Νέα

γυναικες vs αντρες σαν πελατισες/η αντιστροφα...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ACHILEAS77
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25
  • Εμφανίσεις 2K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.662
Πόντοι
3.495
ΠΡΙΝ εργαστω ειδικα με πολυ κοσμο,οκ στα 15-18 εκανα δουλειες με μικρη διαρκεια και σε φιλικο περιβαλλον.
ο κοσμος μου γκρεμιστηκε για την αποψη που χα για γυναικες.
αθωα πλασματα, κακομοιρα,ευγενεια κτλ.
ΟΙ πιο μεγαλες καριολες στην ψυχολογια,πχ θα ερθει ενας αντρας να φαει, η να παρει πληροφοριες, 8/10 θα ειναι ΕΥΓΕΝΙΚΟΣ, ΘΑ ΞΕΡΕΙ ΤΙ ΘΕΛΕΙ, ΔΕΝ ΘΑ ΣΕ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΕΠΙΤΗΔΕΣ,,ΚΤΛ.
απεναντιας η καθε καριολα που θα δωσει 10 ευρω εως10000 θα σου βγαλει το λαδι.
αντε να πεις γυναικα εναντιον αντρα, ακομη κ στις γυναικες φερονται ασχημα.
ειδικα σε πωλητριες λες και ειναι δουλες,.. λες και η κολωνια των 100 ευρω θα παει στην τσεπη της κοπελας.
ΠΑΝΤΑ οι γαμημενες, ΔΕΝ ΘΑ πουν ενα ευχαριστω κ να το νιωθουν.
ΠΑΝΤΑ θα πληρωσει ο αντρας μια φορα που θα γινει η κινηση ειναι "μπλοφα"
αυτο το κομπλεξ σε οτι πληρωνουν ανεξαρτητα που βρηκαν τα λεφτα δεν το εχω ξανασυναντησει ειδικα σε ελλγνιδες.
----------
απεναντιας στην αλλη ακρη..
σαν πωλητρια η γενικα σε οτι πουλαει πχ μια ασφαλεια...
ποτε δεν θα σου πει τι επιλογες εχεις, θα σε παει ΑΠΛΗΣΤΑ στο πιο ακριβο αντικειμενο.
δεν θα πει ποτε την λεξη λαθος.
-------------
οταν ειναι ολα τζαμπα η κερασμενα λαμπει το προσωπο τους...μονο λαμπακια δεν εχει.
------
και μιλαμε παντου.. στην αγορα ετσι,στο μαρκετ ετσι αν κ εκει οι ελιγμοι ειναι μικροι.
στο δρομο,στα mall, ικανες να κατεβασουν ολοκληρο μαγαζι κ να μην παρουν τιποτα....
-----
το πιο κουφο καριολα να χυνει το νερο στην γλαστρα για να παει η σερβιτορα συνεχεια,τα δωματια παντα θα τα ΚΑΝΟΥΝ ΠΟΥΤΑΝΑ...επειδη νοικιαζουν 3,4 μερες.
--------------------------------------
απο τα 19 και μετα αλλαξα αποψη 360.... βεβαια οταν ειναι στην απεναντι οχθη απαιτουν σεβασμο κτλ....και σε 5 λεπτα ξεχνουν πως θα επρεπε να φερονται.
---------
μεγαλη σαπιλα μεγαλο θεμα....και το χειροτερο εδω κ 7-8 χρονια ακολουθουν κ οι αντρες...οκ τα πιο πολλα πουστρακια ΟΙ ΚΟΜΠΛΕΞΙΚΟΙ...
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.704
Κριτικές
1
Like
4.482
Πόντοι
1.706
Αφου η κοινωνια μας αποτελειτε απο μουνοδουλους που δινουν τροφη στις μαλακισμενες.
Δωρα πανακριβα μπαααας κ βγει τριτο ραντεβου με την αλλη.
Οκ, να κανεις δωρακια σε καποια που εχει ομως ιδρωσει την φανελα ....

Οι αντρες φταινε
ΜGTOW η μονη λυση δυστυχως
 

outbreak2000

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
33
Κριτικές
1
Like
80
Πόντοι
0
Η συμπεριφορά των Ελλήνων πελατών είναι ακόμα μια έκφανση της γενικότερης ψυχολογικής, ηθικής και μορφωτικής παρακμής που μας χαρακτηρίζει ως λαό.

Αν κάποιος δεν εργάζεται σε περιβάλλον όπου να βλέπει πολυ (μα παρά πολυ) κόσμο, ειναι αδύνατον να καταλάβει το ποσοστό των ψυχικά ασθενών ανθρώπων που κυκλοφορούν.
Δεν αναφέρομαι σε σχιζοφρενείς δολοφόνους με πριόνια, αλλα σε καθημερινούς  ψυχοπαθείς της διπλανής πόρτας που κυκλοφορούν ανενοχλητοι απλώς γιατί δεν προβλέπεται λύση στο πρόβλημα τους και σε αυτά που δημιουργούν στους συνανθρώπους τους.

Σε πολυ γενικές γραμμές και χωρίς να ειμαι μισογύνης, θα συμφωνήσω με τον θεματοθέτη καθαρά λόγω εμπειρικης παρατήρησης και χωρίς εμπάθεια.
Όντως αν μιλάμε για κακούς πελάτες στην κατηγορία των light ψυχοπαθών, κακότροπων, γενικότερα ανθρώπων με τρικυμία εν κρανίω, οι γυναίκες κατέχουν τα πρωτεία.

Οι πιθανότητες ειναι μειωμένες σε οτι αφορά τους άνδρες  χωρίς να σημαίνει οτι δεν υπάρχουν πάμπολλοι ανεκδιήγητοι και τρισάθλιοι τύποι εκεί έξω.
Απλώς οι προβληματικοί άνδρες περιορίζονται συνήθως σε ποιο συγκεκριμένες κατηγορίες που συνήθως αφορουν μουνοδουλίαση (η κλιμακτήριος τους κάνει να πάσχουν απο λογοδιάρροια και θεωρούν ενδιαφέρον να εξιστορούν την ψεύτικη ιστορία της ζωής τους)
, στο άκομψο πέσιμο εν ώρα εργασίας ή στην τράκα και το βερεσέ.

Όσοι θέλετε να δείτε άκρως ενδιαφέροντα δείγματα συμπεριφορών, αξίζει να επισκεφτείτε μεγάλα καταστήματα καλλυντικών. Μπορεί κανείς να μαζέψει υλικό για διδακτορική διατριβή στο θέμα...
 
OP
OP
A

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.662
Πόντοι
3.495
ΑΝ τα εγραφα κανεις δεν θα με πιστευε...
εχει τυχει πολλες φορες να θελω να δωσω μπουκετο σε γκομενα αλλα ποτε δεν το εκανα.
μιλαμε για πολυ σκατοψυχες...
μακαρι η δουλειες μου να μην ηταν με κοσμο...κ να ειχα την αποψη που χα πιτσιρικας...
------------
τετοιο κομπλεξ ειδικα ελλαδα κ ειδικα σε γυναικες δεν υπαρχει.
μονο απο αυτο δεν αξιζουν καν το σπερμα...
οχι ολες αλλα το 80%
 

Krang

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2016
Μηνύματα
1.535
Κριτικές
11
Like
392
Πόντοι
306
Νηματάρα ακατάλληλη για λευκούς ιππότες. :hi:
 
OP
OP
A

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.662
Πόντοι
3.495
αν με στεναχωρει που το γραψα....ναι.
αλλα ετσι ειναι,οταν το 90% δεν εχει σεβασμο,ευγενεια,συμπαθεια,κτλ τι να πεις.
βεβαια ευγενεια ΕΧΟΥΝ ΟΤΑΝ ΖΗΤΑΝΕ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΕΧΟΥΝ ΑΝΑΓΚΗ....
καποτε θεωρουσα γενικα τους στραβωμουτσουνους κομπλεξικους..η αυτους που βριζαν λιγοπαραπανω...σαν μ@@@@... η πειρα κ τα γεγονοτα εδειξαν οτι ειναι η πιο original ανθρωποι...
θα ζητησουν συγνωμη,ειναι εξω καρδια και ειναι αυθεντικοι.....
-----------
μετα εχουμε τις σαβουρες και τα πουστρακια στο φερσιμο, ολα παντα με πονηρια κτλ....
το θαψιμο δεν το ριχνει ο αντρας στην γυναικα πιο πολυ, αν ξερατε τι λεει η μια για την αλλη γ@@@ σε τα..
------------
παραδειγμα δικηγορος με μπικινι...φαση τοτε...
-αντρας για 10 δευτερολεπτα που πας ρε τοφαλε με μπικινι...
-γυναικες(μπορει κ φιλες της)...!@$%&&***&^%$#*&^%$#&^% επι 2 ωρες κ επαναληψη το βραδυ....
------------
οποιος βρει μη κοτσομπολα, σαβουρο/τικ, σκατοψυχη κτλ...
ας την παρει αμεσως...μικρο βυζι,κοντη...κτλ...αυτα ξεπερνιουνται....
το αλλο το βαριδι θα το χεις μια ζωη..ΚΑΙ ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΗΤΕΡΑ ΘΑ ΓΙΝΕΙ....
-------------
ΜΕΤΑ ΛΕΝΕ ΦΤΑΙΜΕ ΕΜΕΙΣ....(οχι οτι δεν ισχυει λιγο),
θυμαμαι τυπο που μετα επιασε δουλεια που ειχε κ γυναικες πολλες...
μου λεγε ρε στο καφενειο ημουν μια χαρα κ ας μην εβλεπα γυναικα....
μετα απο χρονια τον καταλαβα...
-------------
στο ταχυδρομειο βριζουν.
στην λαικη βριζουν
στον χασαπη βριζουν.
στη βολτα θαβουν ολους.
στο τηλεφωνο το ιδιο.
κτλ/κτλ///
μεχρι κ ξυπνητηρι για να θαψουν βαζουν...
μετα ειναι ευαισθητες και ΙΝ...
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186
ΠΡΙΝ εργαστω ειδικα με πολυ κοσμο,οκ στα 15-18 εκανα δουλειες με μικρη διαρκεια και σε φιλικο περιβαλλον.
ο κοσμος μου γκρεμιστηκε για την αποψη που χα για γυναικες.
αθωα πλασματα, κακομοιρα,ευγενεια κτλ.
ΟΙ πιο μεγαλες καριολες στην ψυχολογια,πχ θα ερθει ενας αντρας να φαει, η να παρει πληροφοριες, 8/10 θα ειναι ΕΥΓΕΝΙΚΟΣ, ΘΑ ΞΕΡΕΙ ΤΙ ΘΕΛΕΙ, ΔΕΝ ΘΑ ΣΕ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΕΠΙΤΗΔΕΣ,,ΚΤΛ.
απεναντιας η καθε καριολα που θα δωσει 10 ευρω εως10000 θα σου βγαλει το λαδι.
αντε να πεις γυναικα εναντιον αντρα, ακομη κ στις γυναικες φερονται ασχημα.
ειδικα σε πωλητριες λες και ειναι δουλες,.. λες και η κολωνια των 100 ευρω θα παει στην τσεπη της κοπελας.
ΠΑΝΤΑ οι γαμημενες, ΔΕΝ ΘΑ πουν ενα ευχαριστω κ να το νιωθουν.
ΠΑΝΤΑ θα πληρωσει ο αντρας μια φορα που θα γινει η κινηση ειναι "μπλοφα"
αυτο το κομπλεξ σε οτι πληρωνουν ανεξαρτητα που βρηκαν τα λεφτα δεν το εχω ξανασυναντησει ειδικα σε ελλγνιδες.
----------
απεναντιας στην αλλη ακρη..
σαν πωλητρια η γενικα σε οτι πουλαει πχ μια ασφαλεια...
ποτε δεν θα σου πει τι επιλογες εχεις, θα σε παει ΑΠΛΗΣΤΑ στο πιο ακριβο αντικειμενο.
δεν θα πει ποτε την λεξη λαθος.
-------------
οταν ειναι ολα τζαμπα η κερασμενα λαμπει το προσωπο τους...μονο λαμπακια δεν εχει.
------
και μιλαμε παντου.. στην αγορα ετσι,στο μαρκετ ετσι αν κ εκει οι ελιγμοι ειναι μικροι.
στο δρομο,στα mall, ικανες να κατεβασουν ολοκληρο μαγαζι κ να μην παρουν τιποτα....
-----
το πιο κουφο καριολα να χυνει το νερο στην γλαστρα για να παει η σερβιτορα συνεχεια,τα δωματια παντα θα τα ΚΑΝΟΥΝ ΠΟΥΤΑΝΑ...επειδη νοικιαζουν 3,4 μερες.
--------------------------------------
απο τα 19 και μετα αλλαξα αποψη 360.... βεβαια οταν ειναι στην απεναντι οχθη απαιτουν σεβασμο κτλ....και σε 5 λεπτα ξεχνουν πως θα επρεπε να φερονται.
---------
μεγαλη σαπιλα μεγαλο θεμα....και το χειροτερο εδω κ 7-8 χρονια ακολουθουν κ οι αντρες...οκ τα πιο πολλα πουστρακια ΟΙ ΚΟΜΠΛΕΞΙΚΟΙ...
Αγγλια δεν υπαρχουν αυτα. Οι πωλητριες κ οι πελατισσες ειναι κατα κανονα ευγενεστατες.

 

prokopis_proikismenos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Νοε 2009
Μηνύματα
1.822
Κριτικές
10
Like
2.553
Πόντοι
3.187
Κάνω μια δουλειά που εχει να κανει κυρίως  με άντρες μεγάλης ηλικίας, και λιγότερο με γυναίκες. Οι άντρες όντως ειναι οι περισσότεροι ευγενικοί και συνειδητοποιημένοι. Οι γυναίκες αν και λιγότερες είναι περισσότερο απαιτητικές. Θα σου την πούνε με το παραμικρό, δεν αφήνουν τίποτε να πέσει κάτω. Τότε επιστράτευε το χιούμορ μου και τους ανταποδίδω με κομψό τροπο τα πυρά. Τότε γίνονται αρνάκια ή φεύγουν και δεν ξανάρχονται. Αυτο για μένα ειναι αδυναμία των γυναικών οταν δεν μπορούν να ελέγξουν την συμπεριφορά τους. Ίσως οι πολλοί καφέδες ίσως η έλλειψη καλής και σωστής διατροφής ίσως το περισσότερο άγχος που εχουν δεν της αφήνει σε ησυχία και ξεσπούν οπου βρουν. Οταν ειναι πωλήτριες όντως ειναι συνεργάσιμες οι περισσότερες γιατι οταν εχουν κατι ανάγκη κάνουν την πάπια. Ανάλογα με τον άνθρωπο πάντα, τίποτα δεν είναι δεδομένο....
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186
Οι μεγαλες σε ηλικια γυναικες θελουν να υψβσεις φωνη κ να τους επιβληθεις.
 

giovanni845

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2010
Μηνύματα
673
Like
297
Πόντοι
26
Σαν άνθρωπος που έχω δουλέψει και δουλεύω σε κάτι που έχει να κάνει με πολύ κόσμο θα συμφωνήσω με το νηματοθέτη αν και έχουν δει πολλά τα μάτια μου και απο άντρες πλέον.Αλλά κατά βάση σωστός.
 

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.947
Κριτικές
27
Like
2.372
Πόντοι
6.955
Νηματάρα ακατάλληλη για λευκούς ιππότες. :hi:

Κατάρα στους λευκούς ιππότες!

Χωρίς να είμαι MGTOW αποδέχομαι πλήθος θέσεων τους. Μόνη λύση μόνη προοπτική δια το μέλλον είναι να χάσουν τα θηλυκά την δύναμη τους.
 

Krang

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2016
Μηνύματα
1.535
Κριτικές
11
Like
392
Πόντοι
306
Κατάρα στους λευκούς ιππότες!

Χωρίς να είμαι MGTOW αποδέχομαι πλήθος θέσεων τους. Μόνη λύση μόνη προοπτική δια το μέλλον είναι να χάσουν τα θηλυκά την δύναμη τους.
:rockon: :rockon:
 

s/milfakias

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2017
Μηνύματα
651
Like
127
Πόντοι
6
Κάνω μια δουλειά που εχει να κανει κυρίως  με άντρες μεγάλης ηλικίας, και λιγότερο με γυναίκες. Οι άντρες όντως ειναι οι περισσότεροι ευγενικοί και συνειδητοποιημένοι. Οι γυναίκες αν και λιγότερες είναι περισσότερο απαιτητικές. Θα σου την πούνε με το παραμικρό, δεν αφήνουν τίποτε να πέσει κάτω. Τότε επιστράτευε το χιούμορ μου και τους ανταποδίδω με κομψό τροπο τα πυρά. Τότε γίνονται αρνάκια ή φεύγουν και δεν ξανάρχονται. Αυτο για μένα ειναι αδυναμία των γυναικών οταν δεν μπορούν να ελέγξουν την συμπεριφορά τους. Ίσως οι πολλοί καφέδες ίσως η έλλειψη καλής και σωστής διατροφής ίσως το περισσότερο άγχος που εχουν δεν της αφήνει σε ησυχία και ξεσπούν οπου βρουν. Οταν ειναι πωλήτριες όντως ειναι συνεργάσιμες οι περισσότερες γιατι οταν εχουν κατι ανάγκη κάνουν την πάπια. Ανάλογα με τον άνθρωπο πάντα, τίποτα δεν είναι δεδομένο....
δυστυχως και εγώ ανάλογες εμπειρίες έχω με γυναίκες πελάτισσες εκεί έξω. Απαιτητικές και συχνά αγενείς.
 
Εγγρ.
29 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.363
Like
279
Πόντοι
36
παιδια διαφωνω ή συμφωνω αδιαφορο, αλλα εχετε ανοιξει 100 διαφορετικες βερσιον του τι γινεται με τις ελλειΙνιδες


δεν λεω να το αποδεχτειτε ως εχει ή να κανετε πραγματα στην πραξη για να αλλαξει (που αυτο θα ητανε το σωστο για να πω αλλα τεσπα) απλα λεω: η επαναληψη της επαναληψης κουραζει . Και αν αυτο δεν σας νοιαζει γιατι στην τελικη σαλτα και γαμησου και μην μας διαβαζεις , μπορειτε να πειτε και μαζι σας, μαζι χανεται και το (οποιο) δικιο σας
 

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
παιδια διαφωνω ή συμφωνω αδιαφορο, αλλα εχετε ανοιξει 100 διαφορετικες βερσιον του τι γινεται με τις ελλειΙνιδες


δεν λεω να το αποδεχτειτε ως εχει ή να κανετε πραγματα στην πραξη για να αλλαξει (που αυτο θα ητανε το σωστο για να πω αλλα τεσπα) απλα λεω: η επαναληψη της επαναληψης κουραζει . Και αν αυτο δεν σας νοιαζει γιατι στην τελικη σαλτα και γαμησου και μην μας διαβαζεις , μπορειτε να πειτε και μαζι σας, μαζι χανεται και το (οποιο) δικιο σας

σοβατα τωρα ανοιξες θεμα για να πεις αυτο...
 
Εγγρ.
29 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.363
Like
279
Πόντοι
36
εγω δεν αγαπω πια γιατι πληγωθηκα βαθιά αλλά αν δεν το μαζέψεις, θα στο δαγκώσω

"Γύρω μου ο αέρας που φυσά Δε λέει να αφήσει ήσυχη την πουκαμίσα μου
Μου ξεσηκώνει τα βυζά Και μου σκορπάει τις μπαλένες"
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom