Νέα

GNTM 2

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα msakis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 246K
  • Ετικέτες
    gntm reality tv
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Ποια θεωρείτε πως θα είναι το επόμενο GNTM ;;

  • Κάτια Ταραμπάνκο

    Ψήφοι: 110 31,1%
  • Σουζάνα Κουόλ

    Ψήφοι: 3 0,8%
  • Μαρτίνα Χαφιιτσούκ

    Ψήφοι: 1 0,3%
  • Άννα Χατζή

    Ψήφοι: 4 1,1%
  • Αργυρώ Μαγγλάρη

    Ψήφοι: 3 0,8%
  • Ασημίνα Χαρίτου

    Ψήφοι: 3 0,8%
  • Κέισι Μίζιου

    Ψήφοι: 49 13,8%
  • Κατερίνα Πεφτίτση

    Ψήφοι: 2 0,6%
  • Άννα-Μαρία Ηλιάδου

    Ψήφοι: 51 14,4%
  • Γκλόρια Ντενίκη

    Ψήφοι: 2 0,6%
  • Εμμανουέλα Μάινα

    Ψήφοι: 9 2,5%
  • Ίλντα Κρόνι

    Ψήφοι: 3 0,8%
  • Ελευθερία Καρναβά

    Ψήφοι: 25 7,1%
  • Κωνσταντίνα Φλώρου

    Ψήφοι: 13 3,7%
  • Ιωάννα Κυρίτση

    Ψήφοι: 3 0,8%
  • Λυδία Κατσανικάκη

    Ψήφοι: 3 0,8%
  • Μαρίνα Γρηγορίου

    Ψήφοι: 11 3,1%
  • Μαρία Μιχαλοπούλου

    Ψήφοι: 8 2,3%
  • Όλγα Καλογήρου

    Ψήφοι: 1 0,3%
  • Νίνα Τζιβανίδου

    Ψήφοι: 2 0,6%
  • Σίλια Ευαγέλλου

    Ψήφοι: 3 0,8%
  • Πόπη Γαλετσά

    Ψήφοι: 2 0,6%
  • Σπυρούλα Κάιζερ

    Ψήφοι: 10 2,8%
  • Χαρά Παππά

    Ψήφοι: 33 9,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    354

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.477
Like
21.846
Πόντοι
5.006
Ποιες ψηλές απαιτήσεις ρε φίλε. Δεν βλέπεις τι περνάει; Όσες κοπέλες θέλουν να κάνουν καριέρα στο εξωτερικό σαν μοντέλα δεν πάνε σε ένα χαζοριαλιτι, αλλά σηκώνονται και φεύγουν όπως αυτή η κοπέλα που ποσταρες. Τουλάχιστον πέρσι πέρασαν καποιες πραγματικά ωραίες κοπέλες και πάλι όμως κατεληξαν να βγάλουν νικήτρια μια γουρλοματα, μελιντζανομυτα.

Τυπε επειδή εγώ κινούμαι στις παρυφές της σοουμπιζ και έχω δει και 5-6 fashion shows να σε ενημερώσω ότι αυτά που έχεις στο μυαλο σου ως μοντέλα είναι κάτι της Βικτωρίας σικρετς και κάτι Miami fashion shows..
Αλλα αυτές είναι οι εξαιρέσεις... Άμα δεις επιδείξεις Αρμάνι ή γκουτσι, θα φρίξεις από τι μπάζα εχουν.... Το 90% δε θα τις γαμουσε ούτε ισοβίτης...
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.490
Like
24.246
Πόντοι
6.256
:wanker:  ξεροχυνω με σχολια και αναλυσεις για το σοβαρο θεμα

Τυπε δεν περιμενα τιποτα λιγοτερο απο ενα φορουμ που ο αυνανισμος εχει μελετηθει και ασκηθει στο υψιστο επιπεδο.... :wanker:
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.490
Like
24.246
Πόντοι
6.256
Τυπε επειδή εγώ κινούμαι στις παρυφές της σοουμπιζ και έχω δει και 5-6 fashion shows να σε ενημερώσω ότι αυτά που έχεις στο μυαλο σου ως μοντέλα είναι κάτι της Βικτωρίας σικρετς και κάτι Miami fashion shows..
Αλλα αυτές είναι οι εξαιρέσεις... Άμα δεις επιδείξεις Αρμάνι ή γκουτσι, θα φρίξεις από τι μπάζα εχουν.... Το 90% δε θα τις γαμουσε ούτε ισοβίτης...

Τακη κινεισαι και στις παρυφες των πασαρελων; :S :S :S
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.226
Like
24.139
Πόντοι
6.056
Τυπε δεν περιμενα τιποτα λιγοτερο απο ενα φορουμ που ο αυνανισμος εχει μελετηθει και ασκηθει στο υψιστο επιπεδο.... :wanker:
ολο γκρινια εισαι μωρε
κατσε να δουμε κανα κωλο...
βαρεθηκαμε τους απλυτους στα ξερονησια να ρισκαρουν τη ζωη τους για 2 τοστ
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Τακη κινεισαι και στις παρυφες των πασαρελων; :S :S :S

Υπαρχουν χιλιαδες ανθρωποι με δεκαδες ειδικοτητες-ιδιοτητες που ασχολουνται και ειναι μεσα στο χωρο της μοδας. Τι σου φαινεται περιεργο;
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.490
Like
24.246
Πόντοι
6.256
βαρεθηκαμε τους απλυτους στα ξερονησια να ρισκαρουν τη ζωη τους για 2 τοστ

:2funny: :2funny: :2funny:

Σας ειπα εγω να μην δειτε κανενα κωλο ρε τυπε;Αλλα πως αντεχετε ολα τα υπολοιπα παρακολουθοντας αυτο το πραγμα και κυριως τα ναυαγια της κριτικης επιτροπης ειναι ενα καλο ερωτημα...
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.226
Like
24.139
Πόντοι
6.056
:2funny: :2funny: :2funny:

Σας ειπα εγω να μην δειτε κανενα κωλο ρε τυπε;Αλλα πως αντεχετε ολα τα υπολοιπα παρακολουθοντας αυτο το πραγμα και κυριως τα ναυαγια της κριτικης επιτροπης ειναι ενα καλο ερωτημα...
ναι δεν λεω
στο boootcamp θα ειναι τοσο πολυ μετα θα τζασουν
βαλε σταρ σου λεω  :boobies:
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.165
Like
34.440
Πόντοι
9.931
Αν η τουρκογαμημένη έμενε στο διπλανό δυάρι, θα έλεγα "έχω μια μουνάρα γειτόνισσα". Από το ΓΝΤΜ έχω υψηλότερες απαιτήσεις. Εντάξει, Αραβανή ή Δούκισσα δεν περιμένω να δω αλλά απαιτώ ως τηλεθεατής :jerking: να δω κάποια επιπέδου Ευγενία Δημητριάδου ας πούμε

Μεγαλος ερωτας η Ευγενια τυπε :grin: :smitten:
 

obi1

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2016
Μηνύματα
531
Κριτικές
2
Like
687
Πόντοι
86
Ώρα για γκάλοπ τύποι.
Ποιά έχει τον καλύτερο κώλο; Η Χαλκιδαία μαζορέτα Μεταξία φέτος ή η Βίκυ Καλλιτσάρη από πέρσυ;

Η Μεταξία είναι πιο κοντή και ο κώλος της αν και πολύ καλός σε σχήμα, ξεπερνάει για λίγο το ιδανικό μέγεθος και πηγαίνει ελαφρώς προς το χοντρό. Αντίθετα η κωλάρα της Καλλιτσάρη είναι απόλυτα συμμετρική με το υπόλοιπο σώμα και έχει τέλειο σχήμα. Άσε που και το πρόσωπό της είναι πιο ενδιαφέρον από της άλλης. :booty:
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Η Μεταξία είναι πιο κοντή και ο κώλος της αν και πολύ καλός σε σχήμα, ξεπερνάει για λίγο το ιδανικό μέγεθος και πηγαίνει ελαφρώς προς το χοντρό. Αντίθετα η κωλάρα της Καλλιτσάρη είναι απόλυτα συμμετρική με το υπόλοιπο σώμα και έχει τέλειο σχήμα. Άσε που και το πρόσωπό της είναι πιο ενδιαφέρον από της άλλης. :booty:

Σωστος.
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.356
Κριτικές
3
Like
6.976
Πόντοι
1.486
Η Μεταξία είναι πιο κοντή και ο κώλος της αν και πολύ καλός σε σχήμα, ξεπερνάει για λίγο το ιδανικό μέγεθος και πηγαίνει ελαφρώς προς το χοντρό. Αντίθετα η κωλάρα της Καλλιτσάρη είναι απόλυτα συμμετρική με το υπόλοιπο σώμα και έχει τέλειο σχήμα. Άσε που και το πρόσωπό της είναι πιο ενδιαφέρον από της άλλης. :booty:
Eμενα μου αρεσει πιο πολυ το κοντοπούτανο,αλλα δε θα ειχα θεμα και με αυτην... :kissass2: :kissass2: :kissass2: :kissass2:
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.398
Κριτικές
508
Like
68.660
Πόντοι
41.129
για να δουμε και θεσσαλονικιοτικα κωλαρακια  :wanker:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom