Νέα

Γνωρίζει κανείς αυτό το ζευγάρι;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα hello-people
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 41
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

mmarios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2008
Μηνύματα
726
Κριτικές
9
Like
4
Πόντοι
606
Εμα δεν μου το ειπατε και εγω πηγα και εδωσα 300 ευρω εχτες.... :2funny:

ΟΚ, τα έχωσες, αλλά κάνε και καμία ενημέρωση. Τα αξίζουν; Η γκόμενα τι λέει απο εμφάνιση και συμμετοχή στο σεξ; Από τη φωτό δεν διακρίνεις πρόσωπο (και είναι το...σημείο μου). Ο τύπος τι ρόλο βαράει;
 
OP
OP
H

hello-people

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
ΟΚ, τα έχωσες, αλλά κάνε και καμία ενημέρωση. Τα αξίζουν; Η γκόμενα τι λέει απο εμφάνιση και συμμετοχή στο σεξ; Από τη φωτό δεν διακρίνεις πρόσωπο (και είναι το...σημείο μου). Ο τύπος τι ρόλο βαράει;

Περασα τελεια!!! Η γκομενα ειναι ναζιαρα και πολυ γκαβλωτικη με τα παιχιδια της παιζει το μουνακι της οπως ρουφαει εμενα παιρνει τον αντρα της και λεει οτι θελει και την δικια του γλυψιμο μαζι αμαθες (και αυτος γλυφει) γαμηση ειναι κορυφη και παιρνει αμα δεν εσαι τεραστιος και τους 2 μαζι χυσια στο στομα  ειναι τρελλο παιχνιδι ξερουν τι κανουν μακαρι να ειχαμε και αλλα ζευγαρια αν και με αυτους δεν ξερω αμα κανεις δεν περαση καλα.
 

teras1956

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
4.547
Like
11
Πόντοι
16
Περασα τελεια!!! Η γκομενα ειναι ναζιαρα και πολυ γκαβλωτικη με τα παιχιδια της παιζει το μουνακι της οπως ρουφαει εμενα παιρνει τον αντρα της και λεει οτι θελει και την δικια του γλυψιμο μαζι αμαθες (και αυτος γλυφει) γαμηση ειναι κορυφη και παιρνει αμα δεν εσαι τεραστιος και τους 2 μαζι χυσια στο στομα  ειναι τρελλο παιχνιδι ξερουν τι κανουν μακαρι να ειχαμε και αλλα ζευγαρια αν και με αυτους δεν ξερω αμα κανεις δεν περαση καλα.

και το κόστος περικαλώ?
 

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
2.043
Like
1.829
Πόντοι
216
η εβιτα 21 στα πρωτα της βηματα λανσαριζοταν σαν ζευγαρι ~~~ συμφερε κιολας !!! εγω ετσι την ειχα εγκαινιασει ~~~ μετα εκανα την μαμακια να το προωθησω στο σιτε και πηρε τα πανω της !!! αν της το πεις πεζει να σου κανει τετοια φαση ... για να μην ψαχνεσαι το λεω και φας τα μουτρα σου !!!
 
OP
OP
H

hello-people

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
η εβιτα 21 στα πρωτα της βηματα λανσαριζοταν σαν ζευγαρι ~~~ συμφερε κιολας !!! εγω ετσι την ειχα εγκαινιασει ~~~ μετα εκανα την μαμακια να το προωθησω στο σιτε και πηρε τα πανω της !!! αν της το πεις πεζει να σου κανει τετοια φαση ... για να μην ψαχνεσαι το λεω και φας τα μουτρα σου !!!

Ποια ειναι αυτη? Θα πρεπει να ειναι πολυ καλη για να καταφερει αυτο το ζευγος
 

alexandros-30

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2009
Μηνύματα
123
Like
0
Πόντοι
1
Περασα τελεια!!! Η γκομενα ειναι ναζιαρα και πολυ γκαβλωτικη με τα παιχιδια της παιζει το μουνακι της οπως ρουφαει εμενα παιρνει τον αντρα της και λεει οτι θελει και την δικια του γλυψιμο μαζι αμαθες (και αυτος γλυφει) γαμηση ειναι κορυφη και παιρνει αμα δεν εσαι τεραστιος και τους 2 μαζι χυσια στο στομα  ειναι τρελλο παιχνιδι ξερουν τι κανουν μακαρι να ειχαμε και αλλα ζευγαρια αν και με αυτους δεν ξερω αμα κανεις δεν περαση καλα.
φιλε μου πολυ ενδιαφερον... δλδ σε γλυφουν και οι 2 μαζι? μπορεις να γαμησεις και τουσ 2... πως γινετε?
 
OP
OP
H

hello-people

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
φιλε μου πολυ ενδιαφερον... δλδ σε γλυφουν και οι 2 μαζι? μπορεις να γαμησεις και τουσ 2... πως γινετε?

Ναι αμα θες γλυφουν και οι 2 αλλα ο ανδρας ειναι μονο τοπ αρα δεν γαμιετε. Αλλα πραγματικα ειναι πολυ καλοι!
 
OP
OP
H

hello-people

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0

Αξιζει η προσπαθεια μαλλον αλλα αμα σε δεχτουν και μια φωτο σε 2 ζευγαρια??? Δεν ξερουν τι θελουν!!!  Ευχαριστω παντος Η προσπαθεια μαλλον πρεπει να γινει....
 

oxi_o_nwntas

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
1.963
Κριτικές
2
Like
11
Πόντοι
16
εγω το γιαννη και τη μαρια ξερω  :rolleyes:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom