Νέα

H Τσόντα της Ντούβλη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Σας αρεσε η μπαζοτσοντα?

  • Ναι

    Ψήφοι: 59 56,7%
  • Οχι

    Ψήφοι: 45 43,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    104

Επισκέπτης
Ειναι μεγαλη βραδια για το χωριο αποψε. Να ξερατε μονο ποσοι ανεβαλαν την εξοδο τους προς την πολη, για να απολαυσουν σε πρωτη προβολη την ταινια της Ντουβλη. Ο Λαμπης ο καφετζης εχει προειδοποιησει τους ενδιαφερομενους οτι αποψε οι τιμες θα ειναι τσιμπιμενες λογο του πολιτιστικου γεγονοτος. π.χ. Amstel απο 1,50 αποψε παει στα 2 ευρω. Ποτο απο 2,70 παει 3,20.
Εχω κανει και καμια δεκαρια κοπιες και μετα τη ληξη της προβολης οποιος θελει μπορει να αγορασει το dvd με 5 ευρο το κομματι. Να βγαλω και γω το κατιτις μου.
 

mohaa_master

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2010
Μηνύματα
347
Like
0
Πόντοι
1
η γυναικα εχει προσωπαρα,ποσο μαλλον ετσι φτιαγμενη που την εχουν(ποια δεν ειναι φτιαγμενη σημερα),εχει φυσικο βυζι μεγαλο ικανοποιητικα..........
αν οι γυναικα σας ολων οσων βριζετε εχει πιο ωραιο προσωπο απ τη ντουβλη,πιο μεγαλο και στητο φυσικο βυζι και εχει πιο κορμαρα
............
ποσο μαλλον τη ντουβλη που δεν ειναι μπαζο,ειναι μια μεση γυναικα με δυνατο προσωπακι και ικανοποιητικο  βυζι.
Sorry... ειδες τη ταινια και καταλαβες οτι εχει φυσικο βυζι???
50 κιλα σιλικονη εχει βαλει :)
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Ειναι μεγαλη βραδια για το χωριο αποψε. Να ξερατε μονο ποσοι ανεβαλαν την εξοδο τους προς την πολη, για να απολαυσουν σε πρωτη προβολη την ταινια της Ντουβλη. Ο Λαμπης ο καφετζης εχει προειδοποιησει τους ενδιαφερομενους οτι αποψε οι τιμες θα ειναι τσιμπιμενες λογο του πολιτιστικου γεγονοτος. π.χ. Amstel απο 1,50 αποψε παει στα 2 ευρω. Ποτο απο 2,70 παει 3,20.
Εχω κανει και καμια δεκαρια κοπιες και μετα τη ληξη της προβολης οποιος θελει μπορει να αγορασει το dvd με 5 ευρο το κομματι. Να βγαλω και γω το κατιτις μου.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

ρε συ  καλη ιδεα.....βαλε και  δωρο την τζουλια με 8 ευρω..... :grin:
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.872
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
Ειναι μεγαλη βραδια για το χωριο αποψε. Να ξερατε μονο ποσοι ανεβαλαν την εξοδο τους προς την πολη, για να απολαυσουν σε πρωτη προβολη την ταινια της Ντουβλη. Ο Λαμπης ο καφετζης εχει προειδοποιησει τους ενδιαφερομενους οτι αποψε οι τιμες θα ειναι τσιμπιμενες λογο του πολιτιστικου γεγονοτος. π.χ. Amstel απο 1,50 αποψε παει στα 2 ευρω. Ποτο απο 2,70 παει 3,20.
Εχω κανει και καμια δεκαρια κοπιες και μετα τη ληξη της προβολης οποιος θελει μπορει να αγορασει το dvd με 5 ευρο το κομματι. Να βγαλω και γω το κατιτις μου.
φιλε η πωληση της αναπαραγωγης διωκεται ποινικως....
προσεχε μην σε καρφωσει κανας βλαχος....
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Η Βιβιαν τι ειναι ρε παιδια? Στην τσοντα... Ελλεηνιδα ειναι?

Σαν αυτες που σκανε στο βενιου το σαββατο το βραδυ και στο βιλλα? και το παιζουν καμποσες?

Ουτε να γαμηθει δεν ηξερε.... κλασσικη Ελλεηνιδα... απο εμφανιση το παιζει ιστορια και φαφλες και μολις την ριξεις στο κρεβατι κλουβα.

Η ντουβλη αξιζει μονο απο την μεση και πανω... εκανε καλο τσιμπουκι... απο την μεση και κατω ειναι γαματα.

Αλλα ο Ζαφειρης εχει μια εφεση στις χοντρες.... Πηδουσε και την Σαντρας! ΧΑΑΧΑΧΑΧ ΤΟΝ ΜΑΣΙΣΤΑ.
 

mohaa_master

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2010
Μηνύματα
347
Like
0
Πόντοι
1
Η τσόντα με την Ντούβλη δεν λέει και πολλά....όποιος θέλει όμως να γελάσει πρέπει να την δεί, έχει πολλές καλές ατάκες όπως είναι γνωστό άλλωστε από την SIRINA

Εδώ ένα απόσπασμα με την Ντούβλη:


Ολόκληρο το DVD σε άριστη ποιότητα (DVD-rip) χωρίς password. Κατεβάστε το έχει πολύ γέλιο:
.....

Koιταξε... εγω την ειδα μολις.
Οι διαλογοι ειναι το αδυνατο σημειο αυτης της ταινιας. Το σεναριο και οι περισσοτερες ατακες ειναι αθλιες και ξενερωτικες. Θυμιζουν τις παλιες ελληνικες τσοντες με τους γκουσγκουνηδες, η διαφορα εδω ειναι οτι ο ηχος ειναι ζωντανος.
 

Επισκέπτης
Κυριοι σας καληνυχτω. Παω να μεταφερω την τεχνη και τον πολιτισμο στο χωριο μου. Ηδη το τηλεφωνο στο μαγαζι που δουλευω εχει παρει φωτια. Οχι δεν ειναι πελατες, ειναι οι συχωριανοι μου που ρωτανε, ποτε σχολαω, τι ωρα θα φτασω, αν εχει καλη εικονα το dvd, αν θελω να μου κρατησουν θεση και σε ποιο τραπεζι κ.α. Στη διαδρομη θα σκεφτω τα λογια με τα οπποια θα προλογισω την ταινια. Και απο Δευτερα θα σας μεταφερω τις εντυπωσεις τους απο την ταινια.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Κυριοι σας καληνυχτω. Παω να μεταφερω την τεχνη και τον πολιτισμο στο χωριο μου. Ηδη το τηλεφωνο στο μαγαζι που δουλευω εχει παρει φωτια. Οχι δεν ειναι πελατες, ειναι οι συχωριανοι μου που ρωτανε, ποτε σχολαω, τι ωρα θα φτασω, αν εχει καλη εικονα το dvd, αν θελω να μου κρατησουν θεση και σε ποιο τραπεζι κ.α. Στη διαδρομη θα σκεφτω τα λογια με τα οπποια θα προλογισω την ταινια. Και απο Δευτερα θα σας μεταφερω τις εντυπωσεις τους απο την ταινια.
καλη προβολη :rockon:
 

mohaa_master

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2010
Μηνύματα
347
Like
0
Πόντοι
1
Ουτε να γαμηθει δεν ηξερε.... κλασσικη Ελλεηνιδα... απο εμφανιση το παιζει ιστορια και φαφλες και μολις την ριξεις στο κρεβατι κλουβα.

Η ντουβλη αξιζει μονο απο την μεση και πανω... εκανε καλο τσιμπουκι... απο την μεση και κατω ειναι γαματα.
Το πως την ειδες να γαμιεται ειναι θεμα σκηνοθεσιας. Με μια αλλη καλυτερη σκηνοθεσια θα μπορουσε να εχει αλλα αποτελεσματα. Ο Σειρηνακης δεν εχει ιδεα απο σεναριο και σκηνοθεσια, καλυτερα να πληρωνε καποιον να του τα εκανε αυτα παρα να τα κανει ο ιδιος και να καταστρεφει το υλικο...

Η Ντουβλη αξιζει ΚΑΙ απ τη μεση και κατω. Πολλες ξενες πορνοσταρς εχουν τετοιο και ακομα μεγαλυτερο κωλο: Σανα Μακάλοου, Νινα Χάρτλευ, Τιφανυ Μυνξ και πολλες αλλες.    
Καλο τσιμπουκι θα το ελεγα εαν τον επαιρνε ολον... γιατι ρουφηγμα/γλειψιμο κανουν ολες.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Το πως την ειδες να γαμιεται ειναι θεμα σκηνοθεσιας. Με μια αλλη καλυτερη σκηνοθεσια θα μπορουσε να εχει αλλα αποτελεσματα. Ο Σειρηνακης δεν εχει ιδεα απο σεναριο και σκηνοθεσια, καλυτερα να πληρωνε καποιον να του τα εκανε αυτα παρα να τα κανει ο ιδιος και να καταστρεφει το υλικο...

Η Ντουβλη αξιζει ΚΑΙ απ τη μεση και κατω. Πολλες ξενες πορνοσταρς εχουν τετοιο και ακομα μεγαλυτερο κωλο: Σανα Μακάλοου, Νινα Χάρτλευ, Τιφανυ Μυνξ και πολλες αλλες.    
ναι σ αυτο εχεις δικιο.....μαλακια σεναρια και μηδεν σκηνοθετικα ευρηματα....τουλαχιστον σεναρια εγω θα γραφα καλυτερα χωρις υπερβολη....λιγο φαντασια ρε πουστη μου να κανουν ενα καλυτερο εργακι.... :tickedoff:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.254
Κριτικές
1
Like
38
Πόντοι
366
ναι σ αυτο εχεις δικιο.....μαλακια σεναρια και μηδεν σκηνοθετικα ευρηματα....τουλαχιστον σεναρια εγω θα γραφα καλυτερα χωρις υπερβολη....λιγο φαντασια ρε πουστη μου να κανουν ενα καλυτερο εργακι.... :tickedoff:
ενταξει ρε απο τα 20 λεπτα της σαμπανιας τωρα το εκαναν σεξ εντ δε σιτυ.το επομενο που θα γυριστει θα ειναι επος.
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.266
Like
34.983
Πόντοι
9.931
Η Βιβιαν τι ειναι ρε παιδια? Στην τσοντα... Ελλεηνιδα ειναι?

Σαν αυτες που σκανε στο βενιου το σαββατο το βραδυ και στο βιλλα? και το παιζουν καμποσες?

Ουτε να γαμηθει δεν ηξερε.... κλασσικη Ελλεηνιδα... απο εμφανιση το παιζει ιστορια και φαφλες και μολις την ριξεις στο κρεβατι κλουβα.

Η ντουβλη αξιζει μονο απο την μεση και πανω... εκανε καλο τσιμπουκι... απο την μεση και κατω ειναι γαματα.

Αλλα ο Ζαφειρης εχει μια εφεση στις χοντρες.... Πηδουσε και την Σαντρας! ΧΑΑΧΑΧΑΧ ΤΟΝ ΜΑΣΙΣΤΑ.

Μεγάλε μέσα έπεσες ;)
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.106
Like
28
Πόντοι
166
ναι σ αυτο εχεις δικιο.....μαλακια σεναρια και μηδεν σκηνοθετικα ευρηματα....τουλαχιστον σεναρια εγω θα γραφα καλυτερα χωρις υπερβολη....λιγο φαντασια ρε πουστη μου να κανουν ενα καλυτερο εργακι.... :tickedoff:
σήμερα κατάλαβα γιατί του ίαν του έχουνε ανοίξει θρεντ.

γιατί οι μαλάκες οι δικοί μας είναι ανίκανοι να γαμήσουν.
ένα άλογο θα την πήδαγε καλύτερα την ντούβλη.
 

sotomoto64

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.335
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
16

είναι θέμα ιδεολογίας!!! :2funny: :2funny: :2funny:




...τα υπόλοιπα τα γνωρίζετε Μάιος 2010 πορνοστάρ η Ντούβλη!
 

kliduhos

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2009
Μηνύματα
144
Like
4
Πόντοι
1

GAMOMANAS

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2008
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παιδια πραγματικα ενα εχω να πω... αιδια!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom