Νέα

Γύφτοι-βΡομά: συμβάντα, απόψεις κλπ.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Anton3566
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 369K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.332
Like
13.685
Πόντοι
3.656
η μητερα Φυσσα θα μπορουσε να διαχειριστει με μεγαλυτερη αξιοπρεπεια το θανατο του γιου της....

απο τη στιγμη που σχεδον ολη η πρωην βουλευτικη ομαδα της ΧΑ φυλακιστηκε....ακομα και ατομα δηλαδη που δεν ηταν μπλεγμενα στο φονο (οπως ο Κασιδιαρης)....τι αλλο επιδιωκει... ??? :confused: :confused: :confused:


οι μητεραδες των ΑΛΚΗ ΚΑΜΠΑΝΟΥ και των 2 Χρυσαυγιτων απο το Νεο Ηρακλειο τι επρεπε να κανουν δηλαδη?

σε αυτες τις 3 περιπτωσεις δεν υπηρξε καν συμπλοκη.....σε περιπτωση που το ξεχνας...στο Κερατσινι εγινε μαχη...

εδω να τονισω πως ....ο Κασιδιαρης οσο δεν κοβει μαχαιρι τις επαφες του με διαφορα καραγκιοζακια της Χρυσης Αυγης(τα οποια βλεπουμε να συρρεουν στη δικη του και να τρολαρουν την μητερα Φυσσα),να μην περιμενει να τον παρουν στα σοβαρα αρκετοι δεξιοι που σκεφτονται να τον ψηφισουν....:think:
Προσωπική μου άποψη είναι ότι την έχει πάρει και λίγο η μπάλα της δημοσιότητας. Αλλά μένω στην άποψη μου ως προς το ότι ένας άνθρωπος όπως αυτή έχει το ακαταλόγιστο.

Εγώ προσωπικά λυπάμαι το ίδιο και για τους 2 Χρυσαυγίτες που δολοφονήθηκαν διότι ήταν παιδιά που τους είχαν κάνει πλύση εγκεφάλου τα καθάρματα οι ναζί...και σκοτώθηκαν χωρίς να ξέρουν γιατί. Παιδιά με μάνες ήταν και αυτοί. Δεν διαχωρίζω τα θύματα σε δεξιούς και αριστερούς.

Ο Κασιδιάρης είναι ένας εγκληματίας και αυτός ρε τύπε..τι να ψηφίσουν? νομίζεις ότι είναι καλύτερος από τους μαφιόζους και τους μπράβους που απάρτιζαν την χρυσή αυγή? Επειδή αυτός είναι λιγότερο όρκ και έχει καλό και συγκροτημένο λόγο?
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.332
Like
13.685
Πόντοι
3.656
Ρε φίλε δεν είναι συνέδριο της ΚΝΕ εδώ πέρα ποτε θα το καταλάβεις ..από εχθές που μιλούσαμε για τον Ρομά έχεις φτάσει στον Γρηγορόπουλο ,τώρα στον Φύσσα και μέχρι τα ξημερώματα θα μας μιλάς για την αδικία της κατάρρευσης της σοβιετικής Ένωσης
Εγώ παρέθεσα τις αναρτήσεις άλλων...εκφράζοντας την άποψη μου...

δεν ήξερα ότι πρέπει να περάσει η άποψη μου από επιτροπή λογοκρισίας...έχει ταμπέλα το θρεντ ''σύλλογος φίλων δεξιών και ακροδεξιών''?

και τι είναι αυτό το πράμα ρε τύπε όλοι να με λέτε κουμουνιστη? πόσες φορές θα πω ότι κατουράω τους κουμουνιστες και οτιδήποτε ολοκληρωτικό? γκαβοί είστε το έχω γράψει 3 φορές στις τελευταίες 5 σελίδες τι σκτ....
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.626
Πόντοι
3.796
Εγώ παρέθεσα τις αναρτήσεις άλλων...εκφράζοντας την άποψη μου...

δεν ήξερα ότι πρέπει να περάσει η άποψη μου από επιτροπή λογοκρισίας...έχει ταμπέλα το θρεντ ''σύλλογος φίλων δεξιών και ακροδεξιών''?

και τι είναι αυτό το πράμα ρε τύπε όλοι να με λέτε κουμουνιστη? πόσες φορές θα πω ότι κατουράω τους κουμουνιστες και οτιδήποτε ολοκληρωτικό? γκαβοί είστε το έχω γράψει 3 φορές στις τελευταίες 5 σελίδες τι σκτ....
Η άποψη σου εκπροσωπεί την άποψη των κομμουνιστών.
Δεν σου είπε κανένας ότι εδώ είναι σύλλογος δεξιών - ακροδεξιών .
Τέτοιες μαλακίες λέτε κάποιοι επαναστάτες σαν εσένα για οποιον ενδιαφέρεται για το καλό της πατρίδας του .
Το να είσαι Έλληνας δεν σε πολιτικοποιει ούτε σε κάνει ρατσιστή όπως επιμένεις να γράφεις .
Να στεναχωριέσαι για το πώς καταντανε κάθε μέρα την πατρίδα σου και όχι για αυτούς που την καταντανε
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.332
Like
13.685
Πόντοι
3.656
Η άποψη σου εκπροσωπεί την άποψη των κομμουνιστών.
Δεν σου είπε κανένας ότι εδώ είναι σύλλογος δεξιών - ακροδεξιών .
Τέτοιες μαλακίες λέτε κάποιοι επαναστάτες σαν εσένα για οποιον ενδιαφέρεται για το καλό της πατρίδας του .
Το να είσαι Έλληνας δεν σε πολιτικοποιει ούτε σε κάνει ρατσιστή όπως επιμένεις να γράφεις .
Να στεναχωριέσαι για το πώς καταντανε κάθε μέρα την πατρίδα σου και όχι για αυτούς που την καταντανε
Τι λες ρε μπρό...

πρώτα μου λες (από το πουθενά χωρίς να έχουμε κάποια συζήτηση) ότι πρέπει να σταματήσω να λέω την άποψη μου...ότι εδώ δεν είναι φεστιβάλ της κνε...ότι είμαι κουμουνιστης και δε ξέρω 'γώ τι άλλο..τώρα μου λες ότι δεν είμαι και πατριώτης...

και αυτά επειδή είπα ότι δεν χάρηκα που πυροβόλησαν στο κεφάλι ένα 16χρονο παιδί και υποστήριξα ότι η μάνες που έχουν δολοφονηθεί τα παιδιά τους έχουν το ακαταλόγιστο. Βέβαια παραβλέπεις τελείως το ότι είπα ότι το ίδιο λυπάμαι και τις μάνες των 2 χρυσαυγιτων που γάζωσαν έξω από τα γραφεία τους.

γενικά δεν σε απασχολεί το τι λέω αλλά το ότι εκφράζω διαφορετικές απόψεις από εσένα. Εσύ θα μου μετρήσεις ποσό ενδιαφέρομαι εγώ για την πατρίδα μου? επειδή δεν ασπάζομαι τις απόψεις σου?

Εσύ γιατί είσαι περισσότερο Έλληνας από μένα?
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.626
Πόντοι
3.796
Τι λες ρε μπρό...

πρώτα μου λες (από το πουθενά χωρίς να έχουμε κάποια συζήτηση) ότι πρέπει να σταματήσω να λέω την άποψη μου...ότι εδώ δεν είναι φεστιβάλ της κνε...ότι είμαι κουμουνιστης και δε ξέρω 'γώ τι άλλο..τώρα μου λες ότι δεν είμαι και πατριώτης...

και αυτά επειδή είπα ότι δεν χάρηκα που πυροβόλησαν στο κεφάλι ένα 16χρονο παιδί και υποστήριξα ότι η μάνες που έχουν δολοφονηθεί τα παιδιά τους έχουν το ακαταλόγιστο. Βέβαια παραβλέπεις τελείως το ότι είπα ότι το ίδιο λυπάμαι και τις μάνες των 2 χρυσαυγιτων που γάζωσαν έξω από τα γραφεία τους.

γενικά δεν σε απασχολεί το τι λέω αλλά το ότι εκφράζω διαφορετικές απόψεις από εσένα. Εσύ θα μου μετρήσεις ποσό ενδιαφέρομαι εγώ για την πατρίδα μου? επειδή δεν ασπάζομαι τις απόψεις σου?

Εσύ γιατί είσαι περισσότερο Έλληνας από μένα?
Οταν μεγαλώσεις και πάρεις αμάξι και σου το σπάσουν με πέτρες και ξύλα η όταν κάνεις μια επιχείρηση και επειδή ένας του καύλωσε σου πετάξει μια μολότοφ μέσα ...
Όταν κοιμάσαι αν μπουν ξαφνικά σπίτι σου και σου πάρουν τα τελευταία 500 ευρώ που έχεις να την βγάλεις και μακάρι μόνο αυτά ...
Όταν το παιδί σου θα φοβάται να βγει στο κέντρο για να μην του την πέσουν με μαχαίρια για 10 ευρώ κωλοχαρτζιλικι ..
Τότε θα καταλάβεις και που καταντησαμε και γιατί κάποιοι είναι αγαμακτησμενοι ..έχει και άλλα πολλά .
Αν ήσουν Έλληνας θα σκεφτόσουν που θα μεγαλώσουν τα παιδιά σου .
Όχι τις πορείες στο Σύνταγμα .
Και δεν σου την έπεσα γιατί εγώ συμφωνώ να πυροβολήσουν κάποιον ,μην κάνεις σαν τις κατινες και βάζεις σάλτσες στη συζήτηση.
Δεν ανέφερα ποτέ κάτι τέτοιο .
Εγώ είμαι της άποψης ότι επιτέλους κάτι πρέπει να γίνει πλέον με όλη αυτή την αναρχία και το γλέντι αχρήστων που επικρατεί.
Σταματα να το παίζεις και θιγμένος από πάνω διάλεξε επιτέλους τι θέλεις στη ζωή σου .
Δεν θες τους κομμουνιστές αλλά υποστηρίζεις τις απόψεις τους ...δεν θες τους ακροδεξιούς αλλά λίγο σου αρέσουν ..δεν σου αρέσουν οι πράξεις των Ρομά αλλά δικαιολογείς το αδίκημα
 

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.308
Like
2.967
Πόντοι
456
Αυτος ηθελε σφαιρα στο κεφαλι η οχι?




αυτοι εδω οι πουτανας γιοι -μικροτσουτσουνοι-ρομποκοπ της κακιας ωρας

που πριν 3 εβδομαδες εσπασαν σε τρια τμηματα την πορεια των Αρειανων στα στενα του Περιστεριου ,χτυπωντας ΑΝΑΙΤΙΑ κυριως τα γυναικοπαιδα....θελουν η οχι? :confused: :confused: :confused: :confused: δυο γυναικες μαλιστα γυρισαν με σπασμενα χερια πισω...


η δραση φερνει αντιδραση.....αυτο πρεπει να καταλαβει η ηγεσια της ΕΛ.ΑΣ......

και να κανει επιτελους εκκαθαρισεις απο ...αξιωματικους :jerking: που δεν ειναι πανω απ 'ολα αστυνομικοι,αλλα δρουν αυθαιρετα σαν σεριφηδες

αναλογα με τα προσωπικα τους πιστευω-βιωματα-συμπλεγματα


Απο εδω και περα οποιος κλεβει, δραπετευει, εμβολιζει και επιτιθεται και τα κανει ολα αυτα μαζι συμφωνεις να τρωει σφαιρα. Ανεξαρτητως φυλης και χρωματος.
Ειτε ειναι Ελληνας, Αλβανος, ασπρος, μαυρος, κιτρινος.

Εχει εχει βρεθει Ελληνας να τα κανει ολα αυτα τοτε Ελληνας.

Μην εισαι ρατσιστης.


οι ρομά θεωρουνται και ειναι ημεδαποι...Ελληνες πολιτες.

περα απο κλοπες παντως,σπανια θα δολοφονησουν,θα βιασουν η οτιδηποτε αλλο.....καμια σχεση με τους σκληρους ποινικους.

μονο μεταξυ τους οταν συμπλεκονται,θα ξεφυγει η κατασταση...σαν τους Πακιστανους δηλαδη.

Θα σταματησω τυπε μην αγχωνεσαι
Εχω και καλυτερα πραγματα να κανω απο το να μιλαω σε ανεγκεφαλους.
Ευτυχως που υπαρχετε κι εσεις βεβαια
Δε λεω
Κοινως ειπε ο γαιδαρος τον πετεινο κεφαλα.
Δε ξερω τι λετε εσεις.
Αλλα που ηταν η αστυνομια οταν ο Αρης καμπανος ξυλοκοπιοταν μεχρι θανατου;
Που ηταν η αστυνομια σε τοσες υποθεσεις ενδοοικογενειακης βιας;
Που ηταν η αστυνομια σε χιλια δυο αλλα περιστατικα και εγκληματα;
Αυτα τα λιγα και επιτελους κλεινω

ως τωρα αποδεικνυεται οτι υπηρετουν καλυτερα οποιον τα ...σταζει περισσοτερο τυπε μου.

σαν τις βιζιτες πολυτελειας ....ειδικα στη Θεσσαλονικη φυλανε νυχθημερον το γιο του Τσετσενου προεδρου και το συρφετο των γελοιων υπαλληλων του.

σοβαροτατο εργο επιδεικνυουν..! :confused: :confused: :confused:
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.572
Like
17.699
Πόντοι
3.656
η μητερα Φυσσα θα μπορουσε να διαχειριστει με μεγαλυτερη αξιοπρεπεια το θανατο του γιου της....

απο τη στιγμη που σχεδον ολη η πρωην βουλευτικη ομαδα της ΧΑ φυλακιστηκε....ακομα και ατομα δηλαδη που δεν ηταν μπλεγμενα στο φονο (οπως ο Κασιδιαρης)....τι αλλο επιδιωκει... ??? :confused: :confused: :confused:
Τι επιδιώκει ; Το έχει πει τύπε . Διάβασε, να σου λυθούν οι απορίες.

 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.332
Like
13.685
Πόντοι
3.656
Οταν μεγαλώσεις και πάρεις αμάξι και σου το σπάσουν με πέτρες και ξύλα η όταν κάνεις μια επιχείρηση και επειδή ένας του καύλωσε σου πετάξει μια μολότοφ μέσα ...
Όταν κοιμάσαι αν μπουν ξαφνικά σπίτι σου και σου πάρουν τα τελευταία 500 ευρώ που έχεις να την βγάλεις και μακάρι μόνο αυτά ...
Όταν το παιδί σου θα φοβάται να βγει στο κέντρο για να μην του την πέσουν με μαχαίρια για 10 ευρώ κωλοχαρτζιλικι ..
Τότε θα καταλάβεις και που καταντησαμε και γιατί κάποιοι είναι αγαμακτησμενοι ..έχει και άλλα πολλά .
Αν ήσουν Έλληνας θα σκεφτόσουν που θα μεγαλώσουν τα παιδιά σου .
Όχι τις πορείες στο Σύνταγμα .
Και δεν σου την έπεσα γιατί εγώ συμφωνώ να πυροβολήσουν κάποιον ,μην κάνεις σαν τις κατινες και βάζεις σάλτσες στη συζήτηση.
Δεν ανέφερα ποτέ κάτι τέτοιο .
Εγώ είμαι της άποψης ότι επιτέλους κάτι πρέπει να γίνει πλέον με όλη αυτή την αναρχία και το γλέντι αχρήστων που επικρατεί.
Σταματα να το παίζεις και θιγμένος από πάνω διάλεξε επιτέλους τι θέλεις στη ζωή σου .
Δεν θες τους κομμουνιστές αλλά υποστηρίζεις τις απόψεις τους ...δεν θες τους ακροδεξιούς αλλά λίγο σου αρέσουν ..δεν σου αρέσουν οι πράξεις των Ρομά αλλά δικαιολογείς το αδίκημα
Τύπε...έχω αμάξι..που το πήρα μόνος μου...και επιχείρηση...και έχω καταλάβει πολύ καλά πιο είναι υπεύθυνοι για την κατάντια της χώρας...και αν νομίζεις ότι υπεύθυνοι για αυτό είναι οι "αναρχοαπλυτοι'' τότε είσαι πιο χαζός από αυτούς που πετάνε μολότοφ.

Αναρχία επικρατεί...και γλέντι αχρήστων...αλλά δεν έχει καμία σχέση με την αριστερά η την δεξιά...μπορεί να μην σου αρέσει αλλά έτσι είναι.

Μάθε λοιπόν ότι για 30 χρόνια δεν κυβέρνησαν ούτε οι κουμουνιστες ούτε οι φασιστές....οι ίδιοι που κυβερνάνε σήμερα κυβερνούσαν πάντα...και αν η Ελλάδα σήμερα είναι χαβούζα είναι επειδή πάντα έκαναν πάρτυ αυτοί που τους ψήφιζε η γενιά σου....την οποία την διόρισαν...της έδωσαν επιδοτήσεις και ΕΣΠΑ και τα έκαναν τζιπαρες και διαμερίσματα για τα παιδιά τους.

Δεν θέλω τους κουμουνιστες γιατί κατα βάθος είναι το ίδιο με τους φασιστές και δεν θέλω τους ακροδεξιούς για τον ίδιο λόγο..γιατί είναι φασιστές. Δεν υποστηρίζω την άποψη κανενός μόνο την δίκη μου. Και δεν δικαιολογώ κανένα αδίκημα...επίσης δεν δικαιολογώ τον πυροβολισμό σύμφωνα με τα στοιχεία που γνωρίζουμε μέχρι τώρα. Αν δεν το καταλαβαίνεις αυτό πρόβλημα σου.

Εν τέλη αν θες να βρεις ποιος καταστρέφει την χώρα καλύτερα να σταματήσεις να ψάχνεις στους μπαχαλακιδες γιατί η χώρα καταστρέφεται πίσω από κλειστές πόρτες στην Βουλή και όχι στον δρόμο.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.626
Πόντοι
3.796
Τύπε...έχω αμάξι..που το πήρα μόνος μου...και επιχείρηση...και έχω καταλάβει πολύ καλά πιο είναι υπεύθυνοι για την κατάντια της χώρας...και αν νομίζεις ότι υπεύθυνοι για αυτό είναι οι "αναρχοαπλυτοι'' τότε είσαι πιο χαζός από αυτούς που πετάνε μολότοφ.

Αναρχία επικρατεί...και γλέντι αχρήστων...αλλά δεν έχει καμία σχέση με την αριστερά η την δεξιά...μπορεί να μην σου αρέσει αλλά έτσι είναι.

Μάθε λοιπόν ότι για 30 χρόνια δεν κυβέρνησαν ούτε οι κουμουνιστες ούτε οι φασιστές....οι ίδιοι που κυβερνάνε σήμερα κυβερνούσαν πάντα...και αν η Ελλάδα σήμερα είναι χαβούζα είναι επειδή πάντα έκαναν πάρτυ αυτοί που τους ψήφιζε η γενιά σου....την οποία την διόρισαν...της έδωσαν επιδοτήσεις και ΕΣΠΑ και τα έκαναν τζιπαρες και διαμερίσματα για τα παιδιά τους.

Δεν θέλω τους κουμουνιστες γιατί κατα βάθος είναι το ίδιο με τους φασιστές και δεν θέλω τους ακροδεξιούς για τον ίδιο λόγο..γιατί είναι φασιστές. Δεν υποστηρίζω την άποψη κανενός μόνο την δίκη μου. Και δεν δικαιολογώ κανένα αδίκημα...επίσης δεν δικαιολογώ τον πυροβολισμό σύμφωνα με τα στοιχεία που γνωρίζουμε μέχρι τώρα. Αν δεν το καταλαβαίνεις αυτό πρόβλημα σου.

Εν τέλη αν θες να βρεις ποιος καταστρέφει την χώρα καλύτερα να σταματήσεις να ψάχνεις στους μπαχαλακιδες γιατί η χώρα καταστρέφεται πίσω από κλειστές πόρτες στην Βουλή και όχι στον δρόμο.
Τελικά δεν έχει γενικά νόημα να συζητάμε μαζί σου .το τελειώνω εδώ .
Εγώ σου εξηγώ την σημασία του θέματος και την κατάντια της βρωμιάς που κυκλοφορεί στους δρόμους μας και εσύ μου κάνεις πολιτικό μάθημα .
Ποιος σου είπε ότι θέλω η μιλάω για πολιτικά ;;;δεν κατεβαίνω σε εκλογές ,με ενδιαφέρει η γειτονιά μου ,η ασφάλεια μου από κάθε τι που απειλεί την περιουσία μου .
Τελειώνω εδώ την συζήτηση μαζι σου γιατί στην ουσία τζάμπα μιλάμε .είσαι άνθρωπος εκτός τόπου και χρόνου
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.332
Like
13.685
Πόντοι
3.656
Τελικά δεν έχει γενικά νόημα να συζητάμε μαζί σου .το τελειώνω εδώ .
Εγώ σου εξηγώ την σημασία του θέματος και την κατάντια της βρωμιάς που κυκλοφορεί στους δρόμους μας και εσύ μου κάνεις πολιτικό μάθημα .
Ποιος σου είπε ότι θέλω η μιλάω για πολιτικά ;;;δεν κατεβαίνω σε εκλογές ,με ενδιαφέρει η γειτονιά μου ,η ασφάλεια μου από κάθε τι που απειλεί την περιουσία μου .
Τελειώνω εδώ την συζήτηση μαζι σου γιατί στην ουσία τζάμπα μιλάμε .είσαι άνθρωπος εκτός τόπου και χρόνου
Καλά εντάξει τύπε έχεις σύγχυση στο κεφάλι σου...λες να καταλάβω ποιοι μας έχουν καταντήσει τη χώρα έτσι...ότι αν είσαι Έλληνας ενδιαφέρεσαι για το που θα μεγαλώσουν τα παιδιά σου...

και μετά δεν θες να μιλήσεις για πολιτικά...άρα όπως είπα από την αρχή...εδώ είναι το νήμα όσων θέλουν να μπουν για να κάνουν καφενείο του τύπου ''καλά του έκαναν'' και ''να ξεβρομίσει ο τόπος" ??

αφού σε ενδιαφέρουν μόνο όσα βρίσκονται στα 10 μέτρα από το σπίτι σου και η σκέψη σου περιορίζεται εκεί..καλά κανείς....

εμένα μην με παραθέτεις και άσε με να γράφω ότι θέλω...αν δεν σου αρέσει πάντα και το mute να μην τα βλεπεις.

Αφού μου απεύθυνες τον λόγο θα πάρεις και απάντηση...μπορεί να μην είχε το αποτέλεσμα που ήθελες αλλά τι να κάνουμε.
 

PsYcHo_777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2006
Μηνύματα
2.502
Like
4.205
Πόντοι
456
Η αστυνομία έφαγε τον Γρηγορόπουλο
1670361176539.jpeg
 

unknowndark

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.600
Like
5.232
Πόντοι
1.056
Η άποψη σου εκπροσωπεί την άποψη των κομμουνιστών.
Δεν σου είπε κανένας ότι εδώ είναι σύλλογος δεξιών - ακροδεξιών .
Τέτοιες μαλακίες λέτε κάποιοι επαναστάτες σαν εσένα για οποιον ενδιαφέρεται για το καλό της πατρίδας του .
Το να είσαι Έλληνας δεν σε πολιτικοποιει ούτε σε κάνει ρατσιστή όπως επιμένεις να γράφεις .
Να στεναχωριέσαι για το πώς καταντανε κάθε μέρα την πατρίδα σου και όχι για αυτούς που την καταντανε

1. Αμφιβάλω αν εσύ, οι κομμουνιστές της Ελλαδας, οι δεξιοί, και γενικά οι περισσότεροι στην Ελλαδα γνωρίζουν τι εστι κομμουνισμός στην πράξη
....χώρες όπου αν έλεγες μια μαλάκια για την κυβέρνηση στο καφενείο, στις 3 το πρωί ερχόταν η κρατική ασφάλεια στο σπιτι σου και σου γ@μουσε την πανάγια.

2. Το κάλο της πατρίδας ειναι υποκειμενικό....άλλο ειναι το καλο της πατρίδας για τον Μιχαλολιακο, άλλο για τον Τσιπρα, αλλο για το Μητσοτάκη και άλλο για εσένα!
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.559
Κριτικές
3
Like
11.120
Πόντοι
3.936
ο Ζάκ μάστορα σκοτώθηκε από τον κοσμηματοπώλη.
Αλήθεια? Εγώ γιατί θυμάμαι να τον τσάκισαν στο ξύλο κ οι μπάτσοι? Αιμοραγουσε και τον έδεναν με χειροπέδες κάτω στο πεζοδρόμιο? Διαφορετικά τσ θυμόμαστε νομίζω. Δεν έχω δει κανένα βρόμα να του φέρονται έτσι.
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.559
Κριτικές
3
Like
11.120
Πόντοι
3.936

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.559
Κριτικές
3
Like
11.120
Πόντοι
3.936
Μονο αυτοι μπορουν να παρουν τα επιδοματα..............
Επιδομα θέρμανσης 16000 ευρώ εισόδημα. Δηλωθεν εισόδημα με αύξηση που έγινε πριν 1 χρόνο 16023.80 ευρώ. Δεν το δικαιούσαι.

Φίλος μου το είπε προχθές.

Οι ΒΡΟΜΑ ΟΜΩΣ 50.000κ για ένα διαζύγιο.
 

Trikavalos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2017
Μηνύματα
1.686
Like
1.093
Πόντοι
216
Να κάνουμε μία διακρατική συμφωνία με την χώρα ιστορικής καταγωγής τους πχ Ινδία

και να ρωτήσουμε πόσα από αυτά τα καλόπαιδα δεν είναι χαρούμενα στην Ελλάδα,ή αποδεδειγμένα έχουν μία συνεπή αντικοινωνική συμπεριφορά

και με ανάλογο οικονομικό αντάλλαγμα να τους απελευθερώσουμε από τα προβλήματα τους,ελεύθερους και ωραίους

Σημειώνω Ινδία με 1,5 δις και αφαίρεση ελληνικής ιθαγένειας,όχι σαν τον Σαρκοζί που έλεγε επιστροφή στην Ρουμανία….

Ινδία.Για όσους αρέσουμε,για τους άλλους δεν θα μπορέσουμε.
 

Trikavalos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2017
Μηνύματα
1.686
Like
1.093
Πόντοι
216
Πολλαπλασιαζονται με γοργους ρυθμούς και αιτία είναι τα επιδόματα του σύριζα που κατά 80% πάνε σε αλβανούς γυφτους κλπ
Τύπε ο Αλ6 κατάγεται από φιλικά και φυλετικά διακείμενο χώρο με τους γείτονες μας :confused:

Αλληλεγγύη πάνω από όλα
 

Cat82

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2021
Μηνύματα
69
Like
277
Πόντοι
20
Παντως εγω συμφωνω οτι η αντιμετωπιση προς τους ρομα δεν ειναι ιδια με του υπολοιπου κοσμου.ο ρατσισμος ειναι κακο πραγμα κ πρεπει να σταματησει, δεν γινεται εμεις να πληρωνουμε ρευμα νερο φορους ασφαλεια εφορια κ ο ρομα ολα αυτα να τα εχει δωρεαν κ να παιρνει κ επιδοματα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom