Νέα

Γνωριμία από λάθος SMS κινητό

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα milfslover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 481
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
παιδακια καλησπερα!θελω να μοιραστω μαζι σασ τι επαθα την πεμπτη το βραδυ.ενω ημουν ετοιμοσ να πεσω για υπνο ηρθε ενα sms  στο κινητο μου που ελεγε δεν θα μπορεσω να ερθω γιατι δεν ειμαι καλα γιατι ειμαι αρρωστη.απανταω μετα απο λιγο και λεω οτι δεν ξερω ποια εισαι αλλα περστικα σου και να γινεισ καλα. μετα μου ηρθε απαντηση συγνωμη για το λαθοσ αλλα εισαι πολυ ευγενικοσ μου λεει.να μην πολυλογω μετα απο μερικα sms η κοπελα με πηρε τηλ μιλησαμε ειναι μιση απο ελβετια μιση απο ελλαδα 26 χρονων νοσηλευτρια και μου ειπε οτι θα ηθελε να με γνωρισει και ποτε μπορω να παω λαρισα.τι λετε  ρε παιδια
το 2001 με τον ιδιο τροπο ειχα βρει ενα ξεκωλε μπαζακι για κατι τρομπονια μονο,να της πεις να παρει τραινο κ να ερθει Αθηνα,μη σου πω μην της δωσεις κ ραντεβου Φυλης γωνια,σε καμια περιπτωση μην πας,save ur ass
 

Επισκέπτης
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:΄ ρε μιλησαμε και τωρα πριν λιγο και μου φαινεται κομπλε.στην αρχη εγω υποπτευομουν μιακαι τι να ειναι τραβελερ;εμενα θα επαιρνε;
μολις μιλησετε περισσοτερο κι ερθει η ωρα να βρεθειτε θα σου πει...

ε...ξερεις υπαρχει μια μικρη λεπτομερεια που δε σ χω πει...μπλα μπλα μπλα...θα στο πω αλλα μη μου θυμωσεις...μπλα μπλα μπλα...μπλα μπλα...ειμαι αγορακι...μπλα μπλα μπλα...αλλα φαινομαι σαν κοριτσακι...μπλα μπλα μπλα...

η μια περιπτωση ειναι αυτη!

παντως αν ειναι γυναικα μη συναντηθεις πριν δεις ΟΛΟΣΩΜΗ φωτογραφια εκτος αν εισαι μυλος
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
μολις μιλησετε περισσοτερο κι ερθει η ωρα να βρεθειτε θα σου πει...

ε...ξερεις υπαρχει μια μικρη λεπτομερεια που δε σ χω πει...μπλα μπλα μπλα...θα στο πω αλλα μη μου θυμωσεις...μπλα μπλα μπλα...μπλα μπλα...ειμαι αγορακι...μπλα μπλα μπλα...αλλα φαινομαι σαν κοριτσακι...μπλα μπλα μπλα...

η μια περιπτωση ειναι αυτη!

παντως αν ειναι γυναικα μη συναντηθεις πριν δεις ΟΛΟΣΩΜΗ φωτογραφια εκτος αν εισαι μυλος

Eγχειρισμενο αγορακι ομωs....Να του λεs ολεs τιs λεπτομερειεs :2funny: :2funny:
 

Mikro_neraidaki

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2010
Μηνύματα
378
Like
0
Πόντοι
1
99 tis 100 αυτες οι γνωριμιες βγαινουν παντα σε κακο!
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Κάθεσαι και παλεύεις με κάποια τυχαία από Λάρισα. Το ίδιο κι αυτή. Προσπαθώ να καταλάβω ποιος είναι πιο αγάμητος
 

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.111
Κριτικές
10
Like
1.492
Πόντοι
2.357
Σε τετοιες γνωριμιες πιστευω....

Το παν ειναι να εχει σωστη συμπεριφορα και να εκτιμαει τις μικρες χαρες της ζωης ..........


ολα τα υπολοιπα βρισκονται με αμοιβαια κατανοηση
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.571
Κριτικές
31
Like
13.155
Πόντοι
5.097
εγω 2 εμπειριες που ειχα ηταν και οι δυο φολες,το λαθος στο τηλεφωνο το ειχα κανει εγω αλλα ακουστηκαν καυλιαρες οι φωνες και ανοιξα συζητηση απο τοτε λεω οσο γλυκια και καυλιαρα φωνη να εχει δεν συμβαδιζει με τα υπολοιπα προσοντα.100%αποτυχια εχω εγω γαμω την γκαντεμια μου :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Aυτα τα .......υπολοιπα ειναι ολο το ρεζουμε :rockon: :rockon:
 

up-load-boy

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2009
Μηνύματα
284
Like
0
Πόντοι
1
εγω 2 εμπειριες που ειχα ηταν και οι δυο φολες,το λαθος στο τηλεφωνο το ειχα κανει εγω αλλα ακουστηκαν καυλιαρες οι φωνες και ανοιξα συζητηση απο τοτε λεω οσο γλυκια και καυλιαρα φωνη να εχει δεν συμβαδιζει με τα υπολοιπα προσοντα.2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Συμφωνώ

 

loytsos

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
9.449
Like
3
Πόντοι
66
το ξαναειπα και πριν εβαλα την αδερφη μου και βρηκε το κιν τησ και απο ποιο μεροσ ειναι και ποιο ονομα και κλπ.στην τελικη δε γαμιεται αμα ειναι να παρω τον καρβουνιαρη για μια βολτα στην λαρισα ουε εξοδα βενζινεσ και αρχιδιεσ.αμα ειναι καλη γιατι να μην τησ τραβηξω ενα πουτσο αφου ψαχνεται.αμα ειναι κανα μπαζοειδεσ τη βαζω να με κερασει ενα καφεδακι την κερναω και ενα  :pipa2: και πισω παλι τον μπουλο
γιατί να πας Λάρισσα αφού έχουμε σοβαρούς αντιπρόσωπους εκεί,,  θα κάνουν μια θυσία για τεστ ντραιβ  για τους υπόλοιπους!!
 
OP
OP
milfslover

milfslover

Μέγας
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.357
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
4.175
Κάθεσαι και παλεύεις με κάποια τυχαία από Λάρισα. Το ίδιο κι αυτή. Προσπαθώ να καταλάβω ποιος είναι πιο αγάμητος
λεοντα δεν ειναι θεμα αγαμειασ ειναι θεμα γοητρου :sperm: :sperm:
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.571
Κριτικές
31
Like
13.155
Πόντοι
5.097
γιατί να πας Λάρισσα αφού έχουμε σοβαρούς αντιπρόσωπους εκεί,,  θα κάνουν μια θυσία για τεστ ντραιβ  για τους υπόλοιπους!!
και εγω το ιδιο ειπα φιλε και προτεινα και ονομα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:αν μας δωσει το κο τοτε με το καλο να την στειλει και απο δω με την προυποθεση να παιξει μοιρασμα και οχι μονοφαγια :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
milfslover

milfslover

Μέγας
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.357
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
4.175
και εγω το ιδιο ειπα φιλε και προτεινα και ονομα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:αν μας δωσει το κο τοτε με το καλο να την στειλει και απο δω με την προυποθεση να παιξει μοιρασμα και οχι μονοφαγια :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Δεν γινεται να μοιρασετε την διαδρομη στα μισα????
Αν ειναι μπαζο να μην το χρυσοπληρωσειs???
Πνευμα οικονομιαs πανω απ ολα
Η τσιγκουνια ειναι...μαγκια
 

prowler7

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.630
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
2.007
ρε τυπε πεστης να σου στειλει μια φωτο με μμς
κι αυτο δε λεει τιποτα..καλλιστα μπορει να στειλει οτι ανναι οπως κανουν κι οι ελλεινιδες εδω μεσα!!! :2funny: :2funny: :2funny:
παντως απο προσωπικη μου εμπειρια μου κατσε πριν 10 χρονια γνωριμια με sms καταλαθος και καλα απο τυπισσα που δουλευε στη Voda Τοτε...απιστευτη φωνη εχυνες και που την ακουγες...απιστευτη στο να σε καυλωνει με αναστεναγμους και χαδια και να σε κανει να θες να μαλακιστεις..της εδωσα ραντεβου σε γνωστη πλατεια οπου κι εσκασα παιρνοντας τη τηλ..οταν ειδα μια φαλαινα να απανταει την εκανα πλαγιως μ ελαφρα.....ακομα τρεχω... :2funny: :2funny: :2funny:
αντιθετα μουρθε οντως μυνημα κατα λαθος καποια στιγμη απο καποια και μιλησαμε πολλες φορες...γνωριστηκαμε,παντρεμενη αυτη γαμω τα μουνια γαμιομασταν για 18 μηνες στα κρυφα!!!μεχρι και τηλεφωνικο σεξ καναμε καποια στιγμη... :jerking: :jerking: :jerking:
ρισκα και τυχη ειναι αυτα φιλε...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom