Νέα

Greek Mafia δολοφονία βενζινά, άλλο ένα πληρωμένο συμβόλαιο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ampelale
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 313
  • Εμφανίσεις 31K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

orgasmikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
1.919
Like
1.706
Πόντοι
216
Απλά αναρωτιέμαι τι είδους άνθρωποι είναι αυτό που εκτελούν τα σύμβολα θανάτου . Απλοί δολοφόνοι δεν νομίζω
με τον επαγγελματισμό και τον τρόπο που δρουν δείχνουν τέλεια φυσική κατάσταση , μεγάλη ψυχραιμία που δεν μπορεί να τα έχει ένας οποιασδήποτε ανθρωπος . Μισθοφοροι σίγουρα εκπευδευμενοι άνθρωπο
Αδερφέ σκέψου ότι υπάρχουν τρελοί που πάνε και πολεμάνε μισθοφόροι στην Ουκρανία.

Εδώ και να τον έπιαναν στην χειρότερη 20 χρόνια μαμ κακά και νάνι δηλαδή 0 ρίσκο.

Έλληνας βέβαια δύσκολα να το κάνει και μάλιστα τόσο ψύχραιμα.
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.117
Κριτικές
2
Like
18.592
Πόντοι
3.656
Δεν με ενδιαφερει το Μεντεγίν ρε τύπε. Αν εχεις κατι για Καλι το συζηταμε
από 46 ως 50 έχει ένα τετράλεπτο Medellin , θυμίζει Μοναστηράκη κ κάποιους πεζόδρομους μπάρτσα

Έχεις σκεφτεί πως σε δουλεύει ψιλό γαζί το κορίτσι αν βέβαια δεν είναι φιδιά κι αυτή ...
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Αδερφέ σκέψου ότι υπάρχουν τρελοί που πάνε και πολεμάνε μισθοφόροι στην Ουκρανία.

Εδώ και να τον έπιαναν στην χειρότερη 20 χρόνια μαμ κακά και νάνι δηλαδή 0 ρίσκο.

Έλληνας βέβαια δύσκολα να το κάνει και μάλιστα τόσο ψύχραιμα.
Σκέψου οτι υπήρχε Ελληνας ο οποιος εφυγε απο τη Θεσσαλονικη και πηγε να πολεμησει με τους σερβοβόσνιους ανταρτες στη Βοσνία μαζι με μερικους ακομη.
Και το γνωριζω επειδη ειχε σχεση με θηλυκο μελος εδω μεσα.

Και καλα οι μισθοφοροι, βγαζουν κανενα φραγκο. Αλλά αυτος που πηγε εθελοντης????
 

Σαλονικιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2023
Μηνύματα
822
Like
1.762
Πόντοι
206
Αδερφέ σκέψου ότι υπάρχουν τρελοί που πάνε και πολεμάνε μισθοφόροι στην Ουκρανία.

Εδώ και να τον έπιαναν στην χειρότερη 20 χρόνια μαμ κακά και νάνι δηλαδή 0 ρίσκο.

Έλληνας βέβαια δύσκολα να το κάνει και μάλιστα τόσο ψύχραιμα.
Αυτό λέω μιλαμε για απίστευτη ψυχραιμία
 

DAMDIM100

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2020
Μηνύματα
3.164
Κριτικές
16
Like
3.514
Πόντοι
1.446
Νομιζω το εχω ξαναγραψει.
Μια φορα πηγα σε ενα στριπτιζαδικο και ανοιγοντας την πορτα πεφτω μουρη με μουρη με εναν συναδελφο μου. Κάνω ότι δεν τον βλεπω, αυτος με χαιρεταει, τον χαιρεταω τελικα κι εγω.
Παω μετα και ρωταω μια κοπελα, τι ειναι αυτος εδω?
"Το αφεντικό", μου απανταει...
Αφού είσαστε τα ίδια σ@@@α με τους μπάτσους...
Ο Καλούσης το είχε πει: "Εγώ δεν είμαι εισαγγελέας, είμαι νταβατζής"...
 

FOTINOS 54

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2016
Μηνύματα
182
Like
220
Πόντοι
21
αλεξ είδες το ντοκιμαντέρ με τον εμφύλιο για τον εθελοντή
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
από 46 ως 50 έχει ένα τετράλεπτο Medellin , θυμίζει Μοναστηράκη κ κάποιους πεζόδρομους μπάρτσα

Έχεις σκεφτεί πως σε δουλεύει ψιλό γαζί το κορίτσι αν βέβαια δεν είναι φιδιά κι αυτή ...
Ναι φιλε, με δουλευει. Παραδεισος η Κολομβια.
Καθε μερα μου στελνει βιντεο απο το "CaliNews" ή καπως ετσι, με διάφορα γεγονοτα της φαντασιας της.
Να σου πω το πιο απλο, πιθανον να μην το πιστεψεις, χέστηκα.

Τις προαλλες ηταν συνοδηγος σε ενα ταξι και μιλουσαμε με βιντεο κληση. Και μου λεει ξαφνικα "κοιτα!!!"
Ειχαν σταματησει στο φαναρι, και διπλα τους ηταν ενα αυτοκινητο σταματημενο. Και πηγαινει ενας με μοτοσικλέτα και χτυπαει με το χέρι του το παραθυρο του οδηγου. Αυτος το ανοιγει. Βγαζει ενα οπλο απο το μπουφαν του, σημαδευει τον οδηγό και του λεει "Dame telefono" (δώσε μου το τηλεφωνο). Ο οδηγός του δίνει το κινητο του, ο μοτοσικλετιστής φεύγει και η ζωη συνεχιζεται.

Πιθανον να το σκηνοθετησε και να ειναι ολα καλα.

Τις προαλλες βγηκε απο την τραπεζα και κρατούσε το κινητο της στο χερι (μεγαλο λαθος). Σταματαει ενα μηχανακι διπλα της, ενω ηταν πεζή, κατεβαινει ο συνεπιβατης, της λεει δώστο μου. Εκεινη αρνειται, αυτος την πλησιαζει, εκεινη τον κλωτσαει στο στομαχι, κατεβαινει μετα ο οδηγός με ενα μαχαιρι και παει να την καρφωσει, αυτη αντιστέκεται, πεφτει κατω και χτυπαει το χερι της και ευτυχως πριν την μαχαιρώσει πέσανε πανω του περαστικοι και τον εδιωξαν.

Πιθανον να μου ειπε ψεματα, το οτι ειδα κατι μελανιές και γρατζουνιές πανω της ισως να ηταν τυχαιο, μπορει να εκανε αγριο σεξ και να ηθελε να δικαιολογησει τα σημαδια.

ΑΝΤΕ ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΤΥΠΕ
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: riding

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Και πού εισαι ρε τύπε Rob, αν θεωρεις τοσο ασφαλή την Κολομβια, συνιστώ να πας.

Και σε προκαλώ να αφηνεις το κινητο σου στο τραπεζακι, οταν θα καθεσαι για καφε. Αν στο κλεψουν σε περισσοτερο απο μιση ωρα, θα διαγραφώ από μέλος.
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.117
Κριτικές
2
Like
18.592
Πόντοι
3.656
Ναι φιλε, με δουλευει. Παραδεισος η Κολομβια.
Καθε μερα μου στελνει βιντεο απο το "CaliNews" ή καπως ετσι, με διάφορα γεγονοτα της φαντασιας της.
Να σου πω το πιο απλο, πιθανον να μην το πιστεψεις, χέστηκα.

Τις προαλλες ηταν συνοδηγος σε ενα ταξι και μιλουσαμε με βιντεο κληση. Και μου λεει ξαφνικα "κοιτα!!!"
Ειχαν σταματησει στο φαναρι, και διπλα τους ηταν ενα αυτοκινητο σταματημενο. Και πηγαινει ενας με μοτοσικλέτα και χτυπαει με το χέρι του το παραθυρο του οδηγου. Αυτος το ανοιγει. Βγαζει ενα οπλο απο το μπουφαν του, σημαδευει τον οδηγό και του λεει "Dame telefono" (δώσε μου το τηλεφωνο). Ο οδηγός του δίνει το κινητο του, ο μοτοσικλετιστής φεύγει και η ζωη συνεχιζεται.

Πιθανον να το σκηνοθετησε και να ειναι ολα καλα.

Τις προαλλες βγηκε απο την τραπεζα και κρατούσε το κινητο της στο χερι (μεγαλο λαθος). Σταματαει ενα μηχανακι διπλα της, ενω ηταν πεζή, κατεβαινει ο συνεπιβατης, της λεει δώστο μου. Εκεινη αρνειται, αυτος την πλησιαζει, εκεινη τον κλωτσαει στο στομαχι, κατεβαινει μετα ο οδηγός με ενα μαχαιρι και παει να την καρφωσει, αυτη αντιστέκεται, πεφτει κατω και χτυπαει το χερι της και ευτυχως πριν την μαχαιρώσει πέσανε πανω του περαστικοι και τον εδιωξαν.

Πιθανον να μου ειπε ψεματα, το οτι ειδα κατι μελανιές και γρατζουνιές πανω της ισως να ηταν τυχαιο, μπορει να εκανε αγριο σεξ και να ηθελε να δικαιολογησει τα σημαδια.

ΑΝΤΕ ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΤΥΠΕ
πρώτον , δεν είπα πουθενά ότι η Κολομβία είναι παράδεισος

δεύτερον , με τέτοιες φαντασιώσεις -μυθιστορήματα από τα λίντλ,
δεν κάνει εντύπωση που είσαι χασοδίκης

Τέσπα κάποια απόδειξη έχεις γι αυτά τα φαιδρά που σου λέει η υποτιθέμενη κολομβιάνα ?
 

DAMDIM100

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2020
Μηνύματα
3.164
Κριτικές
16
Like
3.514
Πόντοι
1.446
Ο Καλούσης δεν ηταν δικηγορος τύπε
Αλέκο μου, εισαγγελέας ήταν...
Και όταν τον έπαυσαν δικηγόρος έγινε...
Όπως γίνεται με όλους τους δικαστικούς μόλις χάσουν την ιδιότητά τους...
Δεν θα σου κάνω εγώ μαθήματα, τα ξέρεις πρώτος από όλους...
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Αλέκο μου, εισαγγελέας ήταν...
Και όταν τον έπαυσαν δικηγόρος έγινε...
Όπως γίνεται με όλους τους δικαστικούς μόλις χάσουν την ιδιότητά τους...
Δεν θα σου κάνω εγώ μαθήματα, τα ξέρεις πρώτος από όλους...
Oύτε εισαγγελεας ηταν. Πρωτοδίκης ηταν
 

orgasmikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
1.919
Like
1.706
Πόντοι
216
Σκέψου οτι υπήρχε Ελληνας ο οποιος εφυγε απο τη Θεσσαλονικη και πηγε να πολεμησει με τους σερβοβόσνιους ανταρτες στη Βοσνία μαζι με μερικους ακομη.
Και το γνωριζω επειδη ειχε σχεση με θηλυκο μελος εδω μεσα.

Και καλα οι μισθοφοροι, βγαζουν κανενα φραγκο. Αλλά αυτος που πηγε εθελοντης????
Μήπως είχε καψούρα με καμία από εκεί;
Μήπως το έκανε για την ιδεολογία του / τρέλα του;

Έχει τεράστια διαφορά. Στη μεν μία περίπτωση υποκινείσαι από το συναίσθημα ενώ στην άλλη δεν υπάρχει αυτή η λέξη. Διαγράφουν ανθρώπους λες και είναι σκατά.

Αυτά τα κτήνη υπάρχουν στην κοινωνία και είναι συνήθως οι τύποι που λέμε ότι πατάνε επί πτωμάτων.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
πρώτον , δεν είπα πουθενά ότι η Κολομβία είναι παράδεισος

δεύτερον , με τέτοιες φαντασιώσεις -μυθιστορήματα από τα λίντλ,
δεν κάνει εντύπωση που είσαι χασοδίκης

Τέσπα κάποια απόδειξη έχεις γι αυτά τα φαιδρά που σου λέει η υποτιθέμενη κολομβιάνα ?
Οχι κύριε Πρόεδρε, δεν εχω αποδείξεις. Μονο που δεν ξερω αν υποψιαζεστε ότι μου ειναι παγερα αδιαφορο αν με πιστευετε
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Μήπως είχε καψούρα με καμία από εκεί;
Μήπως το έκανε για την ιδεολογία του / τρέλα του;

Έχει τεράστια διαφορά. Στη μεν μία περίπτωση υποκινείσαι από το συναίσθημα ενώ στην άλλη δεν υπάρχει αυτή η λέξη. Διαγράφουν ανθρώπους λες και σκατά.

Αυτά τα κτήνη υπάρχουν στην κοινωνία και είναι συνήθως οι τύποι που λέμε ότι πατάνε επί πτωμάτων.
Ιδεολογια. Χρυσαυγιτης
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.117
Κριτικές
2
Like
18.592
Πόντοι
3.656
Και πού εισαι ρε τύπε Rob, αν θεωρεις τοσο ασφαλή την Κολομβια, συνιστώ να πας.

Και σε προκαλώ να αφηνεις το κινητο σου στο τραπεζακι, οταν θα καθεσαι για καφε. Αν στο κλεψουν σε περισσοτερο απο μιση ωρα, θα διαγραφώ από μέλος.
με τέτοιες χαζομενιές δεν κερδάς ούτε κοινόχρηστα σε πολυκατοικία ,
ΠΟΥΘΕΝΑ δεν θεώρησα "τοσο ασφαλή την Κολομβια"

Αυτά με τα κινητά και τις ληστείες κινητών στο οδικό δίκτυο κ μάλιστα ένοπλες ληστείες ..για ένα κινητό ...
γιατί δεν πάς Αννίτα να σπάσεις ταμεία ,στη τηλεθέαση ? :2funny:
 

DAMDIM100

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2020
Μηνύματα
3.164
Κριτικές
16
Like
3.514
Πόντοι
1.446
Oύτε εισαγγελεας ηταν. Πρωτοδίκης ηταν
Ok. Στην ίδια συνομοταξία και ευρύτερη οικογένεια είναι όλα αυτά...
Λεπτομέρειες που αφορούν τις σχέσεις μεταξύ τους...
Για όλους τους απ΄έξω από τον κλάδο δικαστικοί λέγονται...
Και ο αστυφύλακας και ο αστυνόμος και ο αστυνομικός διευθυντής, αστυνομικοί είναι με διαφορετικούς βαθμούς, για παράδειγμα...
Η ουσία ίδια είναι...
 
Τελευταία τροποποίηση:

White Othellos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.207
Κριτικές
7
Like
4.570
Πόντοι
736
Απλά αναρωτιέμαι τι είδους άνθρωποι είναι αυτό που εκτελούν τα σύμβολα θανάτου . Απλοί δολοφόνοι δεν νομίζω
με τον επαγγελματισμό και τον τρόπο που δρουν δείχνουν τέλεια φυσική κατάσταση , μεγάλη ψυχραιμία που δεν μπορεί να τα έχει ένας οποιασδήποτε ανθρωπος . Μισθοφοροι σίγουρα εκπευδευμενοι άνθρωποι
Είναι άνθρωποι κενών αισθημάτων και το κυριότερο δεν έχουν ενοχές .Εκτελούν τις πράξεις τους και τέλος. Ποιος μπορεί να ξεχάσει την εν ψυχρώ δολοφονία του αστυνομικού φύλακα σε τράπεζα από τον Κουφοντίνα (ηγετικό στέλεχος της 17ης Νοέμβρη ). Ο τύπος τέρας ψυχραιμίας ,μπαίνει στην τράπεζα με ένα κουτί γλυκών ,ο αστυνομικός γιόρταζε εκείνη την ημέρα ,πάει κοντά του του λέει ''χρόνια πολλά'' ανοίγοντας το κουτί με τα γλυκά . Βγάζει το όπλο μέσα από το κουτί και τον σκοτώνει εν ψυχρώ ,στο όνομα μιας υποτιθέμενης αντιεξουσιαστικής οργάνωσης .
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.117
Κριτικές
2
Like
18.592
Πόντοι
3.656
Οχι κύριε Πρόεδρε, δεν εχω αποδείξεις. Μονο που δεν ξερω αν υποψιαζεστε ότι μου ειναι παγερα αδιαφορο αν με πιστευετε
έμαθες τίποτα νέα για το στόρυ που έλεγες τις προάλλες ?
για τον τύπο που γκάστρωσε τη κοπέλα του και αντί να την πάει για έκτρωση
προτίμησε να εξαφανιστεί...να ζωστεί τα φυσεκλίκια και να γίνει αντάρτης σε ζούγκλες κ βουνά...
Ζεί αυτός ? πως φαντάζεσαι ότι περνάει πολεμώντας ? το μετάνοιωσε ? για πε :confused:
 

Iso14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
4.543
Κριτικές
8
Like
3.199
Πόντοι
456
Κριμα φαγανε το παλικαρι μπαμπεσικα τα μουνια.Μια χαρα παιδι ηταν σπιτι δουλεια καθε μερα.Ουτε μυγα δεν ειχε πειραξει.Κριμα και παλι κριμα αλλα δυστυχως οι καλοι φευγουν νωρις:confused:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom