Νέα

Γνωριμίες-σεξάκι μέσω internet (Facebook, dating sites κλπ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alan7
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ANDREIOS

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.148
Κριτικές
13
Like
1.692
Πόντοι
6.255
Αυτή τι ρολο βαραει ξερετε;;;;
 

captain 69

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.504
Like
11.550
Πόντοι
3.506
Τα dating sites στην Ελλάδα είναι πια θλιβερά. Παίζει εκεί μέσα είναι ένα είδος παράξενης σεξουαλικής δημοπρασίας. Οι περισσότεροι άντρες εξαργυρώνουν την απελπισία/αγαμία τους πλειοδοτώντας σε κολακείες στο υπερτροφικό. Πυρφορίαση που δυναμιτίζει κάθε δυνατότητα πετυχημένου παιχνιδιού χωρίς να δαπανήσεις άπειρο χρόνο.
 

ANDREIOS

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.148
Κριτικές
13
Like
1.692
Πόντοι
6.255
Αυτες τι ρολο βαραει ξερετε;;;
αυτη λεει οτι ειναι χορευτρια  και αυτη λεει οτι χορευει στο X-bar  
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Αυτες τι ρολο βαραει ξερετε;;;
αυτη λεει οτι ειναι χορευτρια  και αυτη λεει οτι χορευει στο X-bar  
Η μασουρα τα εχει κανει μασουρια απο βλακες. Παραθετω το μηνυμα οπως το ελαβα

gia gia dio wres sto xoro soy i se diko moy stoys ampelokipoys gia ola ta goysta kai proktiko me 60 evro eimai oti vlepis stis foto 28,1,78-63 kila gia apofigi ton nzapanzidon kai psefton tha stilis karta PAYSAFE tonx10 edo i sto mail merimela30@yahoo.gr kai antalasoyme tilefono kai milame gia rantevoy kai ta aferoyme ta 10 apta 60 oxi minimata alla kai koyventa xoris noima paysafe kai milame tilefonika.paw kai se eparxia me prokatavoli ta eksoda moy metaforas kai to doro poy tha kanonisoyme apo konta..PROTA KARTA KAI PROXORAME..GIA NA APOFEVGONTE OI NZAPANZIDES
 

zeljko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2016
Μηνύματα
9.752
Κριτικές
4
Like
235
Πόντοι
346
Η μασουρα τα εχει κανει μασουρια απο βλακες. Παραθετω το μηνυμα οπως το ελαβα

gia gia dio wres sto xoro soy i se diko moy stoys ampelokipoys gia ola ta goysta kai proktiko me 60 evro eimai oti vlepis stis foto 28,1,78-63 kila gia apofigi ton nzapanzidon kai psefton tha stilis karta PAYSAFE tonx10 edo i sto mail merimela30@yahoo.gr kai antalasoyme tilefono kai milame gia rantevoy kai ta aferoyme ta 10 apta 60 oxi minimata alla kai koyventa xoris noima paysafe kai milame tilefonika.paw kai se eparxia me prokatavoli ta eksoda moy metaforas kai to doro poy tha kanonisoyme apo konta..PROTA KARTA KAI PROXORAME..GIA NA APOFEVGONTE OI NZAPANZIDES

Τι σκατά είναι η paysafe ;
ΠΑΙΡΝΕΙ ΛΕΦΤΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ;;;;;;;;


[size=14pt]Και υπάρχουν[/size] [size=18pt]ΜΑΛΑΚΕΣ[/size] [size=14pt]που στέλνουν ;;[/size]
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Τι σκατά είναι η paysafe ;
ΠΑΙΡΝΕΙ ΛΕΦΤΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ;;;;;;;;


[size=14pt]Και υπάρχουν[/size] [size=18pt]ΜΑΛΑΚΕΣ[/size] [size=14pt]που στέλνουν ;;[/size]
Παλιό κόλπο! Θυμαμαι εποχές 2000-2005 υπήρχαν γκόμενες που έπιαναν μπλα μπλα κ ζητούσαν κάρτες κινητών μέχρι κ σημειώματα σε καρτοτηλέφωνα άφηναν!Τωρα εξελίχθηκαν σε paysafe.
 

akatastatos123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2013
Μηνύματα
869
Κριτικές
7
Like
1.199
Πόντοι
486
Παλιό κόλπο! Θυμαμαι εποχές 2000-2005 υπήρχαν γκόμενες που έπιαναν μπλα μπλα κ ζητούσαν κάρτες κινητών μέχρι κ σημειώματα σε καρτοτηλέφωνα άφηναν!Τωρα εξελίχθηκαν σε paysafe.

Στο mirc να δεις τι γινότανε εκείνες τις εποχές.
Είχα πάρει και εγώ μια φορά  :2funny:
 

zeljko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2016
Μηνύματα
9.752
Κριτικές
4
Like
235
Πόντοι
346
Στο mirc να δεις τι γινότανε εκείνες τις εποχές.
Είχα πάρει και εγώ μια φορά  :2funny:

Ζητάγανε κάρτες καρτοκινητών για να σε πάρουν τηλέφωνο και καλά ...

Όσες μου είχαν ζητήσει , δεν πρέπει να έχουν ξεχάσει την απάντησή μου, από το 2000.

Τους έλεγα ότι δεν μπορώ να ξοδέψω λεφτά για αυτές.
Κι αν ρώταγαν γιατί , απάνταγα ότι ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΜΟΥ ΤΟ ΤΡΩΩ ΣΕ ΒΕΝΖΙΝΗ ΚΑΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ.
Και ότι στο #hellas , έμπαινα μπας και γαμήσω και καμία τσάμπα.

Αξέχαστη η "μωρούλι" ....


Μωράκι 197,5 οκάδες.
 

akatastatos123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2013
Μηνύματα
869
Κριτικές
7
Like
1.199
Πόντοι
486
Ζητάγανε κάρτες καρτοκινητών για να σε πάρουν τηλέφωνο και καλά ...

Όσες μου είχαν ζητήσει , δεν πρέπει να έχουν ξεχάσει την απάντησή μου, από το 2000.

Τους έλεγα ότι δεν μπορώ να ξοδέψω λεφτά για αυτές.
Κι αν ρώταγαν γιατί , απάνταγα ότι ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΜΟΥ ΤΟ ΤΡΩΩ ΣΕ ΒΕΝΖΙΝΗ ΚΑΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ.
Και ότι στο #hellas , έμπαινα μπας και γαμήσω και καμία τσάμπα.


Υπήρχαν μεγάλοι μπετόστοκοι που για πλάκα έστελναν αριθμούς κάρτας στο hellas και στο sex... Χωρίς δλδ ιδιαίτερο δούλεμα... Κι απ ότι φαίνεται υπάρχουν ακόμα...
 

nikos77athina

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2016
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Έχω ακούσει για μια 45αρα από τη Ρόδο που έρχεται Αθήνα και κάνει παρτούζες
 

zeljko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2016
Μηνύματα
9.752
Κριτικές
4
Like
235
Πόντοι
346
Υπήρχαν μεγάλοι μπετόστοκοι που για πλάκα έστελναν αριθμούς κάρτας στο hellas και στο sex... Χωρίς δλδ ιδιαίτερο δούλεμα... Κι απ ότι φαίνεται υπάρχουν ακόμα...

Η αγαμία σε αυτή τη χώρα, έχει κάνει τεράστια ζημιά.
 

nikos77athina

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2016
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Ρε μάγκες, οποιος εχει κανει κονε, ας στειλει πμ με κανα ονοματακι και το σαιτ, μπας και δουμε και μεις ασπρη μερα!!!
Έχω ακούσει για μια 45αρα από τη Ρόδο που έρχεται Αθήνα και κάνει παρτούζες
 

maldi

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
930
Κριτικές
9
Like
86
Πόντοι
6
Τα dating sites στην Ελλάδα είναι πια θλιβερά. Παίζει εκεί μέσα είναι ένα είδος παράξενης σεξουαλικής δημοπρασίας. Οι περισσότεροι άντρες εξαργυρώνουν την απελπισία/αγαμία τους πλειοδοτώντας σε κολακείες στο υπερτροφικό. Πυρφορίαση που δυναμιτίζει κάθε δυνατότητα πετυχημένου παιχνιδιού χωρίς να δαπανήσεις άπειρο χρόνο.
          ολα σε ενα νοικοκυρεμενα,δυο αραδες ,ολη η αληθεια  :hi:
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Στο mirc να δεις τι γινότανε εκείνες τις εποχές.
Είχα πάρει και εγώ μια φορά  :2funny:
Aαχαχχααχχαχα γαματα φιλε κ εγω την ειχα πατησει μια φορα αλλα σχεδον εις γνωση μου. Ηταν τοτε που βγηκε το wats up cosmote ετυχε τοτε να ειχα κ εγω και παρασυρθηκα.
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Ζητάγανε κάρτες καρτοκινητών για να σε πάρουν τηλέφωνο και καλά ...

Όσες μου είχαν ζητήσει , δεν πρέπει να έχουν ξεχάσει την απάντησή μου, από το 2000.

Τους έλεγα ότι δεν μπορώ να ξοδέψω λεφτά για αυτές.
Κι αν ρώταγαν γιατί , απάνταγα ότι ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΜΟΥ ΤΟ ΤΡΩΩ ΣΕ ΒΕΝΖΙΝΗ ΚΑΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ.
Και ότι στο #hellas , έμπαινα μπας και γαμήσω και καμία τσάμπα.

Αξέχαστη η "μωρούλι" ....


Μωράκι 197,5 οκάδες.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom