Νέα

H παλιά Θύρα 7

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pefotismenos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 209K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

docrx8

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
249
Κριτικές
22
Like
479
Πόντοι
291
παιδες μετα απο ολα αυτα που διαβασα..θα σας πω και εγω μερικα λογια..ημουν οργανωμενος στην ερυθρολευκη στρατια (μαζι με τον νικο με την τρομπετα οπως αναφερατε)..τα ατομα που αξιζανε ηταν κυριως ο οικοδομος..ο δαβουρλης..ο αεροπορος...ο λιοφαγος (κυριως με την τρελα του και οχι σαν σωματοτυπος).. τα ουφακια (λεγε με ακης  :dancing:) ο βουκελατος  :dancing: )ο κουρεας κ.τ.λ.π οσον αφορα τον υποβρυχιο εκεινες τις εποχες τον ειχαν για σφαλιαρες στα σκαλια της θυρας 7 ασχετως μετα για το που εφτασε ..και δεν το αμφισβητω αυτο...ηταν εποχες ρομαντικες που μας ενδιαφερε ο θρυλος και μονο αυτος!!! τωρα με τον π.... τον κοκκαλη πολλοι ξενερωσαμε ..πολλοι καναμε οικογενειες..πολλους μας εθαψαν τα ναρκωτικα και παει λεγοντας >:(.εχω να παω στο γηπεδο εδω και 6 χρονια ...με αυτον την π..... γιος  προεδρο που εχουμε ..που εχει κανει τσιφλικι του τον ολυμπιακο....και που ντρεπομαστε για αυτο που ειμαστε)..(τιμουρ κετσπαγια και σωκρατη το ακουτε??/ :tickedoff:) αδερφια δεν ειναι πολυ μακρια η στιγμη που με κατι τσουκαλαδες  :jerking: μωραληδες  :jerking: μπροστα σας θα μας βρειτε...ηρθε η στιγμη να ξαναρθουμε (καποιοι καλοι..ακη το ακους :)) ...ο θρυλος  ανηκει στον λαο του και οχι στον μ.. τον προεδρο του..τσουκαλα μας ακους we ll be back   :thumbsup:
 

prowler7

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.630
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
2.007
Ήταν τότε που έκαναν μπάνιο στην κυκλική λιμνούλα έξω από το ΣΕΦ???
τοτε αφησε και το αυτι του καποιος παοκτσης στο σεφ... :o
ειχε πεσει απιστευτο τρεξιμο ππανω στη γεφυρα απο τον ηλεκτρικο μεχρι σεφ για να μπουνε μεσα...παντως ειχαν κατεβει αρκετοι..τοτε ειχαν και τον συνδεσμο ζηνωνος αν θυμαμαι καλα :)
 

prowler7

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.630
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
2.007
παιδες μετα απο ολα αυτα που διαβασα..θα σας πω και εγω μερικα λογια..ημουν οργανωμενος στην ερυθρολευκη στρατια (μαζι με τον νικο με την τρομπετα οπως αναφερατε)..τα ατομα που αξιζανε ηταν κυριως ο οικοδομος..ο δαβουρλης..ο αεροπορος...ο λιοφαγος (κυριως με την τρελα του και οχι σαν σωματοτυπος).. τα ουφακια (λεγε με ακης  :dancing:) ο βουκελατος  :dancing: )ο κουρεας κ.τ.λ.π οσον αφορα τον υποβρυχιο εκεινες τις εποχες τον ειχαν για σφαλιαρες στα σκαλια της θυρας 7 ασχετως μετα για το που εφτασε ..και δεν το αμφισβητω αυτο...ηταν εποχες ρομαντικες που μας ενδιαφερε ο θρυλος και μονο αυτος!!! τωρα με τον π.... τον κοκκαλη πολλοι ξενερωσαμε ..πολλοι καναμε οικογενειες..πολλους μας εθαψαν τα ναρκωτικα και παει λεγοντας >:(.εχω να παω στο γηπεδο εδω και 6 χρονια ...με αυτον την π..... γιος  προεδρο που εχουμε ..που εχει κανει τσιφλικι του τον ολυμπιακο....και που ντρεπομαστε για αυτο που ειμαστε)..(τιμουρ κετσπαγια και σωκρατη το ακουτε??/ :tickedoff:) αδερφια δεν ειναι πολυ μακρια η στιγμη που με κατι τσουκαλαδες  :jerking: μωραληδες  :jerking: μπροστα σας θα μας βρειτε...ηρθε η στιγμη να ξαναρθουμε (καποιοι καλοι..ακη το ακους :)) ...ο θρυλος  ανηκει στον λαο του και οχι στον μ.. τον προεδρο του..τσουκαλα μας ακους we ll be back   :thumbsup:
σ αυτην την στρατια ημουν κι εγω μελος φιλε μου...απο-οργανωθηκα απο τη μερα που αρχισε αυτος ο αλητης ο τσουκαλα να παιζει πιο ενεργο ρολο..μετα το 94-95...με βρισκεις απολυτα συμφωνο :sunglasses:
 

Klonari

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2009
Μηνύματα
47
Like
0
Πόντοι
0
π τωρα με τον π.... τον κοκκαλη πολλοι ξενερωσαμε ..πολλοι καναμε οικογενειες..πολλους μας εθαψαν τα ναρκωτικα και παει λεγοντας >:(.εχω να παω στο γηπεδο εδω και 6 χρονια ...με αυτον την π..... γιος  προεδρο που εχουμε ..που εχει κανει τσιφλικι του τον ολυμπιακο....και που ντρεπομαστε για αυτο που ειμαστε)
Tι λες ρε φιλε σε ξενερωσε ο Κοκκαλης και σε εκανε να ντρεπεσαι που εισαι γαυρος? :jerking:
 

canias

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2008
Μηνύματα
34
Like
0
Πόντοι
0
Tι λες ρε φιλε σε ξενερωσε ο Κοκκαλης και σε εκανε να ντρεπεσαι που εισαι γαυρος? :jerking:
εννοειτε ρε φιλε οτι ντρεπεται ο ανθρωπος καλητερα να φυγει να πεσουμε στη γ'να ξεσκαρταρει το γηπεδο απο δηθεν ολυμπιακαρες οι οποιοι αν δεν ειχε παρει ο"προεδρος" τοσα προταθληματα δεν θα περνουσαν απεξω.Εγω παω γηπεδω απο 17 ειμαι 25 και συμφονω και επαυξανω me ton docrx8 απλα πιστευω οτι ΠΑΝΤΑ πρεπει να πηγαινουμε στο γηπεδο ασχετα αν ξερουμε οτι ο πουτ.... γιος εκμεταλευεται την αρωστεια μας...(προσοπικη αποψη εννοειται).Αλλα δινω το απολυτο respect και υπερσεβομαι τις αποψεις αυτων τον οποιων πηγαιναν γηπεδο τις εποχες που προαναφερθηκαν δλδ στην γνησια ΘΥΡΑ 7.
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
O Μπακακος παντος ηταν μεγαλο φαρμακειο, μεγαλη μορφη ηταν ο Μπεκακος.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ωραιος ρε τυπε....να'σαι καλα......
μαλακια και αχρειαστο θρεντ χωρις νοημα...αποψη μου...μπορει να γραφτει οποιαδηποτε μαλακια και να ειπωθει το οτιδηποτε απο πραγματα και προσωπα που μπορει να ειναι και αληθειες αλλα μπορει να ειναι και μυθοι...
ασε που πολλες φορες αλλοιως ειναι η ηταν τα πραγματα και τελικα φαινοντουσαν και βγαινανε προς τα εξω εντελως διαφορετικα... ;) ;) ;) ;)
δεν το λεω με κακη εννοια για το παλληκαρι που το ανοιξε δεν ειχε σιγουρα κακη προθεση απλα θα ηθελα να του πω οτι μερικα πραγματα απλα ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ να συζητουνται και να αναπαραγονται σε δημοσιο φορουμ....
αποψη μου και παντα χωρις διαθεση παρεξηγησης...
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
εννοειτε ρε φιλε οτι ντρεπεται ο ανθρωπος καλητερα να φυγει να πεσουμε στη γ'να ξεσκαρταρει το γηπεδο απο δηθεν ολυμπιακαρες οι οποιοι αν δεν ειχε παρει ο"προεδρος" τοσα προταθληματα δεν θα περνουσαν απεξω.Εγω παω γηπεδω απο 17 ειμαι 25 και συμφονω και επαυξανω me ton docrx8 απλα πιστευω οτι ΠΑΝΤΑ πρεπει να πηγαινουμε στο γηπεδο ασχετα αν ξερουμε οτι ο πουτ.... γιος εκμεταλευεται την αρωστεια μας...(προσοπικη αποψη εννοειται).Αλλα δινω το απολυτο respect και υπερσεβομαι τις αποψεις αυτων τον οποιων πηγαιναν γηπεδο τις εποχες που προαναφερθηκαν δλδ στην γνησια ΘΥΡΑ 7.
φιλε αμα τα λες σοβαρα εχεις προβλημα...και νομιμοποιεις τις μαλακιες που υποστηριζουν οι αντιπαλοι για να μην αναγκαστουν να παραδεχτουν την ανωτεροτητα σου η οποια οντως υπαρχει....
το μονο προβλημα αλλα αυτο δεν ειναι μονο της ομαδας σου αλλα γενικα ολου του ελληνικου ποδοσφαιρου ειναι οτι εχει εξελιχθει σε εναν πολεμο και φυσικα διαγεται με νομους πολεμου...
δηλ. τον εξης ενα...Ο ΘΑΝΑΤΟΣ ΣΟΥ ΙΣΟΥΤΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΖΩΗ... ;) ;)
η τον αποδεχεσαι και μπαινεις στον πολεμο η οχι....να φυγει ο κοκκαλης που τους καθαριζει σαν αυγα και να ερθει ενας ο οποιος τι;;;
επισης θα τους καθαριζει και θα ειναι της ''αποδοχης '' τους;;;το θεωρεις πιθανο να γινει ποτε αυτο;;;
η θα τον καθαριζουν αυτοι και τοτε θα αναπολεις με νοσταλγια τις μερες που τους γαμαγες εσυ αλλα παραπονιοσουνα και εγραφες και στα παπαρια σου αυτα που σου ελεγε ενας γραφικος τυπος με το νικ hristidis σε ενα φορουμ με πουτανες;;;;
στα λεω φιλικα και μην με παρεξηγησεις....
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
μαζι σου,αλλα εχεις εναλλακτικη???
τι μαζι του ρε μαλακα.....ψηνεσαι και εσυ;;; :headbang: :headbang: :headbang:
ειναι μαλακας ο προεδρος του;;;;ε δεν γινεται να ειναι μαλακας για ολους....
αν ηταν μαλακας για μας θα ητανε καλος γιαυτους και το αντιστροφο....
ειναι σαν να μου λες οτι θες να φυγει ο σωφερ απο την ζελα....θες;;;;
μαζι σου και αρχιδια....δες πρωτα τι γραφει και μετα ποσταρεις ...
και κοψε τα γαμοχαπα πρωινιατικο.... :headbang: :headbang: :headbang:
 

canias

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2008
Μηνύματα
34
Like
0
Πόντοι
0
ρε φιλε δεν παρεξηγω και δεν σε θεωρω γραφικο(εγω μπορει να θεωρηθω)αλλα η ΠΡΟΣΟΠΙΚΗ ΜΟΥ αποψη ειναι οτι δεν πρεπει να συμβιβαστω με τιποτα επειχηριματικο.εγω ειμαι ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ KAI και μονο αυτο!!!!διαφωνεις οτι ο κοκκαλης εκμεταλευεται την αρροστεια μου???δεν μενδιαφερουν οι αλλοι ΚΑΝΕΝΑΣ τους και ναι θελω να φυγει αυτος ο οποιος βγαζει χρηματα απο την ομαδα που αγαπω απο την φανελα που τιμω και ακολουθαω τρογοντας βροχες χιονια προπερσυ στο σεφ και αλλα που ξερετε προφανος και εχετε ζησει.ΟΙ ΜΟΝΟΙ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΑΓΝΟΙ ΟΠΑΔΟΙ ΤΟΥ και κανενα τσουτσεκι πανω απο αυτους να εκμεταλευεται τα ινδαλματα τους(βλεπε τζιοβανι καστιγιο γιαννακοπουλο λεμονη κ.α.)διαφονεις??????

 

rebel 7

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2009
Μηνύματα
185
Like
0
Πόντοι
1
παιδες μετα απο ολα αυτα που διαβασα..θα σας πω και εγω μερικα λογια..ημουν οργανωμενος στην ερυθρολευκη στρατια (μαζι με τον νικο με την τρομπετα οπως αναφερατε)..τα ατομα που αξιζανε ηταν κυριως ο οικοδομος..ο δαβουρλης..ο αεροπορος...ο λιοφαγος (κυριως με την τρελα του και οχι σαν σωματοτυπος).. τα ουφακια (λεγε με ακης  :dancing:) ο βουκελατος  :dancing: )ο κουρεας κ.τ.λ.π οσον αφορα τον υποβρυχιο εκεινες τις εποχες τον ειχαν για σφαλιαρες στα σκαλια της θυρας 7 ασχετως μετα για το που εφτασε ..και δεν το αμφισβητω αυτο...ηταν εποχες ρομαντικες που μας ενδιαφερε ο θρυλος και μονο αυτος!!! τωρα με τον π.... τον κοκκαλη πολλοι ξενερωσαμε ..πολλοι καναμε οικογενειες..πολλους μας εθαψαν τα ναρκωτικα και παει λεγοντας >:(.εχω να παω στο γηπεδο εδω και 6 χρονια ...με αυτον την π..... γιος  προεδρο που εχουμε ..που εχει κανει τσιφλικι του τον ολυμπιακο....και που ντρεπομαστε για αυτο που ειμαστε)..(τιμουρ κετσπαγια και σωκρατη το ακουτε??/ :tickedoff:) αδερφια δεν ειναι πολυ μακρια η στιγμη που με κατι τσουκαλαδες  :jerking: μωραληδες  :jerking: μπροστα σας θα μας βρειτε...ηρθε η στιγμη να ξαναρθουμε (καποιοι καλοι..ακη το ακους :)) ...ο θρυλος  ανηκει στον λαο του και οχι στον μ.. τον προεδρο του..τσουκαλα μας ακους we ll be back   :thumbsup:

πολυ σωστος φιλε μου! :rockon:
 

Επισκέπτης
τι μαζι του ρε μαλακα.....ψηνεσαι και εσυ;;; :headbang: :headbang: :headbang:
ειναι μαλακας ο προεδρος του;;;;ε δεν γινεται να ειναι μαλακας για ολους....
αν ηταν μαλακας για μας θα ητανε καλος γιαυτους και το αντιστροφο....
ειναι σαν να μου λες οτι θες να φυγει ο σωφερ απο την ζελα....θες;;;;
μαζι σου και αρχιδια....δες πρωτα τι γραφει και μετα ποσταρεις ...
και κοψε τα γαμοχαπα πρωινιατικο.... :headbang: :headbang: :headbang:
ΜΑΘΕ ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ..
εγραψα=============>μαζι σου,αλλα εχεις εναλλακτικη???
περιμενω απαντηση για να καταλαβω τι εχει να μας προτεινει ο συνγαυρος..αν χαλιεσαι,σαλτα & γαμησου..
 

gp07

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.780
Like
35
Πόντοι
16
Ήταν τότε που έκαναν μπάνιο στην κυκλική λιμνούλα έξω από το ΣΕΦ???

Αυτοι λαγοι δεν ηταν? Για μακεδονομαχους δεν ηξερα.
ρε φιλε δεν παρεξηγω και δεν σε θεωρω γραφικο(εγω μπορει να θεωρηθω)αλλα η ΠΡΟΣΟΠΙΚΗ ΜΟΥ αποψη ειναι οτι δεν πρεπει να συμβιβαστω με τιποτα επειχηριματικο.εγω ειμαι ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ KAI και μονο αυτο!!!!διαφωνεις οτι ο κοκκαλης εκμεταλευεται την αρροστεια μου???δεν μενδιαφερουν οι αλλοι ΚΑΝΕΝΑΣ τους και ναι θελω να φυγει αυτος ο οποιος βγαζει χρηματα απο την ομαδα που αγαπω απο την φανελα που τιμω και ακολουθαω τρογοντας βροχες χιονια προπερσυ στο σεφ και αλλα που ξερετε προφανος και εχετε ζησει.ΟΙ ΜΟΝΟΙ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΑΓΝΟΙ ΟΠΑΔΟΙ ΤΟΥ και κανενα τσουτσεκι πανω απο αυτους να εκμεταλευεται τα ινδαλματα τους(βλεπε τζιοβανι καστιγιο γιαννακοπουλο λεμονη κ.α.)διαφονεις??????

Ρε φιλε μαζι σου, να τον κανουμε τον Θρυλο Μπαρτσα και να βαζουμε τα φραγκα εμεις. Αλλα πιστευεις πραγματικα οτι μπορουμε να προχωρησουμε χωρις επιχειρηματια? Δες τον ερασιτεχνη που γραφτηκαν 85000 μελη και τωρα ανανεωνουν 20000, και μιλαμε για 60€ οχι για παραπανω που θα διναμε για κανενα μετοχικο πακετο και απο επιτυχιες αλλο τιποτα τα παιδια εκει απο βολει μεχρι στιβο, γι αυτο...


Και μιας που λεμε για παλια Θυρα 7 , ας εχουν υπ΄οψη τα φυντανια μας τους κορνεδες και τις φαπες στο Ρεντη που θελανε και συναντηση για τα πριμ μετα την Κρητη.. Αντε μην παμε και τους δωσουμε εμεις κανα πριμ...
 

Επισκέπτης
Και μιας που λεμε για παλια Θυρα 7 , ας εχουν υπ΄οψη τα φυντανια μας τους κορνεδες και τις φαπες στο Ρεντη που θελανε και συναντηση για τα πριμ μετα την Κρητη.. Αντε μην παμε και τους δωσουμε εμεις κανα πριμ...
σσσσσσσσσσσσσσσσσσσ..κρυβε λογια λεμε..εχουν γνωση οι φυλακες..ολα θα γινουν οπως πρεπει..ειπαμε..αν χρειαστει θα το σηκωσει & ΠΑΛΙ η 7..
 

prowler7

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.630
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
2.007
σσσσσσσσσσσσσσσσσσσ..κρυβε λογια λεμε..εχουν γνωση οι φυλακες..ολα θα γινουν οπως πρεπει..ειπαμε..αν χρειαστει θα το σηκωσει & ΠΑΛΙ η 7..
Η πασσαρελα παντως στην πειραιως εχει φρεσκοτατα κορνεδακια καθημερινα!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

argentinos

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2007
Μηνύματα
184
Like
0
Πόντοι
1
Θα μου αρεσε να ελεγε ο προεδρος παμε αποκλειστικα για πρωταθλημα -κυπελλο.Και αν κατσει κυνηγαμε ευρωπη.

θα ηθελα,να κλεινω μεταγραφες απο ιουνιο κ οχι να διαβαζω καθε καλοκαιρι σηριαλ,ερχετε δεν ερχετε.
Μου αρεσει που εχω γηπεδο,αλλα θα μπορουσε να ηταν κ 55.000 κ να μην κανω πιπες για εισητριο εγω που δεν ειμαι μελος.
θελω εναν valverde ,σταθερα στον παγκο μου,κ οχι πασαρελα προπονητων
Ακαδημιες,τουλαχιστον να εχω δυνατες,με καλους προπονητες να βγαζω φυντανια,τι στι καλο 20 χρονια ειναι προεδρος.
Μου αρεσει που εχω κανει πουτανακια μου,τους σιχαμενους βαζελοπαοκαεκ.
ναι θαυμασα παικτες ιστορικους στον Θρυλο τοσα χρονια.

αυτα για αρχη.
ευχαριστω

 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
ΜΑΘΕ ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ..
εγραψα=============>μαζι σου,αλλα εχεις εναλλακτικη???
περιμενω απαντηση για να καταλαβω τι εχει να μας προτεινει ο συνγαυρος..αν χαλιεσαι,σαλτα & γαμησου..
εγω να παω να γαμηθω αλλα εγραψες μαζι σου σε εναν που λεει οτι ο θρυλος ανηκει στον ΜΑΛΑΚΑ τον προεδρο  του...
αρα συμφωνεις a priori( :2funny: :2funny: :2funny:) OTI o προεδρος ειναι μαλακας..... ;) ;)
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
ρε φιλε δεν παρεξηγω και δεν σε θεωρω γραφικο(εγω μπορει να θεωρηθω)αλλα η ΠΡΟΣΟΠΙΚΗ ΜΟΥ αποψη ειναι οτι δεν πρεπει να συμβιβαστω με τιποτα επειχηριματικο.εγω ειμαι ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ KAI και μονο αυτο!!!!διαφωνεις οτι ο κοκκαλης εκμεταλευεται την αρροστεια μου???δεν μενδιαφερουν οι αλλοι ΚΑΝΕΝΑΣ τους και ναι θελω να φυγει αυτος ο οποιος βγαζει χρηματα απο την ομαδα που αγαπω απο την φανελα που τιμω και ακολουθαω τρογοντας βροχες χιονια προπερσυ στο σεφ και αλλα που ξερετε προφανος και εχετε ζησει.ΟΙ ΜΟΝΟΙ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΑΓΝΟΙ ΟΠΑΔΟΙ ΤΟΥ και κανενα τσουτσεκι πανω απο αυτους να εκμεταλευεται τα ινδαλματα τους(βλεπε τζιοβανι καστιγιο γιαννακοπουλο λεμονη κ.α.)διαφονεις??????
θεωρητικα φυσικα και δεν μπορω να διαφωνησω με κατι που ακουγεται ιδεατο αλλα συναμα και απραγματοποιητο...
αν εμεις στον πολεμο αδερφε το ριξουμε στον ρομαντισμο την κατσαμε την βαρκα...θα παλευουμε για την κατηγορια στα αζητητα...θες δεν θες εχουν γινει αλλαγες στο ποδοσφαιρο....δες το χαρτι που σπρωχνει η ουεφα,δες τα κοζα στα εξωτερικα (που υποτιθεται οτι μας ενδιαφερει η ευρωπη)...αμα εμεις μεινουμε εξω απο το τραινο....το καλυτερο θα ηταν ενας συνδυασμος λιγο απο εδω και λιγο απο εκει....κατι τετοιο υποτιθεται οτι γινεται με μας με εναν προεδρο - οπαδο....
μην ξεχνας οτι αυτοι οι ιδιοι ρουφιανοι που πριονιζουν την καρεκλα του προεδρου αυτοι οι ιδιοι πλειστακις τον εχουν κατηγορησει οτι αφουγκραζεται την 7 και οτι επηρεαζεται απο αυτη....ψεμματα;;;;;
και το παραπονο των βαζελων ποιο ειναι ;;;οτι δεν εχουν εναν προεδρο - οπαδο οπως εμεις...
ψεμματα;;;;
δεν χρειαζεται συνεχως και ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ να υπενθυμιζουμε στους εαυτους μας οτι εμεις ειμαστε ο λαος που μπουντρουμιασε τον ιδιο του τον ηρωα - ευεργετη και τον εχωσε σε ενα μπουντρουμι 2χ2.... ;) ;) ;) ;)
δεν ειναι αναγκη να ξεχναμε τοσο ευκολα.... ;) ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom