Νέα

H Τσόντα της Ντούβλη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (1 μέλη και 6 επισκέπτες)

Σας αρεσε η μπαζοτσοντα?

  • Ναι

    Ψήφοι: 59 56,7%
  • Οχι

    Ψήφοι: 45 43,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    104

rebetis

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.172
Κριτικές
46
Like
263
Πόντοι
3.287
Το μπαζο τα λεει ....  :2funny: :2funny: :2funny:

 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
128
Πόντοι
4.065
Η υπηρετρια τσιμπουκωνει ικανοποιητικοτατα!
Η Ιωακειμ ειναι ψιλοεπιπλο αλλα διψαει για μαθηση
Ο γυμναστης ορθως το επαιζε δυσκολος!Ουτε με λεφτα δεν γαμιεται το..
Σκατοδοχειο για το οποιο δεν θελω να μιλησω :-X :-X
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
Η υπηρετρια τσιμπουκωνει ικανοποιητικοτατα!
Η Ιωακειμ ειναι ψιλοεπιπλο αλλα διψαει για μαθηση

Ο γυμναστης ορθως το επαιζε δυσκολος!Ουτε με λεφτα δεν γαμιεται το..
Σκατοδοχειο για το οποιο δεν θελω να μιλησω :-X :-X

τα είπες όλα ειδικά για την υπηρέτρια..............

το μπάζο ούτε για γαμήσι δεν κάνει  :headbang: :headbang:
 

ISO9002

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
199
Κριτικές
30
Like
6
Πόντοι
11
Διάβασα ένα σωρό μαλακίες για την Ντούβλη. "Μπάζο", "φώκια" κ.λ.π.
Η γυναίκα είναι ΜΟΥΝΑΡΑ και πολύ ΚΑΒΛΙΑΡΑ. Μιλάει πρόστυχα, έχει μάτια φωτιά και με τα προστυχόλογά της σε απογειώνει. Η αλήθεια ήταν πως η λήψη δεν ήταν και πολύ καλή (δεν την τραβούσε η κάμερα πολύ στην φάτσα όταν γαμιόταν, που είναι και το πλεονέκτημά της. Έχει καβλόφατσα). Επίσης πρέπει να είχε κομπλεξαριστεί λίγο που φόραγε την νυχτικιά όλή την ώρα. Κοπέλα μου τα πάχη σου είναι για να τα δείχνεις! Μην τα κρύβεις! ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΒΛΑ μας έφτιαξες απίστευτα. Όταν κάπνιζε το πούρο και κοίταγε τον Junior-Γκουζγκούνη, ήταν μέσα στην κάβλα.

Συγχαρητήρια, περιμένουμε και τις συνέχειες για να την ξαναματαπαίξουμε για πάρτη σου μωρό μου!
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
Διάβασα ένα σωρό μαλακίες για την Ντούβλη. "Μπάζο", "φώκια" κ.λ.π.
Η γυναίκα είναι ΜΟΥΝΑΡΑ και πολύ ΚΑΒΛΙΑΡΑ. Μιλάει πρόστυχα, έχει μάτια φωτιά και με τα προστυχόλογά της σε απογειώνει. Η αλήθεια ήταν πως η λήψη δεν ήταν και πολύ καλή (δεν την τραβούσε η κάμερα πολύ στην φάτσα όταν γαμιόταν, που είναι και το πλεονέκτημά της. Έχει καβλόφατσα). Επίσης πρέπει να είχε κομπλεξαριστεί λίγο που φόραγε την νυχτικιά όλή την ώρα. Κοπέλα μου τα πάχη σου είναι για να τα δείχνεις! Μην τα κρύβεις! ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΒΛΑ μας έφτιαξες απίστευτα. Όταν κάπνιζε το πούρο και κοίταγε τον Junior-Γκουζγκούνη, ήταν μέσα στην κάβλα.

Συγχαρητήρια, περιμένουμε και τις συνέχειες για να την ξαναματαπαίξουμε για πάρτη σου μωρό μου!
ετσι τυπε μου πεστα :rockon:
 

Interceptor

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.868
Κριτικές
5
Like
4
Πόντοι
16
Διάβασα ένα σωρό μαλακίες για την Ντούβλη. "Μπάζο", "φώκια" κ.λ.π.
Η γυναίκα είναι ΜΟΥΝΑΡΑ και πολύ ΚΑΒΛΙΑΡΑ. Μιλάει πρόστυχα, έχει μάτια φωτιά και με τα προστυχόλογά της σε απογειώνει. Η αλήθεια ήταν πως η λήψη δεν ήταν και πολύ καλή (δεν την τραβούσε η κάμερα πολύ στην φάτσα όταν γαμιόταν, που είναι και το πλεονέκτημά της. Έχει καβλόφατσα). Επίσης πρέπει να είχε κομπλεξαριστεί λίγο που φόραγε την νυχτικιά όλή την ώρα. Κοπέλα μου τα πάχη σου είναι για να τα δείχνεις! Μην τα κρύβεις! ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΒΛΑ μας έφτιαξες απίστευτα. Όταν κάπνιζε το πούρο και κοίταγε τον Junior-Γκουζγκούνη, ήταν μέσα στην κάβλα.

Συγχαρητήρια, περιμένουμε και τις συνέχειες για να την ξαναματαπαίξουμε για πάρτη σου μωρό μου!

Άστους δικέ μου. Αυτοί είναι φαν της Τζούλια :headbang:
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Διάβασα ένα σωρό μαλακίες για την Ντούβλη. "Μπάζο", "φώκια" κ.λ.π.
Η γυναίκα είναι ΜΟΥΝΑΡΑ και πολύ ΚΑΒΛΙΑΡΑ. Μιλάει πρόστυχα, έχει μάτια φωτιά και με τα προστυχόλογά της σε απογειώνει. Η αλήθεια ήταν πως η λήψη δεν ήταν και πολύ καλή (δεν την τραβούσε η κάμερα πολύ στην φάτσα όταν γαμιόταν, που είναι και το πλεονέκτημά της. Έχει καβλόφατσα). Επίσης πρέπει να είχε κομπλεξαριστεί λίγο που φόραγε την νυχτικιά όλή την ώρα. Κοπέλα μου τα πάχη σου είναι για να τα δείχνεις! Μην τα κρύβεις! ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΒΛΑ μας έφτιαξες απίστευτα. Όταν κάπνιζε το πούρο και κοίταγε τον Junior-Γκουζγκούνη, ήταν μέσα στην κάβλα.

Συγχαρητήρια, περιμένουμε και τις συνέχειες για να την ξαναματαπαίξουμε για πάρτη σου μωρό μου!

Ρε συ, αν την είχες αδερφή η κόρη, θα καμάρωνες με τα συγχαρητήρια για την επιτυχία, που θα σου έδινε ο κόσμος στο δρόμο?
 

yeahsure

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2010
Μηνύματα
302
Like
0
Πόντοι
1
πριν απ ολα να  πω οτι θεωρω τη ντουβλη ενα αβουλο πλασμα που κατευθυνεται πανευκολα απ τον οποιοδηποτε.



οσοι τη βριζετε σε οτι αφορα την εμφανιση της,αμφιβαλω  αν εχετε παει με απληρωτη γκομενα αντιστοιχης εμφανισης.
η γυναικα εχει προσωπαρα,ποσο μαλλον ετσι φτιαγμενη που την εχουν(ποια δεν ειναι φτιαγμενη σημερα),εχει φυσικο βυζι μεγαλο ικανοποιητικα,βαρος φυσιολογικο στην τσοντα,δε λεγεται καν υπερβαρη στα κιλα αυτα
και αναλογιες κλασικες μεσης ελληνιδας.
αν οι γυναικα σας ολων οσων βριζετε εχει πιο ωραιο προσωπο απ τη ντουβλη,πιο μεγαλο και στητο φυσικο βυζι και εχει πιο κορμαρα
και τα 3 σε 1,μπραβο σας.
η αληθεια ομως ειναι οτι οι 9 στους 10 απο αυτους που τη βριζουν και ξερνανε δεν παιζει με την καμια καν να χουν αντιστοιχη γκομενα εμφανισιακα ποσο μαλλον καλυτερη κι ως προς τα 3 σημεια που ανεφερα επανω.
και κοβω την πουτσα μου γι αυτο που λεω.

αυτοι που εχουν γυναικα καλυτερη της ντουβλη ως προς τα 3 αυτα σημεια και γενικοτερα οι αντρες οι χορτασμενοι απο αληθινη γυναικα κι οχι πληρωμενες πουτανες και γκομενες φωτωγραφιων περιδοδικων,δεν ασχολιουνται με το να χαρακτηριζουν μπαζα γυναικες γυρω(ο καθενας μπορει να ειναι οπως θελει δε θα σας ρωτησει καριοληδες,τη μαπα σας την ειδατε στον καθρεφτη?κανετε καμια αυτοκριτικη πρωτα πριν κρινετε)ποσο μαλλον τη ντουβλη που δεν ειναι μπαζο,ειναι μια μεση γυναικα με δυνατο προσωπακι και ικανοποιητικο  βυζι.

βγαζετε ολη την κομπλα σας και την αποτυχια σας στο γυναικειο φυλο,γινεστε ξεφτιλα  μ αυτα που γραφετε αλλα που να καταλαβετε.
 

ΣΠΥΡΟΣ 177

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2008
Μηνύματα
344
Κριτικές
2
Like
40
Πόντοι
1
Διάβασα ένα σωρό μαλακίες για την Ντούβλη. "Μπάζο", "φώκια" κ.λ.π.
Η γυναίκα είναι ΜΟΥΝΑΡΑ και πολύ ΚΑΒΛΙΑΡΑ. Μιλάει πρόστυχα, έχει μάτια φωτιά και με τα προστυχόλογά της σε απογειώνει. Η αλήθεια ήταν πως η λήψη δεν ήταν και πολύ καλή (δεν την τραβούσε η κάμερα πολύ στην φάτσα όταν γαμιόταν, που είναι και το πλεονέκτημά της. Έχει καβλόφατσα). Επίσης πρέπει να είχε κομπλεξαριστεί λίγο που φόραγε την νυχτικιά όλή την ώρα. Κοπέλα μου τα πάχη σου είναι για να τα δείχνεις! Μην τα κρύβεις! ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΒΛΑ μας έφτιαξες απίστευτα. Όταν κάπνιζε το πούρο και κοίταγε τον Junior-Γκουζγκούνη, ήταν μέσα στην κάβλα.

Συγχαρητήρια, περιμένουμε και τις συνέχειες για να την ξαναματαπαίξουμε για πάρτη σου μωρό μου!
σωστος!  :thumbsup: μουναρα ειναι η Μαριαννα.
 

josephaek

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
226
Like
0
Πόντοι
1
η Ντούβλη είναι καυλιάρα, και κουκλάρα, απλά δεν την γαμήσαν καλά. Τα πλάνα θα μπορούσε να ήταν καύτερα...
Ομολογουμενως έχει μερικά περιτά κιλα, αλλά από φάτσα λέει πολλά , οι άλλες ήταν άσχημες μπροστά της...
Μια καλύτερη σκηνοθεσία θα αναδείκνυε τις χάρες της...
 

josephaek

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
226
Like
0
Πόντοι
1
Επίσης συμφωνώ με τον "yeahsure"....πολλοί βγάζουν κόμπλεξ...βριζόντας τη
 

yeahsure

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2010
Μηνύματα
302
Like
0
Πόντοι
1
απο την τσοντα ειδα μονο το κομματι που ειναι ανεβασμενο σε ενα πορνοσαιτ που ποσταρε ενα φιλος πανω.
καταρχην να πω οτι σιχαινομαι αυτον τον κυπριο.και μονο που τον ακουω να μιλαει ξενερωνω.
το ιδιο ξενερωνω και με τον αλλο τον ξενο τον φαλακρο που παιζει σε πολλες τις σειρηνας.με το γιατρο επισης.ο ευτυχης η οπως τον λενε τελοσπαντων τον αλλον τον τυπο ειναι ωραιο παληκαρι αλλα ετσι ξυρισμενος σαν μουνι που ειναι απο την κορυφη ως τα νυχια χανει απο την αντριλα του.
κυριε σειρηνακη μου αλλαξε γαμιαδες καταρχην.

η ντουβλη στο αποσπασμα που ειδα ηταν ενα κρυοκωλο πλασμα που ενω το εσκιζαν ηταν σαν να μην καταλαβαινε τιποτα.

προσωπικα γουσταρω για ξεσκισμα ντουβλη,αλλα την θελω με τριχωτη γραμμη στο μουνι της και καυλωμενη.αν καυλωνε νομιζω θα με καυλωνε απιστευτα και θα βγαζε κι η ιδια πολυ προστυχα γουστα.στο κομματι που ειδα περασε και δεν ακουμπησε η ντουβλω απο την καυλα.
επισης...ρε μαριανακι ωραιο το μακιγιαζ σου μωρο μου αλλα οταν γαμιεσαι πρεπει να δειχνεις πιο φυσικη.οχι τοσο μακιγιαζ την επομενη φορα.
 

Steven_1

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.658
Κριτικές
3
Like
19
Πόντοι
16
Διάβασα ένα σωρό μαλακίες για την Ντούβλη. "Μπάζο", "φώκια" κ.λ.π.
Η γυναίκα είναι ΜΟΥΝΑΡΑ και πολύ ΚΑΒΛΙΑΡΑ. Μιλάει πρόστυχα, έχει μάτια φωτιά και με τα προστυχόλογά της σε απογειώνει. Η αλήθεια ήταν πως η λήψη δεν ήταν και πολύ καλή (δεν την τραβούσε η κάμερα πολύ στην φάτσα όταν γαμιόταν, που είναι και το πλεονέκτημά της. Έχει καβλόφατσα). Επίσης πρέπει να είχε κομπλεξαριστεί λίγο που φόραγε την νυχτικιά όλή την ώρα. Κοπέλα μου τα πάχη σου είναι για να τα δείχνεις! Μην τα κρύβεις! ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΒΛΑ μας έφτιαξες απίστευτα. Όταν κάπνιζε το πούρο και κοίταγε τον Junior-Γκουζγκούνη, ήταν μέσα στην κάβλα.

Συγχαρητήρια, περιμένουμε και τις συνέχειες για να την ξαναματαπαίξουμε για πάρτη σου μωρό μου!

Πες τα φιλε μου. Δυστυχως εδωμεσα εχει γεμισει κομπλεξικους αγαμητους που κατακρινουν μια μουναρα σα τη Ντουβλη ενω οι κωλαρες της γυναικας τους η της γκομενας τους ειναι ενα με το πατωμα. Εννοειται οτι γκομενα σα τη Ντουβλη δεν εχουν παρει ποτε στη ζωη τους κ ξεροντας οτι αυτο δεν προκειται να αλαξει το μονο που κανουν ειναι να κραζουν.
 

yeahsure

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2010
Μηνύματα
302
Like
0
Πόντοι
1
Το μπαζο τα λεει ....   :2funny: :2funny: :2funny:

ετσι που αδυνατισε εκανε γωνιες και με το συγκεκριμενο μακιγιαζ φαινεται μουνααααααααααααααααααααααααααααρα σ αυτο βιντεο.τι μπαζο ρε μαλακα ρεμπετη????ετσι ειναι τα μπαζα??????????????????????????ανεβασε καμια φωτο σου να σου πω εγω πως ειναι τα μπαζα
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.666
Like
8
Πόντοι
66
Πες τα φιλε μου. Δυστυχως εδωμεσα εχει γεμισει κομπλεξικους αγαμητους που κατακρινουν μια μουναρα σα τη Ντουβλη ενω οι κωλαρες της γυναικας τους η της γκομενας τους ειναι ενα με το πατωμα. Εννοειται οτι γκομενα σα τη Ντουβλη δεν εχουν παρει ποτε στη ζωη τους κ ξεροντας οτι αυτο δεν προκειται να αλαξει το μονο που κανουν ειναι να κραζουν.
Μην τα ισοπεδώνεις όλα ρε φίλε - ορισμένοι εδώ μέσα είμαστε κανονικοί τύποι και τα έχουμε επίσης με κανονικές γυναίκες. Δεν είναι όλες βυτία και όλοι αγάμητοι όπως τα λες. :rolleyes:
 

i_am_back

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.510
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
Πες τα φιλε μου. Δυστυχως εδωμεσα εχει γεμισει κομπλεξικους αγαμητους που κατακρινουν μια μουναρα σα τη Ντουβλη ενω οι κωλαρες της γυναικας τους η της γκομενας τους ειναι ενα με το πατωμα. Εννοειται οτι γκομενα σα τη Ντουβλη δεν εχουν παρει ποτε στη ζωη τους κ ξεροντας οτι αυτο δεν προκειται να αλαξει το μονο που κανουν ειναι να κραζουν.


Έτσι ακριβώς!!!Επίσης δεν υπάρχουν χειρότεροι που κατηγορούν για μουνόδουλους...για ελλέηνες...παλιά είχαμε έναν εδώ...που όλη μέρα έβριζε τις ελληνίδες και τους έλληνες...και δεν ξέρω και εγώ πόσα πμ είχε στείλει για να βγεί έστω για 1 καφέ με κάποια απο εδώ...πολλοί βγάζουν εδώ την real ζωή που περνάνε...καρπαζοεισπράκτορες όλη μέρα...κάθε μέρα...πουστράκια που ψάχνονται να την πούν έστω ιντερνετικά...και να το παίξουν μάγκες και άνετοι...κακόμοιροι...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom