Νέα

Γνωριμία από λάθος SMS κινητό

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα milfslover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 481
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Το συμπέρασμα που βγαίνει από το θρεντ είναι ότι οι εταιρίες κινητών στην ελλάδα είναι για τον πούτσο, όλο λάθος μηνύματα στέλνονται
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.571
Κριτικές
31
Like
13.155
Πόντοι
5.097
Το συμπέρασμα που βγαίνει από το θρεντ είναι ότι οι εταιρίες κινητών στην ελλάδα είναι για τον πούτσο, όλο λάθος μηνύματα στέλνονται
μπα επιτηδες το κανουν μηπως τσιμπηση κανενας και χρεωθει μυνηματα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

dimitrisniva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.750
Like
3
Πόντοι
16
Το έχω πάθει και εγώ , ήμουν φαντάρος πριν καμιά 10ρια χρόνια όταν μου έσκασε ένα λάθος μήνυμα  δε θυμάμαι τι έλεγε τώρα,απάντησα ότι έκανες λάθος μπλα μπλα μπλα... Τόσα χρόνια μηνύματα και μερικές φορές στο τηλέφωνο τα λέγαμε.Τελικά ήταν γυναίκα,όχι άνδρας φαρσερ..την γνώρισα πρόσφατα απο κοντά που είπαμε να βρεθούμε,μιας και μένουμε σε διαφορετικές πόλεις! Μούναρος! Ποιος το περίμενε! Έχει ψωμί η ιστορία...
Ρε φυλε αν εκανες 10 χρονια να την γνωρισεις, τοτε δεν προλαβενεις να την γαμησεις γιατη θα χρειαστης 2 ζωες :2funny: :2funny:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866

Συνημμένα

  • portrait_of_dorian_gray_.jpg
    portrait_of_dorian_gray_.jpg
    18,5 KB · Εμφανίσεις: 20

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.571
Κριτικές
31
Like
13.155
Πόντοι
5.097
μιλφακια στο επομενο μυνημα πες στην κοπελια οτι την εχεις κανει ντιβα στο μπου tv :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:πες της να μπει εδω μεσα να την γνωρισουμε καλυτερα :2funny: :2funny: :2funny:ειμαστε καλα παιδια χωρις πονηρες σκεψεις
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Το συμπέρασμα που βγαίνει από το θρεντ είναι ότι οι εταιρίες κινητών στην ελλάδα είναι για τον πούτσο, όλο λάθος μηνύματα στέλνονται

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
για να μην πούμε ότι δίνουνε τα κινητά του κόσμου αβέρτα  :o
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Τα πιτσιρίκια έχουν ξεφύγει, εμένα μια ανιψιά μου , 20χρονο γλωσσοφιλιάστηκε τις προάλλες μπροστά μου με μια φίλη της και οι δύο έχουν γκόμενο εντωμεταξύ, και δεν είναι και από την Αμφιάλη, γαμώ τις φάσεις

[size=12pt]εεεε καλά αυτά τα κάναμε κι εμείς  [/size] :coffee:

Αχα...........!
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
1. αν ειναι ελλεηνίδες γιατι σαν λιγουρια την πεφτετε σε ελλεηνίδες?

Α) Είμαστε καλοί και πονετικοί άνθρωποι.

Β) Σας δίνουμε μία τελευταία ευκαιρία έχοντας κατά νου το γνωμικό "παπούτσι από τον τόπο σου, κι ας είν'και μπαλωμένο..." :grin: :grin:
 

liferider

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
174
Κριτικές
6
Like
52
Πόντοι
1
Κάθεσαι και παλεύεις με κάποια τυχαία από Λάρισα. Το ίδιο κι αυτή. Προσπαθώ να καταλάβω ποιος είναι πιο αγάμητος

Eλα ντε και εγω αυτο σκεφτηκα.
Να σου πω ρε μιλφσλοβερ ποσο χρωνων εισαι;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom