Νέα

H Τσόντα της Ντούβλη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Σας αρεσε η μπαζοτσοντα?

  • Ναι

    Ψήφοι: 59 56,7%
  • Οχι

    Ψήφοι: 45 43,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    104

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.666
Like
8
Πόντοι
66
Και εγω μεχρι στιγμης καμια. Αλλα το ειδα στο PC στο μαγαζι που δουλευω, οποτε.....
Αλλα το μετετρεψα σε dvd και θα το βαλουμε αποψε στο καφενειο του χωριου μου μετα τις 12 που πανε για υπνο τα γεροντια. Τους εχω υποσχεθει προβολη Ντουβλη αποψε. Τις πουτανας θα γινει στον καφενε. Θα αναψουμε τους μπαφους μας θα βαλουμε τους κρασους και θα απολαυσουμε συγχρονο ελληνικο κινηματογραφο. Θα το σοφατισουμε το καφενειο αποψε.
Αυτά είναι. Αθάνατη ελληνική επαρχία. Αύριο θέλουμε αναπαραγωγή των σχολίων από τα γερόντια - δε θα μας μείνει άντερο μου φαίνεται. :rockon: :2funny:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Αυτά είναι. Αθάνατη ελληνική επαρχία. Αύριο θέλουμε αναπαραγωγή των σχολίων από τα γερόντια - δε θα μας μείνει άντερο μοθ φαίνεται. :rockon: :2funny:
ρε τα γεροντια θα φυγουν....θες να παρουν υπογλωσσια; :think: :grin: :grin:
 

Επισκέπτης
Αυτά είναι. Αθάνατη ελληνική επαρχία. Αύριο θέλουμε αναπαραγωγή των σχολίων από τα γερόντια - δε θα μας μείνει άντερο μοθ φαίνεται. :rockon: :2funny:

Αυριο δεν δουλευω, απο Δευτερα. Θα περιμενουμε να την κανουνε για υπνο τα γεροντια και μετα θα παιξει η ταινια. Αυτο γινεται για 2 λογους.
1) Μερικοι δεν γουσταρουν που πινουμε κανα "γαρο".
2) Μη μας μηνει κανας γερος απο καρδια.
 

Επισκέπτης
Αυριο δεν δουλευω, απο Δευτερα. Θα περιμενουμε να την κανουνε για υπνο τα γεροντια και μετα θα παιξει η ταινια. Αυτο γινεται για 2 λογους.
1) Μερικοι δεν γουσταρουν που πινουμε κανα "γαρο".
2) Μη μας μηνει κανας γερος απο καρδια.

Και το (1) είναι το χειρότερο..
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.872
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
α....ναι ρε
ρε συ ντεκερ τι γινεται με το γυμναζομενο μωρακι;
 

balance(1)

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2006
Μηνύματα
82
Like
0
Πόντοι
0
Η τσόντα με την Ντούβλη δεν λέει και πολλά....όποιος θέλει όμως να γελάσει πρέπει να την δεί, έχει πολλές καλές ατάκες όπως είναι γνωστό άλλωστε από την SIRINA

Εδώ ένα απόσπασμα με την Ντούβλη:


Ολόκληρο το DVD σε άριστη ποιότητα (DVD-rip) χωρίς password. Κατεβάστε το έχει πολύ γέλιο:

 

kabalarhs

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2009
Μηνύματα
121
Like
0
Πόντοι
1
Αυριο δεν δουλευω, απο Δευτερα. Θα περιμενουμε να την κανουνε για υπνο τα γεροντια και μετα θα παιξει η ταινια. Αυτο γινεται για 2 λογους.
1) Μερικοι δεν γουσταρουν που πινουμε κανα "γαρο".
2) Μη μας μηνει κανας γερος απο καρδια.
ρε συ παλικαρε απο ποιο νομο εισαι αν επιτρεπεται?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom