Νέα

Η Εφορία θα μπαίνει σε σπίτια και θα κάνει κατασχέσεις...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα homan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 543
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.726
Like
22
Πόντοι
366
θέλεις να σου το βάλω και με όνομα ??
τι να βαλεις μωρη κακομοιρα που εσβησες και τις ημερομηνιες για να μη φανει οτι τα πτυχια ειναι της ιδιας χρονιας και γινεις ξεφτιλα  :jerking: :jerking: ποσο πιο κατω ακομη μπορεις να πεσεις μωρη αγραμματη πουσταρα?  :jerking: :jerking:
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
ναι, οτι με ενα γουγλαρισμα γινομαι απο πυρηνικος φυσικος μεχρι γιατρος δικηγορος και οτι αλλο θελησω

παρε και το πτυχιο σου σε καλη αναλυση νουμερο  :jerking:

monkey.jpg
χαχαχαχαχα
 

serapis

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.673
Κριτικές
29
Like
7
Πόντοι
2.007
ρε γαμημενε, ποσες φορες εχουνε κλεψει τα αποθεματικα των ταμειων ξερεις?
80 δισ .Επί κ. Καραμανλή Κωστάκη από το ΤΑΞΥ (ταμείο ασφαλίσεως ξενοδοχοϋπαλλήλων.
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
τι να βαλεις μωρη κακομοιρα που εσβησες και τις ημερομηνιες για να μη φανει οτι τα πτυχια ειναι της ιδιας χρονιας και γινεις ξεφτιλα  :jerking: :jerking: ποσο πιο κατω ακομη μπορεις να πεσεις μωρη αγραμματη πουσταρα?  :jerking: :jerking:

καλά εντάξει.. ο γιατρός είπε να σου λέμε ναι και με χαμόγελο μπας και μπορέσεις και επανενταχθείς για τις βασικές ανθρώπινες λειτουργίες...
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Βρε Αλέξη , πότε ήταν ο Κωστάκης ο Καραμανλής ( οχι ο παππούς). Πρέπει να ήταν Euros.
80 δις ευρω? Το ένα τεταρτο του χρεους της Ελλαδας ηταν τα αποθεματικα του ΤΑΞΥ???
 

kavlilas

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2005
Μηνύματα
489
Κριτικές
3
Like
3
Πόντοι
1
μολις καθαρίσω με το Πάντειο (τρία μαθήματα μένουνε θα τα δώσω μόλις βρώ ευκαιρία) θα πάρω και ένα πτυχίο νομικής γιατί έχω χώρο για κορνίζα στον τοίχο  :grin:

τυπε το Πάντειο είναι σκέτο μπουρδέλο....πιο μπουρδέλο και από το bourdela.com
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
αυτό το ΤΑΞΥ βγαίνει από ΤΑ ΞΗ(ΜΕΡΩΜΑΤΑ) μετά από σούρα...
Μαλακία κάνανε που φερανε το ΔΝΤ. Επρεπε να κλεισουμε το ΤΑΞΥ, να παρουν ολοι οι ασφαλισμένοι συνταξη 3.000 ευρω από το κρατος και να διαθέσουμε τα 80 δις για την αποπληρωμή των χρεων... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
τυπε το Πάντειο είναι σκέτο μπουρδέλο....πιο μπουρδέλο και από το bourdela.com

λες να μην το ξέρω...?? αλλά για τρίτο πτυχίο σε κορνίζα δεν με χαλάει... χώρια που μου δίνει και το δικαίωμα να γραφτώ στο Οικονομικό Επιμελητήριο  ;)
 

kavlilas

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2005
Μηνύματα
489
Κριτικές
3
Like
3
Πόντοι
1
λες να μην το ξέρω...?? αλλά για τρίτο πτυχίο σε κορνίζα δεν με χαλάει... χώρια που μου δίνει και το δικαίωμα να γραφτώ στο Οικονομικό Επιμελητήριο  ;)

τουλαχιστον κανενα τσουλακι παντειακο έχεις φάει ή κυνηγας τις θείτσες της Συγγρού...
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.703
Κριτικές
90
Like
36.264
Πόντοι
25.467
λες να μην το ξέρω...?? αλλά για τρίτο πτυχίο σε κορνίζα δεν με χαλάει... χώρια που μου δίνει και το δικαίωμα να γραφτώ στο Οικονομικό Επιμελητήριο  ;)

Tης θειάς σας, το μπουγαδοκόφινο.  >:(
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Tης θειάς σας, το μπουγαδοκόφινο.   >:(

ρε παπάρα στην εποχή σου ήταν στις δόξες του… σήμερα πάει από κατάληψη σε αποχή και από γκρέμισμα σε κάψιμο… χώρια που οι καθηγητάδες τα έχουν γράψει στα παπάρια τους και ασχολούνται με την πολιτικολογία καλή ώρα σαν τον Ρομπόλη…
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom