Νέα

H χαμηλότερη/υψηλότερη βαθμολογία που θα βάζατε σε γκόμενα που έχετε πηδήξει

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ποια είναι η χαμηλότερη βαθμολογία που θα βάζατε σε γκόμενα που έχετε πηδήξει. (1 - 5)

  • 1. Τι πήγα και έκανα;

  • 2. Μαύρο χάλι

  • 3. Μπάζο

  • 4. Μπαζάκι

  • 5. Μέτρια προς κακή

  • 6. Μέτρια προς καλή

  • 7. Αστέρι

  • 8. Τούμπανο

  • 9. Μουνάρα

  • 10. Επίγεια Θεά


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.

CaptainK

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
2.745
Κριτικές
3
Like
9.619
Πόντοι
1.336

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.888
Κριτικές
2
Like
20.967
Πόντοι
6.236

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.888
Κριτικές
2
Like
20.967
Πόντοι
6.236
Καλά τύπε, πόσους μήνες είσαι στη θάλασσα;
Τον Μάιο θα μπαρκάρω. Αλλά πρέπει να γίνω Μαρκόνης, για να μου μάθει ο @CaptainK τα κόλπα στα λιμάνια - σε μούτσους δεν τα μαθαίνει.
Τέλος πάντων, ξεκίνησα την σχολή την Τρίτη και θα αποφοιτήσω, αν περάσω όλα τα μαθήματα με την πρώτη στις 17 Μαΐου.
 
Εγγρ.
15 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
1
Like
6.181
Πόντοι
1.056
Είμαι στα 19 με άδεια από ναυτικό ότι έχω φρεσκοχωρισμενος και σαν πιτσιρίκος μου σηκωνόταν με το αεράκι που φυσούσε!
Κάνω παρέα με ένα παληκάρι από Άρτα που μένει με τη δικιά του συντοπιτησα κ αυτή κ ένα βράδυ μου λέει "θα κατέβει η κολλητή της δικιάς μου Αθηνα και ψάχνετε για πουτσα,έλα να σε χωσω!είναι ωραίο μουνι με βυζάρες και γαμιεται απο παντού την έχει πάρει φίλος.." μου έδειξε κ μια φωτό που ήταν φτιαγμένη βαμμένη στολισμένη και ψήθηκα!
Βρεθήκαμε λοιπόν το βράδυ σε κλαμπακι όπου την βλέπω από κοντά με τα ξεκωλα της και μου έφτασε στο λαιμό!
Ξενερώμα πρώτο,άνοιξε το στόμα της!εκτός από τα νιι και τα λιι που πρόφερε σαν τσοπάνης από τις σπηλιές ήταν και στόκος τελείως!
Ξενερώμα δεύτερο ήρθε κοντά να με φιλήσει και βρωμαγε το στόμα της σαν πολύχρησιμοποιημενο τασάκι με παλιονερα μέσα..
Για να μη προσβάλλω τον φίλο αραζα απλά χαλαρά πίνω το ποτάμι μου και κάνω τον χαβαλε μου χωρίς χωσιματα κ πεσιματα..το ένα ποτό έφερε το άλλο,διασκεδάσαμε,πέρασε η ώρα..
Το ένα έφερε το άλλο η γκόμενα μου την έπεσε,εγώ σα μλκς καυλωσα και σταματησα να σκέφτομαι καθαρά και η επόμενη στάση μας ήταν το κοντινότερο ξενοδοχείο..
Ξενερώμα τρίτο η τύπισσα που γαμιοταν από παντού και έκανε τα πάντα δεν ήξερε ούτε να στηθεί σα γυναίκα,σιχαινοταν τη πίπα και έδινε κωλο αλλά από προετοιμασία δεν είχε ιδέα!κ όλα αυτά χωρίς καποτες από τη φουρια μου..
Δεν μείναμε ούτε ώρα καλά καλά προφασίστηκα ότι με χάλασε το ποτό την έβαλα σε ένα ταξί κ άντε γεια..
Ξενερώμα τελευταίο την επόμενη είχα απίστευτη φαγούρα και τσούξιμο στο πουλί...
 

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.940
Κριτικές
5
Like
8.016
Πόντοι
2.306
ΚΑΚΩΣ συγχωνεύτηκαν τα νήματα, έπρεπε να μείνει ένα για τις από 6 έως 10 κι ένα για τις από 1 έως 5.
Δεν έχω παράπονο, έχω παίξει από 1 μέχρι και 8 στη ζωή μου.
Σε σχέσεις ήμουν από 4 μέχρι και 6 (αν και μια σχέση μου, πριν τα φτιάξει μαζί μου, ήταν γύρω στο 7,5, μελαχρινή σωσίας της Jessica Lange, πολύ ωραία κοπέλα δηλαδή, αλλά στην πορεία της ζωής αφέθηκε).
Σε λοιπά νταραβέρια, έχω πάει και με 8άρια, πολύ όμορφα πρόσωπα και υπέροχα σώματα. Όπως έχω γράψει και στο νήμα για τις "σωσίες" που έχουμε πηδήξει (εξαφανίστηκε αυτό) έχω γαμήσει τη σωσία της Δήμητρας Ματσούκα, αλλά δεν τη λογαριάζω για 9, λόγω ύψους.
Έχω επίσης πηδήξει φίλη που είχε κορμί για Playboy, αλλά πολύ μικρό στήθος και φάτσα αδιάφορη.
Επίσης έχω πάει με αθλήτρια της ρυθμικής γυμναστικής και με μπαλαρίνα - στα μικράτα της - οπότε αντιλαμβάνεστε για τι σώματα μιλάμε...:smiling-face-with-heart-eyes:
Όσο για τις χαμηλές βαθμολογίες μου, μην τα ρωτάτε...Έχω πηδήξει ΦΑΛΑΙΝΑ (είχα όμως τόσες καύλες που θα πήγαινα και με τηλεφωνικό θάλαμο), παγανιστική σατανίστρια που είχε να πλυθεί καμιά εβδομάδα, έγγαμη μετανάστρια στα 45 με πατσοκοιλιά κλπ...
Θυμάμαι και μια φορά που έφτασα κοντά να πηδήξω 18χρονη (42 εγώ τότε) αλλά δεν έγινε. Δεν ξέρω τι βαθμολογία θα της έβαζα, αλλά πιστεύω θα ήταν πολύ ωραία εμπειρία...
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.560
Like
17.680
Πόντοι
3.656
Ο θεματοθέτης πάει μόνο με καλά κομμάτια !

images
 
OP
OP
Διαγραμμένο μέλος 112207
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.256
Κριτικές
7
Like
14.028
Πόντοι
3.936
ΚΑΚΩΣ συγχωνεύτηκαν τα νήματα, έπρεπε να μείνει ένα για τις από 6 έως 10 κι ένα για τις από 1 έως 5.
Δεν έχω παράπονο, έχω παίξει από 1 μέχρι και 8 στη ζωή μου.
Σε σχέσεις ήμουν από 4 μέχρι και 6 (αν και μια σχέση μου, πριν τα φτιάξει μαζί μου, ήταν γύρω στο 7,5, μελαχρινή σωσίας της Jessica Lange, πολύ ωραία κοπέλα δηλαδή, αλλά στην πορεία της ζωής αφέθηκε).
Σε λοιπά νταραβέρια, έχω πάει και με 8άρια, πολύ όμορφα πρόσωπα και υπέροχα σώματα. Όπως έχω γράψει και στο νήμα για τις "σωσίες" που έχουμε πηδήξει (εξαφανίστηκε αυτό) έχω γαμήσει τη σωσία της Δήμητρας Ματσούκα, αλλά δεν τη λογαριάζω για 9, λόγω ύψους.
Έχω επίσης πηδήξει φίλη που είχε κορμί για Playboy, αλλά πολύ μικρό στήθος και φάτσα αδιάφορη.
Επίσης έχω πάει με αθλήτρια της ρυθμικής γυμναστικής και με μπαλαρίνα - στα μικράτα της - οπότε αντιλαμβάνεστε για τι σώματα μιλάμε...:smiling-face-with-heart-eyes:
Όσο για τις χαμηλές βαθμολογίες μου, μην τα ρωτάτε...Έχω πηδήξει ΦΑΛΑΙΝΑ (είχα όμως τόσες καύλες που θα πήγαινα και με τηλεφωνικό θάλαμο), παγανιστική σατανίστρια που είχε να πλυθεί καμιά εβδομάδα, έγγαμη μετανάστρια στα 45 με πατσοκοιλιά κλπ...
Θυμάμαι και μια φορά που έφτασα κοντά να πηδήξω 18χρονη (42 εγώ τότε) αλλά δεν έγινε. Δεν ξέρω τι βαθμολογία θα της έβαζα, αλλά πιστεύω θα ήταν πολύ ωραία εμπειρία...

1705851105825.jpeg


Μόνο για αυτό πολύ άξιος.
 

klarino1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2010
Μηνύματα
3.172
Κριτικές
3
Like
4.325
Πόντοι
736
Η χαμηλότερη βαθμολογία 6 καθώς εάν κάτι δεν γυαλίζει αρκετά δεν ασχολούμαι (σε πληρωμένο έχω φτάσει και μέχρι 2 γιατί ντράπηκα σαν πιτσιρικάς να την στείλω ). Σε υψηλότερο 2 φορές 9 εκ των οποίων η μία 18χρόνη από lviv και πρώην του kman (visa skammer )
 

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.940
Κριτικές
5
Like
8.016
Πόντοι
2.306
Η χαμηλότερη βαθμολογία 6 καθώς εάν κάτι δεν γυαλίζει αρκετά δεν ασχολούμαι (σε πληρωμένο έχω φτάσει και μέχρι 2 γιατί ντράπηκα σαν πιτσιρικάς να την στείλω ). Σε υψηλότερο 2 φορές 9 εκ των οποίων η μία 18χρόνη από lviv και πρώην του kman (visa skammer )
Τι κωδικές ονομασίες είναι αυτές τύπε μου;;
 

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.940
Κριτικές
5
Like
8.016
Πόντοι
2.306
Τύπε @Nebuchadnezzar , ακριβώς έτσι ήταν γύρω στα 22 - 23 της...με γάμησες τώρα.
Στα 25 - 26 που τα φτιάξαμε, είχε πάρει κιλά, είχε αφεθεί, εγώ την ξαναέβαλα στον στίβο της καύλας...
Αυτό που με παρηγορεί είναι ότι τώρα, στα 51 της, θα έχει γίνει μπάζο όπως ήταν η μάνα της
Μάνα και κόρη είχαν απίστευτη ομοιότητα δε, θυμάμαι πήγαινα σπίτι τους, έβλεπα φωτογραφίες της μάνας στα νιάτα της και νόμιζα ότι ήταν η δικιά μου!
Να προσθέσω ότι το κορίτσι είχε βυζιά καλύτερα κι από της Jessica...
 
OP
OP
Διαγραμμένο μέλος 112207
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.256
Κριτικές
7
Like
14.028
Πόντοι
3.936
Τύπε @Nebuchadnezzar , ακριβώς έτσι ήταν γύρω στα 22 - 23 της...με γάμησες τώρα.
Στα 25 - 26 που τα φτιάξαμε, είχε πάρει κιλά, είχε αφεθεί, εγώ την ξαναέβαλα στον στίβο της καύλας...
Αυτό που με παρηγορεί είναι ότι τώρα, στα 51 της, θα έχει γίνει μπάζο όπως ήταν η μάνα της
Μάνα και κόρη είχαν απίστευτη ομοιότητα δε, θυμάμαι πήγαινα σπίτι τους, έβλεπα φωτογραφίες της μάνας στα νιάτα της και νόμιζα ότι ήταν η δικιά μου!
Να προσθέσω ότι το κορίτσι είχε βυζιά καλύτερα κι από της Jessica...

Μαζί θα εμπ1.

Μάνα και κόρη.

Μερακλής ο μπαμπάς τους με 2 Jessica Lange στο σπίτι.
 
Τελευταία τροποποίηση:

klarino1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2010
Μηνύματα
3.172
Κριτικές
3
Like
4.325
Πόντοι
736
Τι κωδικές ονομασίες είναι αυτές τύπε μου;;
Lviv =πόλη της Ουκρανίας
Kman =balkan cowboy =άρχοντας =τύπος που από όταν άνοιξε το ανατολικό μπλοκ σχεδόν, έχει σπαταλήσει πολύ χρόνο και πολλά λεφτά για να ασχοληθεί με διμετρες θεες εμφανισιακά, σαν υποψήφιος γαμπρός στα νιατα του, σαν χορηγός στα γεράματα
Visa Scammer =πριν πολλά χρόνια πιτσιρίκες από χώρες της πρώην USSR κάνανε σχέση και όλα τα χατίρια σε αγοράκια μήπως τις παντρευτούν και βγάλουν visa για να φύγουν στον δυτικό κόσμο
 
Τελευταία τροποποίηση:

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.940
Κριτικές
5
Like
8.016
Πόντοι
2.306
Lviv =πόλη της Ουκρανίας
Kman =balkan cowboy =άρχοντας =τύπος που από όταν άνοιξε το ανατολικό μπλοκ σχεδόν, έχει σπαταλήσει πολύ χρόνο και πολλά λεφτά για να ασχοληθεί με διμετρες θεες εμφανισιακά, σαν υποψήφιος γαμπρός στα νιατα του, σαν χορηγός στα γεράματα
Visa Scammer =πριν πολλά χρόνια πιτσιρίκες από χώρες της πρώην USSR κάνανε σχέση και όλα τα χατίρια σε αγοράκια μήπως τις παντρευτούν και φύγουν στον δυτικό κόσμο
Είσαι γνώστης της πρώην ΕΣΣΔ τύπε.
 

klarino1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2010
Μηνύματα
3.172
Κριτικές
3
Like
4.325
Πόντοι
736
OP
OP
Διαγραμμένο μέλος 112207
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.256
Κριτικές
7
Like
14.028
Πόντοι
3.936
Έχω πηδήξει άγνωστες απο Facebook, instagram, LinkedIn απο 5 - 8άρι

Δεν έχω πηδήξει από Twitter, bou

Δεν έχω Tinder
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom