Νέα

H σύγχρονη γυναίκα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nikos1972
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 54
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
διαβαστε αυτο που σας εχω γραψει και μετα εαν θελετε το διαγραφετε διαγραψτε με και απο χρηστη. δωστε ομως λιγη σημασια στο κειμενο μου εστω και εαν δεν ειναι ελα διαμαντι της λογοτεχνιας με αρκετα ορθογραφικα λαθη.
πιστευω οτι ο χωρος του αγοραιου ερωτα ειναι γεματος βρωμια, αλητεια, ανθρωπους απενγωσμενα μονους, ατομα απληστα που για το χρημα πουλανε το σωμα, την ψυχη και την συνειδηση τους. καρικατουρες που ηταν ανθρωποι αλλά η ψυχη και το σωμα τους εχει αλλαξει και επιρεαστει απο το ολο νοσυρο περιβαλλον του αγοραιου ερωτα.....κουρασμενα κορμια, καμπουριασμενα, ατομα αποκλεισμενα απο την κοινωνια εργαζοντε σε αυτο τον χωρο. γυναικιες φιγουρες που εχουν φτασει στο κατωτατο σημειο να πουλανε το σωμα τους για ενα εξεφτελιστικα χαμηλο ποσο και να περνανε τετοια κακη μεταχειρηση σωματικη και ψυχικη, με μεγαλο κινδυνο να βλαψουν ανεπανορθωτα την ψυχικη και σωματικη τους υγεια τους. και ενα πληθος "πεινασμενων" και τραγικα μοναχικων ανδρων να συνοστιζετε μεσα σε αυτο τον αρρωστο κοσμο του αγοραιου ερωτα αψηφωντας ολους τους πιθανους κινδυνους για την υγεια τους . μετα ειναι και τα πορνοτηλεφωνα, η βιομηχανια πορνοβιντεο και πορνοπεριοδικων. τα δυο σάιτ που εχουν δημιουργηθει φυσικα για καποιο κερδος, αληθεια γιατι τα δημιουργησατε; ειδατε την εξαπλωση του ιντερνετ και ειπατε να το εκμεταλλευθειτε ωστε να φερνετε νεα για τον αγοραιο ερωτα στο σπιτι του πελατη. φανταστηκατε τον εαυτο σας σαν τους δημιουργους του γκούγκολ και του αμαζον σε 10 χρονια απο τωρα πλουσιους διασημους. εμενα για καθαρα επιχειρηματικη προτωβουλια στο πλαισιο της ηλεκτρονικης εποχης και του ηλεκτρονικου εμποριου μου κανει. πραγματα που στο εξωτερικο εχουν γινει χρονια πριν.

εκμεταλλευση της ανθρωπινης σεξουαλικης αναγκης για την επιτευξη κερδους........εαν δεν ηταν το χρημα άραγε πως θα ηταν τα πραγματα; θα διεθεταν οι γυναικες παλι το σωμα τους κατ'αυτο τον τροπο; θα εδειχναν αυτο τον τρομερο μισος για τους ανδρες "δεν πληρωνεις δεν κανεις ερωτα" . πραγματικα ας αναλογιστουμε ποσες γυναικες αγαπουν τον ανδρα; υπαρχουν; θα εμπαιναν οι προαγωγοι και οι προστατες σε αυτο το παρανομο παιχνιδι με κινδυνο να χασουν την ζωη τους μονο και μονο για καποια ευρω; ειναι κατι που εχει δημιουργηθει απο την εφευρεση(αλλη λενε οτι το χρημα δεν εφευρεθει αλλα ανεκαληφθει) του χρηματος ή ειναι μεσα στην φυση του ανθρωπου αυτη η κατασταση;
ευχομαι να σταματησει αυτη η πορωση που εχει κατακυριευσει τον κοσμο και να καθαρισει ο χωρος , να ξεβρωμισει η νυχτα και ορισμενες περιοχες της Αθηνας που ανθει η πορνεια. ο ανδρας να βρει εναν διαυλο επικοινωνιας και αγαπης με την γυναικα και οχι αυτο το μισος και την αρνηση που υπαρχει.

ευχαριστω

την σκεφτοσουν ωρα αυτην την μαλακια που εγραψες?
ασε που δενεχει και σχεση με τον τιτλο
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
εχεις πλουσιες εμπειριες ομως...

και τι να της κανεις εμπειριες για τις οποιες πληρωθηκες ενω κανονικα τις ζεις ελευθερα και για την παρτι σου, κι οχι για την ευχαριστηση μονο του αλλου;;;
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
Πόσες πιθανότητες έχεις να πας σε έναν κινηματογράφο που παίζει «Ράμπο» και να δεις μια παρέα από γκόμενες να παρακολουθεί τον Σταλόνε να κάνει μαγκιές; Οσες έχεις να πας στο σινεμά για να δεις το «Sex and the City» και να δεις μια παρέα από μπάκουρους να βλέπουν την ταινία. Στα 50 χρόνια που βλέπω σινεμά δεν έχω ξαναδεί τέτοια γκομενοθύελλα να βλέπει έργο. Η αναλογία γυναίκες – άνδρες πρέπει να ήταν 10:1 και αυτοί που είχαν πάει σινεμά ήταν είτε σούπερ καψούρηδες στα πρώτα μέλια, είτε βετεράνοι–σύζυγοι χαζεμένοι από την παντόφλα, είτε τυπάδες που είχαν ακολουθήσει τη δικιά τους στο σινεμά από υστεροβουλία. «Τώρα γιατί μουρμουράς, αγάπη μου, ότι έχω στηθεί μπροστά στην τηλεόραση και βλέπω ποδόσφαιρο; Γιατί, εγώ δεν σου κάνω τα χατίρια; Θυμάσαι την προηγούμενη εβδομάδα που είχαμε πάει σε εκείνη την ταινία με τις τέσσερις γκόμενες;»

Για το έργο πρέπει να πω ότι είναι η ονείρωξη της κάθε γυναίκας. Τέσσερις τρελαμένες Νεοϋορκέζες, αδύνατες, χεσμένες στο χρήμα, που η μία δουλεύει ατζέντης, η άλλη δημοσιογράφα σε περιοδικό μόδας, η τρίτη είναι δικηγόρα και η τέταρτη κοπρίτης που ασχολείται με την υγιεινή διατροφή και το τζόκινγκ. Απασες σαν βασική ασχολία έχουν να ψωνίζουν σινιέ ρούχα και να διώχνουν και να ξαναφέρνουν τους τρεις χαλβάδες που υποτίθεται ότι είναι οι γκόμενοί τους. Οι Ελληνίδες γκόμενες μέσα στο σινεμά σε κατάσταση αλλοφροσύνης. «Ετσι θέλουμε να γίνουμε όλες μας όταν μεγαλώσουμε». Τις άκουγα να χασκογελάνε και να φωνάζουνε γύρω μου και ένιωθα σαν μαύρος σε τελετή της Κου Κλουξ Κλαν στον Μισισιπή

SportDay / Πανούτσος Αντώνης


αυτο θελει να γινει η συγχρονη μαλακισμενη γυναικα..ενα ΝΟΥΜΕΡΟ,σαν αυτες τις 4 του sex and the city..
 

Επισκέπτης
Πόσες πιθανότητες έχεις να πας σε έναν κινηματογράφο που παίζει «Ράμπο» και να δεις μια παρέα από γκόμενες να παρακολουθεί τον Σταλόνε να κάνει μαγκιές; Οσες έχεις να πας στο σινεμά για να δεις το «Sex and the City» και να δεις μια παρέα από μπάκουρους να βλέπουν την ταινία. Στα 50 χρόνια που βλέπω σινεμά δεν έχω ξαναδεί τέτοια γκομενοθύελλα να βλέπει έργο. Η αναλογία γυναίκες – άνδρες πρέπει να ήταν 10:1 και αυτοί που είχαν πάει σινεμά ήταν είτε σούπερ καψούρηδες στα πρώτα μέλια, είτε βετεράνοι–σύζυγοι χαζεμένοι από την παντόφλα, είτε τυπάδες που είχαν ακολουθήσει τη δικιά τους στο σινεμά από υστεροβουλία. «Τώρα γιατί μουρμουράς, αγάπη μου, ότι έχω στηθεί μπροστά στην τηλεόραση και βλέπω ποδόσφαιρο; Γιατί, εγώ δεν σου κάνω τα χατίρια; Θυμάσαι την προηγούμενη εβδομάδα που είχαμε πάει σε εκείνη την ταινία με τις τέσσερις γκόμενες;»

Για το έργο πρέπει να πω ότι είναι η ονείρωξη της κάθε γυναίκας. Τέσσερις τρελαμένες Νεοϋορκέζες, αδύνατες, χεσμένες στο χρήμα, που η μία δουλεύει ατζέντης, η άλλη δημοσιογράφα σε περιοδικό μόδας, η τρίτη είναι δικηγόρα και η τέταρτη κοπρίτης που ασχολείται με την υγιεινή διατροφή και το τζόκινγκ. Απασες σαν βασική ασχολία έχουν να ψωνίζουν σινιέ ρούχα και να διώχνουν και να ξαναφέρνουν τους τρεις χαλβάδες που υποτίθεται ότι είναι οι γκόμενοί τους. Οι Ελληνίδες γκόμενες μέσα στο σινεμά σε κατάσταση αλλοφροσύνης. «Ετσι θέλουμε να γίνουμε όλες μας όταν μεγαλώσουμε». Τις άκουγα να χασκογελάνε και να φωνάζουνε γύρω μου και ένιωθα σαν μαύρος σε τελετή της Κου Κλουξ Κλαν στον Μισισιπή

SportDay / Πανούτσος Αντώνης


αυτο θελει να γινει η συγχρονη μαλακισμενη γυναικα..ενα ΝΟΥΜΕΡΟ,σαν αυτες τις 4 του sex and the city..
πεστααααααααααααααααααα
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
λαπλας κ εσυ εκτος θεματος εισαι

βγηκε το σεξ εν δε σιτυ δε μουβι? ουαο! :P
 

Επισκέπτης
«Ετσι θέλουμε να γίνουμε όλες μας όταν μεγαλώσουμε». Τις άκουγα να χασκογελάνε και να φωνάζουνε γύρω μου και ένιωθα σαν μαύρος σε τελετή της Κου Κλουξ Κλαν στον Μισισιπή

SportDay / Πανούτσος Αντώνης


αυτο θελει να γινει η συγχρονη μαλακισμενη γυναικα..ενα ΝΟΥΜΕΡΟ,σαν αυτες τις 4 του sex and the city..

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Γαμησε και η ατακα με την Κου Κλουξ Κλαν  :2funny: :2funny: :2funny:
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
τα κουβαδακια σου λοιπον και σ αλλη παραλια  :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman:

παλι τσαμπουκαλευεσαι βρε ευακι?δεν καθεσαι ΠΟΤΕ ησυχη εσυ?χαχαχαχαχα

ναι βγηκε,δεν θα το δω ομως :P

δεν πισιτευω να σου αρεσουν οι 4 πενηνταρες ασχημες που το παιζουν παιδουλες ε?
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
παω για φαι ειπα,δε πα να πατας και σκατα!

ρωτα τον φιλο σου τον μουνιλα να σου πει αν παταω τπτ  :birdman:

σιγα θα τα πατησεις...

τα κουβαδακια σου λοιπον και σ αλλη παραλια  :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman:

εγω προσωπικα κανενα!

Ρε παιδιά, ειλικρινά, γιατί δεν πάτε στο chat?
Είναι εικόνα τhread αυτή τώρα??
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom