Νέα

Γλωσσόφιλα - Χύσιμο σε βυζιά/κώλο/μάπα σε στουντιοκόριτσα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giasou
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 68
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
OP
OP
giasou

giasou

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2006
Μηνύματα
2.866
Κριτικές
5
Like
154
Πόντοι
16
ευρηκααααααααααααα!!!μιλαμε ειναι η καλυτερη - η πρωτη - ολα τα λεφτα!! :2on1: :2on1: :2on1: :pipa1: :rockon:

το μονρδελο ειναι στην αλκιβιαδοθς!! :rockon:
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
ευρηκααααααααααααα!!!μιλαμε ειναι η καλυτερη - η πρωτη - ολα τα λεφτα!! :2on1: :2on1: :2on1: :pipa1: :rockon:

το μονρδελο ειναι στην αλκιβιαδοθς!! :rockon:

Δώσε περιγραφές ανέβασε εικόνες στον αέρα μεγάλε! :bigdick: :headbang2:
 
OP
OP
giasou

giasou

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2006
Μηνύματα
2.866
Κριτικές
5
Like
154
Πόντοι
16
να πατε απο δευτερα διοτι απο αυριο εχει καυσωνα και το μονι  :fuck1:υδρωνει με τη ζεστη !! :rockon: :rockon:
 

easyrider77

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.866
Κριτικές
6
Like
242
Πόντοι
86
Που σαι ρε γιασου..? τι εγινε ρε με τη φωτεινη απο διδυμου.. την ξεχασες τη φαση..?  :grin:
 

Xeiroglykanos

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2010
Μηνύματα
559
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
16
Καλησπέρα, θα ήθελα να μοιραστούμε (όχι απαραίτητα λέγοντας το όνομα του κοριτσιού καθώς αυτό θα μπορούσε να δημιουργήσει πρόβλημα στην κοπέλα) εμπειρίες με γλωσσόφιλα και χύσιμο πάνω στο σώμα στουντιοκόριτσων.

Προσωπικά μου έχει τύχει μία φορά που είχα μία κάποια χημεία με στουντιοκόριτσο να έχουμε καυτά γλωσσόφιλα καθώς και στο τέλος να την χύσω στον κώλο.

Είναι τελικά σπάνιο ή συμβαίνει σχετικά συχνά?

Χειρογλύκανος.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
τελευταια σαν να αρχιζει να συμβαινει ολο και λιγο πιο συχνα πραγματι....γλωσσοφιλα δινουν αρκετες και κανα δυο δεχτηκαν σε καλα προγραμματα να τις χυσω στα βυζακια...

πιστευω παιζει ρολο που γενικα υπαρχει αρκετη ζητηση των συγκεκριμενων υπηρεσιων απο τους πελατες,το δελεαρ της εξτρα χρεωσης και των παραπανω χρηματων που παιρνουν για κατι που δεν ειναι δα και τοσο τραγικο συν το οτι εχει ανεβει αισθητα το επιπεδο των πελατων απο  αποψη καθαριοτητας και υγιεινης κλπ....μιλαω για στουντιο κυριως.....γιατι στα μπουρδελα και οσες το καναν ηταν συνηθως κι αυτες β διαλογης ή γκιλφ/μιλφ που ηταν επιεικως για τον πουτσο απο εμφανιση....
 

tasos7004

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2008
Μηνύματα
37
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
0
Ρε παιδιά δεν εκθέτουμε κοπέλες, ίσα-ίσα στο χέρι τους είναι να τυο κάνουν με όποιον γουστάρουν. Εγώ πιστεύω ότι δουλειά τους δίνουμε γιατί είναι έξτρα υπηρεσία για την οποία θα πληρωθούν! Οπότε θα παρακαλέσω αν υπάρχει συναγωνιστής που να ξέρει θα παρακαλούσα να μας διαφωτίσει με κανένα ονοματάκι!
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
τελευταια σαν να αρχιζει να συμβαινει ολο και λιγο πιο συχνα πραγματι....γλωσσοφιλα δινουν αρκετες και κανα δυο δεχτηκαν σε καλα προγραμματα να τις χυσω στα βυζακια...

πιστευω παιζει ρολο που γενικα υπαρχει αρκετη ζητηση των συγκεκριμενων υπηρεσιων απο τους πελατες,το δελεαρ της εξτρα χρεωσης και των παραπανω χρηματων που παιρνουν για κατι που δεν ειναι δα και τοσο τραγικο συν το οτι εχει ανεβει αισθητα το επιπεδο των πελατων απο  αποψη καθαριοτητας και υγιεινης κλπ....μιλαω για στουντιο κυριως.....γιατι στα μπουρδελα και οσες το καναν ηταν συνηθως κι αυτες β διαλογης ή γκιλφ/μιλφ που ηταν επιεικως για τον πουτσο απο εμφανιση....
Nαι πρεπει να μπει στης υπηρεσίες γλωσοφυλα και χυσιμο στην μαπα  :2on1: :2on1:

Αν και στα μπουρδέλα ειναι πολυ μαλακια,η ασφάλεια στο στουντιο ειναι μεγαλύτερη ναι μεν υπάρχει κυνδινος παλι αλλα οκ...

Εμενα με εχουν φιλήσει χωρις παραπάνω παραδάκι.....  :birdman: :birdman: :birdman:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
εγω αν και μη αθηναιος οποτε δεν σας πολυ αφορουν παραπεμπω στις κριτικες μου για σαλονικα και λαρισα...σε οσες ετυχε γλωσσοφιλο(πολλες φορες),χυσιμο στο στομα (δυο φορες) ΚΑΙ στα βυζακια το χω γραψει.....δεν λεω γενικα ψεματα στις κριτικες αλλα ουτε και θα το κρυβα....μια την εχυσα μετα απο πρωκτικο στην πλατη...
 

Xeiroglykanos

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2010
Μηνύματα
559
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
16
Το ότι δεν θα θελα να αποκαλυφθούν χύμα ονόματα είναι πολύ απλό. Δε γίνεται για κακό σκοπό , απλά σκεφθείτε μετά ότι όλοι όσοι έμπαιναν εδώ θα ήθελαν να την χύσουν.Και τότε η κοπέλα θα ξενέρωνε και με το δίκιο της.  :cum: :cum: :cum:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Εχω ριξει κατι γλωσοφυλλα πανω στο γαμησι και μετα ειχα τυψεις
μια φορα μου καναν γυμνο τσιμπουκι και παλι ειχα τυψεις ...
και εχω χυσει και 3-4 φορες σε σωμα (βυζια , μεση-κωλο) εδω δεν ειχα τυψεις  :2funny:
Μια φορα το ζητησα και δεχτηκε και τις αλλες το καναν μονες τους μαλλον επιδη δεν τελειωνα κυριως λογο κρεμας

Ποτε δε πληρωσα για κατι απ τα παραπανω απλα συνεβησαν ειναι θεμα χημειας - διαθεσης και τυχης
μου εχει τυχει να αρνηθει δαχτυλο κοπελα που την πρωτη φορα μου το εβαλε σχεδον μονη της
Τωρα αν ειναι να τρεχεις να ψαχνεις μπας και σου τυχει κατι απ τα παραπανω τετοιο , ξυσ΄'τα  @@ σου ...
Το φρεε χυσιμο μερικες το εχουν στην λιστα υπηρεσιων τους νομιζω το πλερωνεις να σου φυγει το μερακι και τελος .



Για τα φλωσοφυλλα και για τα γυμνα υπαρχει ξεχωριστο θεμα . δεν νομιζω οτι ειναι και πολυ καλη ιδεα ...



 

tasos7004

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2008
Μηνύματα
37
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
0
Α, λες να ξενέρωναν ε; Ε τότε όπως είπε και ο φίλος από πάνω θα μπορύσαν να το είχαν σαν έξτρα υπηρεσία και να χρέωναν το κατιτίς τους... Εγώ δεν μίλαγα για τσάμπα πάντως. Πάντως συναγωνιστές αν ξέρει κάνείς σιγουράκι για χύσιμο στη μάπα (όχι μπάζα εννοείται) σα;ς παρακαλώ πολύ έστω με PM ας το μοιραστείτε μαζί μου!
 

flyingdutchman

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Ιαν 2006
Μηνύματα
275
Κριτικές
42
Like
147
Πόντοι
6.040
Καλύτερα είναι να μην αναφερθούν ονόματα κοριτσιών εδώ γιατί υπάρχουν διάφοροι κίνδυνοι, π.χ. κάποια από τα στούντιο μπορεί να έχουν πολιτική να μην προσφέρονται αυτά τα ας πούμε "έξτρα" που αναφέρει ο συναγωνιστής και να βάλουν χέρι στις κοπέλες που τα προσφέρουν, με αποτέλεσμα να σταματήσουν! Ας το ψάξει ο καθένας μόνος του, άλλωστε υπάρχουν και οι κριτικές, όπου αναφέρονται κάμποσες περιπτώσεις σαν αυτές που...αναζητούνται από αυτό εδώ το θρεντ.

Είναι πιθανό εκτός των άλλων, αν ρωτήσεις κάποια αν δίνει γλωσσόφιλα κλπ. να σου πει όχι, αλλά πάνω στη φάση να...αλλάξει γνώμη. Είναι και θέμα χημείας, δικής μας συμπεριφοράς, καθαριότητας (αν παει κάποιος μέσα στον ιδρώτα και τη λίγδα και βρωμάει το στόμα του, θέλει και γλωσσόφιλα;;; ), διάθεσης της κοπέλας τη συγκεκριμένη στιγμή κλπ.

Ακόμα, χωρίς να είμαι...ειδικός, έχω την υποψία ότι αν πάρει κάποιος πιο ακριβό πρόγραμμα, θα είναι ευκολότερο να του "ανοιχτούν" οι κοπέλες. Φυσικά, εξαιρέσεις υπάρχουν και...ας τις ψάξει ο καθένας. Νομίζω ότι οι κριτικές είναι αρκετές για να μας πληροφορήσουν πέρα από το δικό μας ψάξιμο.
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
στα βυζια μονο καποιεs σπαστικεs δεν δεχονται , και  ειναι λιγοστεs.   τωρα για την μαπα, στο μουνακι η για τα γλωσσοφιλα( τα κανουν και αυτα αλλα  δεν ειναι η πλειονοτητα). εξαρταται απο διαφορα.  μην τα γραφω τωρα. ειναι λιγο-πολυ  γνωστα.
 

norton13

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
525
Κριτικές
4
Like
1
Πόντοι
6
Γλωσσόφιλα γλύψιμο στη κωλοτρυπα και χυσιμο όπου γουστάρετε βουρ στην χριστίνα στο αριστοτέλους 177... :rockon: :rockon: :rockon:
 
OP
OP
giasou

giasou

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2006
Μηνύματα
2.866
Κριτικές
5
Like
154
Πόντοι
16
Καλησπέρα, θα ήθελα να μοιραστούμε (όχι απαραίτητα λέγοντας το όνομα του κοριτσιού καθώς αυτό θα μπορούσε να δημιουργήσει πρόβλημα στην κοπέλα) εμπειρίες με γλωσσόφιλα και χύσιμο πάνω στο σώμα στουντιοκόριτσων.

Προσωπικά μου έχει τύχει μία φορά που είχα μία κάποια χημεία με στουντιοκόριτσο να έχουμε καυτά γλωσσόφιλα καθώς και στο τέλος να την χύσω στον κώλο.

Είναι τελικά σπάνιο ή συμβαίνει σχετικά συχνά?

Χειρογλύκανος.
καλα ρε μαστορα αμα εβαλεσ τον μποθντζον σου στο γκωνλον της ποθτανασ χωρισ καποτα και μετα εχθσεσ μεσα στην τρθπα εισαι μεγαλοσ λακαμασ νοθμ!
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
παλι το παλιο πληκτρολογιο εναλεθ ?  :think:

χθες καποις ελεγε οτι εμια κλωμνος σου , το δικο μου ειναι χωρις συρμα γιου ες μπι , ασυρμαντον και καμια φορας δεν τα παινει ολα τα γραμτα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom