Νέα

H Τσόντα της Ντούβλη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Σας αρεσε η μπαζοτσοντα?

  • Ναι

    Ψήφοι: 59 56,7%
  • Οχι

    Ψήφοι: 45 43,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    104

Steven_1

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.658
Κριτικές
3
Like
19
Πόντοι
16
Μην τα ισοπεδώνεις όλα ρε φίλε - ορισμένοι εδώ μέσα είμαστε κανονικοί τύποι και τα έχουμε επίσης με κανονικές γυναίκες. Δεν είναι όλες βυτία και όλοι αγάμητοι όπως τα λες. :rolleyes:

Ισως εχεις δικιο αλλα εγω μιλαω για τον κανονα κ εσυ για την εξαιρεση. Παντως απορω με το ποσοι ΚΟΜΠΛΕΞΙΚΟΙ μαλακες εχουν μαζευτει εδωμεσα
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
Παίδες η Ντούβλη έχει πολύ ωραίο πρόσωπο με μπλέ ματάρες που αναδεικνύουν το προσωπό της!!!!!

Έχει πολύ ωραίο στήθος μεγάλο με ωραίες ρόγες όπως είδαμε και στην ταινία!!!!!!!

Έχει μια σημαντική όμως ατέλεια, η οποία καταστρέφει τα παραπάνω που ανάφερα............ποια είναι η ατέλια το κορμί της από την μέση και κάτω  :headbang: :headbang:

Δηλαδή έχει πολύ μεγάλο κώλο και μπουτάρες δεν είναι εναρμονισμένα με το σώμα της (από την μέση και πάνω).Αν μαζέψει λίγο την περιφερειά της θα είναι πολύ τούμπανο  :sunglasses: :sunglasses:

 

yeahsure

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2010
Μηνύματα
302
Like
0
Πόντοι
1
Μην τα ισοπεδώνεις όλα ρε φίλε - ορισμένοι εδώ μέσα είμαστε κανονικοί τύποι και τα έχουμε επίσης με κανονικές γυναίκες. Δεν είναι όλες βυτία και όλοι αγάμητοι όπως τα λες. :rolleyes:
αλλος ενας μαλακας
warnwarn.gif
 Το[/URL] καταλάβαμε , σου αρέσει η Ντούβλη, μην βρίζουμε τους άλλους
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
ιιιιικ!!! Ξέχασα ότι μπορεί και αυτός να παίξει σε τσόντα!!! Θέε μου σώσε μας από μια τέτοια κακοτοπιά!!! Το συγκεκριμένο πρέπει να έχει κλειδώσει γιατί νομίζω την γυρίζει τώρα άν δεν την έχει γυρίσει ήδη!!!
Oριστε η απάντηση σου
 

Steven_1

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.658
Κριτικές
3
Like
19
Πόντοι
16
Έχει μια σημαντική όμως ατέλεια, η οποία καταστρέφει τα παραπάνω που ανάφερα............ποια είναι η ατέλια το κορμί της από την μέση και κάτω  :headbang: :headbang:

Δηλαδή έχει πολύ μεγάλο κώλο και μπουτάρες δεν είναι εναρμονισμένα με το σώμα της (από την μέση και πάνω).Αν μαζέψει λίγο την περιφερειά της θα είναι πολύ τούμπανο  :sunglasses: :sunglasses:

Αν την ειχα μπροστα μου εγω θα την επαιρνα και απο τα αυτια. Εσυ ας μη τη γαμαγες
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
Αν την ειχα μπροστα μου εγω θα την επαιρνα και απο τα αυτια. Εσυ ας μη τη γαμαγες

έχεις μπερδευτεί αλλό να σχολιάσεις αυτό που είδαμε στην ταινία και άλλο αυτό που λες εσύ................

ο καθένας μας έχει διαφορετικά γούστα αλλά ναι θα την γάμαγα δεν έχω κανένα πρόβλημα,ο καλός ο μύλος όλα τα αλέθει :sunglasses: :sunglasses:
 

fffanatic

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
4.127
Like
12
Πόντοι
16
Mεγαλο μπαζο-μεγαλη μπαζοφατσα!

Εχετε ξεφυγει τελειως..............

Μεχρι και οι Αλβανοι θα γελανε μαζι σας ρε..............
 

ISO9002

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
199
Κριτικές
30
Like
6
Πόντοι
11
Πόσοι ΜΑΛΑΚΕΣ υπάρχουν, κομπλεξάρες, γραφικοί που και καλά "δεν θα γαμάγανε την Ντούβλη" ?

ΜΑΣ ΔΟΥΛΕΥΕΤΕ ΡΕ? Η Γυναίκα είναι ΠΟΛΥ ΚΑΒΛΑ! Μου θυμίζετε τον γραφικό τον Γεωργίου που έίπε πως η Τζούλια δεν ξέρει να παίρνει πίπα. Μπουα ΧΑ ΧΑ!


Όσα δεν πιάνει η Αλεπού τα κάνει κρεμαστάρια.

Τζούλια και Ντούβλη είναι ΜΟΥΝΑΡΕΣ! Μπράβο στον Σειρηνάκη που τις έπεισε και την παίζουμε ια την πάρτη τους κάθε μέρα. Τέτοιοες μουνάρες ούτε στα όνειρά μας..

Αυτά για να επανέλθουμε στην πραγματικότητα. Σε λίγο θα λέμε "μπάζα" την Μόνικα Μπελούτσι και την Ρία Αντωνίου... Μην τρελαθούμε συνάδελφοι! Μην τρελαθούμε!
 

andreoug

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.508
Κριτικές
22
Like
390
Πόντοι
6.055
Δηλαδή για να καταλάβω, δεν εχουμε δικαίωμα αυτή που βλέπουμε στην τσόντα να έχει μικρότερο κώλο από τον δικό μας? Η παντοκρατορία των ξινών, μπαζόλων, φλύαρων, εκνευριστικών, σαπιοκοιλιάδων, χοντροκώλων Ελλεεινιδων. Λες και υπάρχουν μόνο τέτοιες γύρω μας που πρέπει να τις βλέπουμε και στις τσόντες.
 

Επισκέπτης
Πόσοι ΜΑΛΑΚΕΣ υπάρχουν, κομπλεξάρες, γραφικοί που και καλά "δεν θα γαμάγανε την Ντούβλη" ?

ΜΑΣ ΔΟΥΛΕΥΕΤΕ ΡΕ? Η Γυναίκα είναι ΠΟΛΥ ΚΑΒΛΑ! Μου θυμίζετε τον γραφικό τον Γεωργίου που έίπε πως η Τζούλια δεν ξέρει να παίρνει πίπα. Μπουα ΧΑ ΧΑ!


Όσα δεν πιάνει η Αλεπού τα κάνει κρεμαστάρια.

Τζούλια και Ντούβλη είναι ΜΟΥΝΑΡΕΣ! Μπράβο στον Σειρηνάκη που τις έπεισε και την παίζουμε ια την πάρτη τους κάθε μέρα. Τέτοιοες μουνάρες ούτε στα όνειρά μας..

Αυτά για να επανέλθουμε στην πραγματικότητα. Σε λίγο θα λέμε "μπάζα" την Μόνικα Μπελούτσι και την Ρία Αντωνίου... Μην τρελαθούμε συνάδελφοι! Μην τρελαθούμε!

Γιατί άδικο έχει? άσε που του Γεωργίου του παίρνει πίπα η συμπαρουσιάστρια του! :sunglasses:  :tooth:
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.666
Like
8
Πόντοι
66
Δηλαδή για να καταλάβω, δεν εχουμε δικαίωμα αυτή που βλέπουμε στην τσόντα να έχει μικρότερο κώλο από τον δικό μας? Η παντοκρατορία των ξινών, μπαζόλων, φλύαρων, εκνευριστικών, σαπιοκοιλιάδων, χοντροκώλων Ελλεεινιδων. Λες και υπάρχουν μόνο τέτοιες γύρω μας που πρέπει να τις βλέπουμε και στις τσόντες.
Ανδρέου,

απλά ορισμένοι μπορεί να ταυτίζονται σε σχέση με αυτό που βλέπουν καθημερινά και τους εξιτάρει ότι επιτέλους κάποια που είναι σαν τη γυναίκα της διπλανής πόρτας κάνει τα ανομολόγητα, μιλάει χυδαία κλπ. MILF σε στυλ ελληνικό - αμάρτησα για το παιδί μου, Μάρθα Βούρτση XXX κλπ. :2funny:
 

Επισκέπτης
Διάβασα ένα σωρό μαλακίες για την Ντούβλη. "Μπάζο", "φώκια" κ.λ.π.
Η γυναίκα είναι ΜΟΥΝΑΡΑ και πολύ ΚΑΒΛΙΑΡΑ. Μιλάει πρόστυχα, έχει μάτια φωτιά και με τα προστυχόλογά της σε απογειώνει. Η αλήθεια ήταν πως η λήψη δεν ήταν και πολύ καλή (δεν την τραβούσε η κάμερα πολύ στην φάτσα όταν γαμιόταν, που είναι και το πλεονέκτημά της. Έχει καβλόφατσα). Επίσης πρέπει να είχε κομπλεξαριστεί λίγο που φόραγε την νυχτικιά όλή την ώρα. Κοπέλα μου τα πάχη σου είναι για να τα δείχνεις! Μην τα κρύβεις! ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΒΛΑ μας έφτιαξες απίστευτα. Όταν κάπνιζε το πούρο και κοίταγε τον Junior-Γκουζγκούνη, ήταν μέσα στην κάβλα.

Συγχαρητήρια, περιμένουμε και τις συνέχειες για να την ξαναματαπαίξουμε για πάρτη σου μωρό μου!
:rockon: :rockon: :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom