Νέα

Γνωριμίες-σεξάκι μέσω internet (Facebook, dating sites κλπ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alan7
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Kostas99

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.899
Κριτικές
32
Like
1.263
Πόντοι
3.425
Και το κινητο σου που το ξερει βρε συ ?

Στο μαιλ θες να πεις μαλλον

Οχι φιλαρακι,σου λεει οτι μπορεις να προσθεσεις το κινητο και αν γινει καποια παραβιασει του λογαριασμου θα ενημερωθεις,κατι τετοιες παπαριες.
 

curie29

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.740
Like
54
Πόντοι
16
Οχι φιλαρακι,σου λεει οτι μπορεις να προσθεσεις το κινητο και αν γινει καποια παραβιασει του λογαριασμου θα ενημερωθεις,κατι τετοιες παπαριες.

τυπε μηπως εφαγες τπτ μαζεμενα report κ σου ζηταει αριθμο κινητου για να επαληθευσουν οτι ειναι πραγματικο το προφιλ σου? :grin:
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Οχι φιλαρακι,σου λεει οτι μπορεις να προσθεσεις το κινητο και αν γινει καποια παραβιασει του λογαριασμου θα ενημερωθεις,κατι τετοιες παπαριες.
παραβιαση λογαριασμου ?

πως γινεται αυτο ? το πολυ πολυ να αλλαξεις κωδικους για 3-4 φορες και τερμα η να φτιαξεις νεο λογαριασμο
 

Kostas99

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.899
Κριτικές
32
Like
1.263
Πόντοι
3.425
τυπε μηπως εφαγες τπτ μαζεμενα report κ σου ζηταει αριθμο κινητου για να επαληθευσουν οτι ειναι πραγματικο το προφιλ σου? :grin:

Oχι φιλαρακι δεν ζηταει αριθμο τηλεφωνου αλλα τον κωδικο που μου ειχε στειλει πριν απο αρκετο καιρο,τον βαζω αλλα λεει τις μαλακιες που ειπα πριν.
 

Gamidis

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.134
Like
6
Πόντοι
16
Παω να συνδεθω και μου ζηταει κωδικο ασφαλειας,τον βαζω και μου βγαζει την παρακατω ενδειξη>Ο κωδικός ασφαλείας που εισάγατε είναι εσφαλμένος ή έχει λήξει. Παρακαλούμε δοκιμάστε ξανά έχοντας τον κωδικό που σας έχει σταλεί.Εν τω μεταξυ δεν μου εχει σταλει στο κινητο καποιος αλλος κωδικος,παταω να ξαναστειλει τον κωδικο και λεει>You are trying too often. Please try again later.Μπορει καποιος να βοηθησει,ειχε παρομοιο προβλημα.

τυπε μου δοκιμασε να κλεισεις το tab,και να το ξανανοιξεις.κατα καιρους κολλανε διαφορες τετοιες παπαριες,και μολις τις κλεισεις και τις ξανανοιξεις διορθωνεται το προβλημα.εαν επιμεινεις,μπορει να σε κλεισει τελειως και να πρεπει να απαντησεις τις ερωτησεις ασφαλειας.μαλακια δηλαδη.πολυ κακο για το τιποτα
 

Kostas99

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.899
Κριτικές
32
Like
1.263
Πόντοι
3.425
τυπε μου δοκιμασε να κλεισεις το tab,και να το ξανανοιξεις.κατα καιρους κολλανε διαφορες τετοιες παπαριες,και μολις τις κλεισεις και τις ξανανοιξεις διορθωνεται το προβλημα.εαν επιμεινεις,μπορει να σε κλεισει τελειως και να πρεπει να απαντησεις τις ερωτησεις ασφαλειας.μαλακια δηλαδη.πολυ κακο για το τιποτα

Ποιο tab φιλαρακι?
 

Gamidis

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.134
Like
6
Πόντοι
16

εαν εχεις ανοιξει πολλες εφαρμογες στην οθονη δεν σου βγαζει την καρτελα της καθεμιας;κλεισε την καρτελα του fb και ξανανοιξε την απο το shortcut που εχεις στην οθονη του υπολογιστη σου.σε πολλα σαϊτ μου εχει τυχει παρομοια ιστορια με την δικια σου.αλλιως δοκιμασε να ξαναμπεις ξανα και ξανα.οχι ομως να δινεις τον κωδικο ξανα και ξανα για να μην παθεις αυτο που σου ειπα
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
Καλα! Μην μας παθεις και καμια καταθληψη επειδη μπλοκαρε ο λογαριασμος σου!

Εχω μερικα τηλεφωνα για ψυχολογικη υποστηρηξη αν θελεις.

έχουν εξειδίκευση και για το τουίτερ ;
 

tsizkeik

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2007
Μηνύματα
208
Like
0
Πόντοι
1
το πιο πιθανο ειναι να βαζεις τον κωδικο με κεφαλαια η αλλη γλωσσα δηλαδη ελληνικα και ενω φαινομενικα τον δακτυλογραφεις σωστα στην πραγματικοτητα στελνεις αρλουμπες. να ξερεις οτι ο υπολογιστης δεν κανει ποτε λαθος...
 

cloudrider

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2009
Μηνύματα
195
Κριτικές
12
Like
103
Πόντοι
11
Καλα! Μην μας παθεις και καμια καταθληψη επειδη μπλοκαρε ο λογαριασμος σου!

Εχω μερικα τηλεφωνα για ψυχολογικη υποστηρηξη αν θελεις.

Κοντευω να παθω καταθλιψη γιατι εχει μπλοκαρει κι εμενα ο λογαριασμος μου

Στειλε μου μερικα τηλεφωνα για ψυχολογικη υποστηριξη αν θελεις :rolleyes:
 

pantremenos(1)

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.478
Like
12
Πόντοι
66
Μες την ειρωνεια εισαι φιλαρακι συνεχεια.Ο μονος λογος ειναι το poker γι' αυτο θα λυπηθω γιατι ειναι πολλα τα λεφτα που θα χασω.... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Αν είχε λεφτά στο ποκερ μεγάλε σε χακάραν για να στα παρουν. Λογικα πρεπει να σου εχουν χακαρει και το μαιλ σου. Απο κει ξεκίνα πρωτα αλλαξε κωδικο και μετά στο φβ! ;)
 

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
61
Πόντοι
16
Απο ποτε το facebook στελνει κωδικο μεσω κινητου????Μηπως δε καταλαβα καλα?  :huh:
Υπαρχει μια ρυθμιση που τη βαζεις εσυ που αν θες οποτε συνδεεσαι απο ασχετο υπολογιστη,να σου ρχεται μυνημα με κωδικο στο κινητο σου ,τον βαζεις κ μπαινεις.Αν θες,δηλωνεις τον υπολογιστη αυτο ως εμπιστο και οταν ξανασυνδεθεις απο αυτον δεν σου ξαναζηταει κωδικο.Αυτο χρησιμευει αν υποψιαζεσαι οτι καποιος μπαινει στον λογαριασμο σου.Επισης,σου λεει και την τοποθεσια απο κει που συνδεθηκε στο λογαριασμο σου ο αλλος ,εσω της ip υποθετω...Πολυ πιθανον καποιος να μπηκε στο λογαριασμο σου και να σε μπλοκαρε ενεργοποιωντας τη ρυθμιση και να εβαλε το κινητο του να ρχονται τα μηνυματα για να μην ερχονται σε σενα...Εχεις υποψιν σου καποιον?
 

Kostas99

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.899
Κριτικές
32
Like
1.263
Πόντοι
3.425
Αν είχε λεφτά στο ποκερ μεγάλε σε χακάραν για να στα παρουν. Λογικα πρεπει να σου εχουν χακαρει και το μαιλ σου. Απο κει ξεκίνα πρωτα αλλαξε κωδικο και μετά στο φβ! ;)


Ειχα γυρω στα 10μυρια,το e-mail δεν εχει προβλημα.Δεν με αφηνει καθολου να μπω ουτε το user ουτε τον κωδικο να βαλω.Κατευθειαν ζηταει τον κωδικο ασφαλειας.Λες να φταει οτι εχω 2 προφιλ να με πιασανε και να το μπλοκαρανε???
 

Embrance

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2006
Μηνύματα
481
Like
0
Πόντοι
1
Αυτος ο μαλακοκαυλης που εχει το xstream.gr ειναι πολυ μ2λακας.Διαβαζουν που διαβαζουν ολα τα πριβε,κανουν και μπαν αριστερα και δεξια μην τυχων και τολμησει ςνα αναφερεις τις λεξεις κινητο και ΜΣΝ.εχω χασει 3454 γκομενες ετσι.Αντε γαμηδια.
 

καθίκι

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2012
Μηνύματα
93
Like
12
Πόντοι
0
Ρε παιδιά παρασύρθηκα και εγώ και είπα να δοκιμάσω το badoo και πλήρωσα κανένα δεκάρικο στο badoo για κανένα μήνα και οι περισσότερες είναι μπάζα και βάζουν παλιές φώτο ή φώτο που δεν είναι δικές τους ή φώτο ηθοποιών και δηλώνουν και ψεύτικες ηλικίες και οι καλές οι γκόμενες δεν σου μιλάνε καν…. Τι απάτη είναι  αυτό ….έχουν κλέψει όλες τις φώτο από το facebook από άλλες και προσποιούνται ότι είναι γκόμενες που δεν είναι …  :headbang: :uglystupid:
Έχετε κάτι άλλο να προτείνετε? Το zoo στο facebook μήπως είναι καλύτερο?
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.969
Πόντοι
6.955
Αυτος ο μαλακοκαυλης που εχει το xstream.gr ειναι πολυ μ2λακας.Διαβαζουν που διαβαζουν ολα τα πριβε,κανουν και μπαν αριστερα και δεξια μην τυχων και τολμησει ςνα αναφερεις τις λεξεις κινητο και ΜΣΝ.εχω χασει 3454 γκομενες ετσι.Αντε γαμηδια.
Γράφε το κινητό με μορφή έξι εννεα κλπ ή σε μορφή εικόνας.
 

καθίκι

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2012
Μηνύματα
93
Like
12
Πόντοι
0
Ρε παιδιά παρασύρθηκα και εγώ και είπα να δοκιμάσω το badoo και πλήρωσα κανένα δεκάρικο στο badoo για κανένα μήνα και οι περισσότερες είναι μπάζα και βάζουν παλιές φώτο ή φώτο που δεν είναι δικές τους ή φώτο ηθοποιών και δηλώνουν και ψεύτικες ηλικίες και οι καλές οι γκόμενες δεν σου μιλάνε καν…. Τι απάτη είναι  αυτό ….έχουν κλέψει όλες τις φώτο από το facebook από άλλες και προσποιούνται ότι είναι γκόμενες που δεν είναι …   :headbang: :uglystupid:
Έχετε κάτι άλλο να προτείνετε? Το zoo στο facebook μήπως είναι καλύτερο?
 

asspussakias

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2011
Μηνύματα
50
Like
0
Πόντοι
0
www.mylist.gr/?view=showad&adid=121476&cityid=2&lang=el&catid=7]http://www.mylist.gr/?view=showad&adid=121476&cityid=2&lang=el&catid=7[/url]

Μήπως είναι επικίνδυνη αυτή και πρέπει να ελεγκτεί;  :police:
γράφει:"η ευχαρίστηση που σας προσφέρω θα σας μεταφέρω στον ουρανό", ενώ στη περιγραφή αναφέρει μεταξύ άλλων και το "χωρίς προφυλακτικό". Μάλλον αυτό εννοεί ότι θα μας μεταφέρει στον ουρανό  :priest:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom