Νέα

H παλιά Θύρα 7

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pefotismenos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 209K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

BBS

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2008
Μηνύματα
512
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
6
ποιο 83???
την τελευταια φορα που ηρθαν στο καραισκακη(στο 5-1) παλι ειχαν σηκωσει βουλγαρικη σημαια..
κοβει η πουτανα του βαζελου το γαμησι???

1. Δηλαδή μας λές ότι πρώτα οι ΠΑΟΚτσήδες ύψωσαν Βουλγάρικη σημαία και μετά βγήκε το σύνθημα Βούλγαροι;
2. Kαλά δεν κατάλαβες ότι ο plsme είναι Ολυμπιακός. Μάλλον εσάς έτσι σας είπαν να λέτε και εσείς πρέπει να κόψετε την Μαλαματίνα.

 

Επισκέπτης
1. Δηλαδή μας λές ότι πρώτα οι ΠΑΟΚτσήδες ύψωσαν Βουλγάρικη σημαία και μετά βγήκε το σύνθημα Βούλγαροι;
2. Kαλά δεν κατάλαβες ότι ο plsme είναι Ολυμπιακός. Μάλλον εσάς έτσι σας είπαν να λέτε και εσείς πρέπει να κόψετε την Μαλαματίνα.
οτι πεις..δεν ασχολουμαι με μπουγατσοκιμαδες-παραρτημα του βαζελου..
 

plsme

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
209
Like
0
Πόντοι
1
δουλεια !!!δεν ειμαι και με το πυλοφορι και το μυστρι..παροχη υπηρεσιων,τεσπα ολα καλα.απλα δεν θελω να δημιουργουνται εσφαλμενες εντυπωσεις περι της οπαδικης και κομματικης μου ταυτοτητος..
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Σιγά μην παω να ρωτήσω τον Τσουκαλά,και δεν πατάω σε τέτοιους χώρους.Αν μπορεί κάποιος να πει,ας πει.
 

barozo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
401
Κριτικές
32
Like
0
Πόντοι
601
Σιγά μην παω να ρωτήσω τον Τσουκαλά,και δεν πατάω σε τέτοιους χώρους.Αν μπορεί κάποιος να πει,ας πει.

και τι σε κοφτει ρε μεγαλε?
κληρονομος του εισαι?
για κοιτα ρε κατι κουτσομποληδες :2funny:
 

plsme

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
209
Like
0
Πόντοι
1
ο αγγελος πεθανε φημες λεγανε οτι εχει πεθανει και ο τακης,αγνωστο.τους ειχε μπλεξει η σουηδεζα αρραβωνιαστικια με τα βελονια... :headbang: :headbang: :headbang:
 

orbgr

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
572
Κριτικές
10
Like
10
Πόντοι
3.597
Eσυ μεγαλε που αποκαλεσες τον Σοφουλη για γελια μηπως τυχαινει να ξερεις τι ιστορια κουβαλαει αυτο το ατομο???
Αστο γιατι ειπες μαλακια...
 

nmb

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
336
Like
0
Πόντοι
1
ο κουντουρης εχει κλεισει το getto?
 

lacanian

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2009
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
Το getto το εχει πουλησει ο κουντουρης.Ετσι νομιζω τουλαχιστον.Μετα το ατυχες σκηνικο στην παιανια ειχαν ριξει δυναμιτη στο μαγαζι.Παντως απο τα καλυτερα σκηνικα ειχαν γινει στις αρχες τις δεκαετιας το 90 οταν ειχαν ερθει 3000 παοκια στο σεφ και επεφτε ξυλο στο κεντρο της αθηνας απο το πρωι.Ο υποβρυχιος σε μεγαλες στιγμες,κανονικος στρατηγος στο athens club εδινε κατευθυνσεις για το που αραζαν τα παοκια.Εκεινη την ημερα ειχε πεσει απιστευτο ξυλο.Στο σεφ δεν ειχε μεινει τιποτα ορθιο,ειχαν ξηλωθει τα παντα.
 

fan_club_pitsi

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
31
Like
0
Πόντοι
0
Ήταν τότε που έκαναν μπάνιο στην κυκλική λιμνούλα έξω από το ΣΕΦ???
 

lacanian

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2009
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
Πολλοι παοκτζηδες δεν ειχαν γυρισει με τα πουλμαν πισω.Τους εψαχναν στην θεσσαλονικη
 

fan_club_pitsi

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
31
Like
0
Πόντοι
0
χαχααχχα το θέμα είναι πως τα παόκια από προπαγάνδα το έχουν φτάσει σε άλλο επίπεδο.Επείδη δεν συναντιόμαστε πλεόν και συχνά κάνουν το άσπρο μαύρο σαν τη φανέλα τους.Καθένας τους έχει σουλατσάρει 2-3 φορές Ομόνοια-Πειραιά και δεν τους έχει πειράξει κανένας.
Όσον αφορά πάντως την αλαμάνα μιας και αναφέρθηκε προηγουμένως, διασταύρωσα απόψεις από μπεσα άτομα και μου είπαν ότι πιο πολύ μύθος είναι για τους μικρότερους.Έγινε ότι έγινε αλλά όχι τόσο τραγικά όσο τα περιγράφουν αμφότεροι μεχρί που ήρθε αστυνομία.
 

BBS

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2008
Μηνύματα
512
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
6
Το getto το εχει πουλησει ο κουντουρης.Ετσι νομιζω τουλαχιστον.Μετα το ατυχες σκηνικο στην παιανια ειχαν ριξει δυναμιτη στο μαγαζι.Παντως απο τα καλυτερα σκηνικα ειχαν γινει στις αρχες τις δεκαετιας το 90 οταν ειχαν ερθει 3000 παοκια στο σεφ και επεφτε ξυλο στο κεντρο της αθηνας απο το πρωι.Ο υποβρυχιος σε μεγαλες στιγμες,κανονικος στρατηγος στο athens club εδινε κατευθυνσεις για το που αραζαν τα παοκια.Εκεινη την ημερα ειχε πεσει απιστευτο ξυλο.Στο σεφ δεν ειχε μεινει τιποτα ορθιο,ειχαν ξηλωθει τα παντα.
Ημουν σε αυτή την εκδρομή.
Ηταν Μάρτιος νομίζω του 93 και είμασταν 70 πούλμαν (3500) + καμιά 500άρα Αθηναίοι ΠΑΟΚτσήδες.
Αράξαμε από το πρωί στην Ομόνοια και πήγαμε στο ΣΕΦ με τα πόδια(κολπάκια του καθηγητή της Αλητείας) με συνοδεία μεγάλης αστυνομικής δύναμης που βρίζανε συνέχεια Βούλγαροι και τέτοια.
Ο κυρίως όγκος της πορείας δεν συναντήθηκε με τους γάβρους παρά μόνο μέσα στο ΣΕΦ όπου μπήκαμε αργά αφού μπαίναμε ένας ένας απο μια πολύ στενή πόρτα με μαγκιές απο τα ΜΑΤ και τους επιστήμονες "σεκιουριτάδες".
Κατα τη διάρκεια της πορείας εμφανίζονταν συνέχεια κάτι τύποι με μηχανάκια που έκοβαν από μακριά και διακριτικά.
Μέσα στο ΣΕΦ βροχή απο πλακάκια σιφώνια κτλ τα οποία βέβαια επιστράφηκαν στον αποστολέα. Ο διπλανός μου σχίστηκε πολύ βαθια λίγο κάτω από το μάτι από μεταλλική περσίδα εξαερισμού, πολύ αίμα.
Σε ατμόσφαιρα κόλασης χάσαμε και την διαφορά από τον 1ο γύρο (νομίζω ήταν 13 και χάσαμε 18) και βγήκατε 1οι και πήρατε το  πρωτάθλημα.
Στο γυρισμό φύγαμε με ηλεκτρικό , λεωφορεία και επιστροφή Θεσσαλονίκη.
 

Επισκέπτης
Ημουν σε αυτή την εκδρομή.
Ηταν Μάρτιος νομίζω του 93 και είμασταν 70 πούλμαν (3500) + καμιά 500άρα Αθηναίοι ΠΑΟΚτσήδες.
Αράξαμε από το πρωί στην Ομόνοια και πήγαμε στο ΣΕΦ με τα πόδια(κολπάκια του καθηγητή της Αλητείας) με συνοδεία μεγάλης αστυνομικής δύναμης που βρίζανε συνέχεια Βούλγαροι και τέτοια.
Ο κυρίως όγκος της πορείας δεν συναντήθηκε με τους γάβρους παρά μόνο μέσα στο ΣΕΦ όπου μπήκαμε αργά αφού μπαίναμε ένας ένας απο μια πολύ στενή πόρτα με μαγκιές απο τα ΜΑΤ και τους επιστήμονες "σεκιουριτάδες".
Κατα τη διάρκεια της πορείας εμφανίζονταν συνέχεια κάτι τύποι με μηχανάκια που έκοβαν από μακριά και διακριτικά.
Μέσα στο ΣΕΦ βροχή απο πλακάκια σιφώνια κτλ τα οποία βέβαια επιστράφηκαν στον αποστολέα. Ο διπλανός μου σχίστηκε πολύ βαθια λίγο κάτω από το μάτι από μεταλλική περσίδα εξαερισμού, πολύ αίμα.
Σε ατμόσφαιρα κόλασης χάσαμε και την διαφορά από τον 1ο γύρο (νομίζω ήταν 13 και χάσαμε 18) και βγήκατε 1οι και πήρατε το  πρωτάθλημα.
Στο γυρισμό φύγαμε με ηλεκτρικό , λεωφορεία και επιστροφή Θεσσαλονίκη.
ετσι..μια χαρα τα λες..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom