Νέα

Η άτακτη Αννούλα μας!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CD_ANNA
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 9K
  • Εμφανίσεις 293K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

epivitoras300

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2009
Μηνύματα
554
Like
0
Πόντοι
6
Ω ραια αννα μηπως παιζεις και .................. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:Κλαρινο ?
 

epivitoras300

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2009
Μηνύματα
554
Like
0
Πόντοι
6
Αφου λοιπον τα καταφερνεις θελω αποδειξεις διαφορετικα δεν πιστευω τιποτα.Και να ξερεις κατι.Για να παιξεις καλο κλαρινο πρεπει να εχεις βγαλει τις αμυγδαλες σου για καλυτερη και ανετη......εισοδος και εξοδος του.............αερα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:Λοιπον σε ακουω.
 

epivitoras300

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2009
Μηνύματα
554
Like
0
Πόντοι
6
Μπορω να δωσω μαθηματα οσα θελεις.Αλωστε μια κοπελα για να παει μπροστα θελει........Σπρωξημο απο...................... ???????????????? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
CD_ANNA

CD_ANNA

Trans
Εγγρ.
20 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.356
Like
4
Αφου λοιπον τα καταφερνεις θελω αποδειξεις διαφορετικα δεν πιστευω τιποτα.Και να ξερεις κατι.Για να παιξεις καλο κλαρινο πρεπει να εχεις βγαλει τις αμυγδαλες σου για καλυτερη και ανετη......εισοδος και εξοδος του.............αερα  Λοιπον σε ακουω.
:headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
κλεινω χειρουργειο ΤΩΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

epivitoras300

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2009
Μηνύματα
554
Like
0
Πόντοι
6
Ρε Γιωργο που εισαι και θελουμε Αναισθησιολογο ??  Εγω επιδη εχω δουλεια τωρα φιλε Γιωργο σου αφηνω την Αννα στα χερια σου κανε σχετικη προεργασια και οτι αλλο θελεις και το απογευμα που θα σχολασω αντε να κανουμε την επεμβαση στο μωρο που υποφερει απο αμυγδαλες.Αννουλα εσυ τι λες ?Θα εχεις απολυτη επιτυχια γλυκια μου.ΕΠΙΒΗΤΟΡΑΣ ΚΑΙ ΓΙΩΡΓΟΣ σημενει εγγυηση
 
OP
OP
CD_ANNA

CD_ANNA

Trans
Εγγρ.
20 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.356
Like
4
Ρε Γιωργο που εισαι και θελουμε Αναισθησιολογο ??   Εγω επιδη εχω δουλεια τωρα φιλε Γιωργο σου αφηνω την Αννα στα χερια σου κανε σχετικη προεργασια και οτι αλλο θελεις και το απογευμα που θα σχολασω αντε να κανουμε την επεμβαση στο μωρο που υποφερει απο αμυγδαλες.Αννουλα εσυ τι λες ?Θα εχεις απολυτη επιτυχια γλυκια μου.ΕΠΙΒΗΤΟΡΑΣ ΚΑΙ ΓΙΩΡΓΟΣ σημενει εγγυηση
για το γατο το ξερω ...εγκυρες πηγες τον συστηνουν ανεπιφυλακτα....μονο που εχει αναμονη

για σενα τωρα ? πιστικος ακουγεσαι
καλο απογευμα και καλη δουλιτσα
 

epivitoras300

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2009
Μηνύματα
554
Like
0
Πόντοι
6
Μικρος στο ματι μεγαλος στο κρεβατι.Μια δοκιμη και θα δεις. Α Ν Ν Α
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Ρε Γιωργο που εισαι και θελουμε Αναισθησιολογο ??   Εγω επιδη εχω δουλεια τωρα φιλε Γιωργο σου αφηνω την Αννα στα χερια σου κανε σχετικη προεργασια και οτι αλλο θελεις και το απογευμα που θα σχολασω αντε να κανουμε την επεμβαση στο μωρο που υποφερει απο αμυγδαλες.Αννουλα εσυ τι λες ?Θα εχεις απολυτη επιτυχια γλυκια μου.ΕΠΙΒΗΤΟΡΑΣ ΚΑΙ ΓΙΩΡΓΟΣ σημενει εγγυηση
Φιλε η προεργασια  :pipa1: ειδη γινεται τωρα και η επεμβαση  :knockinb: :knockinb: αμεσως μετα ως το απογευμα θα ειναι ολα ετοιμα  :pipa2: :pipa2:

αυτα ειναι για δοκιμη και μετα μαζι θα γινη και η επαληθευση  :grin: :grin: :grin:
 
OP
OP
CD_ANNA

CD_ANNA

Trans
Εγγρ.
20 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.356
Like
4
Φιλε η προεργασια  :pipa1: ειδη γινεται τωρα και η επεμβαση  :knockinb: :knockinb: αμεσως μετα ως το απογευμα θα ειναι ολα ετοιμα  :pipa2: :pipa2:

αυτα ειναι για δοκιμη και μετα μαζι θα γινη και η επαληθευση  :grin: :grin: :grin:
εγω τελικα τι να κανω ?  :think:
να περιμενω ?
θα ξεκινησω με τον αναισθησιολογο ?
οπως βλεπω ο αλλος θα αργισει πολυ και δε το βλεπω να γινεται η επεμβαση
:headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

epivitoras300

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2009
Μηνύματα
554
Like
0
Πόντοι
6
Εσυ Αννα να περιμενεις αν θελεις. Παω να κανω σερβις στο........ Γεωτρυπανο και γενικα να κανω αποστυρωση στα ......χειρουργικα εργαλεια και το βραδυ θα γινει η μεγαλη επεμβαση.Μπορει να κανεις να καθησεις σε καρεκλα πανω απο 3 μηνες  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:  Αλλα θα σου αρεσει.Γιωργο αντε βοηθα και εσυ λιγο.Κρατατην μην την χειρουργεισει αλλος
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
αννα βλεπω οτι πια ανοιξαν οι δουλειες σου γεωτρυπανα γεωτρησεις χαμος ........!!!!

μπραβο μπραβο σου ευχομαι και μετροποντικας!!!!!!!!!!!
 
OP
OP
CD_ANNA

CD_ANNA

Trans
Εγγρ.
20 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.356
Like
4
αννα βλεπω οτι πια ανοιξαν οι δουλειες σου γεωτρυπανα γεωτρησεις χαμος ........!!!!

μπραβο μπραβο σου ευχομαι και μετροποντικας!!!!!!!!!!!
καλε τι λες ?

εγω ειμαι ακομα στενη ? τι ειμαι ? το μετρο θεσσαλονικης ?

:headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 
OP
OP
CD_ANNA

CD_ANNA

Trans
Εγγρ.
20 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.356
Like
4
Εσυ Αννα να περιμενεις αν θελεις. Παω να κανω σερβις στο........ Γεωτρυπανο και γενικα να κανω αποστυρωση στα ......χειρουργικα εργαλεια και το βραδυ θα γινει η μεγαλη επεμβαση.Μπορει να κανεις να καθησεις σε καρεκλα πανω απο 3 μηνες  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:  Αλλα θα σου αρεσει.Γιωργο αντε βοηθα και εσυ λιγο.Κρατατην μην την χειρουργεισει αλλος
επιβητορα ...ειπαμε ...αλλα οπως το πας δε το γλιτωνω το χειρουργειο ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom