Νέα

H Τσόντα της Ντούβλη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Σας αρεσε η μπαζοτσοντα?

  • Ναι

    Ψήφοι: 59 56,7%
  • Οχι

    Ψήφοι: 45 43,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    104

ΣΠΥΡΟΣ 177

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2008
Μηνύματα
344
Κριτικές
2
Like
40
Πόντοι
1
Μουναρα η Μαριαννα Ντουβλη ειδα την τσοντα και μου αρεσε.
:bigdick:
 

Επισκέπτης
Παιχτουρα τωρα που ειδες την Ντουβλη πες και τι θα παιξουμε στο στοιχημα. Εχω καυλωσει με το dvd και θελω να ξεσκισω τον ΟΠΑΠ αυτο το ΣΚ.
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
Το αρνητικό:

Τσόντα χωρίς Λεσβιακά = Μάρτης χωρίς Σαρακοστή

Συμφωνώ και επαυξάνω...δεν μπορούσαν να βάλουν και την υπηρέτρια στη σκηνή να πέσεις κανένα πλακομούνι ;
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.073
Like
31
Πόντοι
166
παρατηρηση 1η η ντουβλη δεν εμφανιζεται πουθενα ολογυμνη, φοραει αυτο το μαυρο ριχταρι κρυβωντας οτι μπορει να κρυψει... παρολο αυτα φαινονται οι πατσες και τα λιπη και ειναι ξερασμα....
παρατηρηση 2ητο σημαντικοτερο ρολο τον παιζει η κομπαρσα υπηρετρια.... καθως παιρνει πιπα στο γυμναστη (ο οποιος για μια κομη φορα ειναι ολα τα λεφτα με τις ατακες του) και μετα γαμαει την ντουβλη...πιθανολογω οτι δεν τον καβλωνε η ντουβλη καθως δεν ξερει να κανει πιπα και ειναι ψοφιο κρεας...
παρατηρηση 3ηοταν χυνουν ο γυμναστης με τον κυπριο εχει κοπει η σκηνη και μας εχει παει στο χυσιμο που καθονται και οι 2 στο κρεβατι.... κανεις δεν ξερει τι μεσολαβησε για να καταφερουν να χυσουν οι κακομοιρηδες

Πόλυ καλές οι παρατηρήσεις σου..................
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Καλά ρε...πήγες και το αγόρασες???Γιατί δεν μου το ζήταγες και τα 20 € να τα τρώγαμε σουβλάκια με μπύρες??? :headbang: :headbang:
Την αγορασα για να την προσθεσω συην συλλογη μου...μονο για το λογο αυτο....η Βιβιαν παντως αξιζε! :rockon:
 

i_am_back

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.510
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
Παιχτουρα τωρα που ειδες την Ντουβλη πες και τι θα παιξουμε στο στοιχημα. Εχω καυλωσει με το dvd και θελω να ξεσκισω τον ΟΠΑΠ αυτο το ΣΚ.

Δεν ρωτάς την...Ντούβλη καλύτερα??? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Την αγορασα για να την προσθεσω συην συλλογη μου...μονο για το λογο αυτο....η Βιβιαν παντως αξιζε! :rockon:

Έχεις μεγάλη συλλογή ρε??? :think: :think: :think: :think:
 

fffanatic

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
4.127
Like
12
Πόντοι
16
Eλληνικες μπαζομαλακιες.............καταντια!

 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.637
Κριτικές
31
Like
13.220
Πόντοι
5.097
Την αγορασα για να την προσθεσω συην συλλογη μου...μονο για το λογο αυτο....η Βιβιαν παντως αξιζε! :rockon:
εγω παντως καυαλαβα πως δεν ξερει να γαμηθει η βιβιαν ναι μεν μουναρος αλλα ξενερωτα μιλαει και πηδιεται
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
εγω παντως καυαλαβα πως δεν ξερει να γαμηθει η βιβιαν ναι μεν μουναρος αλλα ξενερωτα μιλαει και πηδιεται
Ετσι ειναι...αλλα ειναι μουναρος και το εχει....αλλες δυο να γυρισει,που πιστευω οτι θα το κανει....θα γινει χαλαρα, η πρωτη ΕΛΛΗΝΙΔΑ ΠΟΡΝΟΣΤΑΡ...θα βαλλει κατω και Ηλεκτρα...και τις αλλες!!! :rockon: :rockon: :rockon:
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.264
Like
34.973
Πόντοι
9.931
Έρευνα για τις πωλησης της τσόντας της Ντουβλη με τυχαίο δειγματοληπτικό έλεγχο στο ψιλικατζίδικο της γειτονιάς, στα 4 αντίτυπα που αγόρασε πούλησε τα...3!! :headbang: Ποσοστό πωλήσεων 75% :2funny:
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.637
Κριτικές
31
Like
13.220
Πόντοι
5.097
να κανω αλλες δυο σημειωσεις τελικα στο βιντεο αυτο υπαρχει μεγαλυτερη πατσαβουρα απο τη ντουβλη ειναι η υπηρετρια θα το ειχε βαλει ορο το μαριαννακι  :2funny: :2funny:
και δευτερον για τα μουνοχειλα της βιβιαν δεν αναφερθηκε κανεις
 

arturo

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
408
Like
6
Πόντοι
1
Ελεος ρε παιδια 135 σελιδες για ενα μπαζο!!!!
 

nandro79

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2009
Μηνύματα
294
Like
13
Πόντοι
1

γιατι ρε σασα μας το κανεις αυτο? λεσ να καιγομαστε να δουμε αν φτιαχνεις  καλο μουσακα? :tickedoff:. αλλα περιμεναμε απο εσενα  :fuck1: :fuck1:.κανε και συ μια τσοντα να λιωσουνε οι παλαμες μας  :jerking: :jerking:
 

patos1111

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Οκτ 2008
Μηνύματα
772
Κριτικές
13
Like
1.225
Πόντοι
3.135

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.106
Like
28
Πόντοι
166
Eλληνικες μπαζομαλακιες.............καταντια!
ο κόσμος είναι όντως ανώμαλος.
αλλά κάθε ένας έχει δικαίωμα να φτιάχνεται με ότι γουστάρει.

γλύψε κανένα τέτοιο να γουστάρεις.
dirty_feet
 
Εγγρ.
24 Ιαν 2006
Μηνύματα
478
Κριτικές
6
Like
7
Πόντοι
1
απο τεχνικης πλευρας η μαριαννα χρειαζεται γυμναστικη και προπονηση. ειναι πολυ μαλθακη και περφορμαρει τελειως παθητικα σα να γαμιεται με το γκομενο της. και ενω στο κοματι πριν το σεξ δειχνει αρκετα προσυχη και με καλες ατακες, στην κυριως δραση γινεται δυσκινητη και κρεας. προφανως ξεχασε οτι παιζει σε τσοντα και ψιλοεχασε τη μπαλα... παντως εχει καλες προοπτικες και με καταλληλη καθοδηγηση εχει τη δυνατοτητα να εξελιχθει σε αξιοπρεπη περφορμερ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom