Νέα

Γνωριμίες-σεξάκι μέσω internet (Facebook, dating sites κλπ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alan7
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

rokos

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
939
Κριτικές
1
Like
159
Πόντοι
6
πραγματικα προχτες ημουν εξω για ποτο και στη διπλανη παρεα (φοιτητων μαλλον) ηταν μια κοπελα που ηταν αντικειμενικα κατω του μετριου, ανοιγει το κινητο της στο τιντερ και σερνει τη μπαρα με τα λαικς ποση ωρα. και εκει λεω ποσο για τον πουτσο ειμαστε, μια γκομενα που δεν θα την κοιταξεις πανω απο μισο δευτερολεπτο στον εξω κοσμο της δινεις την ευκαιρια να καθεται κ να σερνει το χοντροδαχτυλο της κ να ψαχνει ποιον θα διαλεξει...
αντε να παμε να γαμηθουμε ολοι. εμεις φταιμε

Έτσι είναι η φύση οι γυναίκες διαλέγουν τους καλύτερους (για τεκνοποίηση) εμείς σαν τους μούλους κυνηγάμε το μουνί ....... απλά στην Ελλάδα το έχουμε ξεφτιλίσει.
Η Ελλάδα είναι η χαρά του μπάζου πάντα ήταν.
 

nordalta

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.289
Like
398
Πόντοι
36
αυτες οι απεριγραπτα ηλιθιες που ενω εχεις κανει ηδη ταιριασμα στο τιντερ γιατι δεν στελνουνε ποτε μηνυματα?
για να δουν περισσοτερες φωτο,και να κρινει η ελλεινιδα αν εχεις καλο πορτοφολι για να σου στειλει μηνυμα
 

greek- dick

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2016
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
πραγματικα προχτες ημουν εξω για ποτο και στη διπλανη παρεα (φοιτητων μαλλον) ηταν μια κοπελα που ηταν αντικειμενικα κατω του μετριου, ανοιγει το κινητο της στο τιντερ και σερνει τη μπαρα με τα λαικς ποση ωρα. και εκει λεω ποσο για τον πουτσο ειμαστε, μια γκομενα που δεν θα την κοιταξεις πανω απο μισο δευτερολεπτο στον εξω κοσμο της δινεις την ευκαιρια να καθεται κ να σερνει το χοντροδαχτυλο της κ να ψαχνει ποιον θα διαλεξει...
αντε να παμε να γαμηθουμε ολοι. εμεις φταιμε
Και ακόμα δεν έχουμε δει τίποτα αδερφέ!!
 

poustraa28

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2016
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
αν υπαρχει κανας ενεργητικος ψωλαρας απο αθηνα ας μου στειλει ;)
 

berck13

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
399
Κριτικές
4
Like
112
Πόντοι
1
γνωρισα μια αννα ελληνιδα από γλυφαδα 150 την ωρα. την ξερει κανεις? οσοι ξερουν ας στειλουν πμ, δεν ανακοινωνω άλλες πληροφοριες
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.839
Like
1.290
Πόντοι
216
Τώρα πριν λίγο έπεσα πάνω σε αυτό; Γύρισα στο star να δω ειδήσεις
Σαν το παλιό Ραντεβού στα τυφλά κάτι τέτοιο. Το παρουσιάζει ο Σεφερλής
Τι παίζει; Είδα στο τέλος ότι η γκόμενα μάλλον τον έκλασε τον τύπο!



:jerking: :jerking:





 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186
Εχει γαμησει κανεις apo couchsurfing?
 

bak14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2011
Μηνύματα
464
Κριτικές
10
Like
2
Πόντοι
231
Τώρα πριν λίγο έπεσα πάνω σε αυτό; Γύρισα στο star να δω ειδήσεις
Σαν το παλιό Ραντεβού στα τυφλά κάτι τέτοιο. Το παρουσιάζει ο Σεφερλής
Τι παίζει; Είδα στο τέλος ότι η γκόμενα μάλλον τον έκλασε τον τύπο!



:jerking: :jerking:

φιλε μπηκα για να γραψω ακριβως γι αυτο τωρα...
το πετυχα προχτες στο τελος και ηταν το ζευγαρι που βλεπεις στο 0:20 απ το βιντεο που ανεβασες
η χοντροπατατουλα λοιπον που ολοι βλεπουμε στο 0:20 φοραει 20ποντες γοβες, ο τυπος της ριχνει μισο κεφαλι κ γυρναει κ δηλωνει "τον περιμενα πιο ψηλο" (στο βιντεακι δεν το δειχνει αυτο αλλα επειδη το ειδα λαιβ αυτο ειπε κ γελουσα μονος μου)
μπορει να ειναι ακυρο με το θρεντ αλλα ειναι ενδεικτικο για να μην αναρωτιομαστε τι γινεται στο διαδικτυο αλλα κ στον εξω κοσμο...

μιλαμε για το πως σκεφτεται το απλο κοινο πορνιδιο που το μονο που μου προκαλει σαν εμφανιση ειναι να της πιτσιλισω τα βυζια απο αποσταση
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.839
Like
1.290
Πόντοι
216
Μια μορφή blind dating έχουμε και εδώ.
Το βίντεο πρέπει να υπάρχει ολόκληρο στο site του star
Εδώ πρέπει να έχουμε και επιλογή στους συμμετέχοντες.
Δεν πάει και όποιος νάναι.

Η πραγματικότητα ήταν η καλτίλα της Ανίτας Πάνιας με τους διάφορους
Ομονιακούς και όχι μόνο τύπους αλλά και με τα δύσμορφα και κακόμοιρα άτομα που έψαχναν το ταίρι τους.

Μια τέτοια εκπομπή λείπει

:shit: :zombie: :shit: :zombie:
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.839
Like
1.290
Πόντοι
216
Πολλές παπαριές γράφει το άρθρο αλλά αξίζει να το παραθέσω.
Προσωπικά όλο γλαρόπουστες βρίσκω στα site αυτά και σπάνια γυναίκα η οποία αν ποτέ βρεθεί
είναι σαν τον Τόφαλο. Έχουν αυξηθεί και οι επαγγελματίες απατεώνισσες που ζητούν δωράκια και ότι τραβάνε ζόρι.
paysafe, western union και αρχίδια. Κάποιες το πάνε και πιο πέρα. Κάνε κατάθεση στον τάδε λογαριασμό για να φύγω από αυτό τo κωλοχώρι.
Όταν έρθω Αθήνα θα με γαμάς όποτε θες.

:bigdick: :bigdick: :bigdick:

Πόσο "ψάχνονται" ερωτικά οι Έλληνες στα social media;
Οι έρευνες που έκαναν τα περιοδικά Shape και Men’s Fitness, καθώς και το Ινστιτούτο Ψυχικής και Σεξουαλικής Υγείας, δίνουν απαντήσεις.


Το 80% των γυναικών, δηλώνουν ότι τα μέσα κοινωνικής δικτύωσης "κόβουν δρόμο" για την ερωτική επαφή, ενώ τρεις στους πέντε άνδρες ασπάζονται αυτή την άποψη, σύμφωνα με έρευνες που έκαναν τα περιοδικά Shape και Men’s Fitness και το Ινστιτούτο Ψυχικής και Σεξουαλικής Υείας.

Μάλιστα ειδικά για τις Ελληνίδες, το Ίντερνετ, με τα μέσα κοινωνικής δικτύωσης και τις ιστοσελίδες γνωριμιών, είναι το πιο προσφιλές "όχημα", όταν θέλουν να απιστήσουν.

Όπως αναφέρεται στο δημοσίευμα του Capital Health, η οικειότητα που δημιουργούν τα κοινωνικά δίκτυα επισπεύδει καταστάσεις, αφού, πολύ συχνά, καταργεί τα πρώτα ραντεβού και οι επίδοξοι άπιστοι πάνε βουρ… στο ψητό. Το 38% των γυναικών και το 46,7% των ανδρών ομολόγησαν ότι συνευρέθηκαν ερωτικά με το αντικείμενο του πόθου τους πολύ νωρίτερα, λόγω οικειότητας μέσω Facebook.

Άλλωστε σχεδόν ένας στους δύο χρήστες (ποσοστό 45,6%) παραδέχεται ότι φλερτάρει στο Facebook με σκοπό το σεξ. Η προσέγγιση είναι πιο εύκολη, από ό,τι λέει, ενώ η ανωνυμία δίνει την απαραίτητη νότα μυστηρίου και ασφάλειας.

Πάντως σε κάθε περίπτωση οι άνδρες, που ψάχνουν ερωτικό ταίρι στο Ίντερνετ, είναι σαφώς λιγότεροι από τις γυναίκες. Προτιμούν να σερφάρουν για να ανακαλύπτουν τις νέες τάσεις στα γκάτζετς, παρά να "ψαρέψουν" τον επόμενο στόχο τους, όπως σημειώνει ο πρόεδρος του Ανδρολογικού Ινστιτούτου Δρ. Κωνσταντίνος Κωνσταντινίδης.

Πηγή:
:zombie: :zombie: :zombie:
 

zeljko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2016
Μηνύματα
9.752
Κριτικές
4
Like
235
Πόντοι
346
Μόνο κοντόχοντρες και γκλιτσομύτες πάνε στο "ραντεβού στα τυφλά" ;
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
γνωρισα μια αννα ελληνιδα από γλυφαδα 150 την ωρα. την ξερει κανεις? οσοι ξερουν ας στειλουν πμ, δεν ανακοινωνω άλλες πληροφοριες
Σωρα ρε μεγαλε δεν ανακοινωνεις αλλες πληροφοριες....λες κ εκανες την ανακαλυψη του αιωνα. Γιατι δεν δοκιμαζεις να μας πεις?

Για αυτη εδω μιλαει ο Σαινης

και το μηνυμα που στελνει ειναι αυτο:

Με λενε αννα Είμαι 21 ετων ελληνιδα. Ειμαι συνοδος. Προσφερω τη συντροφιά μου και τις υπηρεσιες μου σε σοβαρους ευκαταστατους γενναιόδωρους αντρες  Ειμαι πραγματικα ανεξάρτητη και ψαχνω λιγα άτομα σοβαρα εχεμυθα που θέλουν να περάσουν καλα μαζι μου. Κανω τα παντα εκτος απο πρωκτικό .  150 η ωρα χωρις πιεση χρονου σε ξενοδοχειο . Για να κανονισω ραντεβού θα ηθελα το τηλ σας και καποιες πληροφορίες για εσας... ? Θα χαρω να βρεθούμε...!

Oποιος μιλησει μαζι της καλο θα ηταν να κρυψει τους φιλους της και να μην εχει 717 ατομα στον αερα....
 

thiras

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.187
Like
242
Πόντοι
36
πάλι καλα γιατί εμένα μου είπε 200, και οταν αντιπρότεινα 100 μου απάντησε για τοσο με αξιολογείς,αν ναι σε μπλοκάρω επιτόπου....
 

thiras

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.187
Like
242
Πόντοι
36
στέλνει κάποιες φωτος αλλά μόνο σώμα απο πλάτη βλέπεις,πρόσωπο όχι,και δηλώνει ελληνοαμερικάνα....λέμε τώρα
 

dimitriscock

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2016
Μηνύματα
201
Like
4
Πόντοι
1
το εχω το κιν της
οποιος θελει με ανταλλαγη
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.112
Κριτικές
33
Like
7.350
Πόντοι
4.746
Kανει λεει τα παντα...εκτος πρωκτικο.. Σαν να πουλα πανακριβο αυτοκινητο χωρις ροδες,ακουγεται..!! :)
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
πάλι καλα γιατί εμένα μου είπε 200, και οταν αντιπρότεινα 100 μου απάντησε για τοσο με αξιολογείς,αν ναι σε μπλοκάρω επιτόπου....
Εμενα 150. Υπαρχει κ μια αλλη που ζηταει 200+ταξι αααααααααααααχααχχαχαχαχαχααχχαχαχαχααχχχααχχαχααχχαχααχχαχαχαχαχαχαχα
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.839
Like
1.290
Πόντοι
216
Είμαι περίεργος να δω σήμερα τι θα πούνε οι καβλίτσες σε λίγο σε αυτό το πρόγραμμα -ραντεβού- σε λίγο στο star
Το κόβω για πατσαβούρες. Έναρξις: Εντός ολίγων λεπτών.


:zombie: :zombie: :zombie:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom