Νέα

Greek Mafia δολοφονία βενζινά, άλλο ένα πληρωμένο συμβόλαιο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ampelale
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 313
  • Εμφανίσεις 31K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.110
Κριτικές
2
Like
18.586
Πόντοι
3.656
Ολα αληθεια ειναι

Υ.Γ. Α, και εισαι ενα βημα πριν την αγνοηση, γιατι εισαι κουραστικός.
ξεχνάς κι όλας ... προ πολλού με έχεις βάλει αγνόηση ερωτύλε :rockon:
Το βράδυ θα κάνουμε κουσκούς ,μίλα και με μπατζανάκη @sex volcano να κάνουμε δυνατό παρεάκι αργά το βράδυ
____________________
έχεις πληροφόρηση αν από 22/1 θα επανέλθετε ? μέχρι 19 είναι η απεργία
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.165
Like
34.440
Πόντοι
9.931
Για μενα ο τυπος μαφιοζος ξε-μαφιοζος ηταν τεράστιος μαλακας. Μπαίνει μεσα στο αυτοκίνητο και αντι να βαλει αμέσως μπροστά και να φύγει αράζει μεσα και ποιος ξερει τι κανει, μετα απο 15 δευτερόλεπτα σκαει ο τυπος και του αδειάζει το Καλασνικωφ στην μούρη... Το κορυφαίο απο ολα δεν εχει βαλει ουτε καν ασφάλεια στην πόρτα, ανοίγει ο εκτελεστής και του ριχνει και χαριστική βολή, οχι οτι χρειαζόταν κιολας αφου ειχε φαει κοντα στις 90 σφαιρες!
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.207
Κριτικές
18
Like
19.987
Πόντοι
4.546
Έδειχνε στις ειδήσεις κάποιον ειδικό στις θωρακίσεις και έλεγε ότι η πρώτη γεμιστήρα δεν πέρασε από τα τζάμια, η δεύτερη άρχισε να διεισδύει.
Δεν είναι τυχαίο που άνοιξαν την πόρτα μετά και πυροβόλησαν και με όπλο χειρός, δεν ήταν σίγουροι (εκτός από το όποιο μήνυμα ήθελαν να περάσουν) .
Αυτά τα ξέρουν οι ειδικοί βέβαια, όπως και το σημείο, όπως είπε, που είναι συγκεκριμένο για να καταφέρεις να σπάσεις θωρακισμένα τζάμια(δεν το είπε όμως, για ευνόητους λόγους) .

Αν είναι έτσι, του εκτελεστή πρέπει να του ήρθαν στο σώμα μπόλικοι κάλικες που εξοστρακίστηκαν στην αρχή, ίσως και να τραυματίστηκε λίγο, ποιός ξέρει.

Εντάξει, πολλά μπορούμε να πούμε για το θύμα, όπως ότι δεν κλείδωσε την πόρτα, δεν έβαλε μπροστά να φύγει, αλλά εκείνη την στιγμή άντε να βρεις ψυχραιμία.
 

DAMDIM100

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2020
Μηνύματα
3.162
Κριτικές
16
Like
3.514
Πόντοι
1.446
Οχι κύριε Πρόεδρε, δεν εχω αποδείξεις. Μονο που δεν ξερω αν υποψιαζεστε ότι μου ειναι παγερα αδιαφορο αν με πιστευετε
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Ιδεολογια. Χρυσαυγιτης
Σσσστοιχεία όπως είπε με ύφος, ένας δικηγόρος, συνάδελφος εκείνου στον οποίο δούλευα σαν κλητήρας γραμματέας... Όπως η αστυνομική έρευνα βασίζεται σε αποδείξεις, το ίδιο και η δικηγορική κάνει... Άλλο ένα σσσστοιχείο ότι είναι ίδιοι χώροι...
 

ririkonav

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
6.037
Κριτικές
48
Like
6.424
Πόντοι
11.445
Πόσο τυχεροί αυτοί που περνούσαν τριγύρω την ώρα που τον γάζωναν που δεν έφαγαν καμιά αδέσποτη
στον Νεο Κοσμο τυπε ολοι ειναι υποψιασμενοι , εχουν θωρακισμενο οχημα και δεν κυκλοφορουν μετα τις 17:00 :sunglasses:
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.207
Κριτικές
18
Like
19.987
Πόντοι
4.546
Και τι δουλειά έχουν τα αυτοκίνητα να περνάνε από εκείνο το σημείο; Ας έκαναν τον κύκλο, υψηλή η εγκληματικότητα της περιοχής.
 

Mystery X

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.125
Κριτικές
4
Like
9.078
Πόντοι
2.306
Πόσο τυχεροί αυτοί που περνούσαν τριγύρω την ώρα που τον γάζωναν που δεν έφαγαν καμιά αδέσποτη
Πολλές φορές έχει τύχει να την πληρώσουν άσχετοι..
Αν δε σε θέλει..
 

Y13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.384
Like
4.758
Πόντοι
456
.... και τελικά όλο αυτό αποδεικνύει, ότι όλοι αυτοί είναι ΤΖΑΜΠΑ ΜΑΓΚΕΣ ! με τα σιδερικά και με τον όγκο τους πουλάνε προστασία-μαγκιά ή ότι άλλο, και στην πράξη είναι λαπάδες. Μακριά από μας.
 

Mystery X

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.125
Κριτικές
4
Like
9.078
Πόντοι
2.306
Για μενα ο τυπος μαφιοζος ξε-μαφιοζος ηταν τεράστιος μαλακας. Μπαίνει μεσα στο αυτοκίνητο και αντι να βαλει αμέσως μπροστά και να φύγει αράζει μεσα και ποιος ξερει τι κανει, μετα απο 15 δευτερόλεπτα σκαει ο τυπος και του αδειάζει το Καλασνικωφ στην μούρη... Το κορυφαίο απο ολα δεν εχει βαλει ουτε καν ασφάλεια στην πόρτα, ανοίγει ο εκτελεστής και του ριχνει και χαριστική βολή, οχι οτι χρειαζόταν κιολας αφου ειχε φαει κοντα στις 90 σφαιρες!
Θεωρώ οτι δεν πέρασαν έτσι τυχαία για το γεγονός ..
Θα είχαν παρακολουθήσει τις κίνησεις του αρκετο καιρό για να ξέρουν τι κανει με λεπτομέρεια.
Προφανώς ο τύπος είχε πιστεψει ότι δεν ήταν πλέον στόχος η ένιωθε τόσο μάγκας και θαραλεος που δεν τον ένοιαζε.
 

DAMDIM100

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2020
Μηνύματα
3.162
Κριτικές
16
Like
3.514
Πόντοι
1.446
Οχι κύριε Πρόεδρε, δεν εχω αποδείξεις. Μονο που δεν ξερω αν υποψιαζεστε ότι μου ειναι παγερα αδιαφορο αν με πιστευετε
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Ιδεολογια. Χρυσαυγιτης
Δείγμα δικανικής δεινότητας...
 

resp

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.533
Like
6.170
Πόντοι
2.356
Θεωρώ οτι δεν πέρασαν έτσι τυχαία για το γεγονός ..
Θα είχαν παρακολουθήσει τις κίνησεις του αρκετο καιρό για να ξέρουν τι κανει με λεπτομέρεια.
Προφανώς ο τύπος είχε πιστεψει ότι δεν ήταν πλέον στόχος η ένιωθε τόσο μάγκας και θαραλεος που δεν τον ένοιαζε.
Το Ράμπο και τον κουνιάδο του αυτός τους έφαγε, γιατί κατάλαβε ότι τον παρακολουθούσαν για να τον ξεκανουν. Μια πρώην γκόμενά του και δεξί του χερι την έφαγαν πριν λίγο καιρό. Κι ο ίδιος την είχε γλιτώσει από τύχη σε προηγούμενη απόπειρα. Κι όλα αυτά σύμφωνα με το αστυνομικό ρεπορτάζ. Χώρια όλα αυτά που δεν ξέρουμε.
Προφανώς και ήξερε ότι είναι στόχος. Το γιατί δεν ξεκίνησε αμέσως παραμένει ερωτηματικό, που τον έστειλε στο θάνατο.
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.165
Like
34.440
Πόντοι
9.931
Θεωρώ οτι δεν πέρασαν έτσι τυχαία για το γεγονός ..
Θα είχαν παρακολουθήσει τις κίνησεις του αρκετο καιρό για να ξέρουν τι κανει με λεπτομέρεια.
Προφανώς ο τύπος είχε πιστεψει ότι δεν ήταν πλέον στόχος η ένιωθε τόσο μάγκας και θαραλεος που δεν τον ένοιαζε.
Πιθανον ο τυπος να ειχε χαλαρώσει πιστεύοντας οτι δεν θα τον ξαναχτυπήσουν... αλλα οταν εισαι μπλεγμένος σε τετοια κόλπα δεν πρέπει να χαλαρώνεις ποτε!!
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.155
Κριτικές
2
Like
9.047
Πόντοι
2.456
O πολεμος των συμμοριων κραταει 15 χρονια τωρα.
Τι σχεση εχει η εγκληματικοτητα με τα ξεκαθαρισματα λογαριασμων αυτων των ανθρωπων?
Η εγκληματικοτητα βαινει μειούμενη.
Σε ενοχλούν τα θετικά δημοσιεύματα για την Ελλαδα?
Γιατι, επειδη κυβερναει ο κουλης?
Εισαι δηλαδη απο αυτους που προκειμενου να μην ευνοείται το κομμα που δεν ψηφισαν, δεχονται να πηγαινει ασχημα η χωρα?
Αλήθεια τώρα..
Την πίνεις κ γράφεις μλκιες ή στα λένε άλλοι;
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.477
Like
21.846
Πόντοι
5.006
Αν βγω εξω κατα τις 3 τα χαραματα να παρω τσιγαρα, θα δω κοριτσακια να περπατανε ανεμελα με το κινητο στο χερι, ούτε 15 χρονων, γυρνωντας απο μπαρ.

Το ειπα στην κολομπιανα μου αυτο, και γελαγε, μου λεει άσε τα παραμυθια.
Και αναγκαστηκα να βγω εξω να της το δειξω σε βιντεοκληση.

βγηκες ρε ανωμαλε μεσα στα μαυρα μεσανυχτα και τραβουσες βιντεο τα κοριτσακια?????!!!!!!
ΧΦτου σου!!!!!!!!
:confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused:
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.133
Κριτικές
166
Like
26.959
Πόντοι
34.538
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Y13

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.110
Κριτικές
2
Like
18.586
Πόντοι
3.656
Το Ράμπο και τον κουνιάδο του αυτός τους έφαγε, γιατί κατάλαβε ότι τον παρακολουθούσαν για να τον ξεκανουν. Μια πρώην γκόμενά του και δεξί του χερι την έφαγαν πριν λίγο καιρό. Κι ο ίδιος την είχε γλιτώσει από τύχη σε προηγούμενη απόπειρα. Κι όλα αυτά σύμφωνα με το αστυνομικό ρεπορτάζ. Χώρια όλα αυτά που δεν ξέρουμε.
Προφανώς και ήξερε ότι είναι στόχος. Το γιατί δεν ξεκίνησε αμέσως παραμένει ερωτηματικό, που τον έστειλε στο θάνατο.
Ράμπο κουνιάδος ήταν των δυό καναλαρχών - ιδιοκτητών παε
Ο Ζαμπόνιας ήταν της σχολής οδηγών
Κάποιοι κάνανε δουλίτσα και για τον ανηψιό που κρυφάκουγε , με πιθανότερο τον Ράμπο
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Ρε τύποι μην απορειτε που ηταν χαλαρος.
Κανενας δεν μπορει να ειναι στην τσίτα διαρκως, καθε μερα ολη μερα.
Ανθρωπινο ειναι.
Κι εγω προσεχα παντα το κινητο μου, μην βρει η γυναικα μου τιποτα υποπτο, αλλά μια φορα εφυγα απο το σπιτι και το αφησα πανω στο γραφειο, εννοειται οτι το εκανε φυλλο και φτερο.
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.133
Κριτικές
166
Like
26.959
Πόντοι
34.538
Ρε τύποι μην απορειτε που ηταν χαλαρος.
Κανενας δεν μπορει να ειναι στην τσίτα διαρκως, καθε μερα ολη μερα.
Ανθρωπινο ειναι.
Κι εγω προσεχα παντα το κινητο μου, μην βρει η γυναικα μου τιποτα υποπτο, αλλά μια φορα εφυγα απο το σπιτι και το αφησα πανω στο γραφειο, εννοειται οτι το εκανε φυλλο και φτερο.
Το κινητο παντα κλειδωμενο Αλεξ..
Για τετοιες απερισκεψιες.
 

resp

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.533
Like
6.170
Πόντοι
2.356
Ρε τύποι μην απορειτε που ηταν χαλαρος.
Κανενας δεν μπορει να ειναι στην τσίτα διαρκως, καθε μερα ολη μερα.
Ανθρωπινο ειναι.
Κι εγω προσεχα παντα το κινητο μου, μην βρει η γυναικα μου τιποτα υποπτο, αλλά μια φορα εφυγα απο το σπιτι και το αφησα πανω στο γραφειο, εννοειται οτι το εκανε φυλλο και φτερο.
Άλλο η κρεβατομουρμουρα κι άλλο το γκλοκ και το καλάσνικοφ. Το πρώτο ανθρώπινο είναι, το δεύτερο καρφί για το γραφείο τελετών. Αν δεις το βίντεο ρίχνει μια ματιά δεξιά αριστερά πριν ανοίξει την πόρτα.
 

Rand0m1

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
6.464
Κριτικές
1
Like
6.141
Πόντοι
2.356
Το Μεντεγιν αυτη τη στιγμη συγκριτικα ειναι πολυ καλυτερα από το Καλι, την Μπουεναβεντουρα, την Μπογκοτά και την Παλμύρα.
'Ασχετο.

Από το Μεντεγίν είναι η Αριέλλα Φερρέρα.

Μεγάλη καριέρα στην τσόντα. :bigdick:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom