxenos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 357
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.434
Κριτικές
3
Like
3.382
Πόντοι
786
Οι πόρνες είναι συνήθως καλόκαρδες και αφελείς και αυτό λένε ειδικοί ψυχολόγοι. Οι κακιασμένες συνήθως δεν κάνουν γι'αυτή τη δουλειά γιατί ξενερώνουν τον πελάτη και υποφέρουν και οι ίδιες από το κομπλεξ τους..εγώ τις γουστάρω πάντως,όπως και τις πορνοστάρ !

Καλές κακές δεν είναι ένστικτη διαδικασία να παρέχουν κάτι το φύση προσωπικό στο κοινωνικό σύνολο. Αυτόματα αναπτύσσουν άμυνες στην καλύτερη αποστασιοποίησης και στην χειρότερη μίσους. Ανάλογα το άτομο και τις δυνατότητες του για ισορροπημένη κατανόηση του όποιου βιοποριστικού εγχειρήματος εμπλέκει τον εαυτό του. Δεν μπορούν να είναι όλα θετικά. Και σε ποια δουλειά είναι άλλωστε;
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Καλές κακές δεν είναι ένστικτη διαδικασία να παρέχουν κάτι το φύση προσωπικό στο κοινωνικό σύνολο. Αυτόματα αναπτύσσουν άμυνες στην καλύτερη αποστασιοποίησης και στην χειρότερη μίσους. Ανάλογα το άτομο και τις δυνατότητες του για ισορροπημένη κατανόηση του όποιου βιοποριστικού εγχειρήματος εμπλέκει τον εαυτό του. Δεν μπορούν να είναι όλα θετικά. Και σε ποια δουλειά είναι άλλωστε;
δεν ξέρεις τι λες.αλλά δεν πειράζει. Δεν θα σε διορθωσω
 

Επισκέπτης
Καλές κακές δεν είναι ένστικτη διαδικασία να παρέχουν κάτι το φύση προσωπικό στο κοινωνικό σύνολο. Αυτόματα αναπτύσσουν άμυνες στην καλύτερη αποστασιοποίησης και στην χειρότερη μίσους. Ανάλογα το άτομο και τις δυνατότητες του για ισορροπημένη κατανόηση του όποιου βιοποριστικού εγχειρήματος εμπλέκει τον εαυτό του. Δεν μπορούν να είναι όλα θετικά. Και σε ποια δουλειά είναι άλλωστε;
:kneel: :kneel: :kneel:
 

Επισκέπτης
καλά άμα πάρω λίγες φορές ακόμα την Χριστίνα  στο Κολωνού 53Μεταξουργείο θα μάθω και ορθογραφία.
ακολουθεις τον δρομο του πικπα  :S

Γιατί αγάπη μου η Αντελίνα να με παρακαλάει και να μη μπαίνω κι εγώ να σκέφτομαι εσένα που δεν με θες; Γιατί με πληγώνεις έτσι;
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
599
Πόντοι
246
και τι δε θα εδινα να ειμαι απο μια γωνια οταν η πουτανα μετα το σεξ μπαινει στο κουζινακι και σχολιαζει με την τσατσα τον προηγουμενο πελατη
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
και τι δε θα εδινα να ειμαι απο μια γωνια οταν η πουτανα μετα το σεξ μπαινει στο κουζινακι και σχολιαζει με την τσατσα τον προηγουμενο πελατη
Εγώ την Χριστίνα  Στο Κολωνού  53Μεταξουργείο θα ήθελα  να ακούσω.πάντα μιλάει  με τα καλύτερα  λόγια.βέβαια ντρέπομαι  να ακούω κομπλιμέντα
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.434
Κριτικές
3
Like
3.382
Πόντοι
786
διαφωνώ.άσε με να ξέρω καλύτερα που αρχίζουν  και που τελειώνουν οι φυσικές τάσεις  της γυναικας

Άλλο το φυσικό και άλλο το αγοραίο. Το ευκαιριακό ξεκάβλωμα στη δουλειά είναι σαν ζούλα μπάφος. Δεν είναι που εμπνέει η φάμπρικα, φυγή είναι.
 

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
Το βρηκα καπου και σκεφτηκα να το αναδημοσιευσω εδω. Θα ηθελα τη γνωμη σας..κατα ποσο συμφωνειτε ή διαφωνειτε μαζι της...

Αν θεωρείς ότι εγώ ένιωσα έλξη προς εσένα, τότε κάνεις τρομερό λάθος. Δεν είχα ποτέ καμία επιθυμία να πάω στη δουλειά, ούτε μια φορά. Το μόνο πράγμα στο μυαλό μου, ήταν να βγάλω λεφτά και γρήγορα.

Μην μπερδέψεις το γεγονός, ότι επειδή είναι εύκολα λεφτά, ήταν πάντα εύκολα για μένα. Γρήγορα ναι. Γιατί γρήγορα έμαθα ότι τα “κόλπα” που σου έκανα για να “ολοκληρώνεις” γρήγορα, τα έκανα μόνο και μόνο για να τελειώσουμε και να φύγεις από πάνω μου όσο πιο γρήγορα γίνεται.

Κι όχι, δε με ερέθισες ποτέ κατά τη διάρκεια της πράξης. Ήμουν μια τέλεια ηθοποιός. Για χρόνια, είχα την ευκαιρία να εξασκούμαι στο να μη σκέφτομαι τίποτα. Οι σκέψεις μου, όσο ήμασταν μαζί, ήταν αλλού. Κάπου, όπου δεν μπορούσες να μου κλέβεις τον αυτοσεβασμό…

Αν πιστεύεις ότι μου κάνεις χάρη που με πληρώνεις για 30 λεπτά ή μια ώρα, τότε κάνεις λάθος. Θα προτιμούσα να γινόταν όλο αυτό, πολύ πιο γρήγορα. Όταν θέλεις να μου το παίξεις σωτήρας, ρωτώντας με τι γυρεύει ένα τόσο όμορφο κορίτσι σε ένα τέτοιο μέρος, χάνεις το φωτοστέφανο σου όταν μου ζητάς να ξαπλώσω και βάζεις όλη σου τη δύναμη πάνω στο σώμα μου.

Αν νομίζεις πως χάρη στον ανδρισμό σου, μπορείς να με φέρεις στη κορύφωση, να ξέρεις ότι προσποιούμαι. Θα μπορούσα να κερδίσω χρυσό μετάλλιο στην προσποίηση. Προσποιούμαι τόσο καλά, που ο ρεσεψιονίστ, πέφτει από την καρέκλα του από τα γέλια. Τι περίμενες; Είσαι ο νούμερο πέντε, ή ο έκτος ή όγδοος εκείνη την ημέρα.

Νομίζεις ότι ερεθίζομαι, σωματικά ή πνευματικά, με το να κάνω σeξ με άντρες που δεν επιλέγω εγώ η ίδια; Ούτε καν. Τα γεννητικά μου όργανα έχουν “καεί” από τα προφυλακτικά και τα λιπαντικά. Και κουράστηκα. Κουράστηκα τόσο, που συχνά πρέπει να είμαι προσεκτική όταν κλείνω τα μάτια για να μην αποκοιμηθώ, ενώ συνεχίζω και “συμμετέχω” στην ερωτική πράξη.

Αν νομίζεις ότι με πληρώνεις για να ακούω τις ψιλοκουβέντες σου, τότε ξανασκέψου το. Δεν έχω κανένα ενδιαφέρον για τις δικαιολογίες σου. Δεν με ενδιαφέρει αν με τη γυναίκα σου δεν κάνετε σeξ. Όταν πιστεύεις ότι σε συμπονώ και σε κατανοώ, τότε σίγουρα είναι ψέμα. Δε νιώθω παρά περιφρόνηση για σένα.

Όταν υμνείς εμένα και το σώμα μου, ή τις σεξοuαλικές μου ικανότητες, απλά είναι σαν να κάνεις εμετό πάνω μου. Δε βλέπεις τον άνθρωπο πίσω από τη μάσκα… Στην πραγματικότητα, δε λες ποτέ εκείνες τις σκέψεις που θέλω να ακούσω. Αντίθετα, λες αυτά που εσύ έχεις ανάγκη να ακούσεις.

Λες, προκειμένου να διατηρήσεις την αυταπάτη, και σταματάς να σκέφτεσαι πώς κατέληξα εδώ, όταν ήμουν μόλις 20 ετών. Βασικά, δεν σε ενδιαφέρει καθόλου. Γιατί έχεις μόνο ένα στόχο- να δείξεις τη δύναμή σου, πληρώνοντας με για να χρησιμοποιήσεις το σώμα μου για ευχαρίστηση.

Και όχι, δεν πηγαίνω σπίτι όταν εσύ τελειώνεις. Εγώ, συνεχίζω να εργάζομαι, λέγοντας στον επόμενο πελάτη ακριβώς την ίδια ιστορία που θέλει να ακούσει. Είστε τόσο απορροφημένοι από τη λαγνεία σας…

Όταν αγοράζεις το σεξ, αυτό λέει πολλά για σένα, για την ανθρωπιά σου, για τη σεξουαλικότητά σου. Για μένα, είναι αδυναμία. Η πορνεία υπάρχει γιατί είσαι μισογύνης και γιατί ενδιαφέρεσαι για τις σεξουαλικές σου ανάγκες. Σε λυπάμαι, ειλικρινά, επειδή νομίζεις ότι το σεξ είναι να εκσπερματώνεις μέσα στον κόλπο μιας ξένης.

Είχα πολλές εμπειρίες ως ιερόδουλη. Με ώθησε ώστε να γράψω αυτό το γράμμα σε σένα. Εσύ, φυσικά, περνιέσαι για ένας από τους καλούς πελάτες. Αλλά δεν υπάρχουν καλοί πελάτες…

Με φιλικούς χαιρετισμούς,
Tanja Rahm
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Άλλο το φυσικό και άλλο το αγοραίο. Το ευκαιριακό ξεκάβλωμα στη δουλειά είναι σαν ζούλα μπάφος. Δεν είναι που εμπνέει η φάμπρικα, φυγή είναι.
εσυ θες παρά πολύ δουλειά. Βεβαια για τρολαρισμα καλός εισαι
 

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66
Τεστάρεις αν κοιμάται ο μοντ, έτσι;  ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom