Νέα

Ένα λεπτό απ' τον χρόνο σας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nekro_shmeio
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 91
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Απλά γιατί εσείς τα X εκατομμύρια δημιουργείτε αυτή την κατάσταση και εμείς οι λίγοι οικ υπόλοιποι την παρατηρούμε- για να ξεκινήσω από το τέλος.

Μην απορρίπτεις έτσι εύκολα αυτά που λέμε... Έχουμε κι εμείς ζήσει κάποια πράγματα και δε κατεβήκαμε από το βουνό... Δε ξέρω για άλλους αλλά προσωπικά εγώ πριν ανοίξω το στόμα μου να πω κάτι το έχω σκεφτεί και ζυγίσει καλά πριν.

Καλό θα ήταν για να γίνεις πιο κατανοητός να περιγράψεις τις "Χ" καταστάσεις για τις οποίες λες ότι αυτά αποτελούν άλλοθι πάντως.

Έπειτα στην τελική τι ακριβώς θες να πεις και ποια είναι η δική σου άποψη? Πιστεύεις ότι η κάθε μία πηδιέται με κάποιον- λέμε για τον ΚΑΝΟΝΑ και πάλι- επειδή νοιώθει μια ρομαντική αίσθηση αγάπης και έρωτα? Δε το κάνει για να ικανοποιήσει τις όποιες ηλίθιες ματαιοδοξίες που της δημιουργεί ένα σύστημα κέρδους , ηλίθιου καταναλωτισμού και αποχαύνωσης?

Η ζωή δεν είναι μόνο κλαμπάκια, ψευτογκλαμουριές, "δήθεν", και χαζά πρότυπα που πασάρονται από διάφορυς στις τηλεοράσεις. Είναι κάτι πιο συναρπαστικό, ωραίο, γοητευτική, μυστηριώδης, γεμάτη ένταση και περιπέτεια. Αν θες δέξου μια συμβουλή, ως - μόλις λίγο- μεγαλύτερος ( από όσο έχω καταλάβει για σένα) Μη θεοποιείς το σύστημα. Μην εξαρτάσαι από αυτό. Μη συντάσεσαι με τις απαιτήσεις του, έστω και αν υπό τη σημερινή συγκυρία για σένα ( από ότι μας λες) γενικά φαίνεσαι να είσαι ευνοημένος. Είναι όμως ένα σύστημα, το οποίο σκοτώνει την αληθινή ζωή και δημιουργεί κοπάδια και ρομποτάκια απλά υποχείρια στα χέρια άλλων επιτήδειων.

Α και κάτι άλλο. Ναι τα μπουρδέλα είναι σχετικά τίμιος χώρος. Άλλοι χώροι έχουν τίμιο περιτύλιγμα αλλά από μέσα είναι σάπιοι και βρώμικοι σα βοθροι. Και μη ξεχνάς ούτε και ο Ιησούς ο ίδιος περιφρόνησε τα "μπουρδέλα" και τις "πουτάνες" αλλά αντίθετα είπε ότι-και- αυτές -και άλλοι δήθεν "βρώμικοι-θα πάνε στη "βασιλεία των ουρανών"...


Ξεκινωντας απ'το τελος κ εγω....

1.αν θεωρεις τα μπουρδελα τιμιο χωρο...παω πασο...εχω διαφορετικη αποψη....δν τα περιφρονω....ουτε κ τα κατακρινω...απλα εχω αλλη αποψη...

2.Τη ζωη του ο καθε ανθρωπος την οριζει οπως αυτος νομιζει σωστοτερα....κ φυσικα με οσες δυνατοτητες κ αντοχες εχει για να την κοντρολαρει...
Αυτο δν σημαινει αυτοματα οτι εσυ που πιστευεις πως : ''η ζωή δεν είναι μόνο κλαμπάκια, ψευτογκλαμουριές, "δήθεν", και χαζά πρότυπα που πασάρονται από διάφορυς στις τηλεοράσεις.''εχεις κ δικιο...ο καθενας επαναλαμβανω ειναι κυριος του εαυτου του...δν μπορεις εσυ να κρινεις αν η ζωη του αλλου θα αποτελειται απ'τα παραπανω ή μονο απ'τα παραπανω...οτι γουσταρει κανει στην τελικη...κ σιγουρα οχι αυτο που νομιζεις εσυ οτι ειναι σωστο...
Υποψιν,δν θεοποιω το συστημα....θεοποιουμαι μεσω του συστηματος...οποτε παω με τα νερα του...αλλωστε θα ημουν χαζος κ ανοητος αν δν συμβαδιζα κ προωθουσα αυτο το συστημα που με κανει αρχοντα (σε οποιους).... ;) ;) ;)
Εξαρτωμαι απ'το συστημα...οπως εξαρταται κ αυτο απο μενα...ο καθενας μας τη δουλεια του....ειναι ευχαριστημενο το συστημα...ειμαι ευχαριστημενος κ εγω....δν παει κατι καλα....αγωνιζομαι να το κανω να παει....κλπ κλπ κλπ...
Τωρα...περι αληθινης ζωης...κοπαδια...ρομποτακια κ τα ρεστα....ειναι παλι δικη σου αποψη κ φυσικα οχι μαζικη...
Αληθινη ζωη ειναι αυτη που διαλεγει κανεις να ζησει...εστω κ με καποιες παρεμβολες της κοινωνιας,γιατι δυστυχως ανεπηρεαστος δν ειναι κανεις μας....Οσον αφορα τα κοπαδια...τα ρομποτ κλπ....ευνοουμαι απ'αυτα οποτε σιωπω...προσπαθω να μην ειμαι στην κατηγορια αλλα οσο βλεπω οτι βγαινω κερδισμενος απ'το κοπαδι κ τα ρομποτ κανω απλα το μαλακα κ συνεχιζω...μπαινω καμια φορα στο κοπαδι ή στη ρομποτικη ομως τοτε χαμογελω,μαθαινω κ παω παρακατω δν μενω στασιμος...ξερω που μπλεκω κ τι κανω στη ζωη μου...δν ειμαι ερμαιο των καταστασεων,οσο μπορω φυσικα!!!!....

3.Θα μπερδεψω λιγο τα γραπτα μου...λεγοντας κατι για την πρωτη προταση σου...
ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΕ Ή ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΤΕ Κ ΕΣΕΙΣ ΜΙΑ ΔΙΚΗ ΣΑΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ...ΜΗΝ ΜΕΝΕΤΕ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ Κ ΕΠΙΚΡΙΤΕΣ ΤΗΣ ΔΙΚΗΣ ΜΑΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ....ΕΙΝΑΙ ΑΝΩΦΕΛΟ ΜΟΝΟ ΝΑ ΚΑΤΗΓΟΡΕΙΣ Κ ΝΑ ΕΠΙΚΡΙΝΕΙΣ ΜΙΑ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ Κ ΜΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΑ...ΑΛΛΑΞΕ ΤΗ Ή ΑΛΛΑΞΕ ΕΣΥ Ο ΙΔΙΟΣ....


4.Καλό θα ήταν για να γίνεις πιο κατανοητός να περιγράψεις τις "Χ" καταστάσεις για τις οποίες λες ότι αυτά αποτελούν άλλοθι πάντως.
Καταλαβαινεις πολυ καλα τι εννοω...αλλα δν θα το συνεχισω...γιατι θα υπαρξουν τρομερες μαχες στο forum... :grin: :grin:

5. Έπειτα στην τελική τι ακριβώς θες να πεις και ποια είναι η δική σου άποψη? Πιστεύεις ότι η κάθε μία πηδιέται με κάποιον- λέμε για τον ΚΑΝΟΝΑ και πάλι- επειδή νοιώθει μια ρομαντική αίσθηση αγάπης και έρωτα? Δε το κάνει για να ικανοποιήσει τις όποιες ηλίθιες ματαιοδοξίες που της δημιουργεί ένα σύστημα κέρδους , ηλίθιου καταναλωτισμού και αποχαύνωσης?
H αποψη μου κ την εχω εκφρασει ακομη μια φορα...
Η καθε γυναικα οπως κ καθε αντρας που σεβεται τον εαυτο του πηδιεται με καποιον/α αντιστοιχα...ΕΠΕΙΔΗ ΠΡΩΤΑ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ...κ μετα για καθε αλλο λογο....
Φυσικα αλλοι ανθρωποι πηδιουνται οταν ερωτευονται...αλλοι οταν υπαρχει ρομαντικη ατμοσφαιρα...αλλοι οταν πληρωνουν...αλλοι οταν υπαρχουν ανταλλαγματα...κλπ κλπ κλπ..Υπαρχουν οπως καταλαβαινεις απειρες καταστασεις....
Αλλα σε μια λογικη κ νομιμη πραξη (οχι βιασμο..)...τοτε πιστευω οτι εστω κ λιγο ενας ανθρωπος γουσταρει να πηδηχτει...εστω κ αν εχει κ καποιον απωτερο στοχο στο πισω μερος του μυαλου του....
Αν δεχομουν αυτο που λες εσυ (αν κ ισοπεδωνει τα παντα)...οτι καθε γκομενα πηδιεται για αυτοϊκανοποιηση της ηλιθιας ματαιοδοξιας της για ενα συστημα κερδους κ τελικα μιας αποχαυνωμενης καταναλωτικης συνηθειας....τοτε θα επρεπε να πουμε (κ παλι ισοπεδωτικα) για τους αντρες οτι ειναι τοοοοοοσο μαλακες που σκεφτονται μοναχα με το πουλι τους κ γαμουν μονο κ μονο για να τελειωσουν κ τπτ παραπανω...οτι κανενας μας δν ερωτευεται...οτι κανενας μας δν γαμαει γριες για τα λεφτα...οτι κανενας δν παντρευεται γυναικες κουασιμοδους για προικα...κλπ κλπ κλπ....

Γι'αυτο ανεφερα τη γενικευση.... ;) ;) ;) ;) ;)


Υ/Γ--> Δν ειπα οτι κατεβηκες/ατε απ'το βουνο ή οτι δν εχετε ζησει...ειπα απλα οτι διαφωνω....ουτε καν οτι απορριπτω τα λεγομενα σας...απλα με την παρουσα επεξεργασια αυτων που διαβαζω βγαζω συμπερασματα....καλως ή κακως διαφωνουμε...δν εχει να λεει τπτ παραπανω κ τπτ λιγοτερο...απλα διαφωνουμε...
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
Mclein  ειλικρινά "σκανάρω" αυτό που έγραψες και δε βρίσκω σημείο που να διαφωνώ :cheesy:

Tα λεγόμενα όμως του Fido Lido είχαν ως στόχο κυρίως τα προηγούμενα λεγόμενα του "Nekro_shmeio" πρώτα αυτός στοχοποίησε "εμάς" . Συμφωνώ λοιπόν με αυτά που λες αρκεί να ισχύουν γενικά για τον καθένα, και κάθε πρότυπο ζωής...

 

Επισκέπτης
Mclein  ειλικρινά "σκανάρω" αυτό που έγραψες και δε βρίσκω σημείο που να διαφωνώ :cheesy:

Tα λεγόμενα όμως του Fido Lido είχαν ως στόχο κυρίως τα προηγούμενα λεγόμενα του "Nekro_shmeio" πρώτα αυτός στοχοποίησε "εμάς" . Συμφωνώ λοιπόν με αυτά που λες αρκεί να ισχύουν γενικά για τον καθένα, και κάθε πρότυπο ζωής...

Δν μπορουσες να μου το πεις σε κανενα πμ οτι συμφωνουμε αλλα δν το ξερουμε :):):)...για να μην κατσω να γραψω ολο αυτο το κατεβατο.....:P :P :P :P.....

Νεκρο σημειο...κ μονο απ'το νικ βγαζει κανεις συμπερασμα.....ευτυχως που εχει κ παπα το σαιτ για τα 40 κ οτι αλλο κανουν στους νεκρους..(μακρια απο μας...)...

Εμενα τελικα δν με χαλουν οσα λες εσυ κ ο fido...κ πιθανον να εχετε δικιο σε ορισμενο βαθμο...απλα το παληκαρι τα παρουσιασε απλουστευμενα κ γενικευμενα κ του την ''επεσα''...πιθανον αδικα...αλλα νομιζω οτι τεκμηριωσα την αποψη μου κ τον λογο που αντεδρασα...

Υ/Γ---> Ο φιλος λεγεται..FidoDildo...μην τον λες Fido Lido....το ξερουμε οτι κ σενα σ'αρεσουν τα στριπ μ'εμφαση το λιντο....αλλα μην καρφωνεσαι....:) :) :) :) :)
 

FidoDiLdo

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
864
Like
4
Πόντοι
6
1)"Το αν την μεγαλωσαν απ'το σπιτι της να περιμενει το βασιλοπουλο οχι πανω στο ασπρο αλογο αλλα πανω στην μαυρη/ασημι Ζ4...δν σημαινει οτι αυτοματα εχει προβλημα η κοινωνια..."
Οχι αν συμβαινει αυτο , τοτε ναι εχει προβλημα η κοινωνια.

3)Η υποκρισια ειναι οτι δεν παραδεχονται οτι ανεβηκαν με το μουνι τους , αλλα με τις οποιες ικανοτητες. Αλλα εχεις δικιο ειναι αδιαφορο θεμα για να ασχολουμαστε και μονο τον εαυτο τους κοροϊδευουν.
Αν κανω ποτε κορη (ακομα ειμαι πολυ νεος...) και γινει σερβιτορα τοτε ναι θα εχω αποτυχει σαν πατερας , οσο ακραιο και αφοριστικο αν ακουγεται.

5)Παλι με παρεξηγησες , δεν ειπα πουθενα οτι οι γκομενες σημερα πηδιουνται με τον μαιτρ/σερβιτορο/pr κλπ για ενα καλο τραπεζι. Ειπα οτι πηδιουνται με τον ταδε που εχει γνωστο σε "μαγαζι" και καθε βδομαδα τις βγαζει και τις παει σε καλο τραπεζι στο ακρωτηρι/θαλασσα κλπ

Δηλ εσυ δεν συμφωνεις οτι σημερα οι νεες κοπελες κοιτανε το αμαξι/το ακριβο ντυσιμο/τις γνωριμιες σε μαγαζια αλλα λες οτι εκτος εξαιρεσεων κοιτανε αν τους αρεσει εμφανισιακα , αν ειναι μορφωμενος και αν ειναι καλο παιδι.
(ασχετα αν υπαρχουν πολλοι με αμαξι/γνωριμιες/λεφτα κλπ και τελικα δεν πηδανε)
Εγω πιστευω συμφωνουμε απλα σε καποια σημεια παρεξηγησες τι ελεγα και εβγαλες λαθος συμπερασματα για μενα και τις αποψεις μου.

Το θεμα ειναι οτι ειναι ανατριχιαστικο αυτο που εγραψε ο "νεκρο σημειο" οτι δεν μπορει να καταλαβει γιατι καποιοι πανε με πορνες. Πραγματικα ή δεν ειναι αντρας για να γραφει κατι τετοιο , ή εχει 0 σεξουαλικες ορμες ή απλα μπηκε για να προκαλεσει...
Και τελως παντων η πορνεια ειναι το τελευταιο σαθρο κομματι (αν ειναι) της κοινωνιας μας που πρεπει καποιος να ασχοληθει.

ΥΓ προς νεκρο σημειο: Εγω παντως προτιμω ατομα γυρω μου που πανε και ξεδινουνε/ξεχαρμανιαζουνε σε μια πορνη , απο το να περιτριγυριζομαι απο καταπιεσμενους σωματικα και ψυχολογικα ηθικολογους/θρησκολογους στο ονομα μιας δηθεν σωτηριας της κοινωνιας.
 

Επισκέπτης
1)"Το αν την μεγαλωσαν απ'το σπιτι της να περιμενει το βασιλοπουλο οχι πανω στο ασπρο αλογο αλλα πανω στην μαυρη/ασημι Ζ4...δν σημαινει οτι αυτοματα εχει προβλημα η κοινωνια..."
Οχι αν συμβαινει αυτο , τοτε ναι εχει προβλημα η κοινωνια.

3)Η υποκρισια ειναι οτι δεν παραδεχονται οτι ανεβηκαν με το μουνι τους , αλλα με τις οποιες ικανοτητες. Αλλα εχεις δικιο ειναι αδιαφορο θεμα για να ασχολουμαστε και μονο τον εαυτο τους κοροϊδευουν.
Αν κανω ποτε κορη (ακομα ειμαι πολυ νεος...) και γινει σερβιτορα τοτε ναι θα εχω αποτυχει σαν πατερας , οσο ακραιο και αφοριστικο αν ακουγεται.

5)Παλι με παρεξηγησες , δεν ειπα πουθενα οτι οι γκομενες σημερα πηδιουνται με τον μαιτρ/σερβιτορο/pr κλπ για ενα καλο τραπεζι. Ειπα οτι πηδιουνται με τον ταδε που εχει γνωστο σε "μαγαζι" και καθε βδομαδα τις βγαζει και τις παει σε καλο τραπεζι στο ακρωτηρι/θαλασσα κλπ

Δηλ εσυ δεν συμφωνεις οτι σημερα οι νεες κοπελες κοιτανε το αμαξι/το ακριβο ντυσιμο/τις γνωριμιες σε μαγαζια αλλα λες οτι εκτος εξαιρεσεων κοιτανε αν τους αρεσει εμφανισιακα , αν ειναι μορφωμενος και αν ειναι καλο παιδι.
(ασχετα αν υπαρχουν πολλοι με αμαξι/γνωριμιες/λεφτα κλπ και τελικα δεν πηδανε)
Εγω πιστευω συμφωνουμε απλα σε καποια σημεια παρεξηγησες τι ελεγα και εβγαλες λαθος συμπερασματα για μενα και τις αποψεις μου.

Το θεμα ειναι οτι ειναι ανατριχιαστικο αυτο που εγραψε ο "νεκρο σημειο" οτι δεν μπορει να καταλαβει γιατι καποιοι πανε με πορνες. Πραγματικα ή δεν ειναι αντρας για να γραφει κατι τετοιο , ή εχει 0 σεξουαλικες ορμες ή απλα μπηκε για να προκαλεσει...
Και τελως παντων η πορνεια ειναι το τελευταιο σαθρο κομματι (αν ειναι) της κοινωνιας μας που πρεπει καποιος να ασχοληθει.

ΥΓ προς νεκρο σημειο: Εγω παντως προτιμω ατομα γυρω μου που πανε και ξεδινουνε/ξεχαρμανιαζουνε σε μια πορνη , απο το να περιτριγυριζομαι απο καταπιεσμενους σωματικα και ψυχολογικα ηθικολογους/θρησκολογους στο ονομα μιας δηθεν σωτηριας της κοινωνιας.

1.πιθανον να εχει μεριδιο ευθυνης η κοινωνια...αλλα γνωριζοντας την κατασταση που επικρατει στο σπιτι μου ή σε συγγενικα κ φιλικα προσωπα τοτε πιστευω οτι ειναι θεμα πρωτα σπιτιου/γονεων κ μετα κοινωνιας...γιατι εμεις τελικα διαμορφωνουμε την κοινωνια...δν χαλαει τπτ μονο του... ;) ;) ;)

3.συμφωνουμε οτι ειναι μαλακια ν'ασχολουμαστε με ''τσαμπα'' κ χαζες πουτανες....δν αξιζει τον κοπο....
ομως διαφωνω στην αποψη περι κοπελας σερβιτορας....δν ξερω βεβαια την οικονομικη σου κατασταση...η οποια αν ειναι απο μεση ως πολυ καλη θα αποτρεψει το να γινει η κορη σου σερβιτορα...ομως αν εισαι απ'τη μεση κ κατω στο εισοδημα..τοτε πολυ φοβουμαι πως λιγες επιλογες εχει για δουλεια στα 18-22 κ οι πρωτες ειναι σερβιτορα κ πωλητρια...παραλληλα με την σχολη (αν σπουδασει)...ειτε ως καριερα στα επαγγελματα αυτα...
ελπιζω να κατανοεις το λογο που το λεω....παντως κακως αδικεις αυτα τα επαγγελματα...προς θεου,δν λεω οτι δν υπαρχουν εργοδοτες που πηδουν κοπελιτσες για να τις κρατησουν ή για να κανουν τα στραβα ματια σε τυχον μαλακια τους..αλλα κ παλι δν μιλαμε για πλειοψηφια....

5.καταλαβα τι εννοεις....απλα εννοουσα οτι μπορουν σημερα οι γυναικες να κλεισουν μονες τους τραπεζι...δν χρειαζονται κανενα μαλακα στο κεφαλι τους...κανε μια βολτα στα νυχτερινα κεντρα να δεις τους μεσους ορους απο γυναικοπαρεες κ μπακουρια ετοιμα για παιχνιδι....μιλαμε 100αδες 4αδες γυναικων καθε βραδυ στα μαγαζια...ενω αντιθετα βλεπεις αντρες κατα 5αδες-6αδες κ βαλε....ολοι μονοι τους....ειτε οι μεν ειτε οι δε.....κ αν δεις αντρε-γυναικες αναμειγμενους...ειτε κατα λαθος εγινε ειτε ειναι απλα παρεα απο μουνοβοσκους ειτε σπανια γκομενες με τους γκομενους... :grin: :grin: :grin: :grin:
Και στην τελικη 4 βδομαδες εχει ο μηνας....600-700€ για μπουζουκια ειναι μια χαρα... :2funny: :2funny: :2funny:
γιατι τι θελει ο ελληνας...??? το δανειακι του....ενα αμαξι/μηχανι...ενα σπιτακι...μια δουλιτσα...κ καθε σαββατο μπουζουκια.... :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

6.Πιστευω πραγματικα οτι οι γυναικες πανε μ'αυτον που τους αρεσει εξωτερικα...που τους προκαλλει ενδιαφερον...που εχει μυστηριο...που ειναι διαφορετικος κ οτι αλλο μπορει να σαγηνευσει ενα γυναικειο μυαλο...
Σιγουρα υπαρχουν γκομενες που κοιτουν το ακριβο αμαξι...το ακριβο ντυσιμο κ τις γνωριμιες κ οτι αλλο γουσταρεις βαλε μεσα...αλλα αυτες οι γκομενες ειναι τις μιας βδομαδας..γενικα του εφε κ παπαλα....ακομα κ τα παιδια που εχουν αυτες τις προδιαγραφες με αλλου τυπου γκομενες ασχολουνται...καποια στιγμη βαριεται κ ο λεφτας κλπ ν'ασχολειται με τσουλια...
Κυριως οι γυναικες προτιμουν εμφανησιακα ωραιους αντρες ή καλυτερα στυλατους κ με αποψη αντρες....ειτε ειναι μορφωμενοι ειτε οχι...σιγουρα δινουν εμφαση στο ημι-καλο παιδι....μην ειναι κ πολυ καλος γιατι καταντα ευκολακι...αλλα οχι κ κακος=ανεξελεγκτος.... :2funny: :2funny:
Τελικα πιστευω οτι καθε γυναικα εχει το κουμπι της....κ ειναι μαλακια να καθομαι να αναλυω τι αρεσει σε καθε μια γυναικα...ειναι πολλα εκατομυρια (ευτυχως)...κ δν μπορω να τις ξερω ολες...
Ομως ειμαι σιγουρος...οτι αυτες που κοιτουν αμαξι,τσεπη,γνωριμιες ειναι λιγες...κ αν ειναι πολλες ειναι για λιγο....εκτος απο μερικους μαλακες που ευτυχως ειναι η εξαιρεση που στραβωνονται κ παντρευονται τετοιες γκομενες που τις πηδουν αυτοι κ η μιση πλατεια αμερικης... :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Υ/Γ--->συμφωνω οτι το νεκρο σημειο μιλαει υπερβολικα κ σιγουρα οχι μεσα απ'τα ματια ενος αντρα....
 

FidoDiLdo

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
864
Like
4
Πόντοι
6
ομως διαφωνω στην αποψη περι κοπελας σερβιτορας....δν ξερω βεβαια την οικονομικη σου κατασταση...η οποια αν ειναι απο μεση ως πολυ καλη θα αποτρεψει το να γινει η κορη σου σερβιτορα...ομως αν εισαι απ'τη μεση κ κατω στο εισοδημα..τοτε πολυ φοβουμαι πως λιγες επιλογες εχει για δουλεια στα 18-22 κ οι πρωτες ειναι σερβιτορα κ πωλητρια...παραλληλα με την σχολη (αν σπουδασει)...ειτε ως καριερα στα επαγγελματα αυτα...

Επειδη μπορει να παρεξηγηθω εννοουσα οτι αν καλως εχοντων των πραγματων παρεχω στη κορη μου την χ καλη οικονομικη κατασταση (η οποια αντιστοιχει σε μεγαλη μεριδα των Ελληνων) που παραλαμβανω απο τους γονεις μου και αυτη παει και δουλεψει σερβιτορα τοτε ναι θα εχω αποτυχει. Δεν μιλαω για περιπτωσεις οικονομικης αναγκης!
 

Επισκέπτης
podolagnos_28 ειμαστε ενα ματσο ανωμαλοι που αν δεν ειχαμε τις κοπελες στα σπιτακια θα βιαζαμε αθωες?


cool! :cheesy::grin:

Όλοι είμαστε ανώμαλοι, εκτός από τον εαυτό μας. Το πόσο ανώμαλοι είμαστε μόνο μια κοπέλα του επαγγέλματος, μπορεί να το πει. Και πιστέψαμε είμαστε πολλοί ή είναι πολλοί...
 

Επισκέπτης
Αγαπητε nekro shmeio
Παρολο που δεν ασκω το χομπυ του μπουρδελιαρη για δικους μου αδιαφορους λογους (στο φορουμ μπαινω για τον χαβαλε και τις ανδρικες συζητησεις) αρα μαλλον δεν ειμαι πορωμενος συμφωνα με τα κριτηρια σου μπορω να σκεφτω 100αδες λογους φυσιολογικους και μη που καποιος πηγαινει με ιεροδουλη.Πχ αλλοι δεν εχουν την ομορφια ή την ικανοτητα να ριξουν γυναικα , αλλοι εχουν την αναγκη να κανουν πραγματα (στο σεξ) που η γυναικα τους/συντροφος δεν τους τα προσφερει ή ντρεπονται να τα ζητησουν , αλλοι φτιαχνονται με το να πληρωνουν για σεξ , αλλοι γουσταρουν να πηγαινουν με πολλες και διαφορετικες γυναικες (οποτε λογω συζυγου ή περιορισμενου χρονου και υπομονης δεν μπορουν να αναζητησουν μη επαγγελματια συντροφο) αλλοι απλα για την καυλα τους (αν εισαι αντρας καταλαβαινεις) και αλλοι για αλλους πολλους λογους.
Το ρεζουμε ειναι οτι το τελικο αποτελεσμα ειναι θετικο και για τον καθενα ξεχωριστα και για την κοινωνια συνολικα.

Αν πραγματικα σε ανησυχει προς τα που βαδιζει η κοινωνια μας αντι να ασχολησε με τα μπουρδελα , να σε ανησυχει περισσοτερο γιατι μια νεα Ελληνιδα κοπελα (με οικονομικη ανεση)  καθεται και πηδιεται με τον καθε τελευταιο για μια βολτα με Ζ4 , για ενα καλο τραπεζι στο galea ή στο Βερτη , για μια νυχτα στα Βορεια/Νοτια προαστεια , για να δειξει οτι εχει πιο πλουσιο γκομενο απο την κολλητη της , για μια χειραψια με τον πορτιερη/μπαρμαν του κλαμπ , για να θεωρηθει πιο ωραια και πιο κουλ στην παρεα της αφου εχει πηδηχτει με πιο πολλους και αλλα τραγικα που ζει η σημερινη νεα γενεια.

Και να ξερεις πια την σημερινη εποχη οι ιεροδουλες ξερουν που πανε και μπλεκουν (εστω τις περισσοτερες φορες). Βγαλε τις δικες σου παρωπιδες και κοιτα (η νεα μοδα) πχ προς Αμερικη που βαζουν μεσο και παρακαλανε οι γκομενες για να παιξουν σε πορνο ταινιες. (και με τα χρηματα να αγορασουν luis viton και καμπριο)

Λοιπον ασχετα με τον υποκοσμο και την παρακμη που υπαρχει στην πορνεια , τα μπουρδελα ειναι ενα τιμιο κομματι της κοινωνιας μας που οφελει και τις γυναικες και τους ανδρες.

ΥΓ ο ιδιος υποκοσμος και οι ιδιες "γερασμενες" φατσες υπαρχουν και στα μπουζουκια/κλαμπ , δεν νομιζω για αυτο να θες να κλεισουν τα μαγαζια. Αν θες να προσφερεις κατι μπες στο cosmoforum και ρωτα τι σκεφτεται μια κοπελα σαν τα κρυα τα νερα οταν την γαμαει ενας με αηδιαστικη/αποκρουστικη εικονα (δεν εννοω ασχημο αλλα με γενετικο ελαττωμα) που εχει ομως boxter. Αλλα φοβαμαι εκει θα συναντησεις μονο υποκρισια...

Και ξανα…σωστοοοοστ…!!!! :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup::thumbsup:
 

alx_ppd

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
37
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Εγώ παιδιά πήγα σε μπουρδέλο πρώτη φορά στα 29 μου (κάλιο αργά παρα ποτέ) σε μια άδεια που είχα παρει από το στρατό (στρατό πήγα στα 28! λόγω διδακτορικού).
Μέχρι τότε είχα σχέσεις, όποτε βέβαια ήμουν μόνος με είχε φάει η μα..κία! Γενικά δεν σκεφτόμουν να πάω σε "σπίτι" αν και σαν φοιτητής έμενα κέντρο, πολύ κοντά στη Φυλής.
Όπως και ο νεκρό σημείο, είχα μια εντύπωση ότι "εκεί" ο κόσμος που πήγαινε ήταν decadance, άρρωστος, οι πουτάνες αισχρές και γενικά πως το όλο κλίμα ήταν υποανθρώπινο.

Όταν όμως πρωτοπήγα (για να συλλέξω εμπειρίες, αλλά και για να φύγουν οι κάβλες που μάζευα στον στρατό), πήγα στη Φυλής και η πραγματικότητα με διέψευσε.
Το μπουρδελάκι (όπως και σε όσα έχω πάει) από Interior Design είναι κάπως, αλλά στο δια ταύτα έκανα σεξ με μια κοπέλα γύρω στα 30, που πιάσαμε κουβέντα -ψιλοέβρεχε εκείνη τη μέρα και λέγαμε για τη βροχή- ήταν γελαστή, ευδιάθετη. Μου έλεγε πως ήρθε στη δουλειά(!) και τα σχετικά. Καμία σχέση με αυτό που είχα στο νου μου.

Τώρα που επισκέπτομαι που και που(πάλι εργένεψα) κάποιο σπίττι, βλέπω καμμιά φορά κόσμο να περιμένει...
Στην αρχή φανταζομουν πως θα έβλεπα κάθε ανώμαλο/φρικιό/πορνόγερο ή και γω δεν ξέρω τι άλλο...

ΚΑΜΜΙΑ ΣΧΕΣΗ όμως. Βλέπω φάτσες, καθημερινές, απλές σαν κάποιον που βλέπεις στο δρόμο όταν πας για ψώνια.

Οπότε, αν και δύσκολη δουλειά για τις κοπέλες τουλάχιστον στα μπουρδέλα δεν μπορώ να πω πως είχα κάτι αρνητικό από θέμα συμπεριφοράς, ή να διαπιστώσω κάτι τόοοοσο σάπιο όπως τα λέει το νεκρό σημείο.

Σαπίλα έχω δει και σε αρκετά άλλα γεγονότα της καθημερινής μας ζωής, που φαίνονται πολύ πιο "αγνά", αλλά και πολύ πιο σημαντικά....
 

asslacta

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2010
Μηνύματα
102
Like
2
Πόντοι
1
Αγαπητε nekro shmeio
Παρολο που δεν ασκω το χομπυ του μπουρδελιαρη για δικους μου αδιαφορους λογους (στο φορουμ μπαινω για τον χαβαλε και τις ανδρικες συζητησεις) αρα μαλλον δεν ειμαι πορωμενος συμφωνα με τα κριτηρια σου μπορω να σκεφτω 100αδες λογους φυσιολογικους και μη που καποιος πηγαινει με ιεροδουλη.Πχ αλλοι δεν εχουν την ομορφια ή την ικανοτητα να ριξουν γυναικα , αλλοι εχουν την αναγκη να κανουν πραγματα (στο σεξ) που η γυναικα τους/συντροφος δεν τους τα προσφερει ή ντρεπονται να τα ζητησουν , αλλοι φτιαχνονται με το να πληρωνουν για σεξ , αλλοι γουσταρουν να πηγαινουν με πολλες και διαφορετικες γυναικες (οποτε λογω συζυγου ή περιορισμενου χρονου και υπομονης δεν μπορουν να αναζητησουν μη επαγγελματια συντροφο) αλλοι απλα για την καυλα τους (αν εισαι αντρας καταλαβαινεις) και αλλοι για αλλους πολλους λογους.
Το ρεζουμε ειναι οτι το τελικο αποτελεσμα ειναι θετικο και για τον καθενα ξεχωριστα και για την κοινωνια συνολικα.

Αν πραγματικα σε ανησυχει προς τα που βαδιζει η κοινωνια μας αντι να ασχολησε με τα μπουρδελα , να σε ανησυχει περισσοτερο γιατι μια νεα Ελληνιδα κοπελα (με οικονομικη ανεση)  καθεται και πηδιεται με τον καθε τελευταιο για μια βολτα με Ζ4 , για ενα καλο τραπεζι στο galea ή στο Βερτη , για μια νυχτα στα Βορεια/Νοτια προαστεια , για να δειξει οτι εχει πιο πλουσιο γκομενο απο την κολλητη της , για μια χειραψια με τον πορτιερη/μπαρμαν του κλαμπ , για να θεωρηθει πιο ωραια και πιο κουλ στην παρεα της αφου εχει πηδηχτει με πιο πολλους και αλλα τραγικα που ζει η σημερινη νεα γενεια.

Και να ξερεις πια την σημερινη εποχη οι ιεροδουλες ξερουν που πανε και μπλεκουν (εστω τις περισσοτερες φορες). Βγαλε τις δικες σου παρωπιδες και κοιτα (η νεα μοδα) πχ προς Αμερικη που βαζουν μεσο και παρακαλανε οι γκομενες για να παιξουν σε πορνο ταινιες. (και με τα χρηματα να αγορασουν luis viton και καμπριο)

Λοιπον ασχετα με τον υποκοσμο και την παρακμη που υπαρχει στην πορνεια , τα μπουρδελα ειναι ενα τιμιο κομματι της κοινωνιας μας που οφελει και τις γυναικες και τους ανδρες.

ΥΓ ο ιδιος υποκοσμος και οι ιδιες "γερασμενες" φατσες υπαρχουν και στα μπουζουκια/κλαμπ , δεν νομιζω για αυτο να θες να κλεισουν τα μαγαζια. Αν θες να προσφερεις κατι μπες στο cosmoforum και ρωτα τι σκεφτεται μια κοπελα σαν τα κρυα τα νερα οταν την γαμαει ενας με αηδιαστικη/αποκρουστικη εικονα (δεν εννοω ασχημο αλλα με γενετικο ελαττωμα) που εχει ομως boxter. Αλλα φοβαμαι εκει θα συναντησεις μονο υποκρισια...
απλα απιστευτοσ!και θελω να προσθεσω οτι η πιο ειλικρινησ σχεση μεταξυ αντρασ και γυναικα ειναι η σχεση ποτανασ πελατη......
 

asslacta

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2010
Μηνύματα
102
Like
2
Πόντοι
1
Αγαπητε nekro shmeio
Παρολο που δεν ασκω το χομπυ του μπουρδελιαρη για δικους μου αδιαφορους λογους (στο φορουμ μπαινω για τον χαβαλε και τις ανδρικες συζητησεις) αρα μαλλον δεν ειμαι πορωμενος συμφωνα με τα κριτηρια σου μπορω να σκεφτω 100αδες λογους φυσιολογικους και μη που καποιος πηγαινει με ιεροδουλη.Πχ αλλοι δεν εχουν την ομορφια ή την ικανοτητα να ριξουν γυναικα , αλλοι εχουν την αναγκη να κανουν πραγματα (στο σεξ) που η γυναικα τους/συντροφος δεν τους τα προσφερει ή ντρεπονται να τα ζητησουν , αλλοι φτιαχνονται με το να πληρωνουν για σεξ , αλλοι γουσταρουν να πηγαινουν με πολλες και διαφορετικες γυναικες (οποτε λογω συζυγου ή περιορισμενου χρονου και υπομονης δεν μπορουν να αναζητησουν μη επαγγελματια συντροφο) αλλοι απλα για την καυλα τους (αν εισαι αντρας καταλαβαινεις) και αλλοι για αλλους πολλους λογους.
Το ρεζουμε ειναι οτι το τελικο αποτελεσμα ειναι θετικο και για τον καθενα ξεχωριστα και για την κοινωνια συνολικα.

Αν πραγματικα σε ανησυχει προς τα που βαδιζει η κοινωνια μας αντι να ασχολησε με τα μπουρδελα , να σε ανησυχει περισσοτερο γιατι μια νεα Ελληνιδα κοπελα (με οικονομικη ανεση)  καθεται και πηδιεται με τον καθε τελευταιο για μια βολτα με Ζ4 , για ενα καλο τραπεζι στο galea ή στο Βερτη , για μια νυχτα στα Βορεια/Νοτια προαστεια , για να δειξει οτι εχει πιο πλουσιο γκομενο απο την κολλητη της , για μια χειραψια με τον πορτιερη/μπαρμαν του κλαμπ , για να θεωρηθει πιο ωραια και πιο κουλ στην παρεα της αφου εχει πηδηχτει με πιο πολλους και αλλα τραγικα που ζει η σημερινη νεα γενεια.

Και να ξερεις πια την σημερινη εποχη οι ιεροδουλες ξερουν που πανε και μπλεκουν (εστω τις περισσοτερες φορες). Βγαλε τις δικες σου παρωπιδες και κοιτα (η νεα μοδα) πχ προς Αμερικη που βαζουν μεσο και παρακαλανε οι γκομενες για να παιξουν σε πορνο ταινιες. (και με τα χρηματα να αγορασουν luis viton και καμπριο)

Λοιπον ασχετα με τον υποκοσμο και την παρακμη που υπαρχει στην πορνεια , τα μπουρδελα ειναι ενα τιμιο κομματι της κοινωνιας μας που οφελει και τις γυναικες και τους ανδρες.

ΥΓ ο ιδιος υποκοσμος και οι ιδιες "γερασμενες" φατσες υπαρχουν και στα μπουζουκια/κλαμπ , δεν νομιζω για αυτο να θες να κλεισουν τα μαγαζια. Αν θες να προσφερεις κατι μπες στο cosmoforum και ρωτα τι σκεφτεται μια κοπελα σαν τα κρυα τα νερα οταν την γαμαει ενας με αηδιαστικη/αποκρουστικη εικονα (δεν εννοω ασχημο αλλα με γενετικο ελαττωμα) που εχει ομως boxter. Αλλα φοβαμαι εκει θα συναντησεις μονο υποκρισια...
τελειοσ!συμφωνω απολυτα!ετσι εχουμε καταντησει και επισισ θελω να προσθεσω οτι η πιο ειλικρινησ σχεση μεταξυ αντρα και γυναικα.ειναι η σχεση πουτανασ πελατη.....
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom