Νέα

Άννα στη φωκαιασ 25!την πηδουσαν τρεισ μεσα στο οτομοτρισ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giasou
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 45
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Η Αντριάννα που ήταν παλιότερα στο ίδιο μαγαζί με το λευκό δέρμα και τα μαύρα μαλλιά και επιδιδόταν στα ίδια extreme sports, έχει πάρει πουθενά απόσπαση;
Αν λες για αυτην με το μικρο-πεσμένο-νερουλο στηθος τοτε αυτη ειναι!

Την ανεφερα και στην ενημερωση μου τις προαλλες.

134Β: Αντριανα. Σε ολη την διαδρομη προσπαθουσα να θυμηθω το ονομα της. Τελικα τα καταφερα. Μακρια σπαστα μαλλια. Αδυνατη με κανονικο σωμα. Μικρο πεσμενο στηθος. Γεματη περιφερεια. Παλαια εκανε φουλ προγραμμα. Τωρα ανακοινωθηκε βασικο. Ειναι γνωστη απο το φωκαιας 25 πανω οπου την ειχα παρει με κακιστες εντυπωσεις! Και σημερα στο σαλονι βγηκε ξινισμενη και κατι ψηθηριζε κατα την αποχωρηση μου!

Για το "Β" δεν ειμαι σιγουρος. Στο υπογειο την ειδα. Παλαιωτερα την ειχα δει και στο ισογειο. Παντως σιγουρα ειπε απλο προγραμμα τωρα!
Εγω παντως δεν θυμαμαι τοσο εξτριμ προγραμματα. Ουτε τελειωτικο στο στομα εκανε.
Το κλασσικο φουλ προγραμμα με πρωκτικο!
 

Επισκέπτης
Αν λες για αυτην με το μικρο-πεσμένο-νερουλο στηθος τοτε αυτη ειναι!

Την ανεφερα και στην ενημερωση μου τις προαλλες.

Για το "Β" δεν ειμαι σιγουρος. Στο υπογειο την ειδα. Παλαιωτερα την ειχα δει και στο ισογειο. Παντως σιγουρα ειπε απλο προγραμμα τωρα!
Εγω παντως δεν θυμαμαι τοσο εξτριμ προγραμματα. Ουτε τελειωτικο στο στομα εκανε.
Το κλασσικο φουλ προγραμμα με πρωκτικο!
Επειδή το γύρισε σε βασικό φαίνεται αγνοείτο η τύχη της καθώς από εμφάνιση δεν λέει και πολλά.
Στη Φωκαίας έκανε πολλά πάντως. Να πω την αλήθεια δεν θυμάμαι για τελειωτικό, αλλά παρτούζες φουλ και όπως λέω και στην κριτική μου έπαιρνε και τρεις μαζί με κάθε τρύπα γεμάτη ταυτόχρονα.
Περίεργο που το γύρισε στο βασικό. Είτε σιχάθηκε, είτε αρρώστησε.
 

gutterball21

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2011
Μηνύματα
98
Like
4
Πόντοι
0
ξεκινησα να παω για την φθλησ 92 εκει ποθ ειναι η μικη για ενα τεστ αλλα καθωσ περνοθσα απο φωκαιασ λεω δεν μπαινω να ριξω μια ματια
σε μερικα πορδελλα μπασ και δω τιποτα αλλα πριν την διαδρομη!
και φτανοντασ στο φωκαιασ 25 πανω με λεει η τσατσαν οτι ειναι η αννα ρωσιδα ποθ τα παιρνει στη μαπα καμει απο πισω τριπα και λιγο παρτοθζα και πιπα μαζι και χισιμο στομα μαπα
και διαφορα αλλοθσ σινδιασμοθσ ερωτικοθσ !

καλημερα!!!μηπως ξερουμε τι ωρες εργαζεται η αννα συνηθως?ευχαριστωωωω!!
 

edit

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2006
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
ρε σεις τι εγινε μηπως εχουμε επιστρατευση :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
ποια ειναι αυτη η αννα ρε παιδια?καντε μια περιγραφη :think:
 

Thessalon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.570
Like
1.124
Πόντοι
216
κοντεψε να με παρει ο θπνοσ μιλαμε σε μια φαση με ακοθσα να ροχαληζω κιολασ και ξιπνισα οταν μπηκε μεσα η αννα ρωσιδα με βιζια και γκολαρεσ !

Για πες....ποιοι εβαλαν τα γκολ και σε ποιο λεπτο ????
 
OP
OP
giasou

giasou

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2006
Μηνύματα
2.866
Κριτικές
5
Like
154
Πόντοι
16
Άμα δεις τη σούφρα της θα την καταλάβεις τύπε. Χωράει και το πάνω κεφάλι μέσα :2funny:
ρε σθ για την ιδια μιλαμε ?
γιατι η δικια μοθ ειχε στενη τριπα απο πισω !!μπηκε με δισκολια στην αρχη αλλα μετα ανοιξε!
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.269
Like
226.508
Πόντοι
46.232
Αν λες για αυτην με το μικρο-πεσμένο-νερουλο στηθος τοτε αυτη ειναι!

Την ανεφερα και στην ενημερωση μου τις προαλλες.

Για το "Β" δεν ειμαι σιγουρος. Στο υπογειο την ειδα. Παλαιωτερα την ειχα δει και στο ισογειο. Παντως σιγουρα ειπε απλο προγραμμα τωρα!
Εγω παντως δεν θυμαμαι τοσο εξτριμ προγραμματα. Ουτε τελειωτικο στο στομα εκανε.
Το κλασσικο φουλ προγραμμα με πρωκτικο!
ναι το β ειναι , ναι φιλαρακι και εγω οταν την ειχα παρει δεν εκανε τα παντα ουτε στο μενου τα ελεγαν, μονο ακα κ κωλο
 

greenside

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
319
Κριτικές
73
Like
34
Πόντοι
3.000
3 βαρδια δηλαδη ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom