Νέα

Golden shower στη Θεσσαλονίκη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα steliossol79
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 15
  • Εμφανίσεις 2K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

steliossol79

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2014
Μηνύματα
86
Like
126
Πόντοι
0
Καλημέρα. Ανοίγω αυτό το θέμα μήπως και βοηθηθούμε εμείς οι λάτρεις της ουρολαγνιας.
Οποιαδήποτε πληροφορία καλοδεχουμενη, είτε από κοπέλες πιάτσας, είτε από σπιτάκια κ.α.
 
OP
OP
S

steliossol79

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2014
Μηνύματα
86
Like
126
Πόντοι
0
Ασ ξεκινήσω με εβελινα από casa d adore, που έχει επιστρέψει.
Πολυ δυνατή στο κατουρημα, το κάνει και το γουσταρει. Ούτε σκέφτεται αν θα λερωσει όπως κάποιες άλλες που το κάνουν με το ζόρι...
 

LB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2020
Μηνύματα
685
Like
1.680
Πόντοι
206
Δεν θέλω να σε απογοητεύσω... αλλά άκλαφτο θα πάει το νήμα. Σωστός για εβελίνα, όμως δεν είναι πάντα διαθέσιμη για ουρολαγνεία και λογικό, πόσες φορές να μπορεί η γυναίκα με το λαϊκό προσκύνημα που γίνεται όταν έρχεται. Εδώ γινόνταν πριν εμφανίζεται σαν φαντομάς για 3-4 μέρες και μετά εξαφανίζεται. Το ίδιο θα πω και για την Έμμα. Και οι 2 είναι καταπληκτικές με μεγάλο εύρος από φετιχ + σεξ.
Απλά οι κοπέλες κάνουν πολύ αραιές εμφανίσεις και για πολύ λίγες μέρες. Όποιος προλάβει και αν προλάβει πρόλαβε...

Τώρα αν κάποιος έχει να προτείνει κάποια άλλη όχι μόνο για ουρολαγνεία αλλά γενικά για φουλ πρόγραμμα αυταρχικό θα εκπλαγώ πολύ ευχάριστα.
 
Τελευταία τροποποίηση:

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.933
Κριτικές
2
Like
5.912
Πόντοι
1.056
Δεν θέλω να σε απογοητεύσω... αλλά άκλαφτο θα πάει το νήμα. Σωστός για εβελίνα, όμως δεν είναι πάντα διαθέσιμη για ουρολαγνεία και λογικό, πόσες φορές να μπορεί η γυναίκα με το λαϊκό προσκύνημα που γίνεται όταν έρχεται. Εδώ γινόνταν πριν εμφανίζεται σαν φαντομάς για 3-4 μέρες και μετά εξαφανίζεται. Το ίδιο θα πω και για την Έμμα. Και οι 2 είναι καταπληκτικές με μεγάλο εύρος από φετιχ + σεξ.
Απλά οι κοπέλες κάνουν πολύ αραιές εμφανίσεις και για πολύ λίγες μέρες. Όποιος προλάβει και αν προλάβει πρόλαβε...

Τώρα αν κάποιος έχει να προτείνει κάποια άλλη όχι μόνο για ουρολαγνεία αλλά γενικά για φουλ πρόγραμμα αυταρχικό θα εκπλαγώ πολύ ευχάριστα.
Υπάρχει κάποια;;;
 
OP
OP
S

steliossol79

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2014
Μηνύματα
86
Like
126
Πόντοι
0
Δεν θέλω να σε απογοητεύσω... αλλά άκλαφτο θα πάει το νήμα. Σωστός για εβελίνα, όμως δεν είναι πάντα διαθέσιμη για ουρολαγνεία και λογικό, πόσες φορές να μπορεί η γυναίκα με το λαϊκό προσκύνημα που γίνεται όταν έρχεται. Εδώ γινόνταν πριν εμφανίζεται σαν φαντομάς για 3-4 μέρες και μετά εξαφανίζεται. Το ίδιο θα πω και για την Έμμα. Και οι 2 είναι καταπληκτικές με μεγάλο εύρος από φετιχ + σεξ.
Απλά οι κοπέλες κάνουν πολύ αραιές εμφανίσεις και για πολύ λίγες μέρες. Όποιος προλάβει και αν προλάβει πρόλαβε...

Τώρα αν κάποιος έχει να προτείνει κάποια άλλη όχι μόνο για ουρολαγνεία αλλά γενικά για φουλ πρόγραμμα αυταρχικό θα εκπλαγώ πολύ ευχάριστα.
Ναι, δυστυχώς έτσι είναι. Γιαυτό το άνοιξα μήπως και βρουμε καμια άκρη. Οι αφεντρες της πόλης είναι κλαφτα Χαράλαμπε. Για vida δεν έχω άποψη αλλά δεν πρέπει να γουσταρει το κατουρημα.
Επίσης ξαναξεκιναει αλικη που είναι switch αλλα με τρελή γκάμα φετιχ.
Ελπίζω να παραμείνει, γιατί και αυτή εξαφανίζεται
 

Trelamenoa

Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2023
Μηνύματα
14
Like
17
Πόντοι
0
Ναι μας καει αυτο το θεμα, ειδικα καποιους που δν ειμαστε μυημενοι και θελουμε να κανουμε καλη αρχη
 

LB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2020
Μηνύματα
685
Like
1.680
Πόντοι
206
Ναι, δυστυχώς έτσι είναι. Γιαυτό το άνοιξα μήπως και βρουμε καμια άκρη. Οι αφεντρες της πόλης είναι κλαφτα Χαράλαμπε. Για vida δεν έχω άποψη αλλά δεν πρέπει να γουσταρει το κατουρημα.
Επίσης ξαναξεκιναει αλικη που είναι switch αλλα με τρελή γκάμα φετιχ.
Ελπίζω να παραμείνει, γιατί και αυτή εξαφανίζεται
Αλίκη?
 
OP
OP
S

steliossol79

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2014
Μηνύματα
86
Like
126
Πόντοι
0
Ναι μου έσβησε για κάποιον λόγο.
Στο *****.com κοιτα. Μια ειναι η Αλικη
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Παλι δεν το βγάζει....
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.863
Κριτικές
6
Like
3.599
Πόντοι
736
Εγώ δεν βρίσκω κάτι. Και μάλλον για να είναι και το site τόσο δύσκολο να ανιχνευθεί μάλλον και αυτο δεν ειναι αξιόπιστο.
Όπου βρες βάλε find και
Όπου κορίτσια βάλε girls , το σάιτ αξιόπιστο είναι απο όσο ξέρω.
 

LB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2020
Μηνύματα
685
Like
1.680
Πόντοι
206
Όπου βρες βάλε find και
Όπου κορίτσια βάλε girls , το σάιτ αξιόπιστο είναι απο όσο ξέρω.
Ναι την ψιλιάστηκα και στο έστειλα dm. Αξιόπιστο σάιτ. (Όταν έχουν σωστά τα προγράμματα των κοριτσιών βέβαια)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom