Νέα

Η Ελλάδα ΔΕΝ ανήκει μόνο στους Έλληνες!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα james070
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 903
  • Εμφανίσεις 22K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Μας «απειλεί» το αλβανικό σύνθημα «Η Ελλάδα δεν ανήκει μόνο στους Έλλη

  • Ναι,αφού προέρχεται από ιδρυτική διακύρηξη αλβανικού κόμματος

    Ψήφοι: 11 42,3%
  • Όχι, αφού ο χειρότερος εχθρός του Έλληνα είναι ο κακός του εαυτός

    Ψήφοι: 15 57,7%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    26

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
Από πού αποδεικνύεται αυτό,από αυτήν την ανώνυμη πηγή που πόσταρες;;; :think:
ρε φιλε σε αυτο το θρεντ σχολιαζουμε αυτο το ανονυμο αρθρο για ενα κομμα που μπορει να γινει μπορει και οχι.
ελπιζω οχι.
 
OP
OP
james070

james070

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
7.677
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
66
ρε φιλε σε αυτο το θρεντ σχολιαζουμε αυτο το ανονυμο αρθρο για ενα κομμα που μπορει να γινει μπορει και οχι.
ελπιζω οχι.
ο παπαζόλης πάντως αμφιβάλει ότι υπάρχουν αλβανοί με τέτοιες ιδέες και τα νομίζει όλα ακροδεξιές συνομωσίες!

Τι να μάθει το παιδί με όλους τους γκασμάδες που μαζεύτηκαν σ αυτό το φόρουμ και σε όλα τα ποστ τους βλέπεις την αφέλεια μικρού παιδιού (μην πω πιδιού σε ίδρυμα....)

παπαζολάκο, έχεις μιλήσει ποτέ σου με αλβανό?
(πολύ αμφιβάλω)
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
ο παπαζόλης πάντως αμφιβάλει ότι υπάρχουν αλβανοί με τέτοιες ιδέες και τα νομίζει όλα ακροδεξιές συνομωσίες!

Τι να μάθει το παιδί με όλους τους γκασμάδες που μαζεύτηκαν σ αυτό το φόρουμ και σε όλα τα ποστ τους βλέπεις την αφέλεια μικρού παιδιού (μην πω πιδιού σε ίδρυμα....)

παπαζολάκο, έχεις μιλήσει ποτέ σου με αλβανό?
(πολύ αμφιβάλω)
εγω να πω την αληθεια μου.
δε ξερω ρε πουστη μου δεν ειναι αν εισαι ρατσιστης η αριστερος η οτι αλλο θες.
ειναι οτι ειναι κωλοφαρα ρε γαμωτο. δεν ειναι θεμα ξενοφοβιας η χιτλερισμου αλλα ειναι
οτι πιο ατιμο υπαρχει σε αυτον τον πλανητη
σαφως υπαρχουν και εξαιρεσεις
και δεν ειναι τυχαιο οτι σχεδον ολοι οι αλβανοι
ΝΤΡΕΠΟΝΤΑΙ ΝΑ ΠΟΥΝ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΛΒΑΝΟΙ
και αν τους ρωτησεις απο που ειναι θα σου πουν βοριοηπηρωτες,ιταλοι κτλπ
 

Επισκέπτης
ρε φιλε σε αυτο το θρεντ σχολιαζουμε αυτο το ανωνυμο αρθρο για ενα κομμα που μπορει να γινει μπορει και οχι.
ελπιζω οχι.
Τα ανώνυμα πολλές φορές είναι αερολογίες που εξυπηρετούνε συμφέροντα ειδικά πάντως.
 

Επισκέπτης
ο παπαζόλης πάντως αμφιβάλει ότι υπάρχουν αλβανοί με τέτοιες ιδέες και τα νομίζει όλα ακροδεξιές συνομωσίες!

Τι να μάθει το παιδί με όλους τους γκασμάδες που μαζεύτηκαν σ αυτό το φόρουμ και σε όλα τα ποστ τους βλέπεις την αφέλεια μικρού παιδιού (μην πω πιδιού σε ίδρυμα....)

παπαζολάκο, έχεις μιλήσει ποτέ σου με αλβανό?
(πολύ αμφιβάλω)
Τούρκο μόνο κ είμαστε φίλοι κιόλας.
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
Τα ανώνυμα πολλές φορές είναι αερολογίες που εξυπηρετούνε συμφέροντα ειδικά πάντως.
συμφωνω απολυτα. αλλα φιλε μου απο τη στιγμη που υπαρχει αυτο το θρεντ σχολιαζουμε αυτη την αερολογια για το πως και το γιατι
σαφως και μπορει να ειναι λογια του αερα
 

Επισκέπτης
συμφωνω απολυτα. αλλα φιλε μου απο τη στιγμη που υπαρχει αυτο το θρεντ σχολιαζουμε αυτη την αερολογια για το πως και το γιατι
σαφως και μπορει να ειναι λογια του αερα
Εντάξει αν θέλετε να αερολογείτε με βάση αερολογίες ελεύθερα!!! :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
james070

james070

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
7.677
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
66
Τούρκο μόνο κ είμαστε φίλοι κιόλας.

ήμουν σίγουρος!

σε πληροφορώ ότι πιστεύουν πως είναι ότι το καλύτερο σαν φυλή και απόγονοι των λυρίων (έτσι ξέρουν τους ιλλυριους-το είχα γράψει και στον ΠάΠια κάποτε αλλά δεν τόπιασε)
απ αυτούς δε προέρχονται όλα τα ήθη-'εθιμα αλλά και ο ελληνικός πολιτισμός!
ακόμα και η φέτα (το τυρί), απ αυτούς ξεκίνησε!

τα λένε βέβαια με αφέλεια και γουστόζικα, που αν δεν τους πάρεις στα σοβαρά, γελάς (κάτι σαν τις γιαγιάδες στα χωριά που περιγράφουν σκηνές απο τα νιάτα τους)

βέβαια, αποτελούν πολύ καλή μαγιά για τους ακραίους εθνικιστές που πολύ εύκολα θα καταφέρουν από γραφικούς να τους μετατρέψουν σε επικίνδυνους (βλ Κόσσοβο)
 
OP
OP
james070

james070

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
7.677
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
66
Εντάξει αν θέλετε να αερολογείτε με βάση αερολογίες ελεύθερα!!! :2funny: :2funny: :2funny:
αερολογία μπορεί να είναι το συγκεκριμένο δημοσίευμα σ αυτό το μπλογκ.

μην νομίζεις όμως ότι δεν είναι στα σχέδια.....


θυμάσαι τον Οδυσσέα Τσενάι?


μεγάλωσε πλέον και σπουδάζει στο Αμέρικα!
αμέτρητα μπλογκς στο νετ τον θέλουν αρχηγό του αλβανικού κόμματος στην Ελλάδα.
το είχα ακούσει και στις ειδήσεις!

πάρε ένα ακραίο δημοσίευμα και δες και τα μη ακραία εσύ!


....."Η οικογένεια Τσενάι είναι γνωστή ως οικογένεια Τσάμηδων (Τούρκων) από το Φίερε."  http://[URL unfurl="true"]www.omada-epsilon.com/images/epsiloney/Politiki/tsenai2.png[/img[/URL]]
....."«Νιώθω Αλβανός, είμαι περήφανος γι' αυτό και δεν θέλω να είμαι σημαιοφόρος»"
....."Η CIA τον ετοιμάζει και τον στέλνει Ελλάδα, για να ιδρύσει το κόμμα γκέι αλβανοφώνων. Ο γκέι Αλβανός σπουδάζει Πολιτικές Επιστήμες στη Βοστώνη."
 

Επισκέπτης
αερολογία μπορεί να είναι το συγκεκριμένο δημοσίευμα σ αυτό το μπλογκ.

μην νομίζεις όμως ότι δεν είναι στα σχέδια.....


θυμάσαι τον Οδυσσέα Τσενάι?


μεγάλωσε πλέον και σπουδάζει στο Αμέρικα!
αμέτρητα μπλογκς στο νετ τον θέλουν αρχηγό του αλβανικού κόμματος στην Ελλάδα.
το είχα ακούσει και στις ειδήσεις!

πάρε ένα ακραίο δημοσίευμα και δες και τα μη ακραία εσύ!


....."Η οικογένεια Τσενάι είναι γνωστή ως οικογένεια Τσάμηδων (Τούρκων) από το Φίερε."  http://[URL unfurl="true"]www.omada-epsilon.com/images/epsiloney/Politiki/tsenai2.png[/img[/URL]]
....."«Νιώθω Αλβανός, είμαι περήφανος γι' αυτό και δεν θέλω να είμαι σημαιοφόρος»"
....."Η CIA τον ετοιμάζει και τον στέλνει Ελλάδα, για να ιδρύσει το κόμμα γκέι αλβανοφώνων. Ο γκέι Αλβανός σπουδάζει Πολιτικές Επιστήμες στη Βοστώνη."
[/quote]
Kαλά εντάξει,άλλο ένα site που βλέπει συνωμοσίες εκεί που δεν υπάρχουνε!!!
 
OP
OP
james070

james070

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
7.677
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
66
Kαλά εντάξει,άλλο ένα site που βλέπει συνωμοσίες εκεί που δεν υπάρχουνε!!!
ένα???????????????????????????

πάτα Τσενάι στο γούγλη από περιέργεια!
δες τι βγάζει:

μέχρι και στο.....ακροδεξιό facebook έχει θέμα!

στον πλανήτη σου ζεις μου φαίνεται! σ έχουν επηρεάσει και οι αμοιβάδες του σάιτ και δεν διαχωρίζεις πλέον την πραγματικότητα απ την φαντασία.
 

Επισκέπτης
ένα???????????????????????????

πάτα Τσενάι στο γούγλη από περιέργεια!
δες τι βγάζει:

μέχρι και στο.....ακροδεξιό facebook έχει θέμα!

στον πλανήτη σου ζεις μου φαίνεται! σ έχουν επηρεάσει και οι αμοιβάδες του σάιτ και δεν διαχωρίζεις πλέον την πραγματικότητα απ την φαντασία.
Δες πόσο λογικά τα λένε εδώ:
Μου μοστράρεις κάθε ακροδεξιόπαπαρο site ως σίγουρη πηγή!!! :headbang:
 
OP
OP
james070

james070

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
7.677
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
66
Δες πόσο λογικά τα λένε εδώ:
Μου μοστράρεις κάθε ακροδεξιόπαπαρο site ως σίγουρη πηγή!!! :headbang:
αυτό που μου δείχνεις είναι η ιστορία του Τσενάι πριν 10 χρόνια σε σχλείο της Μηχανιώνας!

σου είπα και πριν, ο Οδυσσέας μεγάλωσε,σπουδάζει στο Αμέρικα και.....κάποιοι τον θέλουν αρχηγό του αλβανικού κόμματος στην Ελλάδα!

αυτή είναι η πραγματικότητα, άσχετα με τι τρόπο γράφεται!
όπως επίσης και πραγματικότητα είναι αυτά που (μου λέγανε προσωπικά ότι) πιστεύουν!
ο Ανδρούτσος,η Μπουμπουλίνα,ο Κανάρης αλλά και οι Αριστοτέλης, Μ.Αλέξανδρος...κοκ όπως και η φέτα είναι αλβανικά προϊόντα, και δεν υπάρχουν σε μπλογκς!

Αυτά τα μυαλά-σε μπλέντερ-δημιουργεί ο κκομμουνισμός!
 

Επισκέπτης
αυτό που μου δείχνεις είναι η ιστορία του Τσενάι πριν 10 χρόνια σε σχλείο της Μηχανιώνας!

σου είπα και πριν, ο Οδυσσέας μεγάλωσε,σπουδάζει στο Αμέρικα και.....κάποιοι τον θέλουν αρχηγό του αλβανικού κόμματος στην Ελλάδα!

αυτή είναι η πραγματικότητα, άσχετα με τι τρόπο γράφεται!
όπως επίσης και πραγματικότητα είναι αυτά που (μου λέγανε προσωπικά ότι) πιστεύουν!
ο Ανδρούτσος,η Μπουμπουλίνα,ο Κανάρης αλλά και οι Αριστοτέλης, Μ.Αλέξανδρος...κοκ όπως και η φέτα είναι αλβανικά προϊόντα, και δεν υπάρχουν σε μπλογκς!

Αυτά τα μυαλά-σε μπλέντερ-δημιουργεί ο κκομμουνισμός!
O τρόπος γραφής φανερώνει ότι δεν είναι αυτή η πραγματικότητα κ ο μόνος σκοπός είναι η αναταραχή κ λάσπη.

ο Ανδρούτσος,η Μπουμπουλίνα,ο Κανάρης αλλά και οι Αριστοτέλης, Μ.Αλέξανδρος...κοκ :huh: :huh:

Βγάζουνε κ οι Αλβανοί κάτι τυριά πάντως!!! :rolleyes:
 
OP
OP
james070

james070

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
7.677
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
66
O τρόπος γραφής φανερώνει ότι δεν είναι αυτή η πραγματικότητα κ ο μόνος σκοπός είναι η αναταραχή κ λάσπη.

ο Ανδρούτσος,η Μπουμπουλίνα,ο Κανάρης αλλά και οι Αριστοτέλης, Μ.Αλέξανδρος...κοκ :huh: :huh:

Βγάζουνε κ οι Αλβανοί κάτι τυριά πάντως!!! :rolleyes:

τι ανφισβητείς δηλ ακριβώς, για να καταλάβω?
την πρόθεση των αλβανών να δημιουργήσουν κόμμα?

πάρε κι ένα πιο...πολιτισμένο δημοσίευμα:

 

Επισκέπτης
τι ανφισβητείς δηλ ακριβώς, για να καταλάβω?
την πρόθεση των αλβανών να δημιουργήσουν κόμμα?

πάρε κι ένα πιο...πολιτισμένο δημοσίευμα:

Την πρόθεση των Αλβανών να δημιουργήσουνε κόμμα-απειλή αμφισβητώ.

 
OP
OP
james070

james070

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
7.677
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
66
ο Ανδρούτσος,η Μπουμπουλίνα,ο Κανάρης αλλά και οι Αριστοτέλης, Μ.Αλέξανδρος...κοκ :huh: :huh:

μαλακίες εγώ δε λέω!
αν δεν γνωρίζεις κάτι μπορείς να ρωτήσεις και να πεις και ευχαριστώ για την ενημέρωση αντί να αμφισβητείς χωρίς στοιχεία!

Πάρε να μαθαίνεις τι διδάδονται στα σχολεία τους και τα ανεβάζουν στο νετ:

παρακαλώ. :sunglasses:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom