Νέα

Γνωριμίες-σεξάκι μέσω internet (Facebook, dating sites κλπ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alan7
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

klarino1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2010
Μηνύματα
3.175
Κριτικές
3
Like
4.331
Πόντοι
736
Ἐδῶ ἡ ἐντύπωσις εἶναι ὅτι ἰσχύει ἀκριβῶς τὸ ἀντίθετον.

Έτερε μέγα διδάσκαλε μετά τα σέβη μου , επέτρεψε μου με ταπεινότητα να αναφέρω ότι Ρωσίδα δεν υπάρχει ούτε μια στο εκατομμύριο περίπτωση να μείνει μαζί σου εάν χρεοκοπήσεις ( και ας είναι πλέον πατσαβούρα γιατί τα χρόνια πέρασαν , και ας της έχεις προσφέρει τα πάντα).  Αντίθετα μια Ελληνίδα εάν έχει πατσαβουρίασει ή  εάν ήσουν σωστός θα μείνει μαζί σου στα δύσκολα.
 

Επισκέπτης
Έτερε μέγα διδάσκαλε μετά τα σέβη μου , επέτρεψε μου με ταπεινότητα να αναφέρω ότι Ρωσίδα δεν υπάρχει ούτε μια στο εκατομμύριο περίπτωση να μείνει μαζί σου εάν χρεοκοπήσεις ( και ας είναι πλέον πατσαβούρα γιατί τα χρόνια πέρασαν , και ας της έχεις προσφέρει τα πάντα).  Αντίθετα μια Ελληνίδα εάν έχει πατσαβουρίασει ή  εάν ήσουν σωστός θα μείνει μαζί σου στα δύσκολα.
Καὶ πᾶλιν ἡ ἐντύπωσις εἶναι ὅτι ὁ πρῶτος λόγος διαζυγίου εἰς ζεύγη Ἑλλήνων εἶναι ἡ χρεωκοπία τοῦ ἀνδρός.
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Έτερε μέγα διδάσκαλε μετά τα σέβη μου , επέτρεψε μου με ταπεινότητα να αναφέρω ότι Ρωσίδα δεν υπάρχει ούτε μια στο εκατομμύριο περίπτωση να μείνει μαζί σου εάν χρεοκοπήσεις ( και ας είναι πλέον πατσαβούρα γιατί τα χρόνια πέρασαν , και ας της έχεις προσφέρει τα πάντα).  Αντίθετα μια Ελληνίδα εάν έχει πατσαβουρίασει ή  εάν ήσουν σωστός θα μείνει μαζί σου στα δύσκολα.

μαλλον εισαι ταξιδιωτης στο χρονο εσυ.  :2funny:

δωσε χαιρετισματα στους παππουδες μου  :rockon:
 

klarino1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2010
Μηνύματα
3.175
Κριτικές
3
Like
4.331
Πόντοι
736
ο δημητρακης ειναι μεγαλη κωμωδια  :grin:
Είναι ευτυχισμένος, μπορεί και επιβιώνει στον παράδεισο ( Αγια Πετρούπολη) και σίγουρα γαμάει καλύτερα μουνιά από εμάς... Κάποιες φορές δε,  έχω την αίσθηση ότι μας δουλεύει κιόλας.
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Είναι ευτυχισμένος, μπορεί και επιβιώνει στον παράδεισο ( Αγια Πετρούπολη) και σίγουρα γαμάει καλύτερα μουνιά από εμάς... Κάποιες φορές δε,  έχω την αίσθηση ότι μας δουλεύει κιόλας.

μεγαλη η χαρη του  0:)
 

imbosch4

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2010
Μηνύματα
1.144
Like
2
Πόντοι
16
καλά μιλαμε αυτός ο δημητρακης δεν παίζεται, απίστευτη μορφή
 

klarino1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2010
Μηνύματα
3.175
Κριτικές
3
Like
4.331
Πόντοι
736
Καὶ πᾶλιν ἡ ἐντύπωσις εἶναι ὅτι ὁ πρῶτος λόγος διαζυγίου εἰς ζεύγη Ἑλλήνων εἶναι ἡ χρεωκοπία τοῦ ἀνδρός.

Μια 50 χρονη Ελληνίδα θα μείνει με τον άντρα της , γιατί πατσαβουριασε και δεν μπορεί να βρει άλλον.  Αντίθετα ή 50 χρονη ρώσιδα σε έστειλε.
Δεν ομιλώ για κάποια νέα γυναίκα που παραμένει εμφανίσιμη ... στην χρεωκοπία και στα δύσκολα μένεις πάντα μόνος σου και όταν ξαναβρεις χρήματα γνωρίζεις ότι μένεις με πουτάνα.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
στην χρεωκοπία και στα δύσκολα μένεις πάντα μόνος σου και όταν ξαναβρεις χρήματα γνωρίζεις ότι μένεις με πουτάνα.

Δεν συμφωνω απολυτα με αυτο.
Διοτι κανεις και καμια δεν θελει
να ξερει πως εχει στο πλευρο του / της
εναν αποτυχημενο... Αν εχεις μυαλο γιατι να χρεωκοπησεις?
Καποιο λαθος θα κανες... και ως γνωστον οι μαλακιες πληρωνονται.
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
Απλα ειναι παρτολες και τιποτα παραπανω.... (δικαιωμα ειναι κι αυτο)
Και φυσικα τετοια ατομα δεν για εμπιστοσυνη ουτε και για μελλον (παρα πολυ δυσκολο αυτο)
Και οι περισσοτερες ουτε ξερουν τι θελουν διαφορετικα δεν θα ψαχνανε.....
Υπαρχουν και εξαιρεσεις παντα αλλα ειναι πολυ λιγες

Δεν θελουν τιποτα αλλο εκτος απο μια δυο βραδιες και αντε γεια
η να σε βαλουν στο χερι αν δουν οτι εχεις χρηματα......

Οποτε ΠΡΟΣΟΧΗ....... Ειδικα με τις ξενες !!!!!!!!
Παπουτσι απο τον τοπο σου κι ας ειναι μπαλωμενο......
Καλυτερα ελληνιδα να μπορεις να συννενοηθεις καλυτερα και να κοψεις καταστασεις....
Εγώ συμφωνώ εκεί που λέει για ελληνικό πράμα..
Τουλάχιστο ρε παιδί μου..άμα σου κάνει και τίποτα..να της ρίξεις ένα περιποιημένο καντήλι ελληνικό χριστιανικό κι ορθόδοξο..
Να τα χώνεις και να γεμίζει ο στόμας σου..
Πού να βρίζεις τώρα στην αλλοδαπή γλώσσα..
 

Επισκέπτης
Μια 50 χρονη Ελληνίδα θα μείνει με τον άντρα της , γιατί πατσαβουριασε και δεν μπορεί να βρει άλλον.  Αντίθετα ή 50 χρονη ρώσιδα σε έστειλε.
Δὲν εἶναι εὔκολον νὰ διαμορφωθῇ ἀποψις ἐπὶ τοῦ θέματος. Λάβετε πάντως ὑπ'ὄψιν σας ὅτι οἱ Ρῶσσοι ἄνδρες εἶναι κατὰ κανόνα παντελῶς ἄχρηστοι ἐπαγγελματικῶς καὶ ἠθικῶς.
 

Επισκέπτης
Δεν συμφωνω απολυτα με αυτο.
Διοτι κανεις και καμια δεν θελει
να ξερει πως εχει στο πλευρο του / της
εναν αποτυχημενο... Αν εχεις μυαλο γιατι να χρεωκοπησεις?
Καποιο λαθος θα κανες... και ως γνωστον οι μαλακιες πληρωνονται.
Κε Boldemort ὁλοκληρώσατε τὰς σπουδὰς σας καὶ ὁμιλεῖτε διὰ οἰκονομικὰ ζητἠματα ἀργότερον.
 

klarino1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2010
Μηνύματα
3.175
Κριτικές
3
Like
4.331
Πόντοι
736
Δεν συμφωνω απολυτα με αυτο.
Διοτι κανεις και καμια δεν θελει
να ξερει πως εχει στο πλευρο του / της
εναν αποτυχημενο... Αν εχεις μυαλο γιατι να χρεωκοπησεις?
Καποιο λαθος θα κανες... και ως γνωστον οι μαλακιες πληρωνονται.

Αγαπητέ νεότερε φίλε, εδώ πριν λίγο καιρό μιλάγαμε για χρεωκοπία κράτους , φυσικά και είναι δυνατόν να χρεοκοπήσεις χωρίς να είσαι μαλάκας.
Έκλεισε η εταιρία που δούλευες και έπαιρνες τον παχυλό μισθό σου, σε συλλάβανε για φακελάκι, βάρεσε κανόνι ο καλύτερός σου πελάτης και έμεινες με τις επιταγές του στο χέρι, απλά χώρισες με την καρίολα την γυναίκα σου κ.τ.λ
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Δὲν εἶναι εὔκολον νὰ διαμορφωθῇ ἀποψις ἐπὶ τοῦ θέματος. Λάβετε πάντως ὑπ'ὄψιν σας ὅτι οἱ Ρῶσσοι ἄνδρες εἶναι κατὰ κανόνα παντελῶς ἄχρηστοι ἐπαγγελματικῶς καὶ ἠθικῶς.

ναι αλλα δουλευουν αριστα την χειροπρακτικην  :s&m_1:
 

klarino1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2010
Μηνύματα
3.175
Κριτικές
3
Like
4.331
Πόντοι
736
Δὲν εἶναι εὔκολον νὰ διαμορφωθῇ ἀποψις ἐπὶ τοῦ θέματος. Λάβετε πάντως ὑπ'ὄψιν σας ὅτι οἱ Ρῶσσοι ἄνδρες εἶναι κατὰ κανόνα παντελῶς ἄχρηστοι ἐπαγγελματικῶς καὶ ἠθικῶς.
Ναι αλλά πότες και με βαρύ χέρι
 

klarino1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2010
Μηνύματα
3.175
Κριτικές
3
Like
4.331
Πόντοι
736
Επίσης έχουν την μουνάρα σύντροφό τους γραμμένη στα αρχίδια τους από την πρώτη στιγμή και ποτέ δεν θα υπάρξουν αγαπούληδες όπως εμείς.
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
Αγαπητέ νεότερε φίλε, εδώ πριν λίγο καιρό μιλάγαμε για χρεωκοπία κράτους , φυσικά και είναι δυνατόν να χρεοκοπήσεις χωρίς να είσαι μαλάκας.
Έκλεισε η εταιρία που δούλευες και έπαιρνες τον παχυλό μισθό σου, σε συλλάβανε για φακελάκι, βάρεσε κανόνι ο καλύτερός σου πελάτης και έμεινες με τις επιταγές του στο χέρι, απλά χώρισες με την καρίολα την γυναίκα σου κ.τ.λ
       
surprised-023.gif
...πώς τα λες έτσι ρε παιδί μου..
Το άκρον άωτον της αισιοδοξίας είσαι...
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Επίσης έχουν την μουνάρα σύντροφό τους γραμμένη στα αρχίδια τους από την πρώτη στιγμή και ποτέ δεν θα υπάρξουν αγαπούληδες όπως εμείς.

δεν εχεις ιδεα τι εστι ρωσος αγαπουλης. απλα ειναι αλλη κατηγορια αγαπουλης. αγαπη που ποναει παϊδια  :s&m_3:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Αγαπητέ νεότερε φίλε, εδώ πριν λίγο καιρό μιλάγαμε για χρεωκοπία κράτους , φυσικά και είναι δυνατόν να χρεοκοπήσεις χωρίς να είσαι μαλάκας.
Έκλεισε η εταιρία που δούλευες και έπαιρνες τον παχυλό μισθό σου, σε συλλάβανε για φακελάκι, βάρεσε κανόνι ο καλύτερός σου πελάτης και έμεινες με τις επιταγές του στο χέρι, απλά χώρισες με την καρίολα την γυναίκα σου κ.τ.λ

Κατσε , κατσε 2 λεπτα.
Καταρχην το κρατος χρεωκοπησε οχι γιατι καποιοι
ηταν μαλακες... αλλα επειδη ηταν ΠΟΛΥ μαλακες.
Η εταιρια εκλεισες... αν εχεις γνωριμιες και εισαι καλος
θα σε παρουνε και αλλου... δεν εχεις γνωριμιες? Κακως ποιος σου πε
να εισαι μονοκοματος? Σε συλλαβανε για φακελακι? Γιατι να κανεις φακελακια?
κτλπ κτλπ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom