Νέα

«H Βούλα Βαβάτση και ο Υπουργός». Νέα 3D τσόντα Sirina!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
τυπε μηπως η Κουλα εχει καμια μακρυνη συγγενεια με την ΑΝΤΡΕΑ απο Κολωνου15?  :2funny: :2funny: :2funny:
δεν την εχω δει δεν ξερω τυπε
αλλα αν ειναι τοσο καυλα οσο η κουλα να την δουμε δικε μου :2funny:
 

PA_2007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.194
Κριτικές
6
Like
2.643
Πόντοι
456
παντως ο τιτλος ειναι πολυ ευστοχος,τωρα που γαμαει η κυβερνηση.
Θα ηταν πιο πετυχημενος αν ο τιτλος ηταν "η βουλα βαβατση και το υπουργικο συμβουλιο" γιατι με τοση πουτσα που εχει πεσει οχι ενας αλλα 50 μας πηδανε.
 

Επισκέπτης

Χαμός! Από τα χαράματα ο υπουργός μαζεύει από τα περίπτερα τη 3D πορνοταινία της αγαπημένης του!



Από τα χαράματα κορυφαίος υπουργός και από αυτούς που πρωταγωνιστούν στο πάρε-δώσε με την Τρόικα, έχει ξαμολύσει ανθρώπους του στα περίπτερα για να μαζέψουν τα DVD με τη 3D πορνοταινία στην οποία πρωταγωνιστεί η αγαπημένη του Βούλα Βαβάτση.
Είναι η σταρ των Πελοποννησιακών καλλιστείων η οποία αφού έχει καψουρέψει σφόδρα την υπουργάρα, αποφάσισε να πρωταγωνιστήσει σε μια ταινία με καυτό περιεχόμενο την παραγωγή της οποίας έκανε ο Δημ. Σειρηνάκης.
Λίγες ώρες πριν προσγειωθεί ο....

Στρος Καν στην Αθήνα, ο Έλληνας υπουργός έχει ν αντιμετωπίσει κι ένα καυτό προσωπικό του πρόβλημα.
Άσε που οι φήμες έχουν φτάσει και στα αυτιά της γυναίκας του η οποία δεν αστειεύεται.
Στη κυβέρνηση επικρατεί αναβρασμός καθώς οι υπουργοί αναζητούν στο υπουργικό συμβούλιο τον δράστη συνάδελφό τους, ο οποίος κάνει τη πάπια.
Στο μεταξύ η Βουλάρα έδωσε συνέντευξη σε δημοσιογράφο και τα είπε όλα-δεν κατάπιε τίποτε για να προστατέψει τον καλό της...






Βρωμάει μούφα ή μου φαίνεται? :-
 

pdorison

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.326
Like
0
Πόντοι
16
σιγα ρε μαλακες μην υπαρχει υπουργος κανονικος. απλα το παιξανε ετσι για να πουλησει οτι και καλα ειναι γκομενα καπιου υπουργου παπαρια. και ολα αυτα τα δημοσιευματα που ο υπουργος μαζευει τις ταινιες... σε 10 χρονα απευθυνονται οι τυποι? η απλα εχουν νιωσει ποσο καθυστερημενος ειναι ο νεοελληνας
 

Επισκέπτης
Αυτή είναι η συνέντευξη που υποτίθεται έδωσε μετά την κυκλοφορία του dvd και καίει τον υπουργό(δεν ανέφερε απολύτως τίποτα μα ούτε και ρωτήθηκε)
 

Angelus

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Φεβ 2009
Μηνύματα
7.499
Κριτικές
20
Like
313
Πόντοι
3.275
βρε τι βγάζουν για promotion... :P
 

PA_2007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.194
Κριτικές
6
Like
2.643
Πόντοι
456
καλα γιατι τοσο κραξιμο για την παραγωγη και την κοπελιτσα? Ενταξει μια ελληνικη τσοντουλα ειναι απο μια νεαρα που προφανως ανακαλυψε οτι δεν μπορει να γινει ουτε μοντελο,ουτε τραγουδιστρια,ουτε ηθοποιος,ουτε δημοσιογραφος,ουτε τηλεπερσονα και οτι οι απλες βιζιτες ειναι ψυχοφθορες χωρις μεγαλα κερδη.

Τι προτιματε δηλαδη? τσοντα με βοδια οπως η Ντουβλη? Μια χαρα ειναι η κοπελιτσα και νομιζω οτι ειναι η πιο καλη απο τις ελληνικες παραγωγες με καπως γνωστα ατομα.

Γκρινιαρηδες!!!!
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
καλα γιατι τοσο κραξιμο για την παραγωγη και την κοπελιτσα? Ενταξει μια ελληνικη τσοντουλα ειναι απο μια νεαρα που προφανως ανακαλυψε οτι δεν μπορει να γινει ουτε μοντελο,ουτε τραγουδιστρια,ουτε ηθοποιος,ουτε δημοσιογραφος,ουτε τηλεπερσονα και οτι οι απλες βιζιτες ειναι ψυχοφθορες χωρις μεγαλα κερδη.

Τι προτιματε δηλαδη? τσοντα με βοδια οπως η Ντουβλη? Μια χαρα ειναι η κοπελιτσα και νομιζω οτι ειναι η πιο καλη απο τις ελληνικες παραγωγες με καπως γνωστα ατομα.

Γκρινιαρηδες!!!!
πεστα ρε τυπε
δεν εχουν εκτιμησει την βουλαρα οπως πρεπει :2funny:
 

kwstis_83

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2010
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Σιγά να μην πάμε να αγοράσουμε το DVD και να την παίζουμε με γυαλιά 3D!  :headbang:  :2funny:

Μαλακίες της Sirina.... :jerking:

Αντί να φτιάξει τις παραγωγές της-σενάρια-λήψεις κλπ, το 3D την μάρανε.......  :think:  :uglystupid:  :2funny:
 

poutsaforu

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
41
Like
0
Πόντοι
0
ΑΑΑΑΑΑΑΑΧΧΧΧ ΒΟΥΛΑ ΒΟΥΛΑ ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙΣ....
μέχρι και γυαλιά αγόρασα βουλαααα

αααααααααχχχχχχχχχχχχχχ βούλα μου
 

PA_2007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.194
Κριτικές
6
Like
2.643
Πόντοι
456
Σιγά να μην πάμε να αγοράσουμε το DVD και να την παίζουμε με γυαλιά 3D


γιατι ρε φιλε εχεις τραβηξει ποτε ξανα 3d μαλακια? Μια προσφορα του Σειρηνακη στη τεχνολογια ειναι αυτη η ταινια
 

kwstis_83

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2010
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
γιατι ρε φιλε εχεις τραβηξει ποτε ξανα 3d μαλακια? Μια προσφορα του Σειρηνακη στη τεχνολογια ειναι αυτη η ταινια

Γούστα είναι αυτά φίλε μου....Κι εγώ δεν θα δω τσόντα με τέτοια γυαλιά!!! Έχω αγοράσει ταινίες του στο παρελθόν αλλά αυτή τη φορά και όσες επόμενες το συνεχίσει δεν θα το κάνω..... :dancing:

ΥΓ: Δεν είναι προσφορά στην τεχνολογία. Μέθοδος για να αποτρέψει την πειρατεία είναι....  :jerking: Μην μας κοροιδεύουν κιόλας μεσα στα μούτρα μας!!!!  :jerking: Ας είναι καλά όμως οι convertores και τα cracking programms....  ;)
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
όποιος αυνανιστεί με τα γυαλιά ας κάνει έναν κόπο να το βιντεοσκοπήσει



Karkat%20MSPFA%20-%2068.png
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom