Νέα

Γύφτοι-βΡομά: συμβάντα, απόψεις κλπ.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Anton3566
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 378K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
184
Like
262
Πόντοι
1
Θα πω αυτό και τέλος...που να δεις κάτι φάρες Ελληναράδων από κάτι χωριά...αγράμτων...που σκοτωναν την κορη τους στο ξυλο επειδη την βιασε ενας αλλος απο το χωριο, που ακομα ακομα τρωνε τα επιδοματα και τα λεφτα του δημοσιου...και που ψηφιζουν χρυση αυγη αλλα παιρνουν μαυρους και πακιστανους να δουλεψουν στα χωραφια τους για 15 ευρω μερομακατο.

Αυτοί οτι και να είναι χαζούλη ότι έγκλημα και να εχουν πράξει είναι στην χώρα τους στην πατρίδα τους. Οι άλλοι είναι ξένοι και δεν έχουν καμία δουλειά να βρίσκονται εδώ. Τώρα για τους κακούς χρυσαυγιτες που τους παίρνουν στα χωράφια και πολύ καλά τους κάνουν. Όχι θα τους έχουμε να κάθονται να ξινουν τα αρχιδια τους και να τρώνε τα επιδόματα από τους φόρους μου. Θες να είσαι στο Ελλαντα? Πάνε δούλεψε και ζήσε, πλήρωνε φόρους, λογαριασμους κλπ. Οπότε μπράβο στους κακούς χρυσαυγιτες που τους έχουν χαμαληδες στα χωράφια τους.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.931
Κριτικές
63
Like
45.836
Πόντοι
9.297
Δικέ μου όσο σκατά και να είσαι,πέρα απο το γεγονός ότι είσαι μαλάκας αν οδηγείς μεθυσμένος όταν σε κυνηγάνε για χιλιόμετρα,κάποια στιγμή θα νιωσεις και θα σταματήσεις.Και αν δεν έχεις κάτι να κρύψεις,πέρα απο το ότι οδηγείς μεθυσμένος,όντως θα σταματήσεις.Όμως αν αρχίσεις και εμβολίζεις μηχανές ή περιπολικά θεωρείσαι ένοπλος και έχει δικαίωμα να σου ρίξει,είτε είσαι γύφτος,είτε αγρινιώτης,όπως ειπώθηκε παραπάνω,είτε άσπρος,είτε μαύρος,είτε πορτοκαλί με βουλες.
Ακριβώς...εμβολισες αστυνομικά οχήματα;Να υποστείς τις συνέπειες.Στην Αμερική θα τον υποδέχονταν με Λελουδικα και το Savoir Vivre του Μέγα Ζαμπουνη;
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.952
Like
14.414
Πόντοι
3.656
Δικέ μου ο μη λογικός εδώ είσαι εσύ και εσύ προσπαθείς να επιβάλλεις τις όποιες απόψεις έχεις,αν και είναι ηλίθιες και χωρίς κανένα λογικο ή πρακτικό έρεισμα.Επιχειρημάτα υπάρχουν,τα οποία όμως δεν σε βολεύουν και το παίζεις τρέλα και συνεχίζεις να λες τα δικά σου.Καπέλο σου,αλλά ο φασίστας εδώ είσαι εσύ που πας να επιβληθείς με το έτσι θέλω και μας ζαλίζεις τον πούτσο.Μιλάμε για αντίσταση κατά της αρχής,απόπειρα ανθρωποκτονίας αστυνομικών,φθορά κρατικού υλικού, καταδιώξεις στο μισό λεκανοπέδιο και ότι μπορείς να φανταστεις.Και τι μας λές;Ότι δεν είχαν πιστολια,άρα όλα καλά;Δηλαδαή 1,5 τόνος οχημα που πέφτει πάνω σε ανθρώπους δεν είναι όπλο;Δεν μπορεί να σκοτώσει με δαύτο;Σταμάτησε όταν ειχε ευκαιρία;Όχι.Πήγε να τους σκοτώσει και τον σκότωσαν αυτοί.Τι μας τσαμπουνάτε εδω;Και στο τέλος της ημέρας θα τους κλάσουν τον πούτσο στους μπάτσους.
Ρε τύπε γιατί δε διαβάζεις αυτά που έγραψα...εγώ δεν συνέχισα μαζί του την κουβέντα οταν ανέφερε την υπόθεση του φλουντ...στην οποια εχει μιλησει η δικαιωσυνη και φυσικα οταν σου λεει ο αλλος οι περισσοτεροι μαυροι ειναι εγκληματιες και καλως τους σκοτωνουν τι να πεις? Κανεις οτι δε καταλαβαινεις?

Εγω γιατι ειμαι φασιστας? Ειπα την αποψη μου οπως την ειπες και εσυ...σου απαγορευσα να την πεις? Πρεπει να συμφωνω μαζι σου για να μην ειμαι? Μην μπλεκεις τις 2 συζητησεις μαζι.

Εγω εχω νομιζω...το δικαιωμα να πιστευω οτι το να ανοιξουν πυρ σε βαθμο που να σκοτωθει ο οδηγος ηταν υπερβολη...και ακομα περισσοτερο εχω το δικαιωμα να το γραψω σε ενα δημοσιο φορουμ...αν δε σας αρεσει η αποψη μου μη τη διαβεται η αν δεν ειναι συμφωνη με το φορουμ καντε μου αναφορα. Τι εννοεις μη σας τα ζαλιζω? θα με διωξεις απο το θρεντ?
 

dleivas

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
3.568
Κριτικές
4
Like
497
Πόντοι
36
Άρα η σωστή απάντηση της αστυνομίας σε κάθε εν δυνάμη ''ένοπλη επίθεση'' είναι το γάζωμα?

Αν έχεις βγει μετά από ποτάρες και έχεις γίνει ντίρλα και οδηγείς και δεν σταματήσεις στο μπλόκο και γίνει καταδίωξη? Στις πορείες το κοντάρι θεωρείται όπλο? να ανοίξουν πυρ και εκεί?

Εν τέλη..σε μια πολιτισμένη κοινωνία (και αστυνομία) ή λύση είναι το γάζωμα πάντα? Δεν είναι λίγο υπερβολικό?

Δε μιλάω για περίπτωση όπως αυτή πριν κάποια χρόνια που μετά από ληστία τράπεζας είχν ανοίξει πυρ κατά των αστυνομικών που τους καταδίωξαν.
εδω δεν εχουμε να κανουμε με εν δυναμει ενοπλη απιθεση αλλα με ενοπλη επιθεση-αποπειρα ανθρωποκτονιας.αρα η αντιδραση των αστυνομικων ηταν απολυτα σωστη.αν καποιος απο την αστυνομια οφειλει να απαντησει τι πηγε στραβα,ειναι αυτος που εδωσε εντολη να σταματησει η καταδιωξη αντι να τους σταματησουν νωριτερα με χρηση διαφορετικων μεσων-οχηματων.
για τις υπολοιπες ερωτησεις που κανεις με σκοπο το τσουβαλιασμα,δε θα απαντησω γτ το καθε περιστατικο πρεπει να εξεταζεται ξεχωριστα.
 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.244
Κριτικές
81
Like
8.044
Πόντοι
7.865
Ακριβώς...εμβολισες αστυνομικά οχήματα;Να υποστείς τις συνέπειες.Στην Αμερική θα τον υποδέχονταν με Λελουδικα και το Savoir Vivre του Μέγα Ζαμπουνη;
Στο Αμέρικα δεν έχεις περιθώριο για πολλά,καθώς βγαίνουν τα πιστόλια και οι καραμπίνες έτσι...Δεν είπαμε να φτάσουμε και σε αυτό το σημείο,αλλά όχι να μας λένε οι διάφοροι μαλακίες κιόλας.
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.952
Like
14.414
Πόντοι
3.656
Αυτοί οτι και να είναι χαζούλη ότι έγκλημα και να εχουν πράξει είναι στην χώρα τους στην πατρίδα τους. Οι άλλοι είναι ξένοι και δεν έχουν καμία δουλειά να βρίσκονται εδώ. Τώρα για τους κακούς χρυσαυγιτες που τους παίρνουν στα χωράφια και πολύ καλά τους κάνουν. Όχι θα τους έχουμε να κάθονται να ξινουν τα αρχιδια τους και να τρώνε τα επιδόματα από τους φόρους μου. Θες να είσαι στο Ελλαντα? Πάνε δούλεψε και ζήσε, πλήρωνε φόρους, λογαριασμους κλπ. Οπότε μπράβο στους κακούς χρυσαυγιτες που τους έχουν χαμαληδες στα χωράφια τους.
Ασε μας ρε μαν Κυριακατικα εμενα βρηκες να τρολαρεις :confused:
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
184
Like
262
Πόντοι
1
Οι μειονότητες ξαναλέω είναι πιο περιθωριοποιημένες,και πιο συχνά προφανώς,ορισμένα άτομα που ανήκουν σε αυτές θα έχουν παραβατικές συμπεριφορές,που πηγάζουν κυρίως από το χαρακτήρα και μετά από τις κοινωνικο-οικονομικές συνθήκες.

Και οι Έλληνες σε μεγαλύτερο ποσοστό τα ίδια θα κάνανε,αν ήταν στην ίδια κατάσταση με αυτούς,αλλά όχι όλοι προφανώς.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Το nigga θεωρείται προσβλητικό αν το πει λευκός,διότι αρκετοί από αυτούς που λένε αυτή τη λέξη,τη λένε με αρνητικό και προσβλητικό προς τους μαύρους ύφος.
Οι μαύροι αποκαλούν τους λευκούς redneck η White trash. Ε και?
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
Να το γράψω και εγώ άλλη μια....1)τους πήγαν στον εισαγγελέα άρα λογικά αυτό δεν ήταν η σωστή αντίδραση 2) Αυτά που γράφονται είναι ότι οι αστυνομικοί άνοιξαν πυρ αφου το αυτοκίνητο έκανε όπισθεν για να ξεφυγει και χτυπησε τις μηχανες.

3) 102η φορα...εγω σχολιασαμ περισσοτερο την αντιδραση των ραμπο εδω μεσα σε φαση ''μακαρι να γαζωνανε όλο τον καταυλισμο'' παρα τη εκβαση της καταδιωξης. Ποσο πιο πενηνταρικα να το κανω?
Τους πήγαν στον εισαγγελέα γιατί φοβούνται το πολιτικό κόστος,ότι θα το κάνει σημαία η αντιπολίτευση και τυχόν αντιδράσεις από τους σκατόγυφτους

Αφού παραδέχεσαι το 2,γιατί γράφεις για καταδίωξη και άσχετα παραδείγματα περί Αγρινίου,κ.λ.π.;
Οι κωλόγυφτοι δέχθηκαν πυρά,ΟΧΙ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΔΙΩΞΗ,αλλά μονάχα ότι επιχείρησαν να ΕΜΒΟΛΙΣΟΥΝ ΤΟΥΣ ΔΙ.ΑΣ.
όπως και έγινε και φαίνεται από τις φωτό όπου η μία μηχανή είναι κάτω από το αυτοκίνητο.
Δηλαδή πότε πρέπει να πυροβολούν επιτέλους οι αστυνομικοί,αν δεν πυροβολούν ούτε όταν πηγαίνουν να τους σκοτώσουν

Εσύ δες καλύτερα τη δική σου αντίδραση,που πας εδώ και πόσες σελίδες να διαστρεβλώσεις όσα έγιναν
και όταν σου επεσήμαναν πυρά κατά τον εμβολισμό,έκανες ότι δεν τα έβλεπες..

Και εγώ είμαι κατά του γαζώματος του καταυλισμού γιατί η κοινωνία θα απωλέσει τον πνευματικό και πολιτισμικό πλούτο των βρωμά..
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.931
Κριτικές
63
Like
45.836
Πόντοι
9.297
Το να κάνουν συγκεντρώσεις ομοφυλοι τους ..ο.κ...τρωγεται αυτό.
Στα Εξάρχεια που μαζεύτηκαν αυτοί είχαν Ρομά συμμετέχοντες;Κάνανε καμμία πορεία για την βία Μουσουλμάνων προς Μουσουλμάνες γυναίκες;:headbang:
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.931
Κριτικές
63
Like
45.836
Πόντοι
9.297
Αυτα στην ΝΔ,που εσείς οι Ζαίοι,οι ΚΚΕδες και οι λοιποί ΜΚάδες υποστηρίζετε...Δεν παίρνουμε εδώ το μέρος των εν γένει σκατόμπατσων,αλλα στο ότι οι γύφτοι και οι λοιποί σαν και δαύτους είναι παραβατικοί και μια φορά που έκαν οι μπάτσοι την δουλειά τους,τους τρέχουν.
Αφού είναι υπέρ των αστυνομικών άνθρωπος που γενικά δεν τους συμπαθεί φανταστείτε τι κλίμα υπάρχει....
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.952
Like
14.414
Πόντοι
3.656
εδω δεν εχουμε να κανουμε με εν δυναμει ενοπλη απιθεση αλλα με ενοπλη επιθεση-αποπειρα ανθρωποκτονιας.αρα η αντιδραση των αστυνομικων ηταν απολυτα σωστη.αν καποιος απο την αστυνομια οφειλει να απαντησει τι πηγε στραβα,ειναι αυτος που εδωσε εντολη να σταματησει η καταδιωξη αντι να τους σταματησουν νωριτερα με χρηση διαφορετικων μεσων-οχηματων.
για τις υπολοιπες ερωτησεις που κανεις με σκοπο το τσουβαλιασμα,δε θα απαντησω γτ το καθε περιστατικο πρεπει να εξεταζεται ξεχωριστα.
Δεν είσαι λάθος...ουτε εγω ειπα οτι δεν επρεπε να γινει καταδιωξη ουτε να τους αφησουν να φυγουν χωρις να τους σταματησουν. Εγω ειπα οτι εφοσον μιλαμε για ενα αυτοκινητο και 7-8 ατομα της ομαδας διας θα μπορουσαν να τους εχουν ακινητοποιησει χωρις να σκοτωθει ενα 20χρονο παιδι...γιατι γυφτος η οχι...20 χρονων ηταν ακομα παιδι.

Να ξαναπω αλλη μια φορα οτι περισσοτερο εντυπωση που κανουν αυτα που διαβαζ εδω του τυπου ''καλα τους εκαναν μακαρι να τους σκοτωναν ολους" η δεν παει παραπερα απο την οπαδοποιηση η συζητηση?
 

Mpratan

Μέγας
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.887
Κριτικές
21
Like
11.150
Πόντοι
4.546
Οι κωλόγυφτοι είναι εδώ και αιώνες σε όλη την Ευρώπη και ΠΟΥΘΕΝΑ δεν έχουν ενταχθεί,
παρά τις κατά τόπους προσπάθειες των τοπικών κοινωνιών

Φυσικά κατά την,κατ΄όνομα μονάχα, δεξιά κυβέρνηση στην Ελλάδα,
οι αστυνομικοί θα τιμωρηθούν επειδή τόλμησαν να πυροβολήσουν
κάποιον που αποπειράθηκε να τους σκοτώσει.

Και έχουν μάλιστα και μπάσταρδα να τους υποστηρίζουν,
που χθες βγήκαν στους δρόμους και τα έσπασαν υπό την ανοχή της αστυνομίας
που ξέρει πως όποτε ακουμπάει αυτά τους χρήσιμους ηλίθιους του συστήματος,
βρίσκει το μπελά της...

Σκατά στους σκατόγυφτους και τους βρωμόπουστες υποστηρικτές τους
Εκεί στη Γερμανία τολμούν να κάνουν αυτά τα πράγματα?
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
Εγω ειπα οτι εφοσον μιλαμε για ενα αυτοκινητο και 7-8 ατομα της ομαδας διας θα μπορουσαν να τους εχουν ακινητοποιησει χωρις να σκοτωθει ενα 20χρονο παιδι...
Κλασσικές αριστερές ουτοπικές μαλακίες και ευχολόγια για ένα καλύτερο,ειρηνικό κόσμο,που άσπροι-μαύροι-κίτρινοι θα γυρνάμε το μπάφο υπό την μουσική του Manu Chao..
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.952
Like
14.414
Πόντοι
3.656
Τους πήγαν στον εισαγγελέα γιατί φοβούνται το πολιτικό κόστος,ότι θα το κάνει σημαία η αντιπολίτευση και τυχόν αντιδράσεις από τους σκατόγυφτους

Αφού παραδέχεσαι το 2,γιατί γράφεις για καταδίωξη και άσχετα παραδείγματα περί Αγρινίου,κ.λ.π.;
Οι κωλόγυφτοι δέχθηκαν πυρά,ΟΧΙ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΔΙΩΞΗ,αλλά μονάχα ότι επιχείρησαν να ΕΜΒΟΛΙΣΟΥΝ ΤΟΥΣ ΔΙ.ΑΣ.
όπως και έγινε και φαίνεται από τις φωτό όπου η μία μηχανή είναι κάτω από το αυτοκίνητο.
Δηλαδή πότε πρέπει να πυροβολούν επιτέλους οι αστυνομικοί,αν δεν πυροβολούν ούτε όταν πηγαίνουν να τους σκοτώσουν

Εσύ δες καλύτερα τη δική σου αντίδραση,που πας εδώ και πόσες σελίδες να διαστρεβλώσεις όσα έγιναν
και όταν σου επεσήμαναν πυρά κατά τον εμβολισμό,έκανες ότι δεν τα έβλεπες..

Και εγώ είμαι κατά του γαζώματος του καταυλισμού γιατί η κοινωνία θα απωλέσει τον πνευματικό και πολιτισμικό πλούτο των βρωμά..
Η διαφορα μας ειναι οτι εγω προσπαθω να προσεγγισω το συμβαν απο την απεξω ενω απο αυτα που διαβαζω εδω οι περισσοτεροι μαλλον χαρηκαν που σκοτωθηκε ενας 20χρονος ανθρωπος.

Οσο για την καταδιωξη..καλως τους καταδιωξαν..και καλως ανοιξαν πυρ αφου τους εμβολισαν με την οπισθεν. Κακως για εμενα ανοιξαν πυρ σε βαθμο που να σκοτωθει ο οδηγος.

Τωρα ρε τυπε στην Ελλαδα του Ελληναρα....μεταξυ μας...ποιος πολιτισμος....
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
Εκεί στη Γερμανία τολμούν να κάνουν αυτά τα πράγματα?
Eννοείται

Όπως και οι άραβες,αφρικανοί και άλλες ανένταχτες κοινότητες δίποδων ζώων.

Και αν μετά από 40-50 σοβαρά εγκλήματα,θελήσουν να απελάσουν κανέναν,
πηγαίνουν και κάνουν διαδήλωση οι γνωστοί ψυχασθενείς...
 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.244
Κριτικές
81
Like
8.044
Πόντοι
7.865
Ρε τύπε γιατί δε διαβάζεις αυτά που έγραψα...εγώ δεν συνέχισα μαζί του την κουβέντα οταν ανέφερε την υπόθεση του φλουντ...στην οποια εχει μιλησει η δικαιωσυνη και φυσικα οταν σου λεει ο αλλος οι περισσοτεροι μαυροι ειναι εγκληματιες και καλως τους σκοτωνουν τι να πεις? Κανεις οτι δε καταλαβαινεις?

Εγω γιατι ειμαι φασιστας? Ειπα την αποψη μου οπως την ειπες και εσυ...σου απαγορευσα να την πεις? Πρεπει να συμφωνω μαζι σου για να μην ειμαι? Μην μπλεκεις τις 2 συζητησεις μαζι.

Εγω εχω νομιζω...το δικαιωμα να πιστευω οτι το να ανοιξουν πυρ σε βαθμο που να σκοτωθει ο οδηγος ηταν υπερβολη...και ακομα περισσοτερο εχω το δικαιωμα να το γραψω σε ενα δημοσιο φορουμ...αν δε σας αρεσει η αποψη μου μη τη διαβεται η αν δεν ειναι συμφωνη με το φορουμ καντε μου αναφορα. Τι εννοεις μη σας τα ζαλιζω? θα με διωξεις απο το θρεντ?
Ναι,κλάψε τώρα.....Και εγώ έχω δικαίωμα να λέω ότι θέλω.Το κάνω με επιχειρήματα και με ρεαλισμό και όχι με ηλίθιες θεωρίες και θηλυπρεπείς συναισθηματισμούς.Το να είσαι μπουζούκι δεν είναι κακό...Το να είσαι μπαγλαμάς είναι.Σαφως και έχεις δικαίωμα ναλές ότι θέλεις,αλλά να μην μας πρήζεις τον πούτσο και να μην προσπαθεις να μας πείσεις ότι έχεις δίκιο με μανιακό τρόπο,καθώς ότι λές είναι μια μαλακία και μισή.Αυτο,κύριε,είναι φασισμός.Οπότε άντε παράτα μας και τις αναφορές να τις κάνεις στο κομμα σου,σαν καλός ρουφιάνος.Άλλωστε δεκανικι του φασισμού είστε και εσεις όλοι.
Αφού είναι υπέρ των αστυνομικών άνθρωπος που γενικά δεν τους συμπαθεί φανταστείτε τι κλίμα υπάρχει....
Είμαι υπέρ γιατί μια φορά την δεκαετία κάποιοι έκαναν την δουλειά τους και τους τρέχουμε λες και είναι εγκληματίες.Και δεν τους συμπαθώ γιατί είναι κλαρινογαμπροί,κομπλεξικοί και ηλίθιοι,παρά ταυτά ακομα δεν μπαινουν σπίτια μας χτυπώντας το κουδουνοι οι διάφοροι,καθως ακομα υπάρχει η έννοια της αστυνομίας (για όσο και όπως υπάρχει.)
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
Οσο για την καταδιωξη..καλως τους καταδιωξαν..και καλως ανοιξαν πυρ αφου τους εμβολισαν με την οπισθεν. Κακως για εμενα ανοιξαν πυρ σε βαθμο που να σκοτωθει ο οδηγος.
Καμία επαφή με την πραγματικότητα,καμία ρεαλιστική πρόταση πως θα μπορούσε να γίνει στην πράξη κάτι τέτοιο, κλασσικά αριστερά εικονογραφημένα...
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.952
Like
14.414
Πόντοι
3.656
Κλασσικές αριστερές ουτοπικές μαλακίες και ευχολόγια για ένα καλύτερο,ειρηνικό κόσμο,που άσπροι-μαύροι-κίτρινοι θα γυρνάμε το μπάφο υπό την μουσική του Manu Chao..
Με συγχωρείς τυπε...ειναι λογικο καθε αποψη που δε σας αρεσει να τη βαφτιζετε αριστερη με μπαφους και μανου τσαο. Αλλα αν εγω σε τσουβαλιασω τωρα και σε πω ακροδεξιο...ναζι...χουντικο κτλπ θα μου πεις οτι σε κρινω αδικα...

Η ουσια ειναι μια...το τι εγινε πραγματικα σε αυτη την περιπτωση δεν το ξερεις εσυ και εγω..το οτι μπορει καποιος να χαιρεται με την εκβαση ειναι το προβλημα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom