Νέα

Ένα λεπτό απ' τον χρόνο σας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nekro_shmeio
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 91
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)
OP
OP
N

nekro_shmeio

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
66
Like
1
Πόντοι
0
ολα αυτα που ισχυριζεσαι.. υποτιμουν εσενα πρωτα απο ολα ως αντρα..

μηπως θα επρεπε να τα ξανασκεφτεις?

το θρεντ δεν το ανοιξα για να υπερασπιστω τις γυναικες. μην περνετε την αμυντικη αυτη σταση. οι γυναικες προωθειτε εξισουν αυτη την κατασταση, μην πως και περισσοτερο. και δεν ξερω ακριβως τι υπαρχει μεσα στην ψυχη και το μυαλο σας

οσο αφορα τους υπολοιπους, εαν ξερατε να διαβαζετε σωστα θα βλεπατε οτι το ποστ μου δεν περιεχει θρησκευτικους αφορισμους, δεν ανεφερα πουθενα τον Θεο, την αμαρτια και την κολαση. επισης ουτε την ηθικη. οσο για αυτους που βριζουν θα πω απλα οτι με αφηνουν αδιαφορο δεν εχουν καταλαβει τι θελω να πω. τους εχει τυφλωσει η πορωση ή εχουν συμφεροντα και κερδη απο τον χωρο του αγοραιου ερωτα. το ποιο πιθανο ειναι το δευτερο, ελπιζω τα ατομα που εμπλεκοντε στον χωρο να καταστραφουν και να σαπισουν στην φυλακή ή στο χωμα.
πραγματικα απορω, δεν βλεπετε πως ειναι οι χωροι των οικων ανοχης, πως ειναι τα ατομα που εργαζοντε εκει και ποιο ειναι το ποιόν τους; οι επιδειξιες ειναι καρικατουρες ανθρωπου.
τα κυκλωματα που υπαρχουν στον χωρο; οι γυναικες που πηγαινετε σε τη κατασταση ειναι; ολες ειναι γερασμενες για την ηλικια τους, κουρασμενες σωματικα και ψυχολογικα, με σαπια δοντια μεσα στην βρωμια και μεσα στις αρρωστιες. ειναι ενα νοσηρο και αρρωστημενο περιβαλλον. και πολλα απο τα ατομα που πηγαινουν εκει επισης ανρθωποι του περιθωριου, μονοι. βλεπεις και ανθρωπους που εαν δεν τους εβλεπες εκει δεν θα πιστευες ποτέ οτι θα κατεφευγαν σε μια τετοια επιλογη.....δ
δεν βλεπετε σε τι παρακμη ειναι οι περιοχες της Αθηνας οπου ανθει η πορνεια; γκεττο εχουν γινει.
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Όταν λέμα νεκρό σημείο, εννοούμε αυτό του κιβωτίου ταχυτήτων;  :think:
 

Vanzel

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2006
Μηνύματα
941
Κριτικές
1
Like
62
Πόντοι
6
...τους εχει τυφλωσει η πορωση ή εχουν συμφεροντα και κερδη απο τον χωρο του αγοραιου ερωτα. το ποιο πιθανο ειναι το δευτερο, ελπιζω τα ατομα που εμπλεκοντε στον χωρο να καταστραφουν και να σαπισουν στην φυλακή ή στο χωμα.

Υπερβολές εφόσον η πορνεία είναι νόμιμη δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα.

πραγματικα απορω, δεν βλεπετε πως ειναι οι χωροι των οικων ανοχης, πως ειναι τα ατομα που εργαζοντε εκει και ποιο ειναι το ποιόν τους; οι επιδειξιες ειναι καρικατουρες ανθρωπου.
τα κυκλωματα που υπαρχουν στον χωρο; οι γυναικες που πηγαινετε σε τη κατασταση ειναι; ολες ειναι γερασμενες για την ηλικια τους, κουρασμενες σωματικα και ψυχολογικα, με σαπια δοντια

¨Εχεις επισκεφτεί μπουρδέλο; Και αν ναι τι μπουρδέλο; Φυλής - Μεταξουργείο; Διεύρυνε τους ορίζοντες σου φίλε μου υπάρχουν και άλλα πράγματα! Όχι σάπια δόντια αλλά θα γαμήσεις γκόμενες που δεν είχες φανταστεί στα πιο τρελά σου όνειρα και ούτε καν σε μπουρδέλο. ΟΙ γυναίκες που κάνουν αυτήν την δουλειά δεν είναι μόνο οι πουτάνες των 30 ευρώ αλλά βάλε και ένα ή δύο μηδενικά από πίσω!

μεσα στην βρωμια και μεσα στις αρρωστιες. ειναι ενα νοσηρο και αρρωστημενο περιβαλλον. και πολλα απο τα ατομα που πηγαινουν εκει επισης ανρθωποι του περιθωριου, μονοι. βλεπεις και ανθρωπους που εαν δεν τους εβλεπες εκει δεν θα πιστευες ποτέ οτι θα κατεφευγαν σε μια τετοια επιλογη.....δ
δεν βλεπετε σε τι παρακμη ειναι οι περιοχες της Αθηνας οπου ανθει η πορνεια; γκεττο εχουν γινει.

Δεν είναι μόνο οι σκατοπεριοχές που περιγράφεις υπάρχουν και άλλες φάσεις ψάξε το site; Ξέρεις τι πάει να πει συνειδητοποιημένη πουτάνα; Μην νομίζεις ότι όλες τις αναγκάζουνε φίλε μου!
 

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
Διαφθορά και κυκλώματα υπάρχουν παντού!!Αρρωστημένο περιβάλλον που αναφέρεις δεν είναι τα μπουρδέλα, αλλά η κοινωνία που ζούμε όλοι...

Αλλά απ'ότι φαίνεται μας έχουνε κοιμήσει πολύ καλά κάποιοι για να ασχολούμαστε με προβλήματα που μόνο στην Ελένη Λουκά φαίνονται σοβαρά..!! ..ενώ άλλα σοβαρότερα πράγματα τα περνάμε στο ντούκου και τα κοιτάμε σαν μαλάκες!
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Φίλε nekro_shmeio, οφείλω να σε πληροφορήσω όλτι στο site υπάρχουν ακόμα thread όπως "πουτανόπιατσες", "τραβέλια με προσόντα", "ξύρισμα αρχιδιών", "μαυρούλες πίσω από το δημαρχείο", "υπόθεση πετσάκι", "στύση σε δημόσιο χώρο" (να φανταστείς, μέχρι και στο δρόμο μας σηκώνεται.. .) και άλλα πολλά βδελυρά...εκεί να δεις την κατάντιά μας  :jerking:
 
OP
OP
N

nekro_shmeio

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
66
Like
1
Πόντοι
0
δεν ειπα οτι ολες τις αναγκαζουν. πιστευω οτι οι περισσοτερες το κανουν απο επιλογη δικη τους. εδω ερχετε και το σημειο οπου διαφωνω με τις γυναικες και με την αμυντικη-υποκριτικη σταση που διατηρουν σε αυτα τα θεματα.
και οι αλλες των πολλων ευρω πιστευω τα ιδια ειναι. απλα θα δουλευουν με πολυ λιγοτερους πελατες, σε καλυτερα διαμορφωμενους χωρους και θα προσεχουν την εμφανιση τους περισσοτερο. αλλά και παλι η ενασχολιση με το συγκεκριμενο επαγγελμα γραφετε επανω τους. στο σωμα τους, στο προσωπο τους....και σιγουρα στην ψυχη τους. τις κανουν να ειναι σαν ζόμπι.
 

geremy

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
985
Like
2
Πόντοι
6
δεν ειπα οτι ολες τις αναγκαζουν. πιστευω οτι οι περισσοτερες το κανουν απο επιλογη δικη τους. εδω ερχετε και το σημειο οπου διαφωνω με τις γυναικες και με την αμυντικη-υποκριτικη σταση που διατηρουν σε αυτα τα θεματα.
και οι αλλες των πολλων ευρω πιστευω τα ιδια ειναι. απλα θα δουλευουν με πολυ λιγοτερους πελατες, σε καλυτερα διαμορφωμενους χωρους και θα προσεχουν την εμφανιση τους περισσοτερο. αλλά και παλι η ενασχολιση με το συγκεκριμενο επαγγελμα γραφετε επανω τους. στο σωμα τους, στο προσωπο τους....και σιγουρα στην ψυχη τους. τις κανουν να ειναι σαν ζόμπι.

επεσε ενα δακρυ πανω στο keyboard.

αν δω και 15ο post θα παω να κοψω το πουλι μου και θα το ταισω στα κεφαλοπουλα στο μικρολιμανο
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
επεσε ενα δακρυ πανω στο keyboard.

αν δω και 15ο post θα παω να κοψω το πουλι μου και θα το ταισω στα κεφαλοπουλα στο μικρολιμανο

γιατι στα κεφαλοπουλα ??????  :idiot:

εννοεις οτι ειναι ελαφρυ και θα κατσει στον αφρο ????  :dancing: :dancing:
 

geremy

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
985
Like
2
Πόντοι
6
γιατι θα το κανω αυριο στη δουλεια να μην εχω και σφουγγαρισμα για τα αιματα, ε κει οπως θα ειμαι στο μικρολιμανο πανω θα το πεταξω απο το μπαλκονι. :P


YΓ: ζει τιποτε αλλο περα απο κεφαλοπουλα ΜΕΣΑ στο μικρολιμανο? αν ειναι να ταισω και αυτα :P:P:P
 

NiLe

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.626
Like
5
Πόντοι
16
Δεν ειπα οτι ολες τις αναγκαζουν. πιστευω οτι οι περισσοτερε ς το κανουν απο επιλογη δικη τους. εδω ερχετε και το σημειο οπου διαφωνω με τις γυναικες και με την αμυντικη-υποκριτικη σταση που διατηρουν σε αυτα τα θεματα.
και οι αλλες των πολλων ευρω πιστευω τα ιδια ειναι. απλα θα δουλευουν με πολυ λιγοτερους πελατες, σε καλυτερα διαμορφωμεν ους χωρους και θα προσεχουν την εμφανιση τους περισσοτερο .. αλλά και παλι η ενασχολιση με το συγκεκριμεν ο επαγγελμα γραφετε επανω τους. στο σωμα τους, στο προσωπο τους....και σιγουρα στην ψυχη τους. τις κανουν να ειναι σαν ζόμπι.
κυριε ιησου χριστε ελεισον ημας.......
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
[size=10pt]μετανοο παπαγιωργη μου μετανοο... [/size] 

Πήγαινε πλύνε τα ακροδάχτυλα σου με αγίασμα, που τόλμησες να πληκτρολογήσεις τέτοιο ανοσιούργημα! Αμαρτωλέ!
(Σαν την ακλόγρια που έκανε γαργάρες - Ποιός το ξέρει αυτό?)
 

rotti

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
607
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
6
το ανέκδοτο με την καλόγρια που εκανε γαργάρες...??
:2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Ναι... αν ήταν ο συγγραφέας αυτού του.... κειμένου ( :jerking: ) στην θέση των ανθρώπων του Google που πλουτίσανε... πολύ απλά δεν θα είχε γράψει αυτό το κείμενο!!! :cheesy:
 

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
191
Πόντοι
6.055
Δεν ξέρω για ποιο λόγο έθιξες αυτά που είπες ομως κατ' εμέ καλά έκανες.

Φυσικά ο κόσμος της πορνείας είναι επι το πλείστον άνθρωποι περιθωριακοί, άνθρωποι που δουλεύουν για το κέρδος (αλλωστε ποιος δουλεύει τσάμπα σήμερα?)

Η βιομηχανία πορνό όμως απαρτίζεται απο ανθρώπους που δεν έχουν σχέση με τον υπόκοσμο, ούτε με απατεώνες κλπ. Είναι εταιρίες που έχουν νομική υπόσταση, έλεγχο και φυσικά κατ' εμε εκτελούν κοινωνικό έργο.

Η εταιρίες τηλεπληροφορικής επίσης εκτελούν κοινωνικό έργο. Δεν φαντάζεσαι πόσοι άνθρωποι ανάπηροι, άσχημοι, παραπληγικοί, τυφλοί, κουλοί κλπ καταφεύγουν στα ροζ τηλέφωνα για να ζήσουν λίγα λεπτά ευχαρίστησης.

Στις παραπάνω εταιρίες (πορνοβιομηχανία και τηλεπληροφορική) υπάρχει συνεχής έλεγχος ώστε να μην υπάρχουν νομικές υπερβάσεις και παραβάσεις.

Οσο για τις γυναίκες που εκδίδονται και είνα συνήθως απο πτωχές χώρες, σε πληροφορώ πως μετά απο 1-2 χρόνια δουλειάς πηγαίνουν στην πατρίδα τους, αγοράζουν σπίτι, ανοίγουν μαγαζιά και τους μένουν και λεφτά για καταθέσεις.

Πιστεύω εκτελούν κοινωνικό λειτούργημα όλοι οι παραπάνω και φέρνουν μια ισορροπία στην ανδρική συνεχόμενη και ακόρεστη σεξουαλική διάθεση.

Επίσης μεγάλο είναι το ποσοστό των γυναικών που εκδίδονται και το διασκεδάζουν και μερικές φορές το απολαμβάνουν. Οταν φεύγεις απο το μπουρδέλο με μεροκάματο 300-500 ευρώ ημερησίως στην τσέπη, η ζωή πιστεψέ με είναι καλύτερη γι' αυτές.

Είμαι υπέρ του πορνοθεάματος, υπέρ των εκδιδόμενων γυναικών, αρκεί να υπάρχει κρατικός έλεγχος για τα νοσήματα.
 

iaswnas

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
180
Like
0
Πόντοι
1
ολα αυτα που ισχυριζεσαι.. υποτιμουν εσενα πρωτα απο ολα ως αντρα..

μηπως θα επρεπε να τα ξανασκεφτεις?
Γιατι με υποτιμούν Θα με υποτιμούσαν αν συνέβαιναν ΕΝ ΑΓΝΟΙΑ μου.Εγω παραθέτω τα δεδομένα και δείχνω οτι πέρνω πρέφα τι  γίνεται γυρω μου...
 

μπατμαν

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2005
Μηνύματα
30
Like
1
Πόντοι
0
Κατω τα χερια απο το αρχαιοτερο επαγγελμα.Μακαρι το επιπεδο που βρηκα σε τουτο τα σαιτ να το εβλεπα και στη βουλη.
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom